Kambukka: термокухоль, пляшка та контейнер для їжі на стилі

Kambukka: термокухоль, пляшка та контейнер для їжі на стилі

Рюкзаки Thule Lithos

Kambukka - бельгійська компанія, протягом багатьох років, була європейським представником американського бренду Contigo. За довгі роки роботи з Contigo, Kambukka нагромадила величезний досвід у сфері розробок, виробництва та продажу термокухлів. З 1 липня 2019 року компанія випустила зовсім нову лінійку продукції під власним брендом. У своїх виробах, Kambukka втілила європейський погляд на те, яким має бути досконалий термокухоль. Стильна, яскрава, надійна, комфортна – бездоганна.


Kambukka виділяє такі особливості
- Запатентовані технології та функції.
- Універсальні кришки.
- Кришки термокухлів та пляшки для води можна повністю мити в посудомийці.
- Функція легкого очищення кришок Snapclean® забезпечує простоту догляду у важкодоступних місцях.
- Пляшки для води удароміцні та не поглинають запахи та барвники.
- 100% герметичність.
- Прогумоване дно.
- Високоякісна нержавіюча сталь 18/8 із вакуумною ізоляцією корпусу.
- BPA free.
- Гарячі напої до 10 годин та холодні до 20 годин.
- Гаряча їжа до 9 годин та свіжа весь день.
- Сертифікація B CORPORATION ®.

Kambukka


Тим хто вирішив купити Kambukka, усвідомлено вибирають рішення, які повністю відповідають їхньому активному способу життя, підкреслюють індивідуальність та гармонійно доповнюють стильний образ. З термокухлями, пляшечками та контейнерами для їжі Kambukka, кожен може висловити свою жагу досягнення більшого: більше пригод, розваг, дій. Термокружки та пляшки настільки інтуїтивно прості та зрозумілі, що викликають різке звикання. Через деякий час використання вже неможливо уявити собі життя без них. Всі термокухлі та пляшки Kambukka стильні, але не тільки.

Всі пляшки та кухлі забезпечують комфортне пиття завдяки запатентованим технологіям та функціям. Кришки забезпечують комфорт за будь-яких обставин і герметичні на всі 100%. Надійні колби зберігають тепло до 10 годин та холод до 21 години. Функція легкого миття Snapclean® забезпечує ретельне очищення навіть найважчих місць і вузлів механізму.

Після знайомства з Kambukka, це буде єдина пляшка, яка вам знадобиться на все життя. Попрощайтеся з одноразовими пляшками та стаканчиками, настав час нової стильної та надійної альтернативи. Пляшки Kambukka здатні служити вам все життя та довгі роки підтримувати водний баланс вашого організму. Kambukka свідомо розробляє величезну кількість різних дизайнів, щоб кожен зміг знайти свою пляшку для напоїв, що ідеально підходить для життя і відповідного його стилю. Знайти власну пляшку Kambukka! І цією простою дією, ви зробите власний внесок у зменшення руйнівного впливу на навколишнє середовище.

Kambukka

Всі термокухлі, пляшки та контейнери для їжі Kambukka, компанія розробляє власними силами: від початкового мозкового штурму та проектування до фінальних тестів. Окремі групи дизайнерів, незалежно один від одного, підбирають гармонійні поєднання кольорів в кожній моделі. Технологія Universal Lid забезпечує сумісність усіх наших кришок з будь-якими термокухлями та пляшками для води Kambukka - за бажанням можна комбінувати кольори та моделі самостійно. Маючи за плечима десятирічний досвід, Kambukka точно знає, як задовольнити спрагу та неповторний стиль.

Магазин ProBag є офіційним авторизованим дилером Kambukka в Україні з 2020 року. Це дозволяє нам запропонувати грамотну консультацію та допомогу у виборі термокухлів, пляшок та контейнерів для їжі Kambukka. ProBag представляє розширені можливості, щоб Вам було легко і просто купити Kambukka в Україні: до Ваших послуг: Безвідсоткова Розстрочка - Оплата частинами від Приватбанку та Купівля частинами від Монобанку. Офіційне партнерство між Kambukka та ProBag дозволяє купити термокухоль, пляшку та контейнер для їжі Kambukka з офіційною гарантією та належної якості.

Актуальні моделі: Kambukka.

Kambukka доступні у нашому магазині в Оплату Частинами (Приватбанк) та Покупку Частинками (Монобанк).

Ще статті про Kambukka

Kambukka: термокухоль, пляшка та контейнер для їжі на стилі 2021-12-16 22:33:33

Kambukka: термокухоль, пляшка та контейнер для їжі на стилі

Kambukka - бельгійська компанія, протягом багатьох років, була

Читати докладніше
Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Рюкзак або сумка в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Рюкзак або сумка в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше
 • Kambukka Tea Mesh
  333 грн
  Kambukka Tea Mesh

  Артикул: L01017 Kambukka Tea Mesh – кришка-сито для чаю. Щоб любителі чаю могли пити ідеальний напій, де б вони не були, була розроблена сітка для чаю. Це ситечко підходить до термочашок Etna (300ml і 500ml) і утримує все чайне листя, щоб вони не заважали під час пиття. Сітка для чаю розроблена з використанням технології SNAPCLEAN®, що означає, що ви можете помістити її...

  333 грн
 • KAMBUKKA Пляшка для води Kambukka Reno, тританова, 500 мл
  372 грн
  Kambukka Reno 500 ml (Lavender)

  Артикул: 11-05006 Kambukka Reno 500 ml (Lavender) – тританова пляшка для води Reno від бельгійського бренду Kambukka. Представлена ​​у трьох кольорах. Модна та проста у використанні пляшка стане ідеальним супутником на кожен день. Оптимальний об'єм 500 мл – ідеальний для гідратації організму.

  372 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Пляшка для води Kambukka Reno, тританова, 500 мл
  374 грн
  Kambukka Reno 500 ml (Man for President)

  Артикул: 11-05018 Kambukka Reno 500 ml (Man for President) – тританова пляшка для води Reno від бельгійського бренду Kambukka. Представлена ​​у трьох кольорах. Модна та проста у використанні пляшка стане ідеальним супутником на кожен день. Оптимальний об'єм 500 мл – ідеальний для гідратації організму.

  374 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Snack Container 75ml (Grey)
  398 грн
  Kambukka Snack Container 75ml (Grey)

  Артикул: 11-06008 Kambukka Snack Container 75ml (Grey) – додатковий контейнер для закусок. Дозволяє зберігати хрумкі шматочки обіду, вечері або закуски (наприклад, мюслі, грінки, чіпси) окремо від більш вологих страв (наприклад, йогурту або супу), щоб їжа не стала зовсім вологою. Цей аксесуар підходить до контейнерів для їжі Bora на 400 та 600 мл. І це ще не все! Цей...

  398 грн
 • KAMBUKKA Пляшка для води Kambukka Reno, тританова, 500 мл
  439 грн
  Kambukka Reno 500 ml (Flower Garden)

  Артикул: 11-05019 Kambukka Reno 500 ml (Flower Garden) – тританова пляшка для води Reno від бельгійського бренду Kambukka. Представлена ​​у трьох кольорах. Модна та проста у використанні пляшка стане ідеальним супутником на кожен день. Оптимальний об'єм 500 мл – ідеальний для гідратації організму.

  439 грн
 • KAMBUKKA Пляшка для води Kambukka Reno, тританова, 500 мл
  439 грн
  Kambukka Reno 500 ml (Strawberry Ice)

  Артикул: 11-05007 Kambukka Reno 500 ml (Strawberry Ice) – тританова пляшка для води Reno від бельгійського бренду Kambukka. Представлена ​​у трьох кольорах. Модна та проста у використанні пляшка стане ідеальним супутником на кожен день. Оптимальний об'єм 500 мл – ідеальний для гідратації організму.

  439 грн
 • KAMBUKKA Пляшка для води Kambukka Reno, тританова, 500 мл
  439 грн
  Kambukka Reno 500 ml (Sapphire)

  Артикул: 11-05009 Kambukka Reno 500 ml (Sapphire) – тританова пляшка для води Reno від бельгійського бренду Kambukka. Представлена ​​у трьох кольорах. Модна та проста у використанні пляшка стане ідеальним супутником на кожен день. Оптимальний об'єм 500 мл – ідеальний для гідратації організму.

  439 грн
 • Kambukka Snapclean Elton L03012
  504 грн
  Kambukka Snapclean Elton L03012

  Артикул: L03012 Kambukka Snapclean Elton L03012 – кришка для кухлів Elton з технологією Snapclean. Завдяки змінним кришкам Kambukka ви можете комбінувати улюблену пляшку або термокухоль Kambukka з найбільш підходящою кришкою. Усі кришки взаємозамінні між продукцією Kambukka. Ця кришка підходить до всіх термокухлів пластикових пляшок для води Kambukka.

  504 грн
 • Kambukka Snapclean Etna L01010
  504 грн
  Kambukka Snapclean Etna L01010

  Артикул: L01010 Kambukka Snapclean Etna L01010– кришка для кухлів Etna з технологією Snapclean. Завдяки змінним кришкам Kambukka ви можете комбінувати улюблену пляшку або термокухоль Kambukka з найбільш підходящою кришкою. Усі кришки взаємозамінні між продукцією Kambukka. Ця кришка підходить до всіх термокухлів пластикових пляшок для води Kambukka.

  504 грн
 • Kambukka Micro Compartment 400 ml (Grey)
  540 грн
  Kambukka Micro Compartment 400 ml (Grey)

  Артикул: 11-06009 Kambukka Micro Compartment 400 ml (Grey) - контейнер для мікрохвильової печі. Отже, ви є щасливим власником контейнера для їжі Kambukka на 600 мл, і щодня використовуєте його. Додаткове відділення для мікрохвильової печі об'ємом 400 мл, яке щільно прилягає до корпусу термоконтейнерів Bora з нержавіючої сталі! Наповніть його своєю улюбленою їжею,...

  540 грн
 • Kambukka Lagoon 400 ml (Flying Supergirl)
  559 грн
  Kambukka Lagoon 400 ml (Flying Supergirl)

  Артикул: 11-04015 Kambukka Lagoon 400 ml (Flying Supergirl) - дитяча пляшка для води для змучених спрагою супергероїв. Ця питна пляшка ретельно опрацьована до найдрібніших деталей і має яскравий дизайн. Її ергономічна форма з заглибленнями в корпусі для руки запобігає вислизання пляшки і має надійний хват. Силіконовий складаний носик повністю захищений від бруду і пилу, а...

  559 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Lagoon 400 ml (Magic Princess)
  559 грн
  Kambukka Lagoon 400 ml (Magic Princess)

  Артикул: 11-04016 Kambukka Lagoon 400 ml (Magic Princess) - дитяча пляшка для води для змучених спрагою супергероїв. Ця питна пляшка ретельно опрацьована до найдрібніших деталей і має яскравий дизайн. Її ергономічна форма з заглибленнями в корпусі для руки запобігає вислизання пляшки і має надійний хват. Силіконовий складаний носик повністю захищений від бруду і пилу, а...

  559 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Lagoon 400 ml (Ocean Mermaid)
  559 грн
  Kambukka Lagoon 400 ml (Ocean Mermaid)

  Артикул: 11-04014 Kambukka Lagoon 400 ml (Ocean Mermaid) - дитяча пляшка для води для змучених спрагою супергероїв. Ця питна пляшка ретельно опрацьована до найдрібніших деталей і має яскравий дизайн. Її ергономічна форма з заглибленнями в корпусі для руки запобігає вислизання пляшки і має надійний хват. Силіконовий складаний носик повністю захищений від бруду і пилу, а...

  559 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Lagoon 400 ml (Urban Dino)
  559 грн
  Kambukka Lagoon 400 ml (Urban Dino)

  Артикул: 11-04017 Kambukka Lagoon 400 ml (Urban Dino) - дитяча пляшка для води для змучених спрагою супергероїв. Ця питна пляшка ретельно опрацьована до найдрібніших деталей і має яскравий дизайн. Її ергономічна форма з заглибленнями в корпусі для руки запобігає вислизання пляшки і має надійний хват. Силіконовий складаний носик повністю захищений від бруду і пилу, а...

  559 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Lagoon 500 ml (Bubblegum)
  590 грн
  Kambukka Lagoon 500 ml (Bubblegum)

  Артикул: 11-04023 Kambukka Lagoon 500 ml (Bubblegum) - дитяча пляшка для води для змучених спрагою супергероїв. Ця питна пляшка ретельно опрацьована до найдрібніших деталей і має яскравий дизайн. Її ергономічна форма з заглибленнями в корпусі для руки запобігає вислизання пляшки і має надійний хват. Силіконовий складаний носик повністю захищений від бруду і пилу, а...

  590 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Lagoon 500 ml (Topaz Blue)
  590 грн
  Kambukka Lagoon 500 ml (Topaz Blue)

  Артикул: 11-04022 Kambukka Lagoon 500 ml (Topaz Blue) - дитяча пляшка для води для змучених спрагою супергероїв. Ця питна пляшка ретельно опрацьована до найдрібніших деталей і має яскравий дизайн. Її ергономічна форма з заглибленнями в корпусі для руки запобігає вислизання пляшки і має надійний хват. Силіконовий складаний носик повністю захищений від бруду і пилу, а...

  590 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Lagoon 500 ml (Rainbow Unicorn)
  590 грн
  Kambukka Lagoon 500 ml (Rainbow Unicorn)

  Артикул: 11-04021 Kambukka Lagoon 500 ml (Rainbow Unicorn) - дитяча пляшка для води для змучених спрагою супергероїв. Ця питна пляшка ретельно опрацьована до найдрібніших деталей і має яскравий дизайн. Її ергономічна форма з заглибленнями в корпусі для руки запобігає вислизання пляшки і має надійний хват. Силіконовий складаний носик повністю захищений від бруду і пилу, а...

  590 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Elton 500 ml (Caribbean)
  590 грн
  Kambukka Elton 500 ml (Caribbean)

  Артикул: 11-03001 Kambukka Elton 500 ml (Caribbean) - пляшка для води зі своїм характером. Якщо раніше ви вважали, що ідеальної пляшки для води не існує? Давайте виправимо - Kambukka Elton. Пляшка для води Elton з фірмовою кришкою 3 в 1 з доступними положеннями перемикача: 'Кнопка', 'Відкрито' і 'Закрито'. Кришка 3 в 1 забезпечує комфортне питво в будь-яких ситуаціях і...

  590 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Elton 500 ml (Watermelon)
  590 грн
  Kambukka Elton 500 ml (Watermelon)

  Артикул: 11-03002 Kambukka Elton 500 ml (Watermelon) - пляшка для води зі своїм характером. Якщо раніше ви вважали, що ідеальної пляшки для води не існує? Давайте виправимо - Kambukka Elton. Пляшка для води Elton з фірмовою кришкою 3 в 1 з доступними положеннями перемикача: 'Кнопка', 'Відкрито' і 'Закрито'. Кришка 3 в 1 забезпечує комфортне питво в будь-яких ситуаціях і...

  590 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Lagoon 400 ml (Happy Alien)
  660 грн
  Kambukka Lagoon 400 ml (Happy Alien)

  Артикул: 11-04018 Kambukka Lagoon 400 ml (Happy Alien) - дитяча пляшка для води для змучених спрагою супергероїв. Ця питна пляшка ретельно опрацьована до найдрібніших деталей і має яскравий дизайн. Її ергономічна форма з заглибленнями в корпусі для руки запобігає вислизання пляшки і має надійний хват. Силіконовий складаний носик повністю захищений від бруду і пилу, а...

  660 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Lagoon 400 ml (Flying Superboy)
  660 грн
  Kambukka Lagoon 400 ml (Flying Superboy)

  Артикул: 11-04019 Kambukka Lagoon 400 ml (Flying Superboy) - дитяча пляшка для води для змучених спрагою супергероїв. Ця питна пляшка ретельно опрацьована до найдрібніших деталей і має яскравий дизайн. Її ергономічна форма з заглибленнями в корпусі для руки запобігає вислизання пляшки і має надійний хват. Силіконовий складаний носик повністю захищений від бруду і пилу, а...

  660 грн
 • Kambukka Elton 500 ml (Pearl Blush)
  697 грн
  Kambukka Elton 500 ml (Pearl Blush)

  Артикул: 11-03004 Kambukka Elton 500 ml (Pearl Blush) - пляшка для води зі своїм характером. Якщо раніше ви вважали, що ідеальної пляшки для води не існує? Давайте виправимо - Kambukka Elton. Пляшка для води Elton з фірмовою кришкою 3 в 1 з доступними положеннями перемикача: 'Кнопка', 'Відкрито' і 'Закрито'. Кришка 3 в 1 забезпечує комфортне питво в будь-яких ситуаціях і...

  697 грн
 • Kambukka Lagoon 500 ml (Basket Robo)
  697 грн
  Kambukka Lagoon 500 ml (Basket Robo)

  Артикул: 11-04020 Kambukka Lagoon 500 ml (Basket Robo) - дитяча пляшка для води для змучених спрагою супергероїв. Ця питна пляшка ретельно опрацьована до найдрібніших деталей і має яскравий дизайн. Її ергономічна форма з заглибленнями в корпусі для руки запобігає вислизання пляшки і має надійний хват. Силіконовий складаний носик повністю захищений від бруду і пилу, а...

  697 грн
 • Kambukka Elton 500 ml (Misty Grey)
  697 грн
  Kambukka Elton 500 ml (Misty Grey)

  Артикул: 11-03003 Kambukka Elton 500 ml (Misty Grey) - пляшка для води зі своїм характером. Якщо раніше ви вважали, що ідеальної пляшки для води не існує? Давайте виправимо - Kambukka Elton. Пляшка для води Elton з фірмовою кришкою 3 в 1 з доступними положеннями перемикача: 'Кнопка', 'Відкрито' і 'Закрито'. Кришка 3 в 1 забезпечує комфортне питво в будь-яких ситуаціях і...

  697 грн
 • KAMBUKKA Пляшка для води Kambukka Lagoon, тританова, 1000 мл
  714 грн
  Kambukka Lagoon 1000 ml (Blue)

  Артикул: 11-04007 Kambukka Lagoon 1000 ml (Blue) - пляшка для води для втамування спраги в будь-яких умовах. Ця питна пляшка ретельно опрацьована до найдрібніших деталей і має яскравий дизайн. Її ергономічна форма з заглибленнями в корпусі для руки запобігає вислизання пляшки і надійний хват. Силіконовий складаний носик повністю захищений від бруду і пилу, а нахилена під...

  714 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Lagoon 1000 ml (Arctic Blue)
  714 грн
  Kambukka Lagoon 1000 ml (Arctic Blue)

  Артикул: 11-04008 Kambukka Lagoon 1000 ml (Arctic Blue) - пляшка для води для втамування спраги в будь-яких умовах. Ця питна пляшка ретельно опрацьована до найдрібніших деталей і має яскравий дизайн. Її ергономічна форма з заглибленнями в корпусі для руки запобігає вислизання пляшки і надійний хват. Силіконовий складаний носик повністю захищений від бруду і пилу, а...

  714 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Lagoon 750 ml (Ruby)
  734 грн
  Kambukka Lagoon 750 ml (Ruby)

  Артикул: 11-04004 Kambukka Lagoon 750 ml (Ruby) - пляшка для води для втамування спраги в будь-яких умовах. Ця питна пляшка ретельно опрацьована до найдрібніших деталей і має яскравий дизайн. Її ергономічна форма з заглибленнями в корпусі для руки запобігає вислизання пляшки і надійний хват. Силіконовий складаний носик повністю захищений від бруду і пилу, а нахилена під...

  734 грн
 • Kambukka Lagoon 750 ml (Apple)
  734 грн
  Kambukka Lagoon 750 ml (Apple)

  Артикул: 11-04002 Kambukka Lagoon 750 ml (Apple) - пляшка для води для втамування спраги в будь-яких умовах. Ця питна пляшка ретельно опрацьована до найдрібніших деталей і має яскравий дизайн. Її ергономічна форма з заглибленнями в корпусі для руки запобігає вислизання пляшки і надійний хват. Силіконовий складаний носик повністю захищений від бруду і пилу, а нахилена під...

  734 грн
 • Kambukka Lagoon 750 ml (Sage Green)
  734 грн
  Kambukka Lagoon 750 ml (Sage Green)

  Артикул: 11-04005 Kambukka Lagoon 750 ml (Sage Green) - пляшка для води для втамування спраги в будь-яких умовах. Ця питна пляшка ретельно опрацьована до найдрібніших деталей і має яскравий дизайн. Її ергономічна форма з заглибленнями в корпусі для руки запобігає вислизання пляшки і надійний хват. Силіконовий складаний носик повністю захищений від бруду і пилу, а нахилена...

  734 грн
 • Kambukka Lagoon 750 ml (Royal Blue)
  734 грн
  Kambukka Lagoon 750 ml (Royal Blue)

  Артикул: 11-04003 Kambukka Lagoon 750 ml (Royal Blue) - пляшка для води для втамування спраги в будь-яких умовах. Ця питна пляшка ретельно опрацьована до найдрібніших деталей і має яскравий дизайн. Її ергономічна форма з заглибленнями в корпусі для руки запобігає вислизання пляшки і надійний хват. Силіконовий складаний носик повністю захищений від бруду і пилу, а нахилена...

  734 грн
 • Kambukka Elton 750 ml (Lipstick)
  734 грн
  Kambukka Elton 750 ml (Lipstick)

  Артикул: 11-03009 Kambukka Elton 750 ml (Lipstick) - пляшка для води зі своїм характером. Якщо раніше ви вважали, що ідеальної пляшки для води не існує? Давайте виправимо - Kambukka Elton. Пляшка для води Elton з фірмовою кришкою 3 в 1 з доступними положеннями перемикача: 'Кнопка', 'Відкрито' і 'Закрито'. Кришка 3 в 1 забезпечує комфортне питво в будь-яких ситуаціях і...

  734 грн
 • KAMBUKKA Бутылка для воды Kambukka Elton, тритановая, 750 мл
  734 грн
  Kambukka Elton 750 ml (Midnight Blue)

  Артикул: 11-03008 Kambukka Elton 750 ml (Midnight Blue) - пляшка для води зі своїм характером. Якщо раніше ви вважали, що ідеальної пляшки для води не існує? Давайте виправимо - Kambukka Elton. Пляшка для води Elton з фірмовою кришкою 3 в 1 з доступними положеннями перемикача: 'Кнопка', 'Відкрито' і 'Закрито'. Кришка 3 в 1 забезпечує комфортне питво в будь-яких ситуаціях і...

  734 грн
 • Kambukka Elton 750 ml (Spring Green)
  734 грн
  Kambukka Elton 750 ml (Spring Green)

  Артикул: 11-03006 Kambukka Elton 750 ml (Spring Green) - пляшка для води зі своїм характером. Якщо раніше ви вважали, що ідеальної пляшки для води не існує? Давайте виправимо - Kambukka Elton. Пляшка для води Elton з фірмовою кришкою 3 в 1 з доступними положеннями перемикача: 'Кнопка', 'Відкрито' і 'Закрито'. Кришка 3 в 1 забезпечує комфортне питво в будь-яких ситуаціях і...

  734 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Lagoon 750 ml (Rose Lemonade)
  734 грн
  Kambukka Lagoon 750 ml (Rose Lemonade)

  Артикул: 11-04006 Kambukka Lagoon 750 ml (Rose Lemonade) - пляшка для води для втамування спраги в будь-яких умовах. Ця питна пляшка ретельно опрацьована до найдрібніших деталей і має яскравий дизайн. Її ергономічна форма з заглибленнями в корпусі для руки запобігає вислизання пляшки і надійний хват. Силіконовий складаний носик повністю захищений від бруду і пилу, а...

  734 грн
 • Kambukka Elton 750 ml (Amber)
  734 грн
  Kambukka Elton 750 ml (Amber)

  Артикул: 11-03005 Kambukka Elton 750 ml (Amber) - пляшка для води зі своїм характером. Якщо раніше ви вважали, що ідеальної пляшки для води не існує? Давайте виправимо - Kambukka Elton. Пляшка для води Elton з фірмовою кришкою 3 в 1 з доступними положеннями перемикача: 'Кнопка', 'Відкрито' і 'Закрито'. Кришка 3 в 1 забезпечує комфортне питво в будь-яких ситуаціях і...

  734 грн
 • Kambukka Lagoon 750 ml (Clear)
  734 грн
  Kambukka Lagoon 750 ml (Clear)

  Артикул: 11-04001 Kambukka Lagoon 750 ml (Clear) - пляшка для води для втамування спраги в будь-яких умовах. Ця питна пляшка ретельно опрацьована до найдрібніших деталей і має яскравий дизайн. Її ергономічна форма з заглибленнями в корпусі для руки запобігає вислизання пляшки і надійний хват. Силіконовий складаний носик повністю захищений від бруду і пилу, а нахилена під...

  734 грн
 • Kambukka Elton 750 ml (Tiffany)
  734 грн
  Kambukka Elton 750 ml (Tiffany)

  Артикул: 11-03007 Kambukka Elton 750 ml (Tiffany) - пляшка для води зі своїм характером. Якщо раніше ви вважали, що ідеальної пляшки для води не існує? Давайте виправимо - Kambukka Elton. Пляшка для води Elton з фірмовою кришкою 3 в 1 з доступними положеннями перемикача: 'Кнопка', 'Відкрито' і 'Закрито'. Кришка 3 в 1 забезпечує комфортне питво в будь-яких ситуаціях і...

  734 грн
 • Kambukka Olympus 500 ml (Stainless Steel)
  810 грн
  Kambukka Olympus 500 ml (Stainless Steel)

  Артикул: 11-02008 Kambukka Olympus 500 ml (Stainless Steel) - термокухоль з кришкою Switch Lid. Конструкція кришки Olympus забезпечує зручне пиття ясна перемикання режиму 'відкриття / закриття' клапана і гарантує 100% герметичність вмісту. Термоккухоль для кави Olympus 500 мл зберігає ваш напій гарячим до 10 годин і холодним до 20 годин.

  810 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Elton 1000 ml (Navy)
  864 грн
  Kambukka Elton 1000 ml (Navy)

  Артикул: 11-03010 Kambukka Elton 1000 ml (Navy) - пляшка для води зі своїм характером. Якщо раніше ви вважали, що ідеальної пляшки для води не існує? Давайте виправимо - Kambukka Elton. Пляшка для води Elton з фірмовою кришкою 3 в 1 з доступними положеннями перемикача: 'Кнопка', 'Відкрито' і 'Закрито'. Кришка 3 в 1 забезпечує комфортне питво в будь-яких ситуаціях і...

  864 грн
 • Kambukka Elton 1000 ml (Graphite)
  864 грн
  Kambukka Elton 1000 ml (Graphite)

  Артикул: 11-03011 Kambukka Elton 1000 ml (Graphite) - пляшка для води зі своїм характером. Якщо раніше ви вважали, що ідеальної пляшки для води не існує? Давайте виправимо - Kambukka Elton. Пляшка для води Elton з фірмовою кришкою 3 в 1 з доступними положеннями перемикача: 'Кнопка', 'Відкрито' і 'Закрито'. Кришка 3 в 1 забезпечує комфортне питво в будь-яких ситуаціях і...

  864 грн
 • Kambukka Olympus 300 ml (Steel)
  873 грн
  Kambukka Olympus 300 ml (Steel)

  Артикул: 11-02001 Kambukka Olympus 300 ml (Steel) - термокухоль з кришкою Switch Lid. Конструкція кришки Olympus забезпечує зручне пиття ясна перемикання режиму 'відкриття / закриття' клапана і гарантує 100% герметичність вмісту. Термоккухоль для кави Olympus 300 мл зберігає ваш напій гарячим до 10 годин і холодним до 20 годин.

  873 грн
 • Kambukka Olympus 300 ml (Cool Mint)
  873 грн
  Kambukka Olympus 300 ml (Cool Mint)

  Артикул: 11-02002 Kambukka Olympus 300 ml (Cool Mint) - термокухоль з кришкою Switch Lid. Конструкція кришки Olympus забезпечує зручне пиття ясна перемикання режиму 'відкриття / закриття' клапана і гарантує 100% герметичність вмісту. Термоккухоль для кави Olympus 300 мл зберігає ваш напій гарячим до 10 годин і холодним до 20 годин.

  873 грн
 • Kambukka Olympus 300 ml (Misty rose)
  873 грн
  Kambukka Olympus 300 ml (Misty rose)

  Артикул: 11-02004 Kambukka Olympus 300 ml (Misty rose) - термокухоль з кришкою Switch Lid. Конструкція кришки Olympus забезпечує зручне пиття ясна перемикання режиму 'відкриття / закриття' клапана і гарантує 100% герметичність вмісту. Термоккухоль для кави Olympus 300 мл зберігає ваш напій гарячим до 10 годин і холодним до 20 годин.

  873 грн
 • Kambukka Olympus 300 ml (Darkness)
  873 грн
  Kambukka Olympus 300 ml (Darkness)

  Артикул: 11-02010 Kambukka Olympus 300 ml (Darkness) - термокухоль з кришкою Switch Lid. Конструкція кришки Olympus забезпечує зручне пиття ясна перемикання режиму 'відкриття / закриття' клапана і гарантує 100% герметичність вмісту. Термоккухоль для кави Olympus 300 мл зберігає ваш напій гарячим до 10 годин і холодним до 20 годин.

  873 грн
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Kambukka Reno Insulated, вакуумна, 300 мл
  932 грн
  Kambukka Reno Insulated 300 ml (Orchids)

  Артикул: 11-05001 Kambukka Reno Insulated 300 ml (Orchids) – термоізольована пляшка для води Reno Insulated від бельгійського бренду Kambukka. Представлена ​​в 11 різноманітних кольорах.

  932 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Kambukka Reno Insulated, вакуумна, 300 мл
  932 грн
  Kambukka Reno Insulated 300 ml (Palms)

  Артикул: 11-05002 Kambukka Reno Insulated 300 ml (Palms) – термоізольована пляшка для води Reno Insulated від бельгійського бренду Kambukka. Представлена ​​в 11 різноманітних кольорах.

  932 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Kambukka Reno Insulated, нержавіюча сталь, 500 мл
  934 грн
  Kambukka Reno Insulated 500 ml (100% Hasselt)

  Артикул: 11-05016 Kambukka Reno Insulated 500 ml (100% Hasselt) – термоізольована пляшка для води Reno Insulated від бельгійського бренду Kambukka. Представлена ​​в 11 різноманітних кольорах.

  934 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Lagoon Insulated, нержавіюча сталь, 400 мл
  934 грн
  Kambukka Lagoon Insulated 400 ml (Stainless Steel)

  Артикул: 11-04010 Kambukka Lagoon Insulated 400 ml (Stainless Steel) - термопляшка для напоїв зберігає ваші напої крижаними до 24 годин. Можете насолоджуватися освіжаючим прохолодою на роботі, в тренажерному залі або тривалій поїздці.

  934 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Olympus 500 ml (Aurora Pink)
  950 грн
  Kambukka Olympus 500 ml (Aurora Pink)

  Артикул: 11-02012 Kambukka Olympus 500 ml (Aurora Pink) - термокухоль з кришкою Switch Lid. Конструкція кришки Olympus забезпечує зручне пиття ясна перемикання режиму 'відкриття / закриття' клапана і гарантує 100% герметичність вмісту. Термоккухоль для кави Olympus 500 мл зберігає ваш напій гарячим до 10 годин і холодним до 20 годин.

  950 грн
 • Kambukka Olympus 500 ml (Darkness)
  950 грн
  Kambukka Olympus 500 ml (Darkness)

  Артикул: 11-02009 Kambukka Olympus 500 ml (Darkness) - термокухоль з кришкою Switch Lid. Конструкція кришки Olympus забезпечує зручне пиття ясна перемикання режиму 'відкриття / закриття' клапана і гарантує 100% герметичність вмісту. Термоккухоль для кави Olympus 500 мл зберігає ваш напій гарячим до 10 годин і холодним до 20 годин.

  950 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Olympus 500 ml (Swirly Blue)
  950 грн
  Kambukka Olympus 500 ml (Swirly Blue)

  Артикул: 11-02005 Kambukka Olympus 500 ml (Swirly Blue) - термокухоль з кришкою Switch Lid. Конструкція кришки Olympus забезпечує зручне пиття ясна перемикання режиму 'відкриття / закриття' клапана і гарантує 100% герметичність вмісту. Термоккухоль для кави Olympus 500 мл зберігає ваш напій гарячим до 10 годин і холодним до 20 годин.

  950 грн
 • Kambukka Olympus 500 ml (Pomegranate)
  950 грн
  Kambukka Olympus 500 ml (Pomegranate)

  Артикул: 11-02006 Kambukka Olympus 500 ml (Pomegranate) - термокухоль з кришкою Switch Lid. Конструкція кришки Olympus забезпечує зручне пиття ясна перемикання режиму 'відкриття / закриття' клапана і гарантує 100% герметичність вмісту. Термоккухоль для кави Olympus 500 мл зберігає ваш напій гарячим до 10 годин і холодним до 20 годин.

  950 грн
 • Kambukka Olympus 500 ml (Ravenous Red)
  950 грн
  Kambukka Olympus 500 ml (Ravenous Red)

  Артикул: 11-02007 Kambukka Olympus 500 ml (Ravenous Red) - термокухоль з кришкою Switch Lid. Конструкція кришки Olympus забезпечує зручне пиття ясна перемикання режиму 'відкриття / закриття' клапана і гарантує 100% герметичність вмісту. Термоккухоль для кави Olympus 500 мл зберігає ваш напій гарячим до 10 годин і холодним до 20 годин.

  950 грн
 • Kambukka Etna 300 ml (Milk & Cookies)
  996 грн
  Kambukka Etna 300 ml (Milk & Cookies)

  Артикул: 11-01002 Kambukka Etna 300 ml (Milk & Cookies) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  996 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Kambukka Reno Insulated, нержавіюча сталь, 500 мл
  998 грн
  Kambukka Reno Insulated 500 ml (Parrots)

  Артикул: 11-05004 Kambukka Reno Insulated 500 ml (Parrots) – термоізольована пляшка для води Reno Insulated від бельгійського бренду Kambukka. Представлена ​​в 11 різноманітних кольорах.

  998 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Kambukka Reno Insulated, нержавіюча сталь, 500 мл
  998 грн
  Kambukka Reno Insulated 500 ml (Sea Jellies)

  Артикул: 11-05013 Kambukka Reno Insulated 500 ml (Sea Jellies) – термоізольована пляшка для води Reno Insulated від бельгійського бренду Kambukka. Представлена ​​в 11 різноманітних кольорах.

  998 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Kambukka Reno Insulated, нержавіюча сталь, 500 мл
  998 грн
  Kambukka Reno Insulated 500 ml (Tribal Shibori)

  Артикул: 11-05017 Kambukka Reno Insulated 500 ml (Tribal Shibori) – термоізольована пляшка для води Reno Insulated від бельгійського бренду Kambukka. Представлена ​​в 11 різноманітних кольорах.

  998 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Kambukka Reno Insulated, нержавіюча сталь, 500 мл
  998 грн
  Kambukka Reno Insulated 500 ml (Monstera Leaves)

  Артикул: 11-05010 Kambukka Reno Insulated 500 ml (Monstera Leaves) – термоізольована пляшка для води Reno Insulated від бельгійського бренду Kambukka. Представлена ​​в 11 різноманітних кольорах.

  998 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Kambukka Reno Insulated, нержавіюча сталь, 500 мл
  998 грн
  Kambukka Reno Insulated 500 ml (Peacock)

  Артикул: 11-05011 Kambukka Reno Insulated 500 ml (Peacock) – термоізольована пляшка для води Reno Insulated від бельгійського бренду Kambukka. Представлена ​​в 11 різноманітних кольорах.

  998 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Kambukka Reno Insulated, нержавіюча сталь, 500 мл
  998 грн
  Kambukka Reno Insulated 500 ml (Neon Koi)

  Артикул: 11-05014 Kambukka Reno Insulated 500 ml (Neon Koi) – термоізольована пляшка для води Reno Insulated від бельгійського бренду Kambukka. Представлена ​​в 11 різноманітних кольорах.

  998 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Lagoon Insulated, нержавіюча сталь, 400 мл
  998 грн
  Kambukka Lagoon Insulated 400 ml (Azure)

  Артикул: 11-04013 Kambukka Lagoon Insulated 400 ml (Azure) - термопляшка для напоїв зберігає ваші напої крижаними до 24 годин. Можете насолоджуватися освіжаючим прохолодою на роботі, в тренажерному залі або тривалій поїздці.

  998 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Kambukka Reno Insulated, нержавіюча сталь, 500 мл
  998 грн
  Kambukka Reno Insulated 500 ml (Pink Blossom)

  Артикул: 11-05012 Kambukka Reno Insulated 500 ml (Pink Blossom) – термоізольована пляшка для води Reno Insulated від бельгійського бренду Kambukka. Представлена ​​в 11 різноманітних кольорах.

  998 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Lagoon Insulated, нержавіюча сталь, 400 мл
  998 грн
  Kambukka Lagoon Insulated 400 ml (Hot Pink)

  Артикул: 11-04012 Kambukka Lagoon Insulated 400 ml (Hot Pink) - термопляшка для напоїв зберігає ваші напої крижаними до 24 годин. Можете насолоджуватися освіжаючим прохолодою на роботі, в тренажерному залі або тривалій поїздці.

  998 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Lagoon Insulated, нержавіюча сталь, 400 мл
  998 грн
  Kambukka Lagoon Insulated 400 ml (Spring Eve)

  Артикул: 11-04011 Kambukka Lagoon Insulated 400 ml (Spring Eve) - термопляшка для напоїв зберігає ваші напої крижаними до 24 годин. Можете насолоджуватися освіжаючим прохолодою на роботі, в тренажерному залі або тривалій поїздці.

  998 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Kambukka Reno Insulated, нержавіюча сталь, 500 мл
  998 грн
  Kambukka Reno Insulated 500 ml (Paradise Flower)

  Артикул: 11-05003 Kambukka Reno Insulated 500 ml (Paradise Flower) – термоізольована пляшка для води Reno Insulated від бельгійського бренду Kambukka. Представлена ​​в 11 різноманітних кольорах.

  998 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Kambukka Reno Insulated, нержавіюча сталь, 500 мл
  998 грн
  Kambukka Reno Insulated 500 ml (Trumpet Flower)

  Артикул: 11-05005 Kambukka Reno Insulated 500 ml (Trumpet Flower) – термоізольована пляшка для води Reno Insulated від бельгійського бренду Kambukka. Представлена ​​в 11 різноманітних кольорах.

  998 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Olympus 300 ml (Cherry Cake)
  1 034 грн
  Kambukka Olympus 300 ml (Cherry Cake)

  Артикул: 11-02014 Kambukka Olympus 300 ml (Cherry Cake) - термокухоль з кришкою Switch Lid. Конструкція кришки Olympus забезпечує зручне пиття ясна перемикання режиму 'відкриття / закриття' клапана і гарантує 100% герметичність вмісту. Термоккухоль для кави Olympus 300 мл зберігає ваш напій гарячим до 10 годин і холодним до 20 годин.

  1 034 грн
 • Kambukka Olympus 300 ml (Enchanted Forest)
  1 034 грн
  Kambukka Olympus 300 ml (Enchanted Forest)

  Артикул: 11-02011 Kambukka Olympus 300 ml (Enchanted Forest) - термокухоль з кришкою Switch Lid. Конструкція кришки Olympus забезпечує зручне пиття ясна перемикання режиму 'відкриття / закриття' клапана і гарантує 100% герметичність вмісту. Термоккухоль для кави Olympus 300 мл зберігає ваш напій гарячим до 10 годин і холодним до 20 годин.

  1 034 грн
 • Kambukka Olympus 300 ml (Silk Blue)
  1 034 грн
  Kambukka Olympus 300 ml (Silk Blue)

  Артикул: 11-02015 Kambukka Olympus 300 ml (Silk Blue) - термокухоль з кришкою Switch Lid. Конструкція кришки Olympus забезпечує зручне пиття ясна перемикання режиму 'відкриття / закриття' клапана і гарантує 100% герметичність вмісту. Термоккухоль для кави Olympus 300 мл зберігає ваш напій гарячим до 10 годин і холодним до 20 годин.

  1 034 грн
 • Kambukka Etna 500 ml (Paradise Flower)
  1 042 грн
  Kambukka Etna 500 ml (Paradise Flower)

  Артикул: 11-01015 Kambukka Etna 500 ml (Paradise Flower) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 042 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Etna 500 ml (Trumpet Flower)
  1 064 грн
  Kambukka Etna 500 ml (Trumpet Flower)

  Артикул: 11-01016 Kambukka Etna 500 ml (Trumpet Flower) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 064 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Etna 300 ml (Parrots)
  1 064 грн
  Kambukka Etna 300 ml (Parrots)

  Артикул: 11-01014 Kambukka Etna 300 ml (Parrots) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 064 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Etna Grip 500 ml (Ocean)
  1 105 грн
  Kambukka Etna Grip 500 ml (Ocean)

  Артикул: 11-01011 Kambukka Etna Grip 500 ml (Ocean) - термокухоль для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу. Додаткова силіконова накладка.

  1 105 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Etna Grip 500 ml (Black Steel)
  1 128 грн
  Kambukka Etna Grip 500 ml (Black Steel)

  Артикул: 11-01010 Kambukka Etna Grip 500 ml (Black Steel) - термокухоль для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу. Додаткова силіконова накладка.

  1 128 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Etna 300 ml (Blue Steel)
  1 140 грн
  Kambukka Etna 300 ml (Blue Steel)

  Артикул: 11-01003 Kambukka Etna 300 ml (Blue Steel) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 140 грн
 • KAMBUKKA Термокружка Kambukka Etna, вакуумний, сталевий, 300 мл
  1 159 грн
  Kambukka Olympus 500 ml (Blue Moon)

  Артикул: 11-02013 Kambukka Olympus 500 ml (Blue Moon) - термокухоль з кришкою Switch Lid. Конструкція кришки Olympus забезпечує зручне пиття ясна перемикання режиму 'відкриття / закриття' клапана і гарантує 100% герметичність вмісту. Термоккухоль для кави Olympus 500 мл зберігає ваш напій гарячим до 10 годин і холодним до 20 годин.

  1 159 грн
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Kambukka Elton Insulated, вакуумна, 500 мл
  1 167 грн
  Kambukka Elton Insulated 500 ml (Monstera Leaves)

  Артикул: 11-03017 Kambukka Elton Insulated 500 ml (Monstera Leaves) - термопляшка забезпечена фірмовою кришкою 3 в 1 з доступними положеннями перемикача: 'Кнопка', 'Відкрито' та 'Закрито'. Кришка 3 в 1 забезпечує комфортне пиття в будь-яких ситуаціях та обставинах.

  1 167 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Kambukka Elton Insulated, вакуумна, 500 мл
  1 167 грн
  Kambukka Elton Insulated 500 ml (Sea Jellies)

  Артикул: 11-03018 Kambukka Elton Insulated 500 ml (Sea Jellies) - термопляшка забезпечена фірмовою кришкою 3 в 1 з доступними положеннями перемикача: 'Кнопка', 'Відкрито' та 'Закрито'. Кришка 3 в 1 забезпечує комфортне пиття в будь-яких ситуаціях та обставинах.

  1 167 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Lagoon Insulated, нержавіюча сталь, 750 мл
  1 184 грн
  Kambukka Lagoon Insulated 750 ml (Stainless)

  Артикул: 11-04009 Kambukka Lagoon Insulated 750 ml (Stainless) - термопляшка для напоїв зберігає ваші напої крижаними до 24 годин. Можете насолоджуватися освіжаючим прохолодою на роботі, в тренажерному залі або тривалій поїздці.

  1 184 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Etna Grip 500 ml (Seagreen)
  1 187 грн
  Kambukka Etna Grip 500 ml (Seagreen)

  Артикул: 11-01012 Kambukka Etna Grip 500 ml (Seagreen) - термокухоль для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу. Додаткова силіконова накладка.

  1 187 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Etna 300 ml (Leopard Brush)
  1 194 грн
  Kambukka Etna 300 ml (Leopard Brush)

  Артикул: 11-01026 Kambukka Etna 300 ml (Leopard Brush) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 194 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Etna 500 ml (Silver)
  1 255 грн
  Kambukka Etna 500 ml (Silver)

  Артикул: 11-01008 Kambukka Etna 500 ml (Silver) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 255 грн
 • Kambukka Etna 500 ml (Forest Shade)
  1 255 грн
  Kambukka Etna 500 ml (Forest Shade)

  Артикул: 11-01007 Kambukka Etna 500 ml (Forest Shade) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 255 грн
 • Kambukka Etna 300 ml (Pitch Black)
  1 255 грн
  Kambukka Etna 300 ml (Pitch Black)

  Артикул: 11-01022 Kambukka Etna 300 ml (Pitch Black) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 255 грн
 • Kambukka Etna 300 ml (Peacock Feather)
  1 255 грн
  Kambukka Etna 300 ml (Peacock Feather)

  Артикул: 11-01018 Kambukka Etna 300 ml (Peacock Feather) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 255 грн
 • Kambukka Etna 500 ml (Darkness)
  1 255 грн
  Kambukka Etna 500 ml (Darkness)

  Артикул: 11-01005 Kambukka Etna 500 ml (Darkness) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 255 грн
 • Kambukka Etna 500 ml (Blackberry)
  1 255 грн
  Kambukka Etna 500 ml (Blackberry)

  Артикул: 11-01006 Kambukka Etna 500 ml (Blackberry) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 255 грн
 • Kambukka Etna 500 ml (Tribal Shibori)
  1 255 грн
  Kambukka Etna 500 ml (Tribal Shibori)

  Артикул: 11-01021 Kambukka Etna 500 ml (Tribal Shibori) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 255 грн
 • Kambukka Etna 300 ml (Cantaloupe)
  1 255 грн
  Kambukka Etna 300 ml (Cantaloupe)

  Артикул: 11-01017 Kambukka Etna 300 ml (Cantaloupe) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 255 грн
 • Kambukka Etna 500 ml (Pink Blossom)
  1 255 грн
  Kambukka Etna 500 ml (Pink Blossom)

  Артикул: 11-01020 Kambukka Etna 500 ml (Pink Blossom) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 255 грн
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Kambukka Elton Insulated, вакуумна, 750 мл
  1 265 грн
  Kambukka Elton Insulated 750 ml (Sky blue)

  Артикул: 11-03015 Kambukka Elton Insulated 750 ml (Sky blue) - термопляшка забезпечена фірмовою кришкою 3 в 1 з доступними положеннями перемикача: 'Кнопка', 'Відкрито' та 'Закрито'. Кришка 3 в 1 забезпечує комфортне пиття в будь-яких ситуаціях та обставинах.

  1 265 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Kambukka Elton Insulated, вакуумна, 750 мл
  1 265 грн
  Kambukka Elton Insulated 750 ml (Nightfall)

  Артикул: 11-03012 Kambukka Elton Insulated 750 ml (Nightfall) - термопляшка забезпечена фірмовою кришкою 3 в 1 з доступними положеннями перемикача: 'Кнопка', 'Відкрито' та 'Закрито'. Кришка 3 в 1 забезпечує комфортне пиття в будь-яких ситуаціях та обставинах.

  1 265 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Kambukka Elton Insulated, вакуумна, 750 мл
  1 265 грн
  Kambukka Elton Insulated 750 ml (Rusty)

  Артикул: 11-03014 Kambukka Elton Insulated 750 ml (Rusty) - термопляшка забезпечена фірмовою кришкою 3 в 1 з доступними положеннями перемикача: 'Кнопка', 'Відкрито' та 'Закрито'. Кришка 3 в 1 забезпечує комфортне пиття в будь-яких ситуаціях та обставинах.

  1 265 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Lagoon Insulated, нержавіюча сталь, 750 мл
  1 265 грн
  Kambukka Lagoon Insulated 750 ml (Pink lady)

  Артикул: 11-04026 Kambukka Lagoon Insulated 750 ml (Pink lady) - термопляшка для напоїв зберігає ваші напої крижаними до 24 годин. Можете насолоджуватися освіжаючим прохолодою на роботі, в тренажерному залі або тривалій поїздці.

  1 265 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термопляшка для води Lagoon Insulated, нержавіюча сталь, 750 мл
  1 265 грн
  Kambukka Lagoon Insulated 750 ml (Jungle Fever)

  Артикул: 11-04024 Kambukka Lagoon Insulated 750 ml (Jungle Fever) - термопляшка для напоїв зберігає ваші напої крижаними до 24 годин. Можете насолоджуватися освіжаючим прохолодою на роботі, в тренажерному залі або тривалій поїздці.

  1 265 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Etna Grip 500 ml (Stainless Steel)
  1 331 грн
  Kambukka Etna Grip 500 ml (Stainless Steel)

  Артикул: 11-01009 Kambukka Etna Grip 500 ml (Stainless Steel) - термокухоль для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу. Додаткова силіконова накладка.

  1 331 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Etna 300 ml (Baby Pink)
  1 366 грн
  Kambukka Etna 300 ml (Baby Pink)

  Артикул: 11-01024 Kambukka Etna 300 ml (Baby Pink) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 366 грн
 • Kambukka Etna 300 ml (Raspberry)
  1 366 грн
  Kambukka Etna 300 ml (Raspberry)

  Артикул: 11-01001 Kambukka Etna 300 ml (Raspberry) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 366 грн
 • Kambukka Etna 300 ml (Glacier)
  1 366 грн
  Kambukka Etna 300 ml (Glacier)

  Артикул: 11-01004 Kambukka Etna 300 ml (Glacier) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 366 грн
 • Kambukka Etna 300 ml (Deep Teal)
  1 366 грн
  Kambukka Etna 300 ml (Deep Teal)

  Артикул: 11-01025 Kambukka Etna 300 ml (Deep Teal) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 366 грн
 • Kambukka Etna 300 ml (Monstera Leaves)
  1 366 грн
  Kambukka Etna 300 ml (Monstera Leaves)

  Артикул: 11-01019 Kambukka Etna 300 ml (Monstera Leaves) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 366 грн
 • Kambukka Etna 300 ml (Yellow Butterfly)
  1 366 грн
  Kambukka Etna 300 ml (Yellow Butterfly)

  Артикул: 11-01027 Kambukka Etna 300 ml (Yellow Butterfly) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 366 грн
 • KAMBUKKA Термокружка Kambukka Etna, вакуумний, сталевий, 300 мл
  1 450 грн
  Kambukka Etna 500 ml (Eucalyptus Leaves)

  Артикул: 11-01033 Kambukka Etna 500 ml (Eucalyptus Leaves) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 450 грн
 • KAMBUKKA Термокружка Kambukka Etna, вакуумний, сталевий, 300 мл
  1 450 грн
  Kambukka Etna 500 ml (Foggy Terrazzo)

  Артикул: 11-01032 Kambukka Etna 500 ml (Foggy Terrazzo) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 450 грн
 • KAMBUKKA Термокружка Kambukka Etna, вакуумний, сталевий, 300 мл
  1 450 грн
  Kambukka Etna 500 ml (Jungle Sunrise)

  Артикул: 11-01031 Kambukka Etna 500 ml (Jungle Sunrise) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 450 грн
 • KAMBUKKA Термокружка Kambukka Etna, вакуумний, сталевий, 300 мл
  1 450 грн
  Kambukka Etna 500 ml (Coffee Brown)

  Артикул: 11-01030 Kambukka Etna 500 ml (Coffee Brown) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 450 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • KAMBUKKA Термокружка Kambukka Etna, вакуумний, сталевий, 300 мл
  1 450 грн
  Kambukka Etna 500 ml (Denim Blue)

  Артикул: 11-01028 Kambukka Etna 500 ml (Denim Blue) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 450 грн
 • KAMBUKKA Термокружка Kambukka Etna, вакуумний, сталевий, 300 мл
  1 450 грн
  Kambukka Etna 500 ml (Gletcher)

  Артикул: 11-01029 Kambukka Etna 500 ml (Gletcher) - термокружка для кави, з особливим стилем. Ця 100% герметична термокружка готова зберігати тепло до 9 годин, а прохолоду до 18 годин - і все завдяки вакуумній ізоляції корпусу.

  1 450 грн
 • Kambukka Bora 600 ml (100% Hasselt)
  1 528 грн
  Kambukka Bora 600 ml (100% Hasselt)

  Артикул: 11-06005 Kambukka Bora 600 ml (100% Hasselt) - стильний контейнер для їжі. Цей термос для їжі здатний зберігати їжу теплою або прохолодною до 9 годин. Плюс до всього цей термос на 100% герметичний і має клапан для випускання пари і скидання зайвого тиску.

  1 528 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Bora 400 ml (Chief Panda)
  1 602 грн
  Kambukka Bora 400 ml (Chief Panda)

  Артикул: 11-06001 Kambukka Bora 400 ml (Chief Panda) - стильний контейнер для їжі. Цей термос для їжі здатний зберігати їжу теплою або прохолодною до 6 годин. Плюс до всього цей термос на 100% герметичний і має клапан для випускання пари і скидання зайвого тиску.

  1 602 грн
 • Kambukka Bora 400 ml (Deep Teal)
  1 602 грн
  Kambukka Bora 400 ml (Deep Teal)

  Артикул: 11-06007 Kambukka Bora 400 ml (Deep Teal) - стильний контейнер для їжі. Цей термос для їжі здатний зберігати їжу теплою або прохолодною до 6 годин. Плюс до всього цей термос на 100% герметичний і має клапан для випускання пари і скидання зайвого тиску.

  1 602 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Kambukka Bora 400 ml (Prima Ballerina)
  1 602 грн
  Kambukka Bora 400 ml (Prima Ballerina)

  Артикул: 11-06002 Kambukka Bora 400 ml (Prima Ballerina) - стильний контейнер для їжі. Цей термос для їжі здатний зберігати їжу теплою або прохолодною до 6 годин. Плюс до всього цей термос на 100% герметичний і має клапан для випускання пари і скидання зайвого тиску.

  1 602 грн
 • Kambukka Bora 400 ml (Misty Rose)
  1 602 грн
  Kambukka Bora 400 ml (Misty Rose)

  Артикул: 11-06004 Kambukka Bora 400 ml (Misty Rose) - стильний контейнер для їжі. Цей термос для їжі здатний зберігати їжу теплою або прохолодною до 6 годин. Плюс до всього цей термос на 100% герметичний і має клапан для випускання пари і скидання зайвого тиску.

  1 602 грн
 • Kambukka Bora 400 ml (Pink Blossom)
  1 602 грн
  Kambukka Bora 400 ml (Pink Blossom)

  Артикул: 11-06003 Kambukka Bora 400 ml (Pink Blossom) - стильний контейнер для їжі. Цей термос для їжі здатний зберігати їжу теплою або прохолодною до 6 годин. Плюс до всього цей термос на 100% герметичний і має клапан для випускання пари і скидання зайвого тиску.

  1 602 грн
 • Kambukka Bora 600 ml (Matte Black)
  1 803 грн
  Kambukka Bora 600 ml (Matte Black)

  Артикул: 11-06010 Kambukka Bora 600 ml (Matte Black) - стильний контейнер для їжі. Цей термос для їжі здатний зберігати їжу теплою або прохолодною до 9 годин. Плюс до всього цей термос на 100% герметичний і має клапан для випускання пари і скидання зайвого тиску.

  1 803 грн
 • Kambukka Bora 600 ml (Neon Mint)
  1 803 грн
  Kambukka Bora 600 ml (Neon Mint)

  Артикул: 11-06006 Kambukka Bora 600 ml (Neon Mint) - стильний контейнер для їжі. Цей термос для їжі здатний зберігати їжу теплою або прохолодною до 9 годин. Плюс до всього цей термос на 100% герметичний і має клапан для випускання пари і скидання зайвого тиску.

  1 803 грн
  Відсутній
  Докладніше