Acepac рюкзаки більше комфорту для фанатів вело

Acepac рюкзаки більше комфорту для фанатів вело

Сумки Ortlieb

Велосумки Acepac стали звичним явищем на велосипедах в Україні: під сідлом, на рамі і на кермі. Успіх велосипедних сумок Acepac можна пояснити якістю, вибором матеріалів і функціональністю плюс до всього доступна ціна. Всім фанатом легких велосипедів відомо, для більшої рухливості на технічній трасі, рюкзак вимушена необхідність для ефективних спусків. Компанія Acepac (Чехія), після багатьох років виробництва, розробила спеціальні рюкзаки для велосипедистів. І відразу передбачила в рюкзаках систему захисту спини Sas Tec, яка робить екстремальні спуски більш безпечними. Система захисту хребта Sas Tec, вже давно стала обов'язковою, так як довела свою ефективність. І вже не виникає питання, сенсу ... це стало необхідністю.

рюкзаки Acepac

Для велосезону 2021 компанія представила (а отже їх можна буде і придбати), рюкзаки Acepac:
Acepac ZAM 15 EXP (Black або Grey)
Acepac FLITE 20 (Black або Grey)
Acepac FLITE 15 (Black або Grey)
Acepac FLITE 10 (Black або Grey)
Acepac FLITE 6 Jr (Black або Grey)
Acepac Edge 7 (Black або Grey)
Поясні сумки Acepac:
Acepac Onyx 5 (Black або Grey)
AcepacOnyx 2 (Black або Grey)
А також різні аксесуари, як то наприклад кишеня для акумулятора, транспортний кофр для велосипеда, тримач для шолома.

рюкзаки Acepac

З особливостей нових рюкзаків для велосипеда Acepac слід зазначити наступні переваги:
- Система захисту хребта Sas Tec (для всіх рюкзаків).
- Чохол від дощу (для всіх рюкзаків).
- Підготовленим кріпленням для шолома (для всіх рюкзаків).
- Нагрудний ремінь зі свистком (для всіх рюкзаків).
- Вентильована спинка E3D (для всіх рюкзаків і поясних сумок).
- Тільки високоміцні і надійні тканини Cordura Ecomade, Nylon 6,6 (DuPont).
- Екологічні матеріали в основі всього виробництва.
- Блискавки і фурнітура YKK (Японія).

рюкзаки Acepac


Велосипедні сумки Acepac стали відомі рівно в той рік коли з'явилися на світ, в 2015 році. Свою популярність вони отримали завдяки тому є частиною іншого, всесвітньо відомого туристичного бренду Pinguin. Велосипедні сумки Acepac стали відмінним прикладом, того як досвід Pinguin з 1989 року, можна застосувати в такий нетривіальною завдання як сумка для велосипеда, будь вона підрамна, на кермо або підсідельна. Для тих кому важливі деталі торгова марка Acepac належить чеській компанії Acepac SRO, а штаб-квартира, майстерня по розробці і обслуговуванню, склад знаходяться в Чеській Республіці, Східної Богемії, м Наход, недалеко від гір Крконоше.

Магазин ProBag є офіційним авторизованим дилером Acepac в Україні. Це дозволяє нам запропонувати грамотну консультацію і допомогу у виборі сумок і рюкзаків Acepac. ProBag представляє розширені можливості щоб Вам було легко і просто купити рюкзак Acepac в Україні: до Ваших послуг: Безвідсоткова Розстрочка - Оплата частинами від Приватбанку і Купівля частинами від Монобанк, Безкоштовна доставка і консультація на самому професійному рівні. Офіційне партнерство між Acepac і ProBag дозволяє купити сумку або рюкзак для велосипеда Acepac з офіційною гарантією та належної якості.

Ще статті про Acepac

Acepac рюкзаки більше комфорту для фанатів вело 2021-02-14 21:56:33

Acepac рюкзаки більше комфорту для фанатів вело

Велосумки Acepac стали звичним явищем на велосипедах в Україні

Read More
Велосумки Acepac - якість перевірена велосипедистами 2020-09-15 20:02:38

Велосумки Acepac - якість перевірена велосипедистами

Велосипедні сумки AcePac або сумки на велосипед AcePac - кому як зручно

Read More
Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Read More
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Read More
Рюкзак або сумка в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Рюкзак або сумка в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Read More
 • Acepac Bike Bottle Bag (Green)
  231 грн
  Acepac Bike Bottle Bag (Green)

  Артикул: ACPC 1102.GRN Acepac Bike Bottle Bag (Green) - велосумка для фляги, пляшки з водою або інших об'ємних речей, що підходять за розміром. У сумці передбачені 2 універсальних кріплення на липучках, які можна закріпити до будь-якої частини рами, вилки, і керма.

  231 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Bike Bottle Bag (Camo)
  231 грн
  Acepac Bike Bottle Bag (Camo)

  Артикул: ACPC 1102.CAM Acepac Bike Bottle Bag (Camo) - велосумка для фляги, пляшки з водою або інших об'ємних речей, що підходять за розміром. У сумці передбачені 2 універсальних кріплення на липучках, які можна закріпити до будь-якої частини рами, вилки, і керма.

  231 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Bike Bottle Bag (Blue)
  231 грн
  Acepac Bike Bottle Bag (Blue)

  Артикул: ACPC 1102.BLU Acepac Bike Bottle Bag (Blue) - велосумка для фляги, пляшки з водою або інших об'ємних речей, що підходять за розміром. У сумці передбачені 2 універсальних кріплення на липучках, які можна закріпити до будь-якої частини рами, вилки, і керма.

  231 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Helmet Holder (Black)
  330 грн
  Acepac Helmet Holder (Black)

  Артикул: ACPC 504003 Acepac Helmet Holder (Black) - кріплення для шолома на рюкзак. Сітчастий тримач для шолома з регульованими лямками. Кріпиться на рюкзак за допомогою гачків і карабінів. Сітка сумісна з рюкзаками бренду Acepac Flite 6 і Edge 7, а також з іншими моделями, де передбачені подібні петлі для кріплення сітки.

  330 грн
 • Acepac Tube Wrap Nylon (Grey)
  330 грн
  Acepac Tube Wrap Nylon (Grey)

  Артикул: ACPC 136020 Кріплення Acepac Tube Wrap Nylon (Grey) для запасної велосипедної камери. Може кріпиться майже в будь-якому місці велосипеда, забезпечуючи при цьому надійну фіксацію як до велосипеда, так і до того що Ви хочете зафіксувати всередині.

  330 грн
 • Acepac Sas Tec SC1-CB47
  467 грн
  Acepac Sas Tec SC1-CB47

  Артикул: ACPC 367096 Acepac Sas Tec SC1-CB47 - захист для спини, внутрішній вкладиш рюкзака, для зросту 135-160 см. Верхній вентильований центральний захист спини з м'якого піноматеріалу з чудовими характеристиками амортизації: залишкова сила згідно з EN 1621-2 близько 13 кН (граничний рівень 1:18 кН). Анатомічно ідеально адаптована та малопомітна. Високоякісний виріб для...

  467 грн
 • Acepac Sas Tec SC1-CB52
  495 грн
  Acepac Sas Tec SC1-CB52

  Артикул: ACPC 372090 Acepac Sas Tec SC1-CB52 - захист для спини, внутрішній вкладиш рюкзака, для зросту 135-160 см. Верхній вентильований центральний захист спини з м'якого піноматеріалу з чудовими характеристиками амортизації: залишкова сила згідно з EN 1621-2 близько 13 кН (граничний рівень 1:18 кН). Анатомічно ідеально адаптована та малопомітна. Високоякісний виріб для...

  495 грн
 • Acepac Fuel Bag M (Grey)
  513 грн
  Acepac Fuel Bag M (Grey)

  Артикул: ACPC 1072.GRY Велосумка на раму Acepac Fuel Bag M (Grey) - створена для підручних речей, які потрібні в поїздці. Правда адже зручно, під час поїздки на велосипеді тримати під рукою, а не в кишенях, телефон, батончик для перекусу, крем від засмаги, дрібний інструмент або ключі.

  513 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Bike Bottle Bag Nylon (Black)
  522 грн
  Acepac Bike Bottle Bag Nylon (Black)

  Артикул: ACPC 131001 Acepac Bike Bottle Bag Nylon (Black) - велосумка для фляги, пляшки з водою або інших об'ємних речей, що підходять за розміром. У сумці передбачені 2 універсальних кріплення на липучках, які можна закріпити до будь-якої частини рами, вилки, і керма.

  522 грн
 • Acepac Bike Bottle Bag Nylon (Grey)
  541 грн
  Acepac Bike Bottle Bag Nylon (Grey)

  Артикул: ACPC 131025 Acepac Bike Bottle Bag Nylon (Grey) - велосумка для фляги, пляшки з водою або інших об'ємних речей, що підходять за розміром. У сумці передбачені 2 універсальних кріплення на липучках, які можна закріпити до будь-якої частини рами, вилки, і керма.

  541 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Minima Pot Bag Nylon (Grey)
  605 грн
  Acepac Minima Pot Bag Nylon (Grey)

  Артикул: ACPC 134026 Acepac Minima Pot Bag Nylon (Grey) - велосумка для похідного казанка, газового балона або інших об'ємних речей підходять за розміром. У сумці передбачені 2 універсальних кріплення на липучках, які можна закріпити до будь-якої частини рами, вилки, і керма.

  605 грн
 • Acepac Minima Pot Bag Nylon (Black)
  605 грн
  Acepac Minima Pot Bag Nylon (Black)

  Артикул: ACPC 134002 Acepac Minima Pot Bag Nylon (Black) - велосумка для похідного казанка, газового балона або інших об'ємних речей підходять за розміром. У сумці передбачені 2 універсальних кріплення на липучках, які можна закріпити до будь-якої частини рами, вилки, і керма.

  605 грн
 • Acepac Minima Pot Bag (Blue)
  673 грн
  Acepac Minima Pot Bag (Blue)

  Артикул: ACPC 1122.BLU Acepac Minima Pot Bag (Blue) - велосумка для похідного казанка, газового балона або інших об'ємних речей підходять за розміром. У сумці передбачені 2 універсальних кріплення на липучках, які можна закріпити до будь-якої частини рами, вилки, і керма.

  673 грн
 • Acepac Minima Pot Bag (Green)
  673 грн
  Acepac Minima Pot Bag (Green)

  Артикул: ACPC 1122.GRN Acepac Minima Pot Bag (Green) - велосумка для похідного казанка, газового балона або інших об'ємних речей підходять за розміром. У сумці передбачені 2 універсальних кріплення на липучках, які можна закріпити до будь-якої частини рами, вилки, і керма.

  673 грн
 • Acepac Minima Pot Bag (Black)
  673 грн
  Acepac Minima Pot Bag (Black)

  Артикул: ACPC 1122.BLK Acepac Minima Pot Bag (Black) - велосумка для похідного казанка, газового балона або інших об'ємних речей підходять за розміром. У сумці передбачені 2 універсальних кріплення на липучках, які можна закріпити до будь-якої частини рами, вилки, і керма.

  673 грн
 • Acepac Roll Fuel Bag M (Camo)
  742 грн
  Acepac Roll Fuel Bag M (Camo)

  Артикул: ACPC 1082.CAM Сумка на раму Acepac Roll Fuel Bag M (Camo) пошита з Cordura Ecomade Ripstop (PU покриття 1500 мм H20), це міцна тканина з перероблених ПЕТ пляшок. Всередині сумки передбачений знімний водонепроникний вкладиш (нейлонова тканина ріпстоп, PU 5000 мм з проклеєними швами), який захищає від вологи. Доступ в основне відділення закривається за принципом rolltop,...

  742 грн
 • Acepac Roll Fuel Bag M (Blue)
  742 грн
  Acepac Roll Fuel Bag M (Blue)

  Артикул: ACPC 1082.BLU Сумка на раму Acepac Roll Fuel Bag M (Blue) пошита з Cordura Ecomade Ripstop (PU покриття 1500 мм H20), це міцна тканина з перероблених ПЕТ пляшок. Всередині сумки передбачений знімний водонепроникний вкладиш (нейлонова тканина ріпстоп, PU 5000 мм з проклеєними швами), який захищає від вологи. Доступ в основне відділення закривається за принципом rolltop,...

  742 грн
 • Acepac Roll Fuel Bag M (Grey)
  742 грн
  Acepac Roll Fuel Bag M (Grey)

  Артикул: ACPC 1082.GRY Сумка на раму Acepac Roll Fuel Bag M (Grey) пошита з Cordura Ecomade Ripstop (PU покриття 1500 мм H20), це міцна тканина з перероблених ПЕТ пляшок. Всередині сумки передбачений знімний водонепроникний вкладиш (нейлонова тканина ріпстоп, PU 5000 мм з проклеєними швами), який захищає від вологи. Доступ в основне відділення закривається за принципом rolltop,...

  742 грн
 • Acepac Roll Fuel Bag M (Green)
  742 грн
  Acepac Roll Fuel Bag M (Green)

  Артикул: ACPC 1082.GRN Сумка на раму Acepac Roll Fuel Bag M (Green) пошита з Cordura Ecomade Ripstop (PU покриття 1500 мм H20), це міцна тканина з перероблених ПЕТ пляшок. Всередині сумки передбачений знімний водонепроникний вкладиш (нейлонова тканина ріпстоп, PU 5000 мм з проклеєними швами), який захищає від вологи. Доступ в основне відділення закривається за принципом...

  742 грн
 • Acepac Fuel Bag M (Camo)
  742 грн
  Acepac Fuel Bag M (Camo)

  Артикул: ACPC 1072.CAM Велосумка на раму Acepac Fuel Bag M (Camo) - створена для підручних речей, які потрібні в поїздці. Правда адже зручно, під час поїздки на велосипеді тримати під рукою, а не в кишенях, телефон, батончик для перекусу, крем від засмаги, дрібний інструмент або ключі.

  742 грн
 • Acepac Fuel Bag M (Blue)
  742 грн
  Acepac Fuel Bag M (Blue)

  Артикул: ACPC 1072.BLU Велосумка на раму Acepac Fuel Bag M (Blue) - створена для підручних речей, які потрібні в поїздці. Правда адже зручно, під час поїздки на велосипеді тримати під рукою, а не в кишенях, телефон, батончик для перекусу, крем від засмаги, дрібний інструмент або ключі.

  742 грн
 • Acepac Fuel Bag M (Green)
  742 грн
  Acepac Fuel Bag M (Green)

  Артикул: ACPC 1072.GRN Велосумка на раму Acepac Fuel Bag M (Green) - створена для підручних речей, які потрібні в поїздці. Правда адже зручно, під час поїздки на велосипеді тримати під рукою, а не в кишенях, телефон, батончик для перекусу, крем від засмаги, дрібний інструмент або ключі.

  742 грн
 • Acepac Roll Fuel Bag M (Black)
  742 грн
  Acepac Roll Fuel Bag M (Black)

  Артикул: ACPC 1082.BLK Сумка на раму Acepac Roll Fuel Bag M (Black) пошита з Cordura Ecomade Ripstop (PU покриття 1500 мм H20), це міцна тканина з перероблених ПЕТ пляшок. Всередині сумки передбачений знімний водонепроникний вкладиш (нейлонова тканина ріпстоп, PU 5000 мм з проклеєними швами), який захищає від вологи. Доступ в основне відділення закривається за принципом...

  742 грн
 • Acepac Fuel Bag M Nylon (Grey)
  797 грн
  Acepac Fuel Bag M Nylon (Grey)

  Артикул: ACPC 130226 Acepac Fuel Bag M Nylon (Grey) - велосумка на раму. Створена для підручних речей, які потрібні в поїздці. Правда адже зручно, під час поїздки на велосипеді тримати під рукою, а не в кишенях, телефон, батончик для перекусу, крем від засмаги, дрібний інструмент або ключі.

  797 грн
 • Acepac Bar Bag (Gray)
  842 грн
  Acepac Bar Bag (Gray)

  Артикул: ACPC 1022.GRY Сумка на руль Acepac Bar Bag (Gray) підійде якщо у велосипеда немає багажника. Коли ви подорожуєте з цими сумками, велосипед легше і біль маневрений. А це означає, що для подолання вузьких звивистих лісових і гірських доріг і стежок набагато зручніше пройти через складні місця. Підійде для різних рулів (прямий, з вигином, тощо.) Для всіх типів...

  842 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Bar Bag (Black)
  842 грн
  Acepac Bar Bag (Black)

  Артикул: ACPC 1022.BLK Сумка на руль Acepac Bar Bag (Black) підійде якщо у велосипеда немає багажника. Коли ви подорожуєте з цими сумками, велосипед легше і біль маневрений. А це означає, що для подолання вузьких звивистих лісових і гірських доріг і стежок набагато зручніше пройти через складні місця. Підійде для різних рулів (прямий, з вигином, тощо.) Для всіх типів...

  842 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Zip Frame Bag L (Black)
  842 грн
  Acepac Zip Frame Bag L (Black)

  Артикул: ACPC 1053.BLK Сумка на раму Acepac Zip Frame Bag L (Black) пошита з Cordura Ecomade Ripstop (покриття PU 1500 мм H20) міцна тканина з перероблених ПЕТ-пляшок. Периметр сумки посилений товщою тканиною Cordura Ecomade для стійкості до стирання і наповнена EVA-піною, щоб сумка добре тримала форму, і вміст не дряпав раму під час руху. Основне відділення закривається...

  842 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Bar Bag сумка на руль, Green
  872 грн
  Acepac Bar Bag (Green)

  Артикул: ACPC 1022.GRN Сумка на руль Acepac Bar Bag (Green) підійде якщо у велосипеда немає багажника. Коли ви подорожуєте з цими сумками, велосипед легше і біль маневрений. А це означає, що для подолання вузьких звивистих лісових і гірських доріг і стежок набагато зручніше пройти через складні місця. Підійде для різних рулів (прямий, з вигином, тощо.) Для всіх типів...

  872 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Bar Bag (Blue)
  872 грн
  Acepac Bar Bag (Blue)

  Артикул: ACPC 1022.BLU Сумка на руль Acepac Bar Bag (Blue) підійде якщо у велосипеда немає багажника. Коли ви подорожуєте з цими сумками, велосипед легше і біль маневрений. А це означає, що для подолання вузьких звивистих лісових і гірських доріг і стежок набагато зручніше пройти через складні місця. Підійде для різних рулів (прямий, з вигином, тощо.) Для всіх типів...

  872 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Fuel Bag L Nylon (Black)
  880 грн
  Acepac Fuel Bag L Nylon (Black)

  Артикул: ACPC 107303 Acepac Fuel Bag L Nylon (Black) - велосумка на раму. Створена для підручних речей, які потрібні в поїздці. Правда адже зручно, під час поїздки на велосипеді тримати під рукою, а не в кишенях, телефон, батончик для перекусу, крем від засмаги, дрібний інструмент або ключі.

  880 грн
 • Acepac Fuel Bag L (Grey)
  912 грн
  Acepac Fuel Bag L (Grey)

  Артикул: ACPC 1073.GRY Велосумка на раму Acepac Fuel Bag L (Grey) - створена для підручних речей, які потрібні в поїздці. Правда адже зручно, під час поїздки на велосипеді тримати під рукою, а не в кишенях, телефон, батончик для перекусу, крем від засмаги, дрібний інструмент або ключі.

  912 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Fuel Bag L Nylon (Grey)
  912 грн
  Acepac Fuel Bag L Nylon (Grey)

  Артикул: ACPC 107327 Acepac Fuel Bag L Nylon (Grey) - велосумка на раму. Створена для підручних речей, які потрібні в поїздці. Правда адже зручно, під час поїздки на велосипеді тримати під рукою, а не в кишенях, телефон, батончик для перекусу, крем від засмаги, дрібний інструмент або ключі.

  912 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Fuel Bag L (Black)
  912 грн
  Acepac Fuel Bag L (Black)

  Артикул: ACPC 1073.BLK Велосумка на раму Acepac Fuel Bag L (Black) - створена для підручних речей, які потрібні в поїздці. Правда адже зручно, під час поїздки на велосипеді тримати під рукою, а не в кишенях, телефон, батончик для перекусу, крем від засмаги, дрібний інструмент або ключі.

  912 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Fuel Bag L (Camo)
  920 грн
  Acepac Fuel Bag L (Camo)

  Артикул: ACPC 1073.CAM Велосумка на раму Acepac Fuel Bag L (Camo) - створена для підручних речей, які потрібні в поїздці. Правда адже зручно, під час поїздки на велосипеді тримати під рукою, а не в кишенях, телефон, батончик для перекусу, крем від засмаги, дрібний інструмент або ключі.

  920 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Fuel Bag L (Green)
  921 грн
  Acepac Fuel Bag L (Green)

  Артикул: ACPC 1073.GRN Велосумка на раму Acepac Fuel Bag L (Green) - створена для підручних речей, які потрібні в поїздці. Правда адже зручно, під час поїздки на велосипеді тримати під рукою, а не в кишенях, телефон, батончик для перекусу, крем від засмаги, дрібний інструмент або ключі.

  921 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Fuel Bag L (Blue)
  921 грн
  Acepac Fuel Bag L (Blue)

  Артикул: ACPC 1073.BLU Велосумка на раму Acepac Fuel Bag L (Blue) - створена для підручних речей, які потрібні в поїздці. Правда адже зручно, під час поїздки на велосипеді тримати під рукою, а не в кишенях, телефон, батончик для перекусу, крем від засмаги, дрібний інструмент або ключі.

  921 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Bar Drybag 8 L (Grey)
  935 грн
  Acepac Bar Drybag 8 L (Grey)

  Артикул: ACPC 138123 Acepac Bar Drybag 8 L (Grey) - сумка на кермо велосипеда, для байкпакінгу (bikepacking). Модель 2021 року. Призначена для використання з підвісною системою Acepac Bar Harness, але також може використовуватися окремо як водонепроникна сумка для спорядження.

  935 грн
 • Acepac Roll Frame Bag L (Black)
  957 грн
  Acepac Roll Frame Bag L (Black)

  Артикул: ACPC 1063.BLK Велосумка під раму Acepac Roll Frame Bag L (Black) - 5 літрова сумка для велосипеда. Ця модель велосумки має захист від вологи, завдяки використанню водовідштовхувального матеріалу Сordura Ecomade Ripstop (1500mm H20) і водонепроникного вкладиша Nylon ripstop (5000 мм H20).

  957 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Minima Pot Bag (Grey)
  963 грн
  Acepac Minima Pot Bag (Grey)

  Артикул: ACPC 1122.GRY Acepac Minima Pot Bag (Grey) - велосумка для похідного казанка, газового балона або інших об'ємних речей підходять за розміром. У сумці передбачені 2 універсальних кріплення на липучках, які можна закріпити до будь-якої частини рами, вилки, і керма.

  963 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Roll Frame Bag L (Gray)
  992 грн
  Acepac Roll Frame Bag L (Gray)

  Артикул: ACPC 1063.GRY Велосумка під раму Acepac Roll Frame Bag L (Gray) - 5 літрова сумка для велосипеда. Ця модель велосумки має захист від вологи, завдяки використанню водовідштовхувального матеріалу Сordura Ecomade Ripstop (1500mm H20) і водонепроникного вкладиша Nylon ripstop (5000 мм H20).

  992 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Bar Drybag 16 L (Grey)
  1 017 грн
  Acepac Bar Drybag 16 L (Grey)

  Артикул: ACPC 138321 Acepac Bar Drybag 16 L (Grey) - сумка на кермо велосипеда, для байкпакінгу (bikepacking). Модель 2021 року. Призначена для використання з підвісною системою Acepac Bar Harness, але також може використовуватися окремо як водонепроникна сумка для спорядження.

  1 017 грн
 • Acepac Saddle Drybag 8L Nylon (Grey)
  1 072 грн
  Acepac Saddle Drybag 8L Nylon (Grey)

  Артикул: ACPC 126120 Підсідельна Велосумка Acepac Saddle Drybag 8L Nylon (Grey) призначена для використання з підвісною системою Acepac Saddle Harness Nylon. Окремо може використовуватися в якості водонепроникної сумки для спорядження.

  1 072 грн
 • Acepac Onyx 2 (Black)
  1 072 грн
  Acepac Onyx 2 (Black)

  Артикул: ACPC 203104 Acepac Onyx 2 (Black) - поясна сумка з обтічною формою, на 2 літри корисного об'єму. Підійде для швидкісної їзди велосипедом, або для прогулянки пішки, можна носити під майкою, так і поверх неї. Сумісна з гідраторами, бічний отвір для шланга передбачено.

  1 072 грн
 • Acepac Onyx 2 (Grey)
  1 072 грн
  Acepac Onyx 2 (Grey)

  Артикул: ACPC 203128 Acepac Onyx 2 (Grey) - поясна сумка з обтічною формою, на 2 літри корисного об'єму. Підійде для швидкісної їзди велосипедом, або для прогулянки пішки, можна носити під майкою, так і поверх неї. Сумісна з гідраторами, бічний отвір для шланга передбачено.

  1 072 грн
 • Acepac Zip Frame Bag M (Camo)
  1 188 грн
  Acepac Zip Frame Bag M (Camo)

  Артикул: ACPC 1052.CAM Сумка на раму Acepac Zip Frame Bag M (Camo) пошита з Cordura Ecomade Ripstop (покриття PU 1500 мм H20) міцна тканина з перероблених ПЕТ-пляшок. Периметр сумки посилений товщою тканиною Cordura Ecomade для стійкості до стирання і наповнена EVA-піною, щоб сумка добре тримала форму, і вміст не дряпав раму під час руху. Основне відділення закривається...

  1 188 грн
 • Acepac Zip Frame Bag M (Grey)
  1 188 грн
  Acepac Zip Frame Bag M (Grey)

  Артикул: ACPC 1052.GRY Сумка на раму Acepac Zip Frame Bag M (Grey) пошита з Cordura Ecomade Ripstop (покриття PU 1500 мм H20) міцна тканина з перероблених ПЕТ-пляшок. Периметр сумки посилений товщою тканиною Cordura Ecomade для стійкості до стирання і наповнена EVA-піною, щоб сумка добре тримала форму, і вміст не дряпав раму під час руху. Основне відділення закривається...

  1 188 грн
 • Acepac Zip Frame Bag M (Blue)
  1 188 грн
  Acepac Zip Frame Bag M (Blue)

  Артикул: ACPC 1052.BLU Сумка на раму Acepac Zip Frame Bag M (Blue) пошита з Cordura Ecomade Ripstop (покриття PU 1500 мм H20) міцна тканина з перероблених ПЕТ-пляшок. Периметр сумки посилений товщою тканиною Cordura Ecomade для стійкості до стирання і наповнена EVA-піною, щоб сумка добре тримала форму, і вміст не дряпав раму під час руху. Основне відділення закривається...

  1 188 грн
 • Acepac Zip Frame Bag M (Green)
  1 188 грн
  Acepac Zip Frame Bag M (Green)

  Артикул: ACPC 1052.GRN Сумка на раму Acepac Zip Frame Bag M (Green) пошита з Cordura Ecomade Ripstop (покриття PU 1500 мм H20) міцна тканина з перероблених ПЕТ-пляшок. Периметр сумки посилений товщою тканиною Cordura Ecomade для стійкості до стирання і наповнена EVA-піною, щоб сумка добре тримала форму, і вміст не дряпав раму під час руху. Основне відділення закривається...

  1 188 грн
 • Acepac Zip Frame Bag L (Green)
  1 262 грн
  Acepac Zip Frame Bag L (Green)

  Артикул: ACPC 1053.GRN Сумка на раму Acepac Zip Frame Bag L (Green) пошита з Cordura Ecomade Ripstop (покриття PU 1500 мм H20) міцна тканина з перероблених ПЕТ-пляшок. Периметр сумки посилений товщою тканиною Cordura Ecomade для стійкості до стирання і наповнена EVA-піною, щоб сумка добре тримала форму, і вміст не дряпав раму під час руху. Основне відділення закривається...

  1 262 грн
 • Acepac Zip Frame Bag L (Blue)
  1 262 грн
  Acepac Zip Frame Bag L (Blue)

  Артикул: ACPC 1053.BLU Сумка на раму Acepac Zip Frame Bag L (Blue) пошита з Cordura Ecomade Ripstop (покриття PU 1500 мм H20) міцна тканина з перероблених ПЕТ-пляшок. Периметр сумки посилений товщою тканиною Cordura Ecomade для стійкості до стирання і наповнена EVA-піною, щоб сумка добре тримала форму, і вміст не дряпав раму під час руху. Основне відділення закривається...

  1 262 грн
 • Acepac Zip Frame Bag L (Camo)
  1 262 грн
  Acepac Zip Frame Bag L (Camo)

  Артикул: ACPC 1053.CAM Сумка на раму Acepac Zip Frame Bag L (Camo) пошита з Cordura Ecomade Ripstop (покриття PU 1500 мм H20) міцна тканина з перероблених ПЕТ-пляшок. Периметр сумки посилений товщою тканиною Cordura Ecomade для стійкості до стирання і наповнена EVA-піною, щоб сумка добре тримала форму, і вміст не дряпав раму під час руху. Основне відділення закривається...

  1 262 грн
 • Acepac Zip Frame Bag M Nylon (Grey)
  1 265 грн
  Acepac Zip Frame Bag M Nylon (Grey)

  Артикул: ACPC 128223 Сумка на раму Acepac Zip Frame Bag M Nylon (Grey) пошита з Nylon 6.6 має ПУ покриття і витримує 1500 мм водяного стовпа (ПУ покриття 1500мм H20). Периметр сумки посилений товщою тканиною для стійкості до стирання і наповнена EVA-піною, щоб сумка добре тримала форму, і вміст не дряпав раму під час руху. Основне відділення закривається водовідштовхувальним...

  1 265 грн
 • Acepac Zip Frame Bag M Nylon (Black)
  1 265 грн
  Acepac Zip Frame Bag M Nylon (Black)

  Артикул: ACPC 128209 Сумка на раму Acepac Zip Frame Bag M Nylon (Black) пошита з Nylon 6.6 має ПУ покриття і витримує 1500 мм водяного стовпа (ПУ покриття 1500мм H20). Периметр сумки посилений товщою тканиною для стійкості до стирання і наповнена EVA-піною, щоб сумка добре тримала форму, і вміст не дряпав раму під час руху. Основне відділення закривається водовідштовхувальним...

  1 265 грн
 • Acepac Saddle Harness Nylon (Grey)
  1 311 грн
  Acepac Saddle Harness Nylon (Grey)

  Артикул: ACPC 125024 Acepac Saddle Harness Nylon (Grey) підвісна система для підсідлових сумок Saddle Drybag (на 8 або 16 літрів). Може використовуватися з іншими сумками. Основний матеріал - нейлон, в комбінації з пластиною HDPE і армуванням з дюралю для забезпечення міцності.

  1 311 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Zip Frame Bag L Nylon (Black)
  1 320 грн
  Acepac Zip Frame Bag L Nylon (Black)

  Артикул: ACPC 129305 Сумка на раму Acepac Zip Frame Bag L Nylon (Black) пошита з Nylon 6.6 має ПУ покриття і витримує 1500 мм водяного стовпа (ПУ покриття 1500мм H20). Периметр сумки посилений товщою тканиною для стійкості до стирання і наповнена EVA-піною, щоб сумка добре тримала форму, і вміст не дряпав раму під час руху. Основне відділення закривається водовідштовхувальним...

  1 320 грн
 • Acepac Zip Frame Bag L Nylon (Grey)
  1 368 грн
  Acepac Zip Frame Bag L Nylon (Grey)

  Артикул: ACPC 129329 Сумка на раму Acepac Zip Frame Bag L Nylon (Grey) пошита з Nylon 6.6 має ПУ покриття і витримує 1500 мм водяного стовпа (ПУ покриття 1500мм H20). Периметр сумки посилений товщою тканиною для стійкості до стирання і наповнена EVA-піною, щоб сумка добре тримала форму, і вміст не дряпав раму під час руху. Основне відділення закривається водовідштовхувальним...

  1 368 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Bar Bag (Camo)
  1 454 грн
  Acepac Bar Bag (Camo)

  Артикул: ACPC 1022.CAM Сумка на руль Acepac Bar Bag (Camo) підійде якщо у велосипеда немає багажника. Коли ви подорожуєте з цими сумками, велосипед легше і біль маневрений. А це означає, що для подолання вузьких звивистих лісових і гірських доріг і стежок набагато зручніше пройти через складні місця. Підійде для різних рулів (прямий, з вигином, тощо.) Для всіх типів...

  1 454 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Roll Frame Bag M (Camo)
  1 540 грн
  Acepac Roll Frame Bag M (Camo)

  Артикул: ACPC 1062.CAM Велосумка під раму Acepac Roll Frame Bag M (Camo) - 5 літрова сумка для велосипеда. Ця модель велосумки має захист від вологи, завдяки використанню водовідштовхувального матеріалу Сordura Ecomade Ripstop (1500mm H20) і водонепроникного вкладиша Nylon ripstop (5000 мм H20).

  1 540 грн
 • Acepac Roll Frame Bag M (Green)
  1 540 грн
  Acepac Roll Frame Bag M (Green)

  Артикул: ACPC 1062.GRN Велосумка під раму Acepac Roll Frame Bag M (Green) - 5 літрова сумка для велосипеда. Ця модель велосумки має захист від вологи, завдяки використанню водовідштовхувального матеріалу Сordura Ecomade Ripstop (1500mm H20) і водонепроникного вкладиша Nylon ripstop (5000 мм H20).

  1 540 грн
 • Acepac Roll Frame Bag M (Grey)
  1 540 грн
  Acepac Roll Frame Bag M (Grey)

  Артикул: ACPC 1062.GRY Велосумка під раму Acepac Roll Frame Bag M (Grey) - 5 літрова сумка для велосипеда. Ця модель велосумки має захист від вологи, завдяки використанню водовідштовхувального матеріалу Сordura Ecomade Ripstop (1500mm H20) і водонепроникного вкладиша Nylon ripstop (5000 мм H20).

  1 540 грн
 • Acepac Roll Frame Bag M (Blue)
  1 540 грн
  Acepac Roll Frame Bag M (Blue)

  Артикул: ACPC 1062.BLU Велосумка під раму Acepac Roll Frame Bag M (Blue) - 5 літрова сумка для велосипеда. Ця модель велосумки має захист від вологи, завдяки використанню водовідштовхувального матеріалу Сordura Ecomade Ripstop (1500mm H20) і водонепроникного вкладиша Nylon ripstop (5000 мм H20).

  1 540 грн
 • Acepac Roll Frame Bag L (Green)
  1 595 грн
  Acepac Roll Frame Bag L (Green)

  Артикул: ACPC 1063.GRN Велосумка під раму Acepac Roll Frame Bag L (Green) - 5 літрова сумка для велосипеда. Ця модель велосумки має захист від вологи, завдяки використанню водовідштовхувального матеріалу Сordura Ecomade Ripstop (1500mm H20) і водонепроникного вкладиша Nylon ripstop (5000 мм H20).

  1 595 грн
 • Acepac Roll Frame Bag L (Blue)
  1 595 грн
  Acepac Roll Frame Bag L (Blue)

  Артикул: ACPC 1063.BLU Велосумка під раму Acepac Roll Frame Bag L (Blue) - 5 літрова сумка для велосипеда. Ця модель велосумки має захист від вологи, завдяки використанню водовідштовхувального матеріалу Сordura Ecomade Ripstop (1500mm H20) і водонепроникного вкладиша Nylon ripstop (5000 мм H20).

  1 595 грн
 • Acepac Roll Frame Bag L (Camo)
  1 595 грн
  Acepac Roll Frame Bag L (Camo)

  Артикул: ACPC 1063.CAM Велосумка під раму Acepac Roll Frame Bag L (Camo) - 5 літрова сумка для велосипеда. Ця модель велосумки має захист від вологи, завдяки використанню водовідштовхувального матеріалу Сordura Ecomade Ripstop (1500mm H20) і водонепроникного вкладиша Nylon ripstop (5000 мм H20).

  1 595 грн
 • Acepac Roll Frame Bag M (Black)
  1 596 грн
  Acepac Roll Frame Bag M (Black)

  Артикул: ACPC 1062.BLK Велосумка під раму Acepac Roll Frame Bag M (Black) - 5 літрова сумка для велосипеда. Ця модель велосумки має захист від вологи, завдяки використанню водовідштовхувального матеріалу Сordura Ecomade Ripstop (1500mm H20) і водонепроникного вкладиша Nylon ripstop (5000 мм H20).

  1 596 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Onyx 5 (Black)
  1 732 грн
  Acepac Onyx 5 (Black)

  Артикул: ACPC 203203 Acepac Onyx 5 (Black) - поясна сумка, орієнтована на велосипедистів. Модульна конструкція дозволяє об'єднувати її з велосумкамт Acepac Bar Roll і Acepac Bar Drybag. Але ніщо не завадить використовувати в якості щоденної сумки пішки або на велосипеді.

  1 732 грн
 • Acepac Onyx 5 (Grey)
  1 732 грн
  Acepac Onyx 5 (Grey)

  Артикул: ACPC 203227 Acepac Onyx 5 (Grey) - поясна сумка, орієнтована на велосипедистів. Модульна конструкція дозволяє об'єднувати її з велосумкамт Acepac Bar Roll і Acepac Bar Drybag. Але ніщо не завадить використовувати в якості щоденної сумки пішки або на велосипеді.

  1 732 грн
 • Acepac Bar Roll Nylon (Black)
  1 842 грн
  Acepac Bar Roll Nylon (Black)

  Артикул: ACPC 101301 Acepac Bar Roll Nylon (Black) - велосумка на кермо, 16 літрів. Велосумку можна встановити на широкий спектр рулів. Рекомендується використовувати перехідники для прямих рулів і рулях-ластівок, які утримують сумку подалі від керма і, таким чином, захищають гальмівні важелі і троси. Перехідники йдуть в комплекті з сумкою. Двостороннє закручування мішка за...

  1 842 грн
 • Acepac Bar Roll (Blue)
  1 842 грн
  Acepac Bar Roll (Blue)

  Артикул: ACPC 1013.BLU Acepac Bar Roll (Blue) - велосумка на кермо, 16 літрів. Велосумку можна встановити на широкий спектр рулів. Рекомендується використовувати перехідники для прямих рулів і рулях-ластівок, які утримують сумку подалі від керма і, таким чином, захищають гальмівні важелі і троси. Перехідники йдуть в комплекті з сумкою. Двостороннє закручування мішка за...

  1 842 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Bar Roll (Camo)
  1 842 грн
  Acepac Bar Roll (Camo)

  Артикул: ACPC 1013.CAM Acepac Bar Roll (Camo) - велосумка на кермо, 16 літрів. Велосумку можна встановити на широкий спектр рулів. Рекомендується використовувати перехідники для прямих рулів і рулях-ластівок, які утримують сумку подалі від керма і, таким чином, захищають гальмівні важелі і троси. Перехідники йдуть в комплекті з сумкою. Двостороннє закручування мішка за...

  1 842 грн
 • Acepac Edge 7 (Black)
  1 870 грн
  Acepac Edge 7 (Black)

  Артикул: ACPC 205405 Acepac Edge 7 (Black) - велорюкзак для найнеобхіднішого в горах: інструменти, гідратор, окуляри, насос та інше. Завдяки цьому ви будете легше та швидше, що може стати вирішальним фактором для вашої велогонки.

  1 870 грн
 • Acepac Edge 7 (Grey)
  1 870 грн
  Acepac Edge 7 (Grey)

  Артикул: ACPC 205429 Acepac Edge 7 (Grey) - велорюкзак для найнеобхіднішого в горах: інструменти, гідратор, окуляри, насос та інше. Завдяки цьому ви будете легше та швидше, що може стати вирішальним фактором для вашої велогонки.

  1 870 грн
 • Acepac Bar Roll Nylon (Grey)
  1 909 грн
  Acepac Bar Roll Nylon (Grey)

  Артикул: ACPC 101325 Acepac Bar Roll Nylon (Grey) - велосумка на кермо, 16 літрів. Велосумку можна встановити на широкий спектр рулів. Рекомендується використовувати перехідники для прямих рулів і рулях-ластівок, які утримують сумку подалі від керма і, таким чином, захищають гальмівні важелі і троси. Перехідники йдуть в комплекті з сумкою. Двостороннє закручування мішка за...

  1 909 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Acepac Flite 6 (Grey)
  2 090 грн
  Acepac Flite 6 (Grey)

  Артикул: ACPC 206327 Acepac Flite 6 (Grey) - дитячий (підлітковий) велосипедний рюкзак на 6 літрів з продуманою системою кишень і відділень. Цей рюкзак призначений для транспортування спорядження, яке може знадобиться протягом дня, під час ваших пригод. Але головне, рюкзак сумісний з захистом хребта Sas Tec, який розташовується в спеціальному відділенні (сама панель...

  2 090 грн
 • Acepac Flite 6 (Black)
  2 090 грн
  Acepac Flite 6 (Black)

  Артикул: ACPC 206303 Acepac Flite 6 (Black) - дитячий (підлітковий) велосипедний рюкзак на 6 літрів з продуманою системою кишень і відділень. Цей рюкзак призначений для транспортування спорядження, яке може знадобиться протягом дня, під час ваших пригод. Але головне, рюкзак сумісний з захистом хребта Sas Tec, який розташовується в спеціальному відділенні (сама панель...

  2 090 грн
 • Acepac Saddle Bag L Nylon (Grey)
  2 172 грн
  Acepac Saddle Bag L Nylon (Grey)

  Артикул: ACPC 103329 Acepac Saddle Bag L Nylon (Grey) - підсідельна сумка на 16 літрів. Коли мова заходить про достатній об'єм для велосумки під сідло, Acepac має на увазі обсяг в 16 літрів. Ця велосумка для bikepacking-a пошита з Nylon 6.6 (з ПУ покриттям, витримує 1500мм водяного стовпа), дуже міцна і легка тканина. Дно сумки виготовлено з легкого у догляді матеріалу...

  2 172 грн
 • Acepac Saddle Bag L Nylon (Black)
  2 172 грн
  Acepac Saddle Bag L Nylon (Black)

  Артикул: ACPC 103305 Acepac Saddle Bag L Nylon (Black) - підсідельна сумка на 16 літрів. Коли мова заходить про достатній об'єм для велосумки під сідло, Acepac має на увазі обсяг в 16 літрів. Ця велосумка для bikepacking-a пошита з Nylon 6.6 (з ПУ покриттям, витримує 1500мм водяного стовпа), дуже міцна і легка тканина. Дно сумки виготовлено з легкого у догляді матеріалу...

  2 172 грн
 • Acepac Flite 10 (Grey)
  2 777 грн
  Acepac Flite 10 (Grey)

  Артикул: ACPC 206525 Acepac Flite 10 (Grey)  велосипедний рюкзак на 10 літрів з продуманою системою кишень і відділень. Цей рюкзак призначений для транспортування спорядження, яке може знадобиться протягом дня, під час ваших пригод. Але головне, рюкзак сумісний з захистом хребта Sas Tec, який розташовується в спеціальному відділенні (сама панель докуповується окремо)....

  2 777 грн
 • Acepac Flite 10 (Black)
  2 777 грн
  Acepac Flite 10 (Black)

  Артикул: ACPC 206501 Acepac Flite 10 (Black) - велосипедний рюкзак на 10 літрів з продуманою системою кишень і відділень. Цей рюкзак призначений для транспортування спорядження, яке може знадобиться протягом дня, під час ваших пригод. Але головне, рюкзак сумісний з захистом хребта Sas Tec, який розташовується в спеціальному відділенні (сама панель докуповується окремо)....

  2 777 грн
 • Acepac Flite 15 (Black)
  2 997 грн
  Acepac Flite 15 (Black)

  Артикул: ACPC 206600 Acepac Flite 15 (Black) - велосипедний рюкзак на 15 літрів з продуманою системою кишень і відділень. Цей рюкзак призначений для транспортування спорядження, яке може знадобиться протягом дня, під час ваших пригод. Але головне, рюкзак сумісний з захистом хребта Sas Tec, який розташовується в спеціальному відділенні (сама панель докуповується окремо).

  2 997 грн
 • Acepac Flite 15 (Grey)
  2 997 грн
  Acepac Flite 15 (Grey)

  Артикул: ACPC 206624 Acepac Flite 15 (Grey) - велосипедний рюкзак на 15 літрів з продуманою системою кишень і відділень. Цей рюкзак призначений для транспортування спорядження, яке може знадобиться протягом дня, під час ваших пригод. Але головне, рюкзак сумісний з захистом хребта Sas Tec, який розташовується в спеціальному відділенні (сама панель докуповується окремо).

  2 997 грн
 • Acepac Flite 20 (Black)
  3 217 грн
  Acepac Flite 20 (Black)

  Артикул: ACPC 206709 Acepac Flite 20 (Black) - велосипедний рюкзак на 20 літрів з продуманою системою кишень і відділень. Цей рюкзак призначений для транспортування спорядження, яке може знадобиться протягом дня, під час ваших пригод. Але головне, рюкзак сумісний з захистом хребта Sas Tec, який розташовується в спеціальному відділенні (сама панель докуповується окремо).

  3 217 грн
  Відсутній
  Докладніше