Сідла та грипси Ergon: комфорт та функціональність.Історія

Сідла та грипси Ergon: комфорт та функціональність.Історія

Сідло Ergon для велосипеда стало частиною сучасного велосипеда порівняно недавно. І все завдяки появі у виробництві сучасних матеріалів, які здатні задовольнити якісні вимоги велосипедистів. Сама компанія в рекламних матеріалах наполягає, що в 2004 році вона отримала нагороду Red Dot Design Award (нагороди в галузі дизайну), і в 2004 році були випущені перші ергономічні гріпси Ergon MP1, Ergon WP1, які на сьогодні були продані тиражем більше двох мільйонів. по всьому світу. Ми ж схильні вважати що більш-менш офіційно компанія як бренд з'явилася в 2008 році, саме з того часу можна знайти технічну та маркетингову інформацію (але ми можемо помилятися).

І як би не хотілося, придумати гарну казку про появу людини, яка винайшла унікальне сідло або гріпси, все насправді досить прозаїчно і маркетингово правильно, за ім'ям Ergon стоїть дистриб'юторська компанія в німецькій RTI Sports в портфелі якої: Bluegrass, Brooks, Cinelli, MET Helmets, Topeak, Tubolito, а Ergon та Terry (ще один бренд веселоділ від RTI Sports), її власні бренди.

Седла и грипсы Ergon


Вісім сильних брендів преміум-класу під одним дахом RTI Sports, ось уже понад 20 років дозволило запропонувати спеціалізованим веломагазинам вибрані товари виключно високої якості. Всі виробники входять до числа провідних, найбільш продаваних брендів у своєму сегменті з високим рівнем задоволеності клієнтів, а значить і маркетингово підтримати та зміцнити власні бренди німецької компанії. Історія Ergon тісно пов'язана із власником компанії RTI Sports людиною на ім'я Franc Arnold.

Навряд чи хтось знає, що важливо для велосипедистів та продавців велосипедів, краще, ніж Франк Арнольд, засновник та керуючий директор RTI Sports. Його підприємницька кар'єра розпочалася на початку 1980-х років у гаражі будинку його батьків у Лефі (Löf) неподалік Кобленца (Koblenz), де він виготовляв високоякісні гоночні велосипеди для клієнтів. У майстерні та за прилавком власного магазину велосипедів Франк Арнольд пережив роки народження та буму гірських велосипедів, починаючи з 1985 року.

RTI Sports була заснована у 1990 році (RTI = Radsport (велоспорт), Triathlon (тріатлон), Innovation (інновації)). Аж до 1997 року компанія робила собі ім'я своїми власними велосипедами для тріатлону Quintana Roo та Excite, а також спеціальними деталями для тріатлону. З 1998 року RTI Sports спеціалізується виключно на фірмовому продажу високоякісних велосипедних аксесуарів. Маючи велику мережу професіоналів, гонщиків та партнерів, RTI Sports вдалося створити та розкрутити власний бренд сідел та гріпси Ergon, а також підтримувати велоспорт на незмінно високому рівні.

Карбоновий монокок, електронний привід та інтелектуальні амортизатори, всі ці технологічні розробки у велосипедній індустрії з'являються як ніколи швидко. У прагненні зробити велосипеди ще приємнішими, зручнішими, ефективнішими чи швидшими виробники велосипедів концентруються на «апаратних технологіях». Проте чи зроблять технології можливими бажаний прогрес? Згідно з дослідженням Німецького спортивного університету в Кельні, понад 90% велосипедистів скаржилися на ломоту навколо тіла під час їзди велосипедом. Важливою причиною є погана ергономіка. Неправильна ергономіка велосипеда може призвести до того, що дискомфорт переросте в гострий біль і може значно зіпсувати задоволення від їзди велосипедом.

Седла и грипсы Ergon


На змаганнях неправильна ергономіка може коштувати цінну енергію і, отже, і місця на подіумі. Ергономіка полягає у тому, щоб у центрі уваги була людина, а не технологія. З цієї причини в Ergon велосипедисти знаходяться в центрі пошуку кращого зв'язку між гонщиком та велосипедом. Ергономіка велосипеда надзвичайно складна та потребує знань у різних дисциплінах.

З цієї причини команда розробників Ergon складається із фахівців у різних галузях, де 100% німецький дизайн та інженерія. Команда розробників Ergon складається із фахівців у різних галузях. Є експерти з велосипедів, гонщики, спортивні вчені, лікарі, експерти з ергономіки та інженери. Це є комплексна команда. Ефективність продукції Ergon перевіряється у наукових лабораторіях, на випробувальних стендах технічних інститутів, а також з потом та сльозами при повсякденному використанні чи екстремальних умовах гонки. Велосипедні ЗМІ, міжнародні нагороди за дизайн та найскладніші умови гонок у світі підтверджують, що продукти Ergon знаходяться на передових позиціях.

З погляду історії велосипедної індустрії ніколи ще не було асортименту продукції, на розробку якого було витрачено стільки зусиль, як на сідла та гріпси Ergon. Усі дрібні деталі для товарів Ergon мають значення.

Седла и грипсы Ergon

Гріпси Ergon – це преміум-клас
Руки несуть значну частину ваги тіла при їзді велосипедом. Через невелику площу контакту це точка високого тиску. Якщо велосипед і велосипедист не працюють разом, легко може виникнути подразнення нервів та біль. Гріпси Ergon спроектовані так, щоб забезпечити максимально широку контактну поверхню, а також доступні в різних розмірах, щоб відповідати різним фізичним умовам та формам. Завдяки простому гвинтовому затиску гріпси з крилами Ergon можна індивідуально відрегулювати відповідно до вашого положення сидячи і положення рук, щоб уникнути перегинів зап'ясть.

Це може запобігти втомі або біль у зап'ястях, особливо при тривалих поїздках. Гріпси Ergon також знижують ризик послизнутися, автоматично утримуючи зап'ястя в оптимальному ергономічному положенні, що особливо корисно при використанні рукояток Ergon для гірських велосипедів. Рукавички Ergon для гірських велосипедів забезпечують додаткову амортизацію та ще більше зчеплення.

Ось що відрізняє гріпси Ergon:
▪ Моделі для різних розмірів рук
▪ Текстури адаптовані до різних зон захоплення руки.
▪ Високий комфорт амортизації
▪ Відмінне зчеплення
▪ Моделі, оптимізовані для різних цілей
▪ Простий та безпечний монтаж

Седла и грипсы Ergon


Сідла Ergon турбота для чоловіків та жінок.
Зазнаєте біль у сідлі під час їзди на велосипеді? Це можна запобігти. Проте майже кожен велосипедист, від спортсмена-аматора до амбітного велосипедиста, знайомий з болем у сідлі. Якщо вага тіла нерівномірно розподілена на невеликій площі сідла, тиск може здавлювати нерви в області промежини і статевих органів і викликати неприємний дискомфорт. Рішення: Ергономічні велосипедні сідла від Ergon, які перенаправляють навантаження на менш чутливі ділянки сідниць.

Ergon пропонує сідла з гендерними рельєфними поверхнями, які оптимально адаптовані до анатомії чоловіків та жінок. Сідла Ergon для жінок, такі як Ergon ST Core Prime Women мають рельєфний отвір, який далеко вперед, і широкі бічні сторони сідла, які відводять тиск на кісткові структури. Сідла Ergon для чоловіків, такі як Ergon SM Pro Men, мають структуру поверхні, яка спрямовує вагу на сідничні кістки та частини лобкових дуг та розвантажує чутливу область промежини.

Незалежно від того, яке сідло ви оберете, Ergon він гнучко адаптується до змін у вашій позі. Він усуває біль у спині, дозволяючи безболісно долати великі відстані та складні тури. Це стосується навіть тих сідел Ergon, які спеціально призначені для амбітних гонщиків, наприклад, легкого Ergon SR Pro Carbon Men.

Ось що відрізняє кожне сідло від Ergon:
▪ Рельєфна поверхня з урахуванням підлоги
▪ Оптимізовано для динамічного сидіння
▪ Високий комфорт сидіння завдяки м'якій оббивці

Велорюкзаки Ergon ергономічність в русі
Відправляєтеся ви в одноденний тур або багатоденний трансальпійський тур, Ergon Ви знайдете велорюкзак для будь-якої поїздки. Всі моделі поєднують у собі високі стандарти дизайну та ідеальну ергономіку. Завдяки різним варіантам регулювання, ви можете адаптувати свій рюкзак Ergon саме до свого тіла. Велорюкзаки Ergon також мають інноваційну компресію вантажу, тому ви завжди можете безпечно перевозити своє спорядження близько до тіла. Моделі серії Enduro у лінійці рюкзаків Ergon характеризуються гнучкою середньою частиною з легкого литого піноматеріалу, який адаптується до рухів власника та допомагає без пошкоджень нести навіть найцінніші особисті речі по найкрутіших гірських схилах.

Продукти Ergon, які вплинули на її історію:
2004: MP1, WP1 перші та оригінальні ергономічні гріпси з крилами. Понад два мільйони продано по всьому світу.
2006: Рюкзак Ergon BD1A, що складається з двох частин, у якому застосовувалася шарнірна система Flink® Ball Joint, що дозволяє ергономічно переносити навантаження рюкзака з плечей на стегна. Також система дозволяла більш точно регулювати та налаштовувати рюкзак.
2008: CR1, CM1 підсідельний штир із карбонових спиць. Проста та геніальна конструкція для гасіння вібрацій, яка забезпечує максимальний комфорт та забезпечує більш плавну їзду.
2009: TP1 – перший інструмент для простої, точної та оптимальної ергономічної установки педальних шипів на велосипедне взуття.
2011: PC2 – турова педаль, розроблена для біомеханічних потреб велосипедистів, які не використовують педалі без затискачів.
2011: SM3 – перше сідло від Ergon. Інноваційна концепція оболонки з певною гнучкістю та анатомічно розташованими порожнинами, заповненими спеціально розробленою прокладкою з піни EVA для сідничних кісток.
2012: CX2 Custom Cockpit - повна інтеграція виносу керма, керма, рукояток, кріплення гальма та перемикача передач в один карбоновий компонент. Повністю індивідуальний продукт був виготовлений для дворазової чемпіонки світу з лижних перегонів Ірини Калентьєвої для використання на Олімпійських іграх 2012 року.
2012: концепт SR2 BioComp, дослідження дизайну Ergon GreenLab Initiative. Конструкція корпусу сідла виготовлена ​​з інноваційних та стійких композитів із натуральних волокон.
2013: RC10 eRocker - інтуїтивне керування, ергономічний поворотний перемикач із вбудованим блоком керування, розроблений для електровелосипедів.
2014: Saddle Selector - спеціально розроблений онлайн-інструмент, який дозволяє велосипедисту вибрати правильну модель та розмір сідла Ergon на основі своєї біомеханічної характеристики.
2014: 3D Sit Dimension – швидкий, простий та надійний вимірювальний інструмент, що визначає точну ширину сідничних кісток велосипедиста.
2015: Fitting Box - революційний та компактний набір інструментів для професійного регулювання велосипеда вдома або в дорозі.
2017: GD1 – перша гравітаційна рукоятка конічної форми з унікальною гумовою сумішшю німецького виробництва.

 • Ergon Rain Cover BC Urban
  664 грн
  Ergon Rain Cover BC Urban
  (61146)

  Артикул: 450 870 06 Ergon Rain Cover BC Urban – чохол від дощу для рюкзака Ergon BC Urban. Виготовлений з перероблених ПЕТ-пляшок об'ємом 5 x 0,5 л є ідеальним доповненням до вашого рюкзака BC Urban і підходить для всіх рюкзаків Ergon об'ємом від 15 до 21 літра. Світловідбивний логотип забезпечує додаткову безпеку навіть у темну пору доби. Ідеальний захист у будь-яку погоду!

  664 грн
 • Ergon Cargo Strap BC Urban
  1 008 грн
  Ergon Cargo Strap BC Urban
  (75638)

  Артикул: 450 890 10 Ergon Cargo Strap BC Urban – кріплення для негабаритного вантажу до рюкзака. Практичний аксесуар для рюкзака Ergon BC Urban, який ідеально підходить для перевезення посилок та інших великогабаритних вантажів. Він швидко кріпиться до рюкзака чотирма гачками і за необхідності легко регулюється. Ідеальний компаньйон для вашої наступної прогулянки містом!

  1 008 грн
 • Ergon GXR-S (Black)
  1 008 грн
  Ergon GXR-S (Black)
  (79058)

  Артикул: 424 400 60 Ergon GXR-S (Black) – велосипедні грипси. Грипси Ergon GXR для надійного хвату, гарантують саме те, що потрібно райдерам та гонщикам по пересіченій місцевості: поглинає удари, надійне захоплення, легку вагу та ергономічну посадку. GXR – це перша ергономічна легка рукоятка з гуми AirCell, у якій використовується новий унікальний виробничий процес....

  1 008 грн
 • Ergon GXR-L (Black)
  1 008 грн
  Ergon GXR-L (Black)
  (79057)

  Артикул: 424 400 64 Ergon GXR-L (Black) – велосипедні грипси. Грипси Ergon GXR для надійного хвату, гарантують саме те, що потрібно райдерам та гонщикам по пересіченій місцевості: поглинає удари, надійне захоплення, легку вагу та ергономічну посадку. GXR – це перша ергономічна легка рукоятка з гуми AirCell, у якій використовується новий унікальний виробничий процес....

  1 008 грн
 • Ergon GA2 Fat (Black)
  1 554 грн
  Ergon GA2 Fat (Black)
  (72939)

  Артикул: 424 100 89 Ergon GA2 Fat (Black) – велосипедні гріпси, для великих долонь. Ці велосипедні ручки є старшим братом популярних грипс з універсальним хватом GA2 і є ідеальним рішенням для гонщиків з великими долонями або райдерів, які просто віддають перевагу великому охопленню в руці. GA2 Fat також забезпечують покращену амортизацію, пропонуючи точний контроль, більший...

  1 554 грн
 • Ergon GA2 Fat (Risky Red)
  1 554 грн
  Ergon GA2 Fat (Risky Red)
  (73254)

  Артикул: 424 101 89 Ergon GA2 Fat (Risky Red) – велосипедні гріпси, для великих долонь. Ці велосипедні ручки є старшим братом популярних грипс з універсальним хватом GA2 і є ідеальним рішенням для гонщиків з великими долонями або райдерів, які просто віддають перевагу великому охопленню в руці. GA2 Fat також забезпечують покращену амортизацію, пропонуючи точний контроль,...

  1 554 грн
 • Ergon GA2 (Black)
  1 554 грн
  Ergon GA2 (Black)
  (72896)

  Артикул: 424 110 90 Ergon GA2 (Black) велосипедні гріпси. Забезпечують контроль на найскладніших трасах. Завдяки структурі текстури, яка протидіє зусилля захоплення, м'якій та міцній німецькій гумі та внутрішньому затиску, звичайний дискомфорт розсіюється без шкоди для контролю. Ці легкі універсальні ручки для велоруля мають пряму поверхню рукоятки без повороту щодо осі...

  1 554 грн
 • Ergon GA2 (Yellow Mellow)
  1 554 грн
  Ergon GA2 (Yellow Mellow)
  (75666)

  Артикул: 424 113 90 Ergon GA2 (Yellow Mellow) велосипедні гріпси. Забезпечують контроль на найскладніших трасах. Завдяки структурі текстури, яка протидіє зусилля захоплення, м'якій та міцній німецькій гумі та внутрішньому затиску, звичайний дискомфорт розсіюється без шкоди для контролю. Ці легкі універсальні ручки для велоруля мають пряму поверхню рукоятки без повороту щодо...

  1 554 грн
 • Ergon GA2 (Juicy Orange)
  1 554 грн
  Ergon GA2 (Juicy Orange)
  (75662)

  Артикул: 424 116 90 Ergon GA2 (Juicy Orange) велосипедні гріпси. Забезпечують контроль на найскладніших трасах. Завдяки структурі текстури, яка протидіє зусилля захоплення, м'якій та міцній німецькій гумі та внутрішньому затиску, звичайний дискомфорт розсіюється без шкоди для контролю. Ці легкі універсальні ручки для велоруля мають пряму поверхню рукоятки без повороту щодо...

  1 554 грн
 • Ergon GA2 (Risky Red)
  1 554 грн
  Ergon GA2 (Risky Red)
  (75665)

  Артикул: 424 111 90 Ergon GA2 (Risky Red) велосипедні гріпси. Забезпечують контроль на найскладніших трасах. Завдяки структурі текстури, яка протидіє зусилля захоплення, м'якій та міцній німецькій гумі та внутрішньому затиску, звичайний дискомфорт розсіюється без шкоди для контролю. Ці легкі універсальні ручки для велоруля мають пряму поверхню рукоятки без повороту щодо осі...

  1 554 грн
 • Ergon GA2 (Midsummer Blue)
  1 554 грн
  Ergon GA2 (Midsummer Blue)
  (72879)

  Артикул: 424 112 90 Ergon GA2 (Midsummer Blue) велосипедні гріпси. Забезпечують контроль на найскладніших трасах. Завдяки структурі текстури, яка протидіє зусилля захоплення, м'якій та міцній німецькій гумі та внутрішньому затиску, звичайний дискомфорт розсіюється без шкоди для контролю. Ці легкі універсальні ручки для велоруля мають пряму поверхню рукоятки без повороту щодо...

  1 554 грн
 • Ergon TP1 Cleat-Tool for Shimano SPD
  1 554 грн
  Ergon TP1 Cleat-Tool for Shimano SPD
  (60778)

  Артикул: 480 000 00 Ergon TP1 Cleat-Tool for Shimano SPD - інструмент для встановлення шипа. Правильно встановлені шипи помітні з першої поїздки, коли гонщик відчуває більшу потужність, більший комфорт та більшу ефективність. Ergon TP1 дозволяє точно відрегулювати три осі, які важливі при встановленні шипів: положення вперед/назад, стійка (Q-Factor) та кут нахилу стопи. При...

  1 554 грн
 • Ergon GA2 (Purple Reign)
  1 554 грн
  Ergon GA2 (Purple Reign)
  (61455)

  Артикул: 424 115 90 Ergon GA2 (Purple Reign) велосипедні гріпси. Забезпечують контроль на найскладніших трасах. Завдяки структурі текстури, яка протидіє зусилля захоплення, м'якій та міцній німецькій гумі та внутрішньому затиску, звичайний дискомфорт розсіюється без шкоди для контролю. Ці легкі універсальні ручки для велоруля мають пряму поверхню рукоятки без повороту щодо...

  1 554 грн
 • Ergon GA2 Fat (Midsummer Blue)
  1 554 грн
  Ergon GA2 Fat (Midsummer Blue)
  (66381)

  Артикул: 424 102 89 Ergon GA2 Fat (Midsummer Blue) – велосипедні гріпси, для великих долонь. Ці велосипедні ручки є старшим братом популярних грипс з універсальним хватом GA2 і є ідеальним рішенням для гонщиків з великими долонями або райдерів, які просто віддають перевагу великому охопленню в руці. GA2 Fat також забезпечують покращену амортизацію, пропонуючи точний...

  1 554 грн
 • Ergon GA2 (Nightride Blue)
  1 554 грн
  Ergon GA2 (Nightride Blue)
  (66418)

  Артикул: 424 114 90 Ergon GA2 (Nightride Blue) велосипедні гріпси. Забезпечують контроль на найскладніших трасах. Завдяки структурі текстури, яка протидіє зусилля захоплення, м'якій та міцній німецькій гумі та внутрішньому затиску, звичайний дискомфорт розсіюється без шкоди для контролю. Ці легкі універсальні ручки для велоруля мають пряму поверхню рукоятки без повороту щодо...

  1 554 грн
 • Ergon BT Road (Black)
  1 680 грн
  Ergon BT Road (Black)
  (79064)

  Артикул: 425 000 10 Ergon BT Road (Black) – обмотка для керма. Це ідеальна стрічка для керма шосейного велосипеда повинна робити багато речей: вона підвищує комфорт, приємна на дотик, забезпечує надійне зчеплення та забезпечує точне та пряме керування. Ergon BT Road товщиною 2 мм та тонкою рівною текстурою поверхні пропонує шоссерам ідеальне універсальне рішення. Тиск на...

  1 680 грн
 • Ergon Trinksystem BH150
  1 680 грн
  Ergon Trinksystem BH150
  (75641)

  Артикул: 450 300 10 Ergon Trinksystem BH150 – гідратор, на 1,5 літра. Оптимальний вибір для горизонтальних гідратів. Розроблений у співпраці з HydraPak® гідропак BH150 сумісний з більшістю вело рюкзаків. Цей 1,5-літровий балон, що відрізняється міцністю та надійністю, є ідеальним вибором для гідратації вашої улюбленої швидкої подорожі.

  1 680 грн
 • Ergon Trinksystem BH300
  1 680 грн
  Ergon Trinksystem BH300
  (75642)

  Артикул: 450 300 00 Ergon Trinksystem BH300 – гідратор, на 3 літри. Оптимальний вибір гідратаційних камер вертикального формату. Розроблений у співпраці з HydraPak® BH300 сумісний з більшістю вело рюкзаків. Цей 3-літровий балон, що відрізняється міцністю та надійністю, є ідеальним гідратаційним балоном для багатоденних турів. Особливо рекомендується для всіх рюкзаків Ergon,...

  1 680 грн
 • Ergon Fitting Box Road Expert
  1 764 грн
  Ergon Fitting Box Road Expert
  (75633)

  Артикул: 481 000 11 Ergon Fitting Box Road Expert - набір для налаштування посадки. Більше комфорту, більше ефективності, більше насолоди! Велосипед хороший настільки, наскільки він підходить райдеру. Сідло, кермо та педалі повинні бути адаптовані до вашого тіла відповідно до вильоту, висоти та кута нахилу. Все залежить від байка та стилю їзди. За допомогою Fitting Box можна...

  1 764 грн
 • Ergon Fitting Box MTB Expert
  1 764 грн
  Ergon Fitting Box MTB Expert
  (75632)

  Артикул: 481 000 12 Ergon Fitting Box MTB Expert - набір для налаштування посадки, для велосипедиста. Більше комфорту, більше продуктивності, більше насолоди! Велосипед хороший настільки, наскільки він підходить райдеру. Сідло, кермо та педалі повинні бути адаптовані до вашого тіла відповідно до вильоту, висоти та кута нахилу. Все залежить від байка та стилю їзди. За...

  1 764 грн
 • Ergon GE1 Evo (Risky Red)
  1 806 грн
  Ergon GE1 Evo (Risky Red)
  (75676)

  Артикул: 424 111 50 Ergon GE1 Evo (Risky Red) велосипедні грипси. GE1 Evo – це еволюція успішного Ergon GE1. Він був спеціально розроблений для участі у гонках Enduro World Series. Перша ергономічна, орієнтована на гонщика рукоятка для широких кермів з підвищеним комфортом, більш точним відчуттям хвата та кращою ефективністю.

  1 806 грн
 • Ergon GE1 Evo (Midsummer Blue)
  1 806 грн
  Ergon GE1 Evo (Midsummer Blue)
  (75675)

  Артикул: 424 112 50 Ergon GE1 Evo (Midsummer Blue) велосипедні грипси. GE1 Evo – це еволюція успішного Ergon GE1. Він був спеціально розроблений для участі у гонках Enduro World Series. Перша ергономічна, орієнтована на гонщика рукоятка для широких кермів з підвищеним комфортом, більш точним відчуттям хвата та кращою ефективністю.

  1 806 грн
 • Ergon GE1 Evo (Juicy Orange)
  1 806 грн
  Ergon GE1 Evo (Juicy Orange)
  (75674)

  Артикул: 424 116 50 Ergon GE1 Evo (Juicy Orange) велосипедні грипси. GE1 Evo – це еволюція успішного Ergon GE1. Він був спеціально розроблений для участі у гонках Enduro World Series. Перша ергономічна, орієнтована на гонщика рукоятка для широких кермів з підвищеним комфортом, більш точним відчуттям хвата та кращою ефективністю.

  1 806 грн
 • Ergon GE1 Evo (Sand Storm)
  1 806 грн
  Ergon GE1 Evo (Sand Storm)
  (75677)

  Артикул: 424 117 50 Ergon GE1 Evo (Sand Storm) велосипедні грипси. GE1 Evo – це еволюція успішного Ergon GE1. Він був спеціально розроблений для участі у гонках Enduro World Series. Перша ергономічна, орієнтована на гонщика рукоятка для широких кермів з підвищеним комфортом, більш точним відчуттям хвата та кращою ефективністю.

  1 806 грн
 • Ergon GE1 Evo Slim (Black)
  1 806 грн
  Ergon GE1 Evo Slim (Black)
  (75678)

  Артикул: 424 110 55 Ergon GE1 Evo Slim (Black) велосипедні гріпси. Ця модель, спадкоємець та природна еволюція успішної моделі Ergon GE1. Вони були спеціально розроблені для участі в гонках Enduro World Series. Перші ергономічні, орієнтовані на гонщика грипси для широких кермів з підвищеним комфортом, більш точним відчуттям хвата та кращою продуктивністю.

  1 806 грн
 • Ergon GE1 Evo Slim (Risky Red)
  1 806 грн
  Ergon GE1 Evo Slim (Risky Red)
  (75680)

  Артикул: 424 113 55 Ergon GE1 Evo Slim (Risky Red) велосипедні гріпси. Ця модель, спадкоємець та природна еволюція успішної моделі Ergon GE1. Вони були спеціально розроблені для участі в гонках Enduro World Series. Перші ергономічні, орієнтовані на гонщика грипси для широких кермів з підвищеним комфортом, більш точним відчуттям хвата та кращою продуктивністю.

  1 806 грн
 • Ergon GE1 Evo Slim (Juicy Orange)
  1 806 грн
  Ergon GE1 Evo Slim (Juicy Orange)
  (75679)

  Артикул: 424 114 55 Ergon GE1 Evo Slim (Juicy Orange) велосипедні гріпси. Ця модель, спадкоємець та природна еволюція успішної моделі Ergon GE1. Вони були спеціально розроблені для участі в гонках Enduro World Series. Перші ергономічні, орієнтовані на гонщика грипси для широких кермів з підвищеним комфортом, більш точним відчуттям хвата та кращою продуктивністю.

  1 806 грн
 • Ergon GE1 Evo (Deep Moss)
  1 806 грн
  Ergon GE1 Evo (Deep Moss)
  (75672)

  Артикул: 424 118 50 Ergon GE1 Evo (Deep Moss) велосипедні грипси. GE1 Evo – це еволюція успішного Ergon GE1. Він був спеціально розроблений для участі у гонках Enduro World Series. Перша ергономічна, орієнтована на гонщика рукоятка для широких кермів з підвищеним комфортом, більш точним відчуттям хвата та кращою ефективністю.

  1 806 грн
 • Ergon GFR1 (Black)
  1 806 грн
  Ergon GFR1 (Black)
  (74394)

  Артикул: 424 400 50 Ergon GFR1 (Black) - велосипедні грипси, які найкраще підійдуть для Downhill/Gravity, E-MTB. GFR1 - це гравіті грипси для гравірайдерів світового класу. Ergon (Німеччина) розробила GFR1 за безпосередньою участю Тані Сігрейв та її товаришів за командою з Canyon [CLLCTV] FMD Racing. Особливості грипс включають спеціальні текстуровані ламелі зверху і...

  1 806 грн
 • Ergon GE1 Evo Slim (Yellow Mellow)
  1 806 грн
  Ergon GE1 Evo Slim (Yellow Mellow)
  (62630)

  Артикул: 424 112 55 Ergon GE1 Evo Slim (Yellow Mellow) велосипедні гріпси. Ця модель, спадкоємець та природна еволюція успішної моделі Ergon GE1. Вони були спеціально розроблені для участі в гонках Enduro World Series. Перші ергономічні, орієнтовані на гонщика грипси для широких кермів з підвищеним комфортом, більш точним відчуттям хвата та кращою продуктивністю.

  1 806 грн
 • Ergon GE1 Evo (Black)
  1 806 грн
  Ergon GE1 Evo (Black)
  (75671)

  Артикул: 424 110 50 Ergon GE1 Evo (Black) велосипедні грипси. GE1 Evo – це еволюція успішного Ergon GE1. Він був спеціально розроблений для участі у гонках Enduro World Series. Перша ергономічна, орієнтована на гонщика рукоятка для широких кермів з підвищеним комфортом, більш точним відчуттям хвата та кращою ефективністю.

  1 806 грн
 • Ergon GE1 Evo (Yellow Mellow)
  1 806 грн
  Ergon GE1 Evo (Yellow Mellow)
  (75204)

  Артикул: 424 113 50 Ergon GE1 Evo (Yellow Mellow) велосипедні грипси. GE1 Evo – це еволюція успішного Ergon GE1. Він був спеціально розроблений для участі у гонках Enduro World Series. Перша ергономічна, орієнтована на гонщика рукоятка для широких кермів з підвищеним комфортом, більш точним відчуттям хвата та кращою ефективністю.

  1 806 грн
 • Ergon GA3-L (Black)
  1 806 грн
  Ergon GA3-L (Black)
  (75667)

  Артикул: 424 110 88 Ergon GA3-L (Black) - велосипедні грипси, для All-Mountain/Trail, E-MTB, MTB-Touring, Cross-Country/Marathon, Fitness. Міні-крило на грипсах GA3 пропонує ідеальне поєднання підтримки зап'ястя та ходових якостей; тепер пропонується у двох розмірах та семи кольорах, що забезпечує ідеальну посадку та стиль для кожного окремого гонщика. GA3 оптимально...

  1 806 грн
 • Ergon GD1 Evo Slim (Black)
  1 806 грн
  Ergon GD1 Evo Slim (Black)
  (75670)

  Артикул: 424 400 16 Ergon GD1 Evo Slim (Black) - велосипедні грипси. Зчеплення світового класу на узвозі стало ще кращим! Працюючи разом із кращими професіоналами, такими як Ремі Метайлер та Валі Хелль, GD1 еволюціонував, щоб забезпечити ще більший комфорт та контроль на пересіченій місцевості. GD1 Evo відрізняється покращеним демпфуванням, покращеним контролем та підвищеним...

  1 806 грн
 • Ergon GD1 Evo (Black)
  1 806 грн
  Ergon GD1 Evo (Black)
  (75669)

  Артикул: 424 400 11 Ergon GD1 Evo (Black) - велосипедні грипси. Зчеплення світового класу на узвозі стало ще кращим! Працюючи разом із кращими професіоналами, такими як Ремі Метайлер та Валі Хелль, GD1 еволюціонував, щоб забезпечити ще більший комфорт та контроль на пересіченій місцевості. GD1 Evo відрізняється покращеним демпфуванням, покращеним контролем та підвищеним...

  1 806 грн
 • Ergon GA3-S (Black)
  1 806 грн
  Ergon GA3-S (Black)
  (75668)

  Артикул: 424 100 88 Ergon GA3-S (Black) - велосипедні грипси, для All-Mountain/Trail, E-MTB, MTB-Touring, Cross-Country/Marathon, Fitness. Міні-крило на грипсах GA3 пропонує ідеальне поєднання підтримки зап'ястя та ходових якостей; тепер пропонується у двох розмірах та семи кольорах, що забезпечує ідеальну посадку та стиль для кожного окремого гонщика. GA3 оптимально...

  1 806 грн
 • Ergon BT Allroad (Wilderness Green)
  1 932 грн
  Ergon BT Allroad (Wilderness Green)
  (79062)

  Артикул: 425 000 23 Ergon BT Allroad (Wilderness Green) - обмотка керма, яка найкраще підійде для Allroad/Gravel/Cyclocross, Road. Велосипедисти завжди хочуть більшого. Їхня ідеальна стрічка на кермі повинна мінімізувати дискомфорт на різних дорожніх покриттях, бути приємною на дотик, забезпечувати надійне зчеплення та забезпечувати повний контроль. Стрічка Ergon BT Allroad...

  1 932 грн
 • Ergon BT Allroad (Merlot Red)
  1 932 грн
  Ergon BT Allroad (Merlot Red)
  (79060)

  Артикул: 425 000 22 Ergon BT Allroad (Merlot Red) - обмотка керма, яка найкраще підійде для Allroad/Gravel/Cyclocross, Road. Велосипедисти завжди хочуть більшого. Їхня ідеальна стрічка на кермі повинна мінімізувати дискомфорт на різних дорожніх покриттях, бути приємною на дотик, забезпечувати надійне зчеплення та забезпечувати повний контроль. Стрічка Ergon BT Allroad...

  1 932 грн
 • Ergon BT Allroad (Black)
  1 932 грн
  Ergon BT Allroad (Black)
  (79059)

  Артикул: 425 000 20 Ergon BT Allroad (Black) - обмотка керма, яка найкраще підійде для Allroad/Gravel/Cyclocross, Road. Велосипедисти завжди хочуть більшого. Їхня ідеальна стрічка на кермі повинна мінімізувати дискомфорт на різних дорожніх покриттях, бути приємною на дотик, забезпечувати надійне зчеплення та забезпечувати повний контроль. Стрічка Ergon BT Allroad товщиною...

  1 932 грн
 • Ergon BT Allroad (Space Blue)
  1 932 грн
  Ergon BT Allroad (Space Blue)
  (79061)

  Артикул: 425 000 21 Ergon BT Allroad (Black) - обмотка керма, яка найкраще підійде для Allroad/Gravel/Cyclocross, Road. Велосипедисти завжди хочуть більшого. Їхня ідеальна стрічка на кермі повинна мінімізувати дискомфорт на різних дорожніх покриттях, бути приємною на дотик, забезпечувати надійне зчеплення та забезпечувати повний контроль. Стрічка Ergon BT Allroad товщиною...

  1 932 грн
 • Ergon GP1-S
  2 058 грн
  Ergon GP1-S
  (75626)

  Артикул: 424 100 00 Ergon GP1-S - велосипедні грипси для Touring, E-Touring, MTB-Touring, E-MTB, Fitness, City. Оригінальні грипси-крило для туризму та фітнес-велоспорту. Серія велосипедних ручок GP вже понад десять років є світовим еталоном серед крилатих грипсів і займає перші місця у редакційних статтях про тестування зчеплення. Лідер у галузі з продуктивності, матеріалів...

  2 058 грн
 • Ergon HM2 (Black) XL
  2 058 грн
  Ergon HM2 (Black) XL
  (73900)

  Артикул: 460 003 64 Ergon HM2 (Black) XL - велорукавички для All-Mountain/Trail, Cross-Country/Marathon, MTB-Touring, E-MTB. Легкі універсальні рукавички для велосипедистів Ergon піднімає ергономіку захоплення на новий рівень. Завдяки свободі рухів ваша долоня та пальці знаходять найкраще положення для оптимального контролю на трасі.

  2 058 грн
 • Ergon BT Gravel (Swamp Green)
  2 058 грн
  Ergon BT Gravel (Swamp Green)
  (79063)

  Артикул: 425 000 33 Ergon BT Gravel (Swamp Green) - обмотка керма, яка найкраще підійде для Allroad/Gravel/Cyclocross, Road. Максимальне задоволення від гравію без дискомфорту: спеціально для цього компанія Ergon розробила стрічку для керма BT Gravel. Товщина 3,5 мм та агресивна текстура поверхні з блоковим малюнком поглинають удари та вібрації, забезпечуючи ідеальне...

  2 058 грн
 • Ergon HM2 (Black) XXL
  2 058 грн
  Ergon HM2 (Black) XXL
  (79065)

  Артикул: 460 003 65 Ergon HM2 (Black) XXL - велорукавички для All-Mountain/Trail, Cross-Country/Marathon, MTB-Touring, E-MTB. Легкі універсальні рукавички для велосипедистів Ergon піднімає ергономіку захоплення на новий рівень. Завдяки свободі рухів ваша долоня та пальці знаходять найкраще положення для оптимального контролю на трасі.

  2 058 грн
 • Ergon GC1
  2 058 грн
  Ergon GC1
  (75643)

  Артикул: 424 100 10 Ergon GC1 - велосипедні грипси, для City, E-City. Ця серія є світовим зразком крилатих грипс. Навіть велосипедисти-туристи, які віддають перевагу рулю з відступом назад, не повинні обходитися без ергономічного комфорту. Саме так було розроблено GC1. GC1 ефективно запобігають оніміння пальців, біль у кистях та передпліччях через зміщення керма.

  2 058 грн
 • Ergon HM2 (Black) M
  2 058 грн
  Ergon HM2 (Black) M
  (66997)

  Артикул: 460 003 62 Ergon HM2 (Black) M - велорукавички для All-Mountain/Trail, Cross-Country/Marathon, MTB-Touring, E-MTB. Легкі універсальні рукавички для велосипедистів Ergon піднімає ергономіку захоплення на новий рівень. Завдяки свободі рухів ваша долоня та пальці знаходять найкраще положення для оптимального контролю на трасі.

  2 058 грн
 • Ergon GFR1 Factory (FMD Racing Oil Slick)
  2 394 грн
  Ergon GFR1 Factory (FMD Racing Oil Slick)
  (74395)

  Артикул: 424 400 52 Ergon GFR1 Factory (FMD Racing Oil Slick) - велосипедні грипси, які найкраще підійдуть для Downhill/Gravity, E-MTB. Гравіті зчеплення світового класу із заводським компаундом було саме тим, що просили Тані Сігрейв та її товариші по команді з Canyon [CLLCTV] FMD Racing. Працюючи разом, розробники Ergon створили неперевершений гравіт грипси з GFR1 Factory....

  2 394 грн
 • Ergon GP1-S BioKork
  2 562 грн
  Ergon GP1-S BioKork
  (61615)

  Артикул: 424 100 01 Ergon GP1-S BioKork – велосипедні грипси. Серія Ergon GP1 - ідеальне рішення при звичайному болі в зап'ясті під час їзди на велосипеді. Зокрема, GP1 Biokork пропонує стійкий підхід до ергономічного полегшення болю завдяки своєму складу та численним варіантам становища рук. Іншими перевагами цієї грипс є чиста гумова суміш, простий в установці затискний...

  2 562 грн
 • Ergon GP2-L
  2 562 грн
  Ergon GP2-L
  (75623)

  Артикул: 424 100 28 Ergon GP2-L - велосипедні грипси для Touring, E-Touring, MTB-Touring, E-MTB, Fitness. Серія, що найбільше продається, з усього асортименту Ergon. Чи то гірський велосипед, фітнес-велосипед чи туристичний велосипед — GP2 двопальцевими ріжками зарекомендував себе скрізь. Оптимізована ергономіка та функціональність, найвища якість, зручність для спини....

  2 562 грн
 • Ergon GP1-L BioKork
  2 562 грн
  Ergon GP1-L BioKork
  (75645)

  Артикул: 424 100 06 Ergon GP1-L BioKork – велосипедні грипси. Серія Ergon GP1 - ідеальне рішення при звичайному болі в зап'ясті під час їзди на велосипеді. Зокрема, GP1 Biokork пропонує стійкий підхід до ергономічного полегшення болю завдяки своєму складу та численним варіантам становища рук. Іншими перевагами цієї грипс є чиста гумова суміш, простий в установці затискний...

  2 562 грн
 • Ergon GP2-S
  2 562 грн
  Ergon GP2-S
  (75650)

  Артикул: 424 100 23 Ergon GP2-S - велосипедні грипси для Touring, E-Touring, MTB-Touring, E-MTB, Fitness. Серія, що найбільше продається, з усього асортименту Ergon. Чи то гірський велосипед, фітнес-велосипед чи туристичний велосипед — GP2 двопальцевими ріжками зарекомендував себе скрізь. Оптимізована ергономіка та функціональність, найвища якість, зручність для спини....

  2 562 грн
 • Ergon HE2 Evo (Black) M
  2 688 грн
  Ergon HE2 Evo (Black) M
  (71711)

  Артикул: 460 003 72 Ergon HE2 Evo (Black) M - велорукавички для Enduro, All-Mountain/Trail, E-MTB, Downhill/Gravity. Складна місцевість вимагає точного зчеплення, гальмування та перемикання передач. Компанія Ergon взяла до уваги ці якості при розробці необмежених рукавичок HE2 EVO для ендуро та гравіту їзди. HE2 Evo має анатомічну форму, що забезпечує гнучку посадку, яка...

  2 688 грн
 • Ergon HE2 Evo (Black) S
  2 688 грн
  Ergon HE2 Evo (Black) S
  (61336)

  Артикул: 460 003 71 Ergon HE2 Evo (Black) S - велорукавички для Enduro, All-Mountain/Trail, E-MTB, Downhill/Gravity. Складна місцевість вимагає точного зчеплення, гальмування та перемикання передач. Компанія Ergon взяла до уваги ці якості при розробці необмежених рукавичок HE2 EVO для ендуро та гравіту їзди. HE2 Evo має анатомічну форму, що забезпечує гнучку посадку, яка...

  2 688 грн
 • Ergon HE2 Evo (Black) L
  2 688 грн
  Ergon HE2 Evo (Black) L
  (71783)

  Артикул: 460 003 73 Ergon HE2 Evo (Black) L - велорукавички для Enduro, All-Mountain/Trail, E-MTB, Downhill/Gravity. Складна місцевість вимагає точного зчеплення, гальмування та перемикання передач. Компанія Ergon взяла до уваги ці якості при розробці необмежених рукавичок HE2 EVO для ендуро та гравіту їзди. HE2 Evo має анатомічну форму, що забезпечує гнучку посадку, яка...

  2 688 грн
 • Ergon ST Gel Men S/M
  3 612 грн
  Ergon ST Gel Men S/M
  (69192)

  Артикул: 440 400 30 Ergon ST Gel Men S/M - чоловіче велосідло, для Touring, E-Touring. Ергономічне туристичне сідло, спеціально розроблене для чоловіків, з рельєфним каналом та формою сідла, характерною для їхньої статі. Ергономічний комфорт відчувається навіть на великих відстанях завдяки великим гелевим подушечкам сідла та комфортній ортопедичній піні.

  3 612 грн
 • Ergon ST Gel Men M/L
  3 612 грн
  Ergon ST Gel Men M/L
  (69454)

  Артикул: 440 400 31 Ergon ST Gel Men M/L - чоловіче велосідло, для Touring, E-Touring. Ергономічне туристичне сідло, спеціально розроблене для чоловіків, з рельєфним каналом та формою сідла, характерною для їхньої статі. Ергономічний комфорт відчувається навіть на великих відстанях завдяки великим гелевим подушечкам сідла та комфортній ортопедичній піні.

  3 612 грн
 • Ergon ST Gel Women S/M
  3 612 грн
  Ergon ST Gel Women S/M
  (74548)

  Артикул: 440 400 35 Ergon ST Gel Women S/M - жіноче велосідло, для Touring, E-Touring. Це ергономічне туристичне сідло, спеціально розроблене для жінок, з рельєфним каналом та формою сідла з урахуванням гендерної специфіки. Ергономічний комфорт відчувається навіть на великих відстанях завдяки великим гелевим подушечкам сідла та комфортній ортопедичній піні.

  3 612 грн
 • Ergon GP4-S
  3 612 грн
  Ergon GP4-S
  (78372)

  Артикул: 424 100 60 Ergon GP4-S - велосипедні грипси, які найкраще підійдуть для Touring, E-Touring. Серія GP від ​​Ergon (Німеччина) - ідеальне рішення при болі в зап'ястя під час їзди на велосипеді. Зокрема, GP4 пропонує ергономічний підхід до полегшення болю в зап'ястях завдяки чистій гумовій суміші та безлічі варіантів хвату. Додатковими перевагами цих грипс є простота...

  3 612 грн
 • Ergon GP3-S BioKork
  3 612 грн
  Ergon GP3-S BioKork
  (62347)

  Артикул: 424 100 33 Ergon GP3-S BioKork - велосипедні гріпси, одні з найпопулярніших моделей грипс від Ergon (Німеччина). Чи то гірський велосипед, чи велосипед для фітнесу, чи туристичний велосипед — грипси GP3 з трипальцевими ріжками зарекомендував себе скрізь. Оптимізована ергономіка та функціональність, найвища якість, зручність для спини. Затискний механізм (подана...

  3 612 грн
 • Ergon ST Gel Women M/L
  3 612 грн
  Ergon ST Gel Women M/L
  (62540)

  Артикул: 440 400 36 Ergon ST Gel Women M/L - жіноче велосідло, для Touring, E-Touring. Це ергономічне туристичне сідло, спеціально розроблене для жінок, з рельєфним каналом та формою сідла з урахуванням гендерної специфіки. Ергономічний комфорт відчувається навіть на великих відстанях завдяки великим гелевим подушечкам сідла та комфортній ортопедичній піні.

  3 612 грн
 • Ergon GP5-S
  4 116 грн
  Ergon GP5-S
  (77408)

  Артикул: 424 100 70 Ergon GP5-S - велосипедні гріпси, які найкраще підійдуть для Touring, E-Touring. Серія GP від ​​Ergon (Німеччина) - ідеальне рішення при звичайному болі в зап'ясті під час їзди велосипедом. Зокрема, GP5 пропонує ергономічний підхід до полегшення болю в зап'ясті завдяки чистій гумовій суміші та численним варіантам становища рук. Додатковими перевагами цієї...

  4 116 грн
 • Ergon SMC Men S/M
  4 116 грн
  Ergon SMC Men S/M
  (75694)

  Артикул: 440 300 40 Ergon SMC Men S/M – велосипедне сідло. Неперевершене поєднання комфорту та динамічності, це велосідло забезпечує оптимальну плавність ходу на трасі. Спеціальна ортопедична піна товстіша і м'якша, ніж наша популярна серія SM, а спеціальний рельєфний канал для чоловіків запобігає оніміння та біль у м'яких тканинах. Ви почуваєтесь комфортно в будь-якому...

  4 116 грн
 • Ergon SM Sport Men S/M (Black)
  4 116 грн
  Ergon SM Sport Men S/M (Black)
  (75691)

  Артикул: 440 010 00 Ergon SM Sport Men S/M (Black) – ергономічне чоловіче велосідло. Сьогодні вам більше не потрібно жити з дискомфортом у сидячому положенні. Нові сідла Ergon SM Men спеціально розроблені з урахуванням особливостей чоловічої анатомії та оптимізовані для катання на гірських велосипедах. За допомогою останніх наукових досліджень та інтенсивного прототипування...

  4 116 грн
 • Ergon GP5-L
  4 116 грн
  Ergon GP5-L
  (73450)

  Артикул: 424 100 75 Ergon GP5-L - велосипедні гріпси, які найкраще підійдуть для Touring, E-Touring. Серія GP від ​​Ergon (Німеччина) - ідеальне рішення при звичайному болі в зап'ясті під час їзди велосипедом. Зокрема, GP5 пропонує ергономічний підхід до полегшення болю в зап'ясті завдяки чистій гумовій суміші та численним варіантам становища рук. Додатковими перевагами цієї...

  4 116 грн
 • Ergon SMC Women S/M
  4 116 грн
  Ergon SMC Women S/M
  (69106)

  Артикул: 440 300 50 Ergon SMC Women S/M - жіноче велосідло для MTB-Touring, All-Mountain/Trail. Неперевершене поєднання комфорту та динамічності: сідло SMC Women забезпечує оптимальний потік на трасі. Спеціальна ортопедична піна товстіша і м'якша, ніж наша популярна серія SM, а спеціальний рельєфний канал для жінок запобігає оніміння та біль у м'яких тканинах. Ви почуваєтесь...

  4 116 грн
 • Ergon SM Women M/L (Black)
  4 116 грн
  Ergon SM Women M/L (Black)
  (75692)

  Артикул: 440 000 75 Ergon SM Women M/L (Black) - жіноче велосідло для MTB велосипедів, підійде для турів, олл-маунтін та ендуро. Комфортна спортивна набивка, згладжена задня частина та велика свобода рухів у типовому для гірських велосипедів помірно-нахиленому положенні тіла.  У ході багаторічних досліджень були детально проаналізовані анатомічні особливості жіночого тазу та...

  4 116 грн
 • Ergon SMC Women M/L
  4 116 грн
  Ergon SMC Women M/L
  (64435)

  Артикул: 440 300 51 Ergon SMC Women M/L - жіноче велосідло для MTB-Touring, All-Mountain/Trail. Неперевершене поєднання комфорту та динамічності: сідло SMC Women забезпечує оптимальний потік на трасі. Спеціальна ортопедична піна товстіша і м'якша, ніж наша популярна серія SM, а спеціальний рельєфний канал для жінок запобігає оніміння та біль у м'яких тканинах. Ви почуваєтесь...

  4 116 грн
 • Ergon SM Comp Men S/M (Stealth)
  5 124 грн
  Ergon SM Comp Men S/M (Stealth)
  (68493)

  Артикул: 440 010 01 Ergon SM Comp Men S/M (Stealth) - чоловіче велосідло для All-Mountain/Trail, Cross-Country/Marathon, MTB-Touring. Комфорт веде до ефективності. Довгий годинник на велосипеді? Немає проблем з SM Comp Men! Спеціальна чоловіча конструкція забезпечує максимальний комфорт, свободу рухів та оптимальну посадку для вироблення потужності для туристичних поїздок,...

  5 124 грн
 • Ergon SR Sport Gel Women M/L (Black)
  5 124 грн
  Ergon SR Sport Gel Women M/L (Black)
  (68483)

  Артикул: 440 610 25 Ergon SR Sport Gel Women M/L (Black) - жіноче велосідло, яке найкраще підійде для Road, Allroad/Gravel/Cyclocross. Гелеве сідло для шосейних велосипедів для жінок. Форма та рельєф ідеально відповідають жіночій анатомії в типовому, нахиленому вперед сидячому положенні. Підтримуюча, але зручна оббивка з природним скиданням тиску з конічним вирізом і...

  5 124 грн
 • Ergon SM Enduro Comp Men M/L (Stealth)
  5 124 грн
  Ergon SM Enduro Comp Men M/L (Stealth)
  (70914)

  Артикул: 440 710 06 Ergon SM Enduro Comp Men M/L (Stealth) – чоловіче велосідло для Enduro. Ви хочете навалювати, як професіонали? Хочете оптимальне поєднання комфорту та свободи пересування? Тоді давайте уявимо сідло SM Enduro Comp Men. Розроблений професіоналами світового класу із Світової серії ендуро, він дозволяє вам освоїти кожну лінію на повній швидкості. Завдяки...

  5 124 грн
 • Ergon SMC Sport Gel Women S/M
  5 124 грн
  Ergon SMC Sport Gel Women S/M
  (73533)

  Артикул: 440 300 52 Ergon SMC Sport Gel Women S/M - жіноче велосідло для MTB-Touring, All-Mountain/Trail. Неперевершене поєднання комфорту та динамічності: сідло SMC Women Sport Gel забезпечує оптимальну плавність ходу на трасі. Надщільний ортопедичний пінопласт та анатомічні гелеві подушечки зменшують тиск у точках при сидінні, а спеціальний рельєфний канал для жінок...

  5 124 грн
 • Ergon SM Sport Gel Women S/M (Stealth)
  5 124 грн
  Ergon SM Sport Gel Women S/M (Stealth)
  (75690)

  Артикул: 440 000 71 Ergon SM Sport Gel Women S/M (Stealth) – комфортне сідло MTB спеціально для жінок. Сідло SM Women Sport Gel поєднує потужність, комфорт і свободу рухів — гелеві вставки для розподілу тиску, особлива жіноча форма для оптимального зняття тиску з м'яких тканин і плоска задня частина для свободи рухів. Розроблено жінками для жінок – для турингу, олл-маунтин...

  5 124 грн
 • Ergon SM Comp Men M/L (Stealth)
  5 124 грн
  Ergon SM Comp Men M/L (Stealth)
  (61531)

  Артикул: 440 010 06 Ergon SM Comp Men M/L (Stealth) - чоловіче велосідло для All-Mountain/Trail, Cross-Country/Marathon, MTB-Touring. Комфорт веде до ефективності. Довгий годинник на велосипеді? Немає проблем з SM Comp Men! Спеціальна чоловіча конструкція забезпечує максимальний комфорт, свободу рухів та оптимальну посадку для вироблення потужності для туристичних поїздок,...

  5 124 грн
 • Ergon SM E-Mountain Sport Men S/M (Stealth)
  5 124 грн
  Ergon SM E-Mountain Sport Men S/M (Stealth)
  (79067)

  Артикул: 440 110 15 Ergon SM E-Mountain Sport Men S/M (Stealth) - чоловіче велосідло, для E-MTB, MTB-Touring, All-Mountain/Trail. Тепер маунтинбайкери можуть залишатися в сидячому положенні на більш крутій та перетнутій місцевості, тому їх вимоги до сідла трохи відрізняються. Тому Ergon розробив спеціальне чоловіче сідло для E-MTB.

  5 124 грн
 • Ergon SM Sport Gel Women M/L (Stealth)
  5 124 грн
  Ergon SM Sport Gel Women M/L (Stealth)
  (75689)

  Артикул: 440 000 76 Ergon SM Sport Gel Women M/L (Stealth) – комфортне сідло MTB спеціально для жінок. Сідло SM Women Sport Gel поєднує потужність, комфорт і свободу рухів — гелеві вставки для розподілу тиску, особлива жіноча форма для оптимального зняття тиску з м'яких тканин і плоска задня частина для свободи рухів. Розроблено жінками для жінок – для турингу, олл-маунтин...

  5 124 грн
 • Ergon SM Pro Men M/L (Stealth)
  6 174 грн
  Ergon SM Pro Men M/L (Stealth)
  (69703)

  Артикул: 440 010 07 Ergon SM Pro Men M/L (Stealth) – чоловіче велосідло, яке оптимально підійде для All-Mountain/Trail, Cross-Country/Marathon, MTB-Touring. Вибір професіоналів марафону. Сідло марафонця поєднує в собі максимальну потужність, комфорт та свободу рухів, спрямовуючи тиск точно на педаль. Оптимізований рельєфний канал у чутливій області промежини, вставки...

  6 174 грн
 • Ergon SR Pro Men M/L (Stealth)
  6 678 грн
  Ergon SR Pro Men M/L (Stealth)
  (79010)

  Артикул: 440 620 35 Ergon SR Pro Men M/L (Stealth) - чоловіче сідло, яке оптимально підійде для Road, Allroad/Gravel/Cyclocross. Висока ефективність та комфорт в одному сідлі, все це про SR Pro. Все, що ви хочете у високоефективному сідлі, не заощаджуючи при цьому на комфорті. Завдяки ергономічній формі та рельєфному каналу, а також вставкам OrthoCell ® для розподілу...

  6 678 грн
 • Ergon SR Pro Men S/M (Stealth)
  6 678 грн
  Ergon SR Pro Men S/M (Stealth)
  (69942)

  Артикул: 440 620 30 Ergon SR Pro Men S/M (Stealth) - чоловіче сідло, яке оптимально підійде для Road, Allroad/Gravel/Cyclocross. Висока ефективність та комфорт в одному сідлі, все це про SR Pro. Все, що ви хочете у високоефективному сідлі, не заощаджуючи при цьому на комфорті. Завдяки ергономічній формі та рельєфному каналу, а також вставкам OrthoCell ® для розподілу...

  6 678 грн
 • Ergon BX3 Evo (Stealth/Blue)
  6 762 грн
  Ergon BX3 Evo (Stealth/Blue)
  (75571)

  Артикул: 450 008 91 Ergon BX3 Evo (Stealth/Blue) – велосипедний рюкзак на 15+2 літри. Відмінно підійде для тривалих одноденних подорожей. BX3 Evo ідеально підходить для райдерів будь-якого зросту. Завдяки саморегулюючій системі перенесення спорядження, яке ви носите з собою, завжди залишається близько і стійко до вашого тіла в будь-якій ситуації. Рюкзак має добре продуманий...

  6 762 грн
 • Ergon BX3 Evo (Stealth)
  6 762 грн
  Ergon BX3 Evo (Stealth)
  (70715)

  Артикул: 450 008 90 Ergon BX3 Evo (Stealth) – велосипедний рюкзак на 15+2 літри. Відмінно підійде для тривалих одноденних подорожей. BX3 Evo ідеально підходить для райдерів будь-якого зросту. Завдяки саморегулюючій системі перенесення спорядження, яке ви носите з собою, завжди залишається близько і стійко до вашого тіла в будь-якій ситуації. Рюкзак має добре продуманий...

  6 762 грн
 • Ergon ST Core Evo Women S/M (Black Grey)
  8 232 грн
  Ergon ST Core Evo Women S/M (Black Grey)
  (72773)

  Артикул: 440 400 15 Ergon ST Core Evo Women S/M (Black Grey) – жіноче велосідло, яке найкраще підійде для Touring, E-Touring. Серія велосипедів ST Core від Ergon зробила революцію в безпечній та комфортній посадці на велосипеді. Версія Evo з унікальною технологією CORE 3D® поєднує в собі велосипедну ергономіку та елегантну форму, яка ідеально підходить для туристичних...

  8 232 грн
 • Ergon ST Core Evo S/M (Black-Grey)
  8 232 грн
  Ergon ST Core Evo S/M (Black-Grey)
  (65168)

  Артикул: 440 400 10 Ergon ST Core Evo S/M (Black-Grey) - чоловіче велосідло, для Touring, E-Touring. Серія ST Core від Ergon зробила революцію у велосипедному сідлі. Версія Evo з унікальною технологією CORE 3D® поєднує у собі велосипедну ергономіку та елегантну форму, яка ідеально підходить для туристичних поїздок та велосипедистів на довгі дистанції. Це наша безболісна...

  8 232 грн
 • Ergon SC Core Prime Men M/L (Black-Grey)
  8 232 грн
  Ergon SC Core Prime Men M/L (Black-Grey)
  (66830)

  Артикул: 440 410 03 Ergon SC Core Prime Men M/L (Black-Grey) - чоловіче велосідло для City, E-City. Максимальне задоволення, яке ви коли-небудь отримували в місті або в подорожі, не може бути комфортнішим, ніж з унікальною технологією сідла Ergon CORE 3D®, що використовується в SC Core. Вібрації та удари? Ергономічний сердечник просто поглинає їх. Проблеми з хребтом? Не з...

  8 232 грн
 • Ergon SC Core Prime S/M (Black-Grey)
  8 232 грн
  Ergon SC Core Prime S/M (Black-Grey)
  (71027)

  Артикул: 440 410 02 Ergon SC Core Prime S/M (Black-Grey) - чоловіче велосідло для City, E-City. Максимальне задоволення, яке ви коли-небудь отримували в місті або в подорожі, не може бути комфортнішим, ніж з унікальною технологією сідла Ergon CORE 3D®, що використовується в SC Core. Вібрації та удари? Ергономічний сердечник просто поглинає їх. Проблеми з хребтом? Не з цим...

  8 232 грн
 • Ergon ST Core Evo Men M/L (Black-Grey)
  8 232 грн
  Ergon ST Core Evo Men M/L (Black-Grey)
  (79011)

  Артикул: 440 400 11 Ergon ST Core Evo Men M/L (Black-Grey) - чоловіче велосідло, для Touring, E-Touring. Серія ST Core від Ergon зробила революцію у велосипедному сідлі. Версія Evo з унікальною технологією CORE 3D® поєднує у собі велосипедну ергономіку та елегантну форму, яка ідеально підходить для туристичних поїздок та велосипедистів на довгі дистанції. Це наша безболісна...

  8 232 грн
 • Ergon SR Pro Carbon Men S/M (Stealth)
  10 290 грн
  Ergon SR Pro Carbon Men S/M (Stealth)
  (66580)

  Артикул: 440 620 40 Ergon SR Pro Carbon Men S/M (Stealth) - чоловіче велосідло, яке оптимально підійде для Road, Allroad/Gravel/Cyclocross. Висока ефективність та комфорт в одному сідлі. SR Pro Carbon Men привносить ергономіку в легке та високопродуктивне сідло. Він важить всього 175 грам з карбоновими направляючими та сидінням із вуглецевого композиту (розмір S/M). Завдяки...

  10 290 грн
 • Ergon GP1-L
  1 960 грн
  Ergon GP1-L
  (75644)

  Артикул: 424 100 05 Ergon GP1-L - велосипедні грипси для Touring, E-Touring, MTB-Touring, E-MTB, Fitness, City. Оригінальні грипси-крило для туризму та фітнес-велоспорту. Серія велосипедних ручок GP вже понад десять років є світовим еталоном серед крилатих грипсів і займає перші місця у редакційних статтях про тестування зчеплення. Лідер у галузі з продуктивності, матеріалів...

  1 960 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ergon HM2 (Black) L
  1 960 грн
  Ergon HM2 (Black) L
  (71639)

  Артикул: 460 003 63 Ergon HM2 (Black) L - велорукавички для All-Mountain/Trail, Cross-Country/Marathon, MTB-Touring, E-MTB. Легкі універсальні рукавички для велосипедистів Ergon піднімає ергономіку захоплення на новий рівень. Завдяки свободі рухів ваша долоня та пальці знаходять найкраще положення для оптимального контролю на трасі.

  1 960 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ergon GE1 Evo (Factory Frozen Stealth)
  1 960 грн
  Ergon GE1 Evo (Factory Frozen Stealth)
  (75673)

  Артикул: 424 110 61 Ergon GE1 Evo (Factory Frozen Stealth) велосипедні грипси. GE1 Evo – це еволюція успішного Ergon GE1. Він був спеціально розроблений для участі у гонках Enduro World Series. Перша ергономічна, орієнтована на гонщика рукоятка для широких кермів з підвищеним комфортом, більш точним відчуттям хвата та кращою ефективністю.

  1 960 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ergon BT Gravel (Rusty Red)
  1 960 грн
  Ergon BT Gravel (Rusty Red)
  (79056)

  Артикул: 425 000 34 Ergon BT Gravel (Rusty Red) - обмотка керма, яка найкраще підійде для Allroad/Gravel/Cyclocross, Road. Максимальне задоволення від гравію без дискомфорту: спеціально для цього компанія Ergon розробила стрічку для керма BT Gravel. Товщина 3,5 мм та агресивна текстура поверхні з блоковим малюнком поглинають удари та вібрації, забезпечуючи ідеальне зчеплення...

  1 960 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ergon GP3-S
  2 920 грн
  Ergon GP3-S
  (75657)

  Артикул: 424 100 31 Ergon GP3-S - велосипедні грипси для Touring, E-Touring, MTB-Touring, E-MTB, Fitness. Одна з моделей, що найбільше продаються, чи то гірський велосипед, велосипед для фітнесу чи туристичний велосипед — грипси GP3 з трипальцевими ріжками зарекомендувала себе скрізь. Оптимізована ергономіка та функціональність, найвища якість, зручність для спини. Затискний...

  2 920 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ergon SMC Sport Gel Women M/L
  4 880 грн
  Ergon SMC Sport Gel Women M/L
  (62948)

  Артикул: 440 300 53 Ergon SMC Sport Gel Women M/L - жіноче велосідло для MTB-Touring, All-Mountain/Trail. Неперевершене поєднання комфорту та динамічності: сідло SMC Women Sport Gel забезпечує оптимальну плавність ходу на трасі. Надщільний ортопедичний пінопласт та анатомічні гелеві подушечки зменшують тиск у точках при сидінні, а спеціальний рельєфний канал для жінок...

  4 880 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ergon SM E-Mountain Sport Men M/L (Stealth)
  4 880 грн
  Ergon SM E-Mountain Sport Men M/L (Stealth)
  (79066)

  Артикул: 440 110 16 Ergon SM E-Mountain Sport Men M/L (Stealth) - чоловіче велосідло, для E-MTB, MTB-Touring, All-Mountain/Trail. Тепер маунтинбайкери можуть залишатися в сидячому положенні на більш крутій та перетнутій місцевості, тому їх вимоги до сідла трохи відрізняються. Тому Ergon розробив спеціальне чоловіче сідло для E-MTB.

  4 880 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ergon SM Enduro Comp Men M/L (Stealth/Oil Slick)
  4 880 грн
  Ergon SM Enduro Comp Men M/L (Stealth/Oil Slick)
  (79068)

  Артикул: 440 710 08 Ergon SM Enduro Comp Men M/L (Stealth/Oil Slick) – чоловіче велосідло для Enduro. Ви хочете навалювати, як професіонали? Хочете оптимальне поєднання комфорту та свободи пересування? Тоді давайте уявимо сідло SM Enduro Comp Men. Розроблений професіоналами світового класу із Світової серії ендуро, він дозволяє вам освоїти кожну лінію на повній швидкості....

  4 880 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Ergon SM Pro Men S/M (Stealth)
  5 880 грн
  Ergon SM Pro Men S/M (Stealth)
  (75688)

  Артикул: 440 010 02 Ergon SM Pro Men S/M (Stealth) – вибір професіоналів марафону. Особлива форма з рельєфним каналом розроблена з урахуванням особливостей чоловічої анатомії та оптимізована під вимоги катання на гірському велосипеді. Вставки OrthoCell® та набивання AirCell® відповідають за розподіл тиску, перешкоджають появі больових відчуттів та зменшують вагу сідла....

  5 880 грн
  Відсутній
  Докладніше

Ще статті про Ergon

Сідла та грипси Ergon: комфорт та функціональність.Історія 2022-10-27 21:50:47

Сідла та грипси Ergon: комфорт та функціональність.Історія

Сідло Ergon для велосипеда стало частиною сучасного велосипеда порівняно

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше