Валізи Gabol - 59 років досвіду, стилю і якості.

Валізи Gabol - 59 років досвіду, стилю і якості.

Gabol – це іспанська компанія, яка спеціалізується на виробництві рюкзаків, валіз, сумок і аксесуарів для подорожей. Компанія Gabol була заснована в 1965 році у Валенсії, Іспанія, як сімейна компанія роду Гальєго, яка виробляла вироби зі шкіри у своїй невеликій майстерні в Бурхасоті. Засновником компанії є Габріель Гонсалес, який починав з невеликого сімейного бізнесу, орієнтованого на виготовлення шкіряних сумок.

Минають роки, і невеликий сімейний бізнес перетворюється на перспективну ремісничу майстерню. Виробництво починає зростати, завжди орієнтуючись на споживача та під вимогу якості продукту та послуги. У 1983 році нове покоління перебирає управління сімейним бізнесом, перетворюючи те, що починалося як невелика майстерня, у велику індустрію. З роками компанія розширила свій асортимент, включивши рюкзаки, валізи та інші аксесуари для подорожей.

У 90-х було прийнято рішення зробити ставку на інтернаціоналізацію та перенесення частини виробничого процесу, зберігши дизайн в Іспанії. Gabol зміцнює національну та міжнародну присутність на таких виставках, як Bisutex (Мадрид), ILM (Оффенбах), Paperworld (Франкфурт), lnSights (Нюрнберг) та Francal (Сан-Паулу).Сьогодні Gabol присутні у 65 країнах світу та мають понад 1600 точок продажу в Іспанії

З 1983 року ця компанія є найбільшим виробником якісних сумок, рюкзаків, валіз та гаманців не тільки в Іспанії, а й у всьому світі. Компанія Gabol постійно вдосконалюється та кидає сміливий виклик творчості, щоб покупець користувався лише найкращими та сучасними дорожніми та шкільними аксесуарами. Компанія Gabol виробляє товари з екологічно чистих продуктів, тому всі товари не містять шкідливих речовин для людини (Phthalate free). Вироблені товари відповідають регламенту REACH – це найсуворіший закон, який регулює вміст хімічних речовин. Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals - Регламент Європейського співтовариства з реєстрації, оцінки, авторизації та обмеження виробництва та використання хімічних речовин.


Дизайн з Іспанії
У Gabol прагнуть творчості та інновацій у всіх своїх колекціях. Тому відділ дизайну є одним із стовпів компанії і складається з команди дизайнерів різного віку та профілю, які день у день працюють над створенням нових та цікавих ідей, що застосовуються до продукції Gabol, завжди відповідно до поточних тенденцій, та на попит клієнтів у 4 категоріях: подорожі, бізнес, аксесуари та школа.

Колекції Gabol мають спільний знаменник це середземноморський дух. Свіжість, життєва сила та веселощі Середземномор'я відображаються в кожному виробі завдяки квітковим принтам та яскравим кольорам, таким як бірюзовий, кораловий, гірчичний, червонувато-коричневий або білий; а комфорт та практичність  дизайнів Gabol представляють та переймають яскравий спосіб життя.

У Gabol постійно впроваджують нові методи, щоб підтримувати постійний рівень інновацій та мати можливість пропонувати клієнтам найновіші інновації в продуктах.
Матеріали. Gabol працює з бавовною, поліестером, нейлоном та синтетичними тканинами, що дає функціональність та практичність, які клієнт шукає у сумках та рюкзаках. У валізах еволюція матеріалів була неймовірно значною, поступово підвищуючи їхню якість і довговічність.
Колеса. Невід'ємний компонент і вирішальний фактор при виборі валізи, вони виготовляються з ПВХ, а потім ТПУ, що знижує рівень шуму при використанні валізи.
Системи безпеки багажу. Gabol інтегрує навісні замки TSA (Travel Sentry Approved) у всі свої колекції з середнього та високого класу.
Технічні характеристики. Рюкзаки серій Business та School відрізняються своїми відділеннями та технічними характеристиками, адаптованими до нових технологій. Світловідбивачі, органайзери та порт USB або сонячні батареї на рюкзаках є прикладом реалізованої інновації. Крім того,в Gabol працюють над ергономікою, роблячи продукти більш зручними та м'якими, щоб захистити їхню внутрішню частину.
Екологічні продукти. Gabol прагне створювати екологічно чисті продукти, і практично всі сумки та рюкзаки вже виготовлені без ПВХ-пластику. ПВХ може бути дуже універсальним, але дещо шкідливим для довкілля.
Крім того в Gabol працюють з переробленими матеріалами - RPET-, які поступово включають в нові колекції.Також компанія дотримується правил REACH, особливо щодо продуктів, призначених для дітей.

Переваги Gabol.
Якість та надійність: Валізи та сумки Gabol відомі своєю міцністю та довговічністю.
Функціональність: Продукція Gabol оснащена численними функціями, які роблять подорожі комфортними та зручними.
Стиль: Gabol пропонує широкий спектр дизайнів, щоб відповідати будь-якому смаку.
Доступність: Продукція Gabol представлена в різних цінових категоріях, що робить її доступною для широкого кола покупців.
Широкий асортимент: Gabol пропонує різноманітний асортимент продукції, включаючи рюкзаки для школи, валізи для подорожей, ділові сумки та аксесуари.

Компанія Gabol дотримується іспанських традицій як і стилістичні рішення. Тому оригінальні валізи Gabol легко впізнати. Команда розробників невпинно працює над модернізацією та створенням нових технологій. Також особлива увага приділяється екологічній чистоті та міцності готових виробів. Одним з найважливіших завдань компанії Gabol є створення екологічно чистих продуктів, без вмісту шкідливих речовин для людини (Phthalate free). Товари Gabol відповідають регламенту REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) - Регламент Європейського співтовариства щодо реєстрації, оцінки, авторизації та обмеження виробництва та використання хімічних речовин.

Ще статті про Gabol

Валізи Gabol - 59 років досвіду, стилю і якості. 2024-05-20 21:25:17

Валізи Gabol - 59 років досвіду, стилю і якості.

Gabol – це іспанська компанія, яка спеціалізується на виробництві

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше