REKD - це захист для ролерів, скейтерів та інших

REKD - це захист для ролерів, скейтерів та інших

Рюкзаки Thule Lithos

REKD Protection або просто REKD створює особливий та надійний захист для спортсменів. Всім тим хто вибрав скейт, скейтборд, лонгборд, гірський велосипед, гірський велосипед, велосипед, BMX, трюковий самокат, прогулянковий самокат, роликові ковзани, роликове дербі, агресивне катання, катання на роликових ковзанах та багато іншого! Шоломи та елементи захисту REKD (наколінники, налокітники, захист пензля) забезпечують оптимальний захист, підтримку та комфорт, при цьому забезпечуючи чудовий зовнішній вигляд, який потрібний сучасним гонщикам.

REKD

REKD належить компанії Stateside Skates. Ця компанія вже понад 25 років є виробником товарів для стрітових екстремальних видів спорту та має у своєму арсеналі кілька брендів, серед яких скейтборди Enuff Skateboards, Voltage та лонгборди Mindless Longboards. Шоломи та захист REKD Protection, стильні вінтажні ролики Rio Roller та більш звичні SFR Skates, міські самокати Frenzy, ролики Anarchy.

Після довгих досліджень, випробувань, ручного ліплення, прототипування та лиття команда REKD вважає, що вона створила один із найміцніших, ідеально підходящих та найзручніших сертифікованих шоломів на ринку сьогодні, що робить його підходящим для всіх активних видів спорту. Незалежно від того, чи катаєтесь ви на лонгборді, скейтборді, BMX або роликових ковзанах, шоломи REKD забезпечать вам оптимальний захист, а завдяки низькій посадці та легкому дизайну вони не заважатимуть вашим виступам.

REKD пишається тим, що у них є команда дуже талановитих спортсменів та гонщиків, які захоплені своїм видом спорту та віддані йому. В даний час REKD збирає та оптимізує команду захоплених швидкістю, щоб представити команду у кращому світлі. Компанія REKD завжди у пошуку талановитих спортсменів, які готові приєднатися до родини гонщиків. Якщо ви катаєтесь на BMX, MTB, скейтборді, лонгборді, скутері або роликових ковзанах, REKD завжди готова почути вас!

Фірмова технологія захисних щитків REKD Energy - це запатентована технологія поглинання удару для захисту та безпечного катання. Була спроектована та розроблена для забезпечення чудового захисту спортсменів, розсіюючи до 75% більше енергії удару, порівняно зі стандартною піною високої щільності. Має сертифікацію EN14120:2003+A1:2007 Рівень 2.
Піна яка застосовується для REKD Energy має молекулярну структуру, яка залишається м'якою та гнучкою у своїй стандартній формі, що дозволяє їй рухатися та згинатися, створюючи ергономічну посадку для користувача. На відміну від стандартної піни високої щільності, коли REKD Energy знаходиться під ударом, молекули тверднуть, утворюючи тверду структуру, розсіюючи і гасячи енергію удару. продукту та знижує ризик отримання травм спортсменами.

REKD

Магазин ProBag є офіційним авторизованим дилером REKD в Україні. Це дозволяє нам запропонувати грамотну консультацію та допомогу у виборі захисту для роликів, скейтів, велосипедів та багато іншого від REKD. ProBag представляє розширені можливості, щоб Вам було легко і просто купити шоломи та захист REKD в Україні: до Ваших послуг: Безвідсоткова Розстрочка - Оплата частинами від Приватбанку та Покупка частинами від Монобанку. Офіційне партнерство між REKD та ProBag дозволяє купити захист та шоломи REKD з офіційною гарантією та належної якості.

Актуальні моделі: REKD.

REKD доступні у нашому магазині в Оплату Частинами (Приватбанк) та Покупку Частинками (Монобанк).

Ще статті про REKD

REKD - це захист для ролерів, скейтерів та інших 2022-04-11 10:39:56

REKD - це захист для ролерів, скейтерів та інших

REKD Protection або просто REKD створює особливий та надійний захист для

Читати докладніше
Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Рюкзак або сумка в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Рюкзак або сумка в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше
 • REKD REKD защита запястья Wrist Guards grey L
  560 грн
  REKD REKD защита запястья Wrist Guards grey L

  Артикул: adr-RKD490-GY-L REKD Wrist Guards – 360° защита запястья подходит для таких активных видов спорта, как скейтбординг, роллер-дерби или фитнес езда на роликах. Обеспечивает прочную и надёжную защиту, гарантируя при этом комфорт. Британская компания REKD создает высококачественные защитные аксессуары для активного спорта, обеспечивая при этом превосходный внешний вид...

  560 грн
 • REKD Wrist Guards (Black) L
  560 грн
  REKD Wrist Guards (Black) L

  Артикул: adr-RKD490-BK-L REKD Wrist Guards (Black) L – 360° захист зап'ястя підходить для таких активних видів спорту, як скейтбординг, роллер-дербі або фітнес їзда на роликах. Забезпечує міцний та надійний захист, гарантуючи при цьому комфорт.

  560 грн
 • REKD REKD защита запястья Wrist Guards blue L
  560 грн
  REKD REKD защита запястья Wrist Guards blue L

  Артикул: adr-RKD490-BL-L REKD Wrist Guards – 360° защита запястья подходит для таких активных видов спорта, как скейтбординг, роллер-дерби или фитнес езда на роликах. Обеспечивает прочную и надёжную защиту, гарантируя при этом комфорт. Британская компания REKD создает высококачественные защитные аксессуары для активного спорта, обеспечивая при этом превосходный внешний вид...

  560 грн
 • REKD Ramp Elbow Pads (Black) S
  805 грн
  REKD Ramp Elbow Pads (Black) S

  Артикул: adr-RKD630-S REKD Ramp Elbow Pads (Black) S – надійний та комфортний захист ліктів для різних видів екстремального спорту, включаючи скейтбординг, роллер-дербі, паркове катання на роликах та самокатах. Підходить для райдерів будь-якого рівня. Налокотники мають виняткові захисні властивості, оснащені поліпропіленовою чашею та еластичними фіксуючими ременями.

  805 грн
 • REKD Ramp Elbow Pads (Black) L
  805 грн
  REKD Ramp Elbow Pads (Black) L

  Артикул: adr-RKD630-L REKD Ramp Elbow Pads (Black) L – надійний та комфортний захист ліктів для різних видів екстремального спорту, включаючи скейтбординг, роллер-дербі, паркове катання на роликах та самокатах. Підходить для райдерів будь-якого рівня. Налокотники мають виняткові захисні властивості, оснащені поліпропіленовою чашею та еластичними фіксуючими ременями.

  805 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • REKD Ramp Elbow Pads (Black) M
  805 грн
  REKD Ramp Elbow Pads (Black) M

  Артикул: adr-RKD630-M REKD Ramp Elbow Pads (Black) M – надійний та комфортний захист ліктів для різних видів екстремального спорту, включаючи скейтбординг, роллер-дербі, паркове катання на роликах та самокатах. Підходить для райдерів будь-якого рівня. Налокотники мають виняткові захисні властивості, оснащені поліпропіленовою чашею та еластичними фіксуючими ременями.

  805 грн
 • REKD Pro Wrist Guards (Black) S
  980 грн
  REKD Pro Wrist Guards (Black) S

  Артикул: adr-RKD495-BK-S REKD Pro Wrist Guards (Black) S – 360° захист зап'ястя експертного рівня. Забезпечує максимально можливу свободу рухів та комфорт при ексклюзивному захисті. Підходить для таких активних видів спорту, як скейтбординг, роллер-дербі чи фітнес їзда на роликах.

  980 грн
 • REKD Pro Wrist Guards (Black) M
  980 грн
  REKD Pro Wrist Guards (Black) M

  Артикул: adr-RKD495-BK-M REKD Pro Wrist Guards (Black) M – 360° захист зап'ястя експертного рівня. Забезпечує максимально можливу свободу рухів та комфорт при ексклюзивному захисті. Підходить для таких активних видів спорту, як скейтбординг, роллер-дербі чи фітнес їзда на роликах.

  980 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • REKD Pro Wrist Guards (Black) L
  980 грн
  REKD Pro Wrist Guards (Black) L

  Артикул: adr-RKD495-BK-L REKD Pro Wrist Guards (Black) L – 360° захист зап'ястя експертного рівня. Забезпечує максимально можливу свободу рухів та комфорт при ексклюзивному захисті. Підходить для таких активних видів спорту, як скейтбординг, роллер-дербі чи фітнес їзда на роликах.

  980 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • REKD Ramp Knee Pads (Black) XS
  1 015 грн
  REKD Ramp Knee Pads (Black) XS

  Артикул: adr-RKD620-XS REKD Ramp Knee Pads (Black) XS – надійний та комфортний захист колін для різних видів екстремального спорту, включаючи скейтбординг, роллер-дербі, паркове катання на роликах та самокатах. Підходить для райдерів будь-якого рівня. Наколінники мають виняткові захисні властивості, оснащені поліпропіленовою чашею та 6-міліметровою внутрішньою прокладкою під нею.

  1 015 грн
 • REKD Ramp Knee Pads (Black) XL
  1 015 грн
  REKD Ramp Knee Pads (Black) XL

  Артикул: adr-RKD620-XL REKD Ramp Knee Pads (Black) XL – надійний та комфортний захист колін для різних видів екстремального спорту, включаючи скейтбординг, роллер-дербі, паркове катання на роликах та самокатах. Підходить для райдерів будь-якого рівня. Наколінники мають виняткові захисні властивості, оснащені поліпропіленовою чашею та 6-міліметровою внутрішньою прокладкою під нею.

  1 015 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • REKD Ramp Knee Pads (Black) L
  1 015 грн
  REKD Ramp Knee Pads (Black) L

  Артикул: adr-RKD620-L REKD Ramp Knee Pads (Black) L – надійний та комфортний захист колін для різних видів екстремального спорту, включаючи скейтбординг, роллер-дербі, паркове катання на роликах та самокатах. Підходить для райдерів будь-якого рівня. Наколінники мають виняткові захисні властивості, оснащені поліпропіленовою чашею та 6-міліметровою внутрішньою прокладкою під нею.

  1 015 грн
 • REKD Ramp Knee Pads (Black) S
  1 015 грн
  REKD Ramp Knee Pads (Black) S

  Артикул: adr-RKD620-S REKD Ramp Knee Pads (Black) S – надійний та комфортний захист колін для різних видів екстремального спорту, включаючи скейтбординг, роллер-дербі, паркове катання на роликах та самокатах. Підходить для райдерів будь-якого рівня. Наколінники мають виняткові захисні властивості, оснащені поліпропіленовою чашею та 6-міліметровою внутрішньою прокладкою під нею.

  1 015 грн
 • REKD Ramp Knee Pads (Black) M
  1 015 грн
  REKD Ramp Knee Pads (Black) M

  Артикул: adr-RKD620-M REKD Ramp Knee Pads (Black) M – надійний та комфортний захист колін для різних видів екстремального спорту, включаючи скейтбординг, роллер-дербі, паркове катання на роликах та самокатах. Підходить для райдерів будь-якого рівня. Наколінники мають виняткові захисні властивості, оснащені поліпропіленовою чашею та 6-міліметровою внутрішньою прокладкою під нею.

  1 015 грн
 • REKD Status (Black) M
  1 120 грн
  REKD Status (Black) M

  Артикул: adr-RKD800-BK-M REKD Status (Black) M – універсальні легкі рукавички для катання на велосипеді чи самокаті. Забезпечують відмінне зчеплення з кермом та контроль в управлінні. Ергономічна посадка, еластичні матеріали та сумісність із сенсорним екраном телефону створюють комфортні відчуття під час використання.

  1 120 грн
 • REKD Status (Black) S
  1 120 грн
  REKD Status (Black) S

  Артикул: adr-RKD800-BK-S REKD Status (Black) S – універсальні легкі рукавички для катання на велосипеді чи самокаті. Забезпечують відмінне зчеплення з кермом та контроль в управлінні. Ергономічна посадка, еластичні матеріали та сумісність із сенсорним екраном телефону створюють комфортні відчуття під час використання.

  1 120 грн
 • REKD Status (Black) XL
  1 120 грн
  REKD Status (Black) XL

  Артикул: adr-RKD800-BK-XL REKD Status (Black) XL – універсальні легкі рукавички для катання на велосипеді чи самокаті. Забезпечують відмінне зчеплення з кермом та контроль в управлінні. Ергономічна посадка, еластичні матеріали та сумісність із сенсорним екраном телефону створюють комфортні відчуття під час використання.

  1 120 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • REKD Status (Black) XS
  1 120 грн
  REKD Status (Black) XS

  Артикул: adr-RKD800-BK-XS REKD Status (Black) XS – універсальні легкі рукавички для катання на велосипеді чи самокаті. Забезпечують відмінне зчеплення з кермом та контроль в управлінні. Ергономічна посадка, еластичні матеріали та сумісність із сенсорним екраном телефону створюють комфортні відчуття під час використання.

  1 120 грн
 • REKD REKD защита набор Heavy Duty Double Jr black-blue L
  1 120 грн
  REKD REKD защита набор Heavy Duty Double Jr black-blue L

  Артикул: adr-RKD550-BB-L REKD Heavy Duty Double Jr – подростковый набор защиты для экстремальных видов спорта. Полипропиленовые чаши на колени и локти предотвращают серьёзные травмы, которые могут произойти во время ударов. Британская компания REKD создает высококачественные защитные аксессуары для активного спорта, обеспечивая при этом превосходный внешний вид райдерам....

  1 120 грн
 • REKD Status (Black) L
  1 120 грн
  REKD Status (Black) L

  Артикул: adr-RKD800-BK-L REKD Status (Black) L – універсальні легкі рукавички для катання на велосипеді чи самокаті. Забезпечують відмінне зчеплення з кермом та контроль в управлінні. Ергономічна посадка, еластичні матеріали та сумісність із сенсорним екраном телефону створюють комфортні відчуття під час використання.

  1 120 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • REKD Heavy Duty Double Jr (Black-Grey) L
  1 120 грн
  REKD Heavy Duty Double Jr (Black-Grey) L

  Артикул: adr-RKD550-BG-L REKD Heavy Duty Double Jr (Black-Grey) L – підлітковий набір захисту для екстремальних видів спорту. Поліпропіленові чаші на коліна та лікті запобігають серйозним травмам, які можуть статися під час ударів.

  1 120 грн
 • REKD Recreational (Black) M
  1 330 грн
  REKD Recreational (Black) M

  Артикул: adr-RKD760-BK-M REKD Recreational (Black) M – набір роликового захисту. Підійде райдерам-початківцям або для не агресивного катання. Міцні протиударні чаші на коліна та лікті запобігають серйозним травмам, які можуть статися під час ударів, а подвійний захист зап'ясть забезпечує підтримку та комфорт.

  1 330 грн
 • REKD Heavy Duty Jr (Black) S
  1 330 грн
  REKD Heavy Duty Jr (Black) S

  Артикул: adr-RKD590-S REKD Heavy Duty Jr (Black) S – підлітковий набір захисту для екстремальних видів спорту. Поліпропіленові чаші на коліна та лікті запобігають серйозним травмам, які можуть статися під час ударів, а подвійний захист зап'ясть забезпечує підтримку та комфорт.

  1 330 грн
 • REKD Recreational (Black) XL
  1 330 грн
  REKD Recreational (Black) XL

  Артикул: adr-RKD760-BK-XL REKD Recreational (Black) XL – набір роликового захисту. Підійде райдерам-початківцям або для не агресивного катання. Міцні протиударні чаші на коліна та лікті запобігають серйозним травмам, які можуть статися під час ударів, а подвійний захист зап'ясть забезпечує підтримку та комфорт.

  1 330 грн
 • REKD Recreational (Black) XS
  1 330 грн
  REKD Recreational (Black) XS

  Артикул: adr-RKD760-BK-XS REKD Recreational (Black) XS – набір роликового захисту. Підійде райдерам-початківцям або для не агресивного катання. Міцні протиударні чаші на коліна та лікті запобігають серйозним травмам, які можуть статися під час ударів, а подвійний захист зап'ясть забезпечує підтримку та комфорт.

  1 330 грн
 • REKD Recreational (Black) S
  1 330 грн
  REKD Recreational (Black) S

  Артикул: adr-RKD760-BK-S REKD Recreational (Black) S – набір роликового захисту. Підійде райдерам-початківцям або для не агресивного катання. Міцні протиударні чаші на коліна та лікті запобігають серйозним травмам, які можуть статися під час ударів, а подвійний захист зап'ясть забезпечує підтримку та комфорт.

  1 330 грн
 • REKD Recreational (Black) L
  1 330 грн
  REKD Recreational (Black) L

  Артикул: adr-RKD760-BK-L REKD Recreational (Black) L – набір роликового захисту. Підійде райдерам-початківцям або для не агресивного катання. Міцні протиударні чаші на коліна та лікті запобігають серйозним травмам, які можуть статися під час ударів, а подвійний захист зап'ясть забезпечує підтримку та комфорт.

  1 330 грн
 • REKD Pro Ramp Knee Pads (Black) L
  1 330 грн
  REKD Pro Ramp Knee Pads (Black) L

  Артикул: adr-RKD650-L REKD Pro Ramp Knee Pads (Black) L – винятковий та комфортний захист колін для агресивного катання райдерів будь-якого рівня. Розроблені з урахуванням вимог професійних райдерів і мають такі характеристики як ергономічне поглиблення під колінну чашечку, піна з ефектом пам'яті, надійна неопренова застібка, яка фіксується у двох напрямках. Заклепки з...

  1 330 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • REKD Heavy Duty Jr (Black) M
  1 330 грн
  REKD Heavy Duty Jr (Black) M

  Артикул: adr-RKD590-M REKD Heavy Duty Jr (Black) M – підлітковий набір захисту для екстремальних видів спорту. Поліпропіленові чаші на коліна та лікті запобігають серйозним травмам, які можуть статися під час ударів, а подвійний захист зап'ясть забезпечує підтримку та комфорт.

  1 330 грн
 • REKD Pro Ramp Knee Pads (Black) S
  1 330 грн
  REKD Pro Ramp Knee Pads (Black) S

  Артикул: adr-RKD650-S REKD Pro Ramp Knee Pads (Black) S – винятковий та комфортний захист колін для агресивного катання райдерів будь-якого рівня. Розроблені з урахуванням вимог професійних райдерів і мають такі характеристики як ергономічне поглиблення під колінну чашечку, піна з ефектом пам'яті, надійна неопренова застібка, яка фіксується у двох напрямках. Заклепки з...

  1 330 грн
 • REKD Pro Ramp Knee Pads (Black) M
  1 330 грн
  REKD Pro Ramp Knee Pads (Black) M

  Артикул: adr-RKD650-M REKD Pro Ramp Knee Pads (Black) M – винятковий та комфортний захист колін для агресивного катання райдерів будь-якого рівня. Розроблені з урахуванням вимог професійних райдерів і мають такі характеристики як ергономічне поглиблення під колінну чашечку, піна з ефектом пам'яті, надійна неопренова застібка, яка фіксується у двох напрямках. Заклепки з...

  1 330 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • REKD Pro Ramp Knee Pads (Black) XL
  1 330 грн
  REKD Pro Ramp Knee Pads (Black) XL

  Артикул: adr-RKD650-XL REKD Pro Ramp Knee Pads (Black) XL – винятковий та комфортний захист колін для агресивного катання райдерів будь-якого рівня. Розроблені з урахуванням вимог професійних райдерів і мають такі характеристики як ергономічне поглиблення під колінну чашечку, піна з ефектом пам'яті, надійна неопренова застібка, яка фіксується у двох напрямках. Заклепки з...

  1 330 грн
 • REKD Heavy Duty Jr (Black) L
  1 330 грн
  REKD Heavy Duty Jr (Black) L

  Артикул: adr-RKD590-L REKD Heavy Duty Jr (Black) L – підлітковий набір захисту для екстремальних видів спорту. Поліпропіленові чаші на коліна та лікті запобігають серйозним травмам, які можуть статися під час ударів, а подвійний захист зап'ясть забезпечує підтримку та комфорт.

  1 330 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • REKD Heavy Duty (Black) L
  1 400 грн
  REKD Heavy Duty (Black) L

  Артикул: adr-RKD600-BK-L REKD Heavy Duty (Black) L – набір захисту для екстремальних видів спорту. Поліпропіленові чаші на коліна та лікті максимально захищають від ударів, а подвійний захист зап'ясть забезпечує підтримку та комфорт.

  1 400 грн
 • REKD Energy Ramp Knee Pads (Black) XL
  1 435 грн
  REKD Energy Ramp Knee Pads (Black) XL

  Артикул: adr-RKD625-XL REKD Energy Ramp Knee Pads (Black) XL – надійний та комфортний захист колін високого рівня для райдерів будь-якого рівня. Наколінники мають виняткові характеристики, такі як ексклюзивна піна Energy Foam, ергономічне заглиблення під колінну чашечку і подвійна надійна застібка. REKD Energy Foam знижує енергію удару на 75% ефективніше, ніж стандартна піна...

  1 435 грн
 • REKD Energy Ramp Knee Pads (Black) S
  1 435 грн
  REKD Energy Ramp Knee Pads (Black) S

  Артикул: adr-RKD625-S REKD Energy Ramp Knee Pads (Black) S – надійний та комфортний захист колін високого рівня для райдерів будь-якого рівня. Наколінники мають виняткові характеристики, такі як ексклюзивна піна Energy Foam, ергономічне заглиблення під колінну чашечку і подвійна надійна застібка. REKD Energy Foam знижує енергію удару на 75% ефективніше, ніж стандартна піна...

  1 435 грн
 • REKD Energy Ramp Knee Pads (Black) M
  1 435 грн
  REKD Energy Ramp Knee Pads (Black) M

  Артикул: adr-RKD625-M REKD Energy Ramp Knee Pads (Black) M – надійний та комфортний захист колін високого рівня для райдерів будь-якого рівня. Наколінники мають виняткові характеристики, такі як ексклюзивна піна Energy Foam, ергономічне заглиблення під колінну чашечку і подвійна надійна застібка. REKD Energy Foam знижує енергію удару на 75% ефективніше, ніж стандартна піна...

  1 435 грн
 • REKD Energy Ramp Knee Pads (Black) L
  1 435 грн
  REKD Energy Ramp Knee Pads (Black) L

  Артикул: adr-RKD625-L REKD Energy Ramp Knee Pads (Black) L – надійний та комфортний захист колін високого рівня для райдерів будь-якого рівня. Наколінники мають виняткові характеристики, такі як ексклюзивна піна Energy Foam, ергономічне заглиблення під колінну чашечку і подвійна надійна застібка. REKD Energy Foam знижує енергію удару на 75% ефективніше, ніж стандартна піна...

  1 435 грн
 • REKD Impact Knee Gasket (Black) S
  1 680 грн
  REKD Impact Knee Gasket (Black) S

  Артикул: adr-RKD640-S REKD Impact Knee Gasket (Black) S – м'які захисні наколінники з кевлару для райдерів, які не люблять жорсткий об'ємний захист. Наколінники забезпечують гнучкість і свободу рухів, захищаючи від невеликих ударів та подряпин. Можна одягати як на одяг, так і під нього.

  1 680 грн
 • REKD Impact Knee Gasket (Black) M
  1 680 грн
  REKD Impact Knee Gasket (Black) M

  Артикул: adr-RKD640-M REKD Impact Knee Gasket (Black) M – м'які захисні наколінники з кевлару для райдерів, які не люблять жорсткий об'ємний захист. Наколінники забезпечують гнучкість і свободу рухів, захищаючи від невеликих ударів та подряпин. Можна одягати як на одяг, так і під нього.

  1 680 грн
 • REKD Impact Knee Gasket (Black) L
  1 680 грн
  REKD Impact Knee Gasket (Black) L

  Артикул: adr-RKD640-L REKD Impact Knee Gasket (Black) L – м'які захисні наколінники з кевлару для райдерів, які не люблять жорсткий об'ємний захист. Наколінники забезпечують гнучкість і свободу рухів, захищаючи від невеликих ударів та подряпин. Можна одягати як на одяг, так і під нього.

  1 680 грн
 • REKD Elite 2.0 Helmet (Grey) 57-59
  1 750 грн
  REKD Elite 2.0 Helmet (Grey) 57-59

  Артикул: adr-RKD159-GY-57-59 REKD Elite 2.0 Helmet (Grey) 57-59 – легкий захисний шолом преміум рівня для всіх видів екстремального спорту. Унікальна вентиляція шолома створює відчуття прохолоди та комфорту, а його ексклюзивна форма забезпечує ідеальну посадку та надійний захист. Фірмові заклепки, антибактеріальний вкладиш та високий рівень безпеки виділяють шолом серед інших.

  1 750 грн
 • REKD Elite 2.0 Helmet (Grey) 53-56
  1 750 грн
  REKD Elite 2.0 Helmet (Grey) 53-56

  Артикул: adr-RKD159-GY-53-56 REKD Elite 2.0 Helmet (Grey) 53-56 – легкий захисний шолом преміум рівня для всіх видів екстремального спорту. Унікальна вентиляція шолома створює відчуття прохолоди та комфорту, а його ексклюзивна форма забезпечує ідеальну посадку та надійний захист. Фірмові заклепки, антибактеріальний вкладиш та високий рівень безпеки виділяють шолом серед інших.

  1 750 грн
 • REKD Junior Elite 2.0 (Black) 46-52
  1 750 грн
  REKD Junior Elite 2.0 (Black) 46-52
  1 Рейтинг

  Артикул: adr-RKD159JR-BK-46-52 REKD Junior Elite 2.0 (Black) 46-52 - один з найстильніших сертифікованих шоломів з високим ступенем оцінки для дітей. Легкий захисний шолом преміум рівня підходить для різних видів екстремального спорту. Унікальна вентиляція шолома створює відчуття прохолоди і комфорту, а його ексклюзивна форма забезпечує ідеальну посадку і надійний захист. Фірмові...

  1 750 грн
 • REKD Elite 2.0 Helmet (Black) 53-56
  1 750 грн
  REKD Elite 2.0 Helmet (Black) 53-56

  Артикул: adr-RKD159-BK-53-56 REKD Elite 2.0 Helmet (Black) 53-56 – легкий захисний шолом преміум рівня для всіх видів екстремального спорту. Унікальна вентиляція шолома створює відчуття прохолоди та комфорту, а його ексклюзивна форма забезпечує ідеальну посадку та надійний захист. Фірмові заклепки, антибактеріальний вкладиш та високий рівень безпеки виділяють шолом серед інших.

  1 750 грн
 • REKD Elite 2.0 Helmet (Black) 57-59
  1 750 грн
  REKD Elite 2.0 Helmet (Black) 57-59

  Артикул: adr-RKD159-BK-57-59 REKD Elite 2.0 Helmet (Black) 57-59 – легкий захисний шолом преміум рівня для всіх видів екстремального спорту. Унікальна вентиляція шолома створює відчуття прохолоди та комфорту, а його ексклюзивна форма забезпечує ідеальну посадку та надійний захист. Фірмові заклепки, антибактеріальний вкладиш та високий рівень безпеки виділяють шолом серед інших.

  1 750 грн
 • REKD Pathfinder (Orange) 54-58
  1 890 грн
  REKD Pathfinder (Orange) 54-58

  Артикул: adr-RKD459-OR-54-58 REKD Pathfinder (Orange) 54-58 - легкий захисний шолом з високим рівнем вентиляції. Підходить для катання на роликах, самокаті або велосипеді. Легка і міцна конструкція In-Mold дозволила створити шолом з високим рівнем захисту і малою вагою. Система регулювання Twist-Fit допомагає налаштувати ідеальну посадку. Антибактеріальна підкладка гарантує комфорт...

  1 890 грн
 • REKD Pathfinder (Orange) 58-61
  1 890 грн
  REKD Pathfinder (Orange) 58-61

  Артикул: adr-RKD459-OR-58-61 REKD Pathfinder (Orange) 58-61 - легкий захисний шолом з високим рівнем вентиляції. Підходить для катання на роликах, самокаті або велосипеді. Легка і міцна конструкція In-Mold дозволила створити шолом з високим рівнем захисту і малою вагою. Система регулювання Twist-Fit допомагає налаштувати ідеальну посадку. Антибактеріальна підкладка гарантує комфорт...

  1 890 грн
 • REKD Pathfinder (Black) 58-61
  1 890 грн
  REKD Pathfinder (Black) 58-61

  Артикул: adr-RKD459-BK-58-61 REKD Pathfinder (Black) 58-61 - легкий захисний шолом з високим рівнем вентиляції. Підходить для катання на роликах, самокаті або велосипеді. Легка і міцна конструкція In-Mold дозволила створити шолом з високим рівнем захисту і малою вагою. Система регулювання Twist-Fit допомагає налаштувати ідеальну посадку. Антибактеріальна підкладка гарантує комфорт...

  1 890 грн
 • REKD Pathfinder (Black) 54-58
  1 890 грн
  REKD Pathfinder (Black) 54-58

  Артикул: adr-RKD459-BK-54-58 REKD Pathfinder (Black) 54-58 - легкий захисний шолом з високим рівнем вентиляції. Підходить для катання на роликах, самокаті або велосипеді. Легка і міцна конструкція In-Mold дозволила створити шолом з високим рівнем захисту і малою вагою. Система регулювання Twist-Fit допомагає налаштувати ідеальну посадку. Антибактеріальна підкладка гарантує комфорт...

  1 890 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • REKD Energy Pro Ramp Knee Pads (Black) L
  1 890 грн
  REKD Energy Pro Ramp Knee Pads (Black) L

  Артикул: adr-RKD655-L REKD Energy Pro Ramp Knee Pads (Black) L – високоефективний та комфортний захист колін для райдерів рівня pro. Наколінники мають виняткові характеристики, такі як ексклюзивна піна Energy Foam, ергономічне поглиблення під колінну чашечку і надійна неопренова застібка, яка фіксується у двох напрямках. REKD Energy Foam знижує енергію удару на 75%...

  1 890 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • REKD Energy Pro Ramp Knee Pads (Black) M
  1 890 грн
  REKD Energy Pro Ramp Knee Pads (Black) M

  Артикул: adr-RKD655-M REKD Energy Pro Ramp Knee Pads (Black) M – високоефективний та комфортний захист колін для райдерів рівня pro. Наколінники мають виняткові характеристики, такі як ексклюзивна піна Energy Foam, ергономічне поглиблення під колінну чашечку і надійна неопренова застібка, яка фіксується у двох напрямках. REKD Energy Foam знижує енергію удару на 75%...

  1 890 грн
 • REKD Energy Pro Ramp Knee Pads (Black) S
  1 890 грн
  REKD Energy Pro Ramp Knee Pads (Black) S

  Артикул: adr-RKD655-S REKD Energy Pro Ramp Knee Pads (Black) S – високоефективний та комфортний захист колін для райдерів рівня pro. Наколінники мають виняткові характеристики, такі як ексклюзивна піна Energy Foam, ергономічне поглиблення під колінну чашечку і надійна неопренова застібка, яка фіксується у двох напрямках. REKD Energy Foam знижує енергію удару на 75%...

  1 890 грн
 • REKD Ultralite In-Mold Helmet (Grey) 53-56
  1 995 грн
  REKD Ultralite In-Mold Helmet (Grey) 53-56

  Артикул: adr-RKD259-GY-53-56 REKD Ultralite In-Mold Helmet (Grey) 53-56 - класичний захисний шолом. Технологія In-Mold дозволила створити ультралегкий шолом з високим рівнем захисту. Спроектований і розроблений для різних видів екстремального спорту. Унікальна вентиляція шолома створює відчуття прохолоди і комфорту, а його ексклюзивна форма забезпечує ідеальну посадку і надійний...

  1 995 грн
 • REKD Ultralite In-Mold Helmet (Grey) 57-59
  1 995 грн
  REKD Ultralite In-Mold Helmet (Grey) 57-59

  Артикул: adr-RKD259-GY-57-59 REKD Ultralite In-Mold Helmet (Grey) 57-59 - класичний захисний шолом. Технологія In-Mold дозволила створити ультралегкий шолом з високим рівнем захисту. Спроектований і розроблений для різних видів екстремального спорту. Унікальна вентиляція шолома створює відчуття прохолоди і комфорту, а його ексклюзивна форма забезпечує ідеальну посадку і надійний...

  1 995 грн
 • REKD Ultralite In-Mold Helmet (Blue) 57-59
  1 995 грн
  REKD Ultralite In-Mold Helmet (Blue) 57-59

  Артикул: adr-RKD259-BL-57-59 REKD Ultralite In-Mold Helmet (Blue) 57-59 - класичний захисний шолом. Технологія In-Mold дозволила створити ультралегкий шолом з високим рівнем захисту. Спроектований і розроблений для різних видів екстремального спорту. Унікальна вентиляція шолома створює відчуття прохолоди і комфорту, а його ексклюзивна форма забезпечує ідеальну посадку і надійний...

  1 995 грн
 • REKD Ultralite In-Mold Helmet (Black) 53-56
  1 995 грн
  REKD Ultralite In-Mold Helmet (Black) 53-56

  Артикул: adr-RKD259-BK-53-56 REKD Ultralite In-Mold Helmet (Black) 53-56 - класичний захисний шолом. Технологія In-Mold дозволила створити ультралегкий шолом з високим рівнем захисту. Спроектований і розроблений для різних видів екстремального спорту. Унікальна вентиляція шолома створює відчуття прохолоди і комфорту, а його ексклюзивна форма забезпечує ідеальну посадку і надійний...

  1 995 грн
 • REKD Ultralite In-Mold Helmet (Blue) 53-56
  1 995 грн
  REKD Ultralite In-Mold Helmet (Blue) 53-56

  Артикул: adr-RKD259-BL-53-56 REKD Ultralite In-Mold Helmet (Blue) 53-56 - класичний захисний шолом. Технологія In-Mold дозволила створити ультралегкий шолом з високим рівнем захисту. Спроектований і розроблений для різних видів екстремального спорту. Унікальна вентиляція шолома створює відчуття прохолоди і комфорту, а його ексклюзивна форма забезпечує ідеальну посадку і надійний...

  1 995 грн
 • REKD Ultralite In-Mold Helmet (Black) 57-59
  1 995 грн
  REKD Ultralite In-Mold Helmet (Black) 57-59

  Артикул: adr-RKD259-BK-57-59 REKD Ultralite In-Mold Helmet (Black) 57-59 - класичний захисний шолом. Технологія In-Mold дозволила створити ультралегкий шолом з високим рівнем захисту. Спроектований і розроблений для різних видів екстремального спорту. Унікальна вентиляція шолома створює відчуття прохолоди і комфорту, а його ексклюзивна форма забезпечує ідеальну посадку і надійний...

  1 995 грн
 • REKD Urbanlite Helmet (White) 54-58
  2 030 грн
  REKD Urbanlite Helmet (White) 54-58

  Артикул: adr-RKD359-W-54-58 REKD Urbanlite Helmet (White) 54-58 - легкий захисний шолом для щоденних поїздок по місту, парку або набережній. Підходить для катання на роликах, самокаті, велосипеді або скейті. Легка і міцна конструкція In-Mold дозволила створити шолом з високим рівнем захисту і низькою вагою. Система регулювання Twist-Fit допомагає налаштувати ідеальну посадку....

  2 030 грн
 • REKD Urbanlite Helmet (Blue) 54-58
  2 030 грн
  REKD Urbanlite Helmet (Blue) 54-58

  Артикул: adr-RKD359-BL-54-58 REKD Urbanlite Helmet (Blue) 54-58 - легкий захисний шолом для щоденних поїздок по місту, парку або набережній. Підходить для катання на роликах, самокаті, велосипеді або скейті. Легка і міцна конструкція In-Mold дозволила створити шолом з високим рівнем захисту і низькою вагою. Система регулювання Twist-Fit допомагає налаштувати ідеальну посадку....

  2 030 грн
 • REKD Urbanlite Helmet (Black) 54-58
  2 030 грн
  REKD Urbanlite Helmet (Black) 54-58

  Артикул: adr-RKD359-BK-54-58 REKD Urbanlite Helmet (Black) 54-58 - легкий захисний шолом для щоденних поїздок по місту, парку або набережній. Підходить для катання на роликах, самокаті, велосипеді або скейті. Легка і міцна конструкція In-Mold дозволила створити шолом з високим рівнем захисту і низькою вагою. Система регулювання Twist-Fit допомагає налаштувати ідеальну посадку....

  2 030 грн
 • REKD Urbanlite E-Ride Helmet (Stone) 54-58
  2 625 грн
  REKD Urbanlite E-Ride Helmet (Stone) 54-58

  Артикул: adr-RKD360-ST-54-58 REKD Urbanlite E-Ride Helmet (Stone) 54-58 – легкий захисний шолом для щоденних поїздок містом. Розроблено для безпечного пересування на електротранспорті – самокатах, велосипедах, гіробордах. Легка та міцна конструкція In-Mold дозволила створити шолом із високим рівнем захисту та низькою вагою. Система регулювання Light-up Twist-Fit допомагає налаштувати...

  2 625 грн
 • REKD Urbanlite E-Ride Helmet (Black) 54-58
  2 625 грн
  REKD Urbanlite E-Ride Helmet (Black) 54-58

  Артикул: adr-RKD360-BK-54-58 REKD Urbanlite E-Ride Helmet (Stone) 54-58 – легкий захисний шолом для щоденних поїздок містом. Розроблено для безпечного пересування на електротранспорті – самокатах, велосипедах, гіробордах. Легка та міцна конструкція In-Mold дозволила створити шолом із високим рівнем захисту та низькою вагою. Система регулювання Light-up Twist-Fit допомагає налаштувати...

  2 625 грн