Тактичні рукавички Ironclad: офіційно в Україні.

Тактичні рукавички Ironclad: офіційно в Україні.

Ironclad була заснована в 1997 Едом Егером (Ed Jaeger). У перекладі з англійської Ironclad можна отримати багато слів: непорушний, надійний, броньований, покритий бронею, твердий та інші варіанти, але найкраще назва перекладається як “броненосець”. Саме це слово відображало першу ідею компанії створення моделей надійних та простих рукавичок для захисту та підвищення продуктивності робітників, інженерів у їхній повсякденній роботі. Але розробки спеціальних рукавичок було недостатньо. Компанія постійно займалася впровадженням нових технологій, матеріалів та інновацій у цю галузь. В результаті Ironclad розробила та володіє 30 патентами та 70 торговими марками по всьому світу. Ironclad виробляє тактичні рукавички для робітників, поліцейських та рятувальників, спецпідрозділів та армії, туристів та мисливців.

У 1997 році засновника Ironclad Еда Джагера (Ed Jaeger) попросили допомогти у будівництві будинку. Всюди були сантехніки, муляри, підривники, електрики та будівельники. Він зауважив, що кожна людина мала дуже дорогі спеціальні інструменти, необхідні для виконання роботи, але також зрозуміла, що ніхто з цих робітників не носив рукавички. З цікавості Ед запитав у хлопців на будівельному майданчику, чому вони не носять рукавички, і всі їхні відповіді були однаковими. Звичайно, вони захищають мої руки, але в них жарко і я не відчуваю своїх інструментів, вони бувають лише одного розміру і здебільшого заважають мені виконувати свою роботу».

Тактические перчатки Ironclad

Штаб-квартира компанії Ironclad, Даллас, США


Це вразило Джагера. У працьовитого хлопця Джагера, який виріс на мотоциклах і знав цю галузь, мав спеціальні рукавички для брудних або шосейних велосипедів, і він навчився використовувати ці рукавички під час роботи. Рукавички, виготовлені з таких матеріалів, як кевлар і балістичний нейлон, чудово сиділи і були продовженням вашої руки. Перебуваючи на будівельному майданчику, Джагер зрозумів, що між працівником та його найважливішим інструментом — руками — величезна прірва. Їм потрібна була рукавичка, яка б захищала руки і допомагала виконувати роботу.

Тактические перчатки Ironclad

Штаб-квартира компанії Ironclad – усередині.

Саме у цей момент народився бренд Ironclad. Його концепція полягала в тому, щоб створити рукавичку, яка б пропонувала захист і ефективність, але не жертвувала б ні тим, ні іншим. Він також хотів створити бренд, яким могли б пишатися справжні робітники; бренд, який залишиться з ними, незважаючи ні на що; та бренд, який був створений виключно для них. Ці люди – справжні герої у реальному житті. Все, що ми використовуємо в нашому повсякденному житті, багато з того, що ми приймаємо як належне, побудоване невизнаними працьовитими чоловіками та жінками – повсякденними героями.

Компанія Ironclad стала піонером на цьому новому шляху, розробивши рукавички для конкретних завдань, які допомогли кожному працівнику виконувати роботу безпечніше, ефективно та результативно. Але розробити рукавички для конкретних завдань було недостатньо. Компанії Ironclad необхідно було впровадити нові технології, матеріали та інновації у ці суворі умови праці. В результаті компанія Ironclad розробила та отримала 30 патентів у всьому світі, і їй належить понад 70 торгових марок у всьому світі. Ці ексклюзивні особливості є частиною передової технології рукавичок, що розширюється, яку можна побачити практично в кожній рукавичці, яку продає Ironclad. Ironclad – це постійні інновації, щоб прославляти справжніх повсякденних героїв світу.

Тактические перчатки Ironclad

Стилізоване оформлення, всередині офісу, відображає ставлення компанії до своїх рукавичок, і показує, як компанія поважає "вік рукавичок". Відсилання до віку, оскільки рукавички компанії служать роками.


14 листопада 2017 року бренд Ironclad Performance Wear був придбаний компанією Brighton-Best International. Щоб розширити свою присутність на ринку засобів індивідуального захисту, Brighton-Best International придбала певні активи Ironclad Performance Wear, піонера у розробці та розробці рукавичок для конкретних завдань зі штаб-квартирою у Далласі, штат Техас.

Brighton-Best International, Inc. (BBI) зі штаб-квартирою в Лонг-Біч, Каліфорнія, є лідером галузі з поширення майстрів кріпильних виробів і продає строго через дистриб'юцію. З місією компанії інвестувати в успіх дистриб'юторів, BBI пропонує широкий асортимент тридцяти (30) логістичних центрах по всьому світу, винятковий сервіс, якісну продукцію. Магазин ProBag є офіційним авторизованим дилером Ironclad в Україні. Це дозволяє нам запропонувати грамотну консультацію та допомогу у виборі рукавичок Ironclad. ProBag представляє розширені можливості, щоб Вам було легко і просто купити тактичні рукавички Ironclad в Україні: до Ваших послуг: Безвідсоткова Розстрочка - Оплата частинами від Приватбанку та Покупка частинами від Монобанку. Офіційне партнерство між Ironclad та ProBag дозволяє купити мілітарі рукавички Ironclad з офіційною гарантією та належної якості.

 • Ironclad EXO Operator Pro
  943 грн
  Ironclad EXO Operator Pro
  (80905)

  Ironclad EXO Operator Pro – базові універсальні тактичні рукавички. Тактичні рукавички EXO Operator Pro американської компанії Ironclad Performance Wear розробляються у США. Вони мають ергономічний дизайн, долоню із міцної синтетичної шкіри та еластичну тильну сторону з неопрену/спандекса, що забезпечує захист від ударів, комфорт та гарне облягання....

  943 грн
 • Ironclad EXO Operator Grip
  1 025 грн
  Ironclad EXO Operator Grip
  (93056)

  Ironclad EXO Operator Grip - тактичні рукавички та бестселер американської фірми IRONCLAD. Універсальні тактичні рукавички для надійного та міцного захоплення. Компанія Ironclad Performance Wear (США) з 1998 року займається розробкою та виготовленням захисних робочих та тактичних рукавичок та є світовим лідером у сегменті високоякісних захисних рукавичок....

  1 025 грн
 • Ironclad Neoprene Command Pro Insulated
  1 558 грн
  Ironclad Neoprene Command Pro Insulated
  (80899)

  Ironclad Neoprene Command Pro Insulated - водонепроникні зимові тактичні рукавички із захистом від ударів для роботи з сенсорним екраном. Оскільки технологія сенсорних екранів стрімко увійшла в наше життя, на фірмі Ironclad зрозуміли, що існує значний пробіл у технології захисних та тактичних рукавичок. Якщо військовослужбовці повинні знімати рукавички,...

  1 558 грн
 • Ironclad Command Tactical Pro
  738 грн
  Ironclad Command Tactical Pro
  (80908)

  Ironclad Command Tactical Pro - тактичні рукавички COMMAND™ TACTICAL PRO американської компанії Ironclad Performance Wear розробляються у США. Вони мають ергономічний дизайн, долоню із міцної синтетичної шкіри та еластичну тильну сторону з неопрену/спандекса, що захищає суглоби пальців від ударів, забезпечує комфорт та гарне облягання. Махрову тканину на...

  738 грн
 • Ironclad Command Tactical Impact
  943 грн
  Ironclad Command Tactical Impact
  (80911)

  Ironclad Command Tactical Impact - тактичні рукавички із захистом від ударів для роботи з сенсорним екраном. Тактичні рукавички Command Tactical Impact американської компанії Ironclad Performance Wear розробляються у США. Вони мають ергономічний дизайн, долоню із міцної синтетичної шкіри та еластичну тильну сторону з неопрену/спандекса, що надійно захищає...

  943 грн

Ще статті про Ironclad

Ironclad Diamondclad-покращення хвата в 3 рази 2023-07-03 23:01:01

Ironclad Diamondclad-покращення хвата в 3 рази

Світ не знає такої компанії, яка б стільки часу тактичним рукавичкам

Читати докладніше
Тактичні рукавички Ironclad під брендом 5.11 Tactical 2023-02-24 23:14:28

Тактичні рукавички Ironclad під брендом 5.11 Tactical

Всім добре відомий бренд 5.11 Tactical, але не багато хто знає

Читати докладніше
Ironclad Command тактичні рукавички з Touchscreen 2023-01-31 22:01:22

Ironclad Command тактичні рукавички з Touchscreen

Ironclad Command це запатентована технологія

Читати докладніше
Тактичні рукавички Ironclad: офіційно в Україні. 2023-01-26 23:29:55

Тактичні рукавички Ironclad: офіційно в Україні.

Ironclad була заснована в 1997 Едом Егером (Ed Jaeger).

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше