Велокрісло Hamax для спокою дітей і батьків

Велокрісло Hamax для спокою дітей і батьків

Сумки Ortlieb

Велокрісла Hamax для дітей, один з кращих способів подорожувати з дитиною на велосипеді. Тоді в далекому 1958 року ніхто не очікував, що у маленької компанії в 2020 році буде 24% європейського ринку дитячих велокрісел і 30% ринку санок. А продукція Hamax буде продаватися більш ніж в 50 країнах. Історія компанії починається в кінці 50-х років, під брендом Plast & Form. На початку 1960 року компанія випускає перші товари для дитячого зимового дозвілля: міні-лижі і санки. Міні-лижі від Hamax популярні і на сьогоднішній день. Пізніше до зимових продуктів додалися керовані санчата, санчата з ручним гальмом і ледянок. Найперше крісло для дитини було вироблено в 1981 році. В даний час дитяче велосипедне крісло Hamax - лідер ринку в Скандинавії і один з найбільших і найвідоміших брендів в Європі.

Велокресла Hamax

Hamax є однією з провідних компаній в велосипедної індустрії, вона займається випуском універсальних велосипедних крісел для малюків. Hamax AS (Норвегія) є провідним світовим виробником і основоположником в області виробництва дитячих велосипедних сидінь, а також виробництва санок і обладнання для активного зимового відпочинку. Місією Hamax є виробництво продукції, що пропагує здоровий дозвілля для дітей та їх сімей.

Велокресла Hamax

Hamax зосередила увагу на безперервному створенні інноваційних продуктів, які піклуються про безпеку дітей на дорозі та на снігових схилах. Крім того, Hamax продовжує вдосконалювати розробку своїх товарів, яку оцінять навіть найвибагливіші покупці - МАМИ. Компанія проводить безперервні дослідження, постійно вдосконалює продукцію, для того, щоб виготовляти найкращв цій сфері товари для дітей.

Всі дитячі велокресла, велопричіпи, а також зимове спорядження проходять ретельне тестування, розроблені і випробувані відповідно до цільових групи і високими технологічними нормативами, щоб переконатися, що безпека, дизайн і функціональність продукції зберігається протягом усього процесу розробки та служби виробу. Всі дитячі велокрісла Hamax були затверджені і марковані відповідно до європейського стандарту EN14344.

Велокресла Hamax

Hamax історія.
1958 р. Заснована компанія Plast & Form для виробництва простих пластикових деталей і елементів.
1960 р. Перші продукти міні-лижі і санчата.
1978 р. Назва компанії було змінено на Hamax AS.
1981 р. Hamax випускає перше дитяче велокрісло.
2007 р. Компанія Hamax представила серію Hamax Plus, яка складалася з універсального багажника з можливістю кріпити дитяче велокрісло, сумки і використовувати просто як велосипедний багажник.
2007 р. Hamax Plus отримує нагороду IF Awards і Design Excellence (від Norwegian Design Council).
2007 р. Hamax купує Rocko AB, це дозволило їй розширити асортимент продукції, що випускається і додати нове брендове ім'я в лінійку своїх товарів.
2008 р. Hamax вирішила припинити власне виробництво і зосередитися на розробці, маркетингу та продажу товарів.
2010 р. Katalysator (норвезький приватний інвестиційний будинок) продає Hamax, групі компаній HTS Hans Torgersen & Sønn AS (також входять BeSafe, Voksi, Barnas Hus, ETTO, SwissEye, Packline, Loyds, Paxster).
2016 р. В асортименті компанії з'являються - велосипедні причепи (велопричіпи, велотрейлер).
2017 р. Велопричіп Hamax Outback отримав нагороду Red Dot Award в категорії дизайн з 5214 номінантів, представлених на премію.

Велокресла Hamax

Дитячі крісла для велосипеда Hamax - це надійні крісла, що дозволяють не турбуватися про безпеку дитини і перевозити її на велосипеді без зайвого клопоту. Лінійка велокрісел цього виробника дозволяє підібрати зручний аксесуар для дитини будь-якого віку. Кілька варіантів розташування велокрісла дозволяє вибрати той оптимальний варіант, що дозволить не тільки дитині, але і вам почувати себе впевнено під час поїздки на велосипеді.

Крісла Hamax в Україні стали одними з найбільш затребуваних. Їх обирають ті, хто піклується про комфорт і безпеку дитини. Однак, ринок подібних аксесуарів великий і важливо вибирати оригінальні велокрісла, що дотримуються всі стандарти якості. Магазин ProBag є офіційним авторизованим дилером Hamax в Україні. Це дозволяє нам запропонувати грамотну консультацію і допомогти вибрати велокрісло Hamax. ProBag представляє розширені можливості щоб Вам було легко і просто купити велокрісло Hamax в Україні: до Ваших послуг: Безвідсоткова Розстрочка - Оплата частинами від Приватбанку і Купівля частинами від Монобанк, Безкоштовна доставка і консультація на самому професійному рівні. Офіційне партнерство між Hamax і ProBag дозволяє купити дитяче крісло для велосипеда Hamax з офіційною гарантією та належної якості.

 • Hamax Observer Extra Bracket Fastening
  594 грн
  Hamax Observer Extra Bracket Fastening
  (42107)

  Артикул: HAM604013 Hamax Observer Extra Bracket Fastening - адаптер для кріплення велокрісла Hamax Observer, на звичайну рульову колонку. Підходить для всіх типів велосипедів зі звичайною рульовою колонкою. Для установки крісла і вітрового скла. Перед установкою уважно прочитайте керівництво по монтажу.

  594 грн
 • Hamax Windscreen (Observer)
  992 грн
  Hamax Windscreen (Observer)
  (41744)

  Артикул: HAM590020 Hamax Windscreen (Observer) - вітрове скло для захисту від вітру, дощу та комах під час їзди на велосипеді. Кріпиться на стандартному адаптері для кріплення переднього дитячого велокрісла Hamax Observer.

  992 грн
 • Hamax Extra Fastening Bracket
  1 144 грн
  Hamax Extra Fastening Bracket
  (42088)

  Артикул: HAM604001 Hamax Extra Fastening Bracket – скоба для кріплення велокрісла. Додаткова кріпильна скоба дозволяє встановлювати дитяче велосипедне крісло Hamax на інший велосипед Усі дитячі велокрісла Hamax мають сертифікати TÜV/GS та EN14344, що підтверджують їхню безпеку.

  1 144 грн
 • Hamax Extra Bar (Zenith/Zenith relax)
  1 188 грн
  Hamax Extra Bar (Zenith/Zenith relax)
  (42092)

  Артикул: HAM604015 Hamax Extra Bar (Zenith/Zenith relax) – дуги для кріплення велокрісел Hamax Zenith на маленьку раму. Всі дитячі велокрісла Hamax мають сертифікати TÜV/GS та EN14344, що підтверджують їхню безпеку.

  1 188 грн
 • Hamax Observer Headset Bracket
  1 188 грн
  Hamax Observer Headset Bracket
  (42108)

  Артикул: HAM604014 Hamax Observer Headset Bracket - адаптер для кріплення велокрісла Hamax Observer на безрізьбову рульову колонку. Підходить для всіх типів велосипедів з безрезьбовою рульовою колонкою. Перед установкою уважно прочитайте керівництво по монтажу.

  1 188 грн
 • Hamax Siesta, Caress Mounting Bracket
  1 188 грн
  Hamax Siesta, Caress Mounting Bracket
  (42091)

  Артикул: HAM603083 Hamax Siesta, Caress Mounting Bracket - адаптер для кріплення велокрісла Hamax Siesta або Hamax Caress на маленьку раму. Дуги для кріплення велокресел Hamax Siesta, Caress дозволяють встановити зазначені моделі на маленьку раму Всі дитячі велокресла Hamax мають сертифікати TÜV / GS і EN14344, що підтверджують їх безпеку.

  1 188 грн
 • Hamax Extra Fastening Bracket with Lock
  1 228 грн
  Hamax Extra Fastening Bracket with Lock
  (42089)

  Артикул: HAM604002 Hamax Extra Fastening Bracket with Lock – скоба з замком для кріплення велокрісла. Додаткова кріпильна скоба дозволяє встановлювати дитяче велосипедне крісло Hamax на інший велосипед Усі дитячі велокрісла Hamax мають сертифікати TÜV/GS та EN14344, що підтверджують їхню безпеку.

  1 228 грн
 • Hamax Rain Poncho
  1 571 грн
  Hamax Rain Poncho
  (42106)

  Артикул: HAM590002 Hamax Rain Poncho - просторий дощовик закриває дитину разом із велокріслом. Капюшон розрахований на місце для шолома. Дощовик забезпечує захист не тільки від дощу, а й від вітру. Ваша дитина завжди буде сухою і не замерзне.

  1 571 грн
 • Hamax Carrier adapter (Zenith)
  1 628 грн
  Hamax Carrier adapter (Zenith)
  (42087)

  Артикул: HAM604012 Hamax Carrier adapter (Zenith) – адаптер для кріплення велокрісла Hamax Zenith на багажник. У конструкції передбачений замок. Всі дитячі велокрісла Hamax мають сертифікати TÜV/GS та EN14344, що підтверджують їхню безпеку.

  1 628 грн
 • Hamax Sno Kids Skiset (Pink)
  2 099 грн
  Hamax Sno Kids Skiset (Pink)
  (42173)

  Артикул: HAM561002 Hamax Sno Kids Skiset (Pink) - перші лижі для Вашої дитини, від 2-5 років. Кріплення для взуття має неслизьку основу і 2 положення: з фіксованою п'ятою (для спуску з гірки) і з вільною п'ятою (бігові лижі, крос-кантрі). Компанія Hamax пропонує найрізноманітніші моделі снегокатов і санок для зимових розваг: гоночні снігокати, керовані санки з кермом,...

  2 099 грн
 • Hamax Sno Kids Skiset (Blue)
  2 099 грн
  Hamax Sno Kids Skiset (Blue)
  (42174)

  Артикул: HAM561001 Hamax Sno Kids Skiset (Blue) - перші лижі для Вашої дитини, від 2-5 років. Кріплення для взуття має неслизьку основу і 2 положення: з фіксованою п'ятою (для спуску з гірки) і з вільною п'ятою (бігові лижі, крос-кантрі). Компанія Hamax пропонує найрізноманітніші моделі снегокатов і санок для зимових розваг: гоночні снігокати, керовані санки з кермом,...

  2 099 грн
 • Hamax Mini Mattress (Bob Rocko)
  2 618 грн
  Hamax Mini Mattress (Bob Rocko)
  (42172)

  Артикул: HAM566008 Hamax Mini Mattress (Bob Rocko) - санчата-килимок, які подарують незабутні емоції. Hamax Mini Mattress - це високоякісний м'який килимок для серфінгу по сніжних схилах. Завдяки міцній ковзної поверхні він буде служити вам довго і забезпечить багато захоплюючих моментів на гірках. Його прикольний дизайн гарантовано зробить його хітом на схилі.

  2 618 грн
 • Hamax Mini Surfer (HAM550046)
  2 640 грн
  Hamax Mini Surfer (HAM550046)
  (41885)

  Артикул: HAM550046 Hamax Mini Surfer (HAM550046) - дитячі санки-снігосерсерфер, для катання на крижаних гірках, лежачи на животі. Якщо Вашій дитині подобається мчати на високій швидкості зі снігової гірки, то ці санки-снігосерфери саме для нього! Модель Mini Surfer – це оригінальний “снігосерфер”, прикольний дизайн якого є “Сніговим монстром Макса”. Завдяки компактним...

  2 640 грн
 • Hamax Free Surfer (HAM550055)
  2 992 грн
  Hamax Free Surfer (HAM550055)
  (42065)

  Артикул: HAM550055 Hamax Free Surfer (HAM550055) - дитячі санки-снігосерсерфер, для катання на крижаних гірках, лежачи на животі. Якщо дитині подобається мчати на високій швидкості зі снігової гірки, то ці санки-снігосерфери саме для нього. Дві пари ручок дозволяють кататися на них одночасно кільком дітям або дорослим. Їх також легко піднімати на гірку. Ідеально підходять...

  2 992 грн
 • Hamax Observer Front Mounted (Grey-Red)
  3 344 грн
  Hamax Observer Front Mounted (Grey-Red)
  (42077)

  Артикул: HAM553025 Hamax Observer Front Mounted (Grey-Red) - це переднє велокрісло з кріпленням на рульову колонку. Дозволяє дитині дивитися на світ абсолютно по-новому і пропонує прості у використанні регульовані функції, призначені для керування однією рукою, тому ви можете залишити одну руку на велосипеді, коли пристібаєте дитину.

  3 344 грн
 • Hamax Observer Front Mounted (Grey-Blue)
  3 344 грн
  Hamax Observer Front Mounted (Grey-Blue)
  (42100)

  Артикул: HAM553022 Hamax Observer Front Mounted (Grey-Blue) - це переднє велокрісло з кріпленням на рульову колонку. Дозволяє дитині дивитися на світ абсолютно по-новому і пропонує прості у використанні регульовані функції, призначені для керування однією рукою, тому ви можете залишити одну руку на велосипеді, коли пристібаєте дитину.

  3 344 грн
 • Hamax Observer Front Mounted (Grey-Black)
  3 344 грн
  Hamax Observer Front Mounted (Grey-Black)
  (42076)

  Артикул: HAM553021 Hamax Observer Front Mounted (Grey-Black) - це переднє велокрісло з кріпленням на рульову колонку. Дозволяє дитині дивитися на світ абсолютно по-новому і пропонує прості у використанні регульовані функції, призначені для керування однією рукою, тому ви можете залишити одну руку на велосипеді, коли пристібаєте дитину.

  3 344 грн
 • Hamax Observer Front Mounted (Black-Violet)
  3 344 грн
  Hamax Observer Front Mounted (Black-Violet)
  (42101)

  Артикул: HAM553026 Hamax Observer Front Mounted (Black-Violet) - це переднє велокрісло з кріпленням на рульову колонку. Дозволяє дитині дивитися на світ абсолютно по-новому і пропонує прості у використанні регульовані функції, призначені для керування однією рукою, тому ви можете залишити одну руку на велосипеді, коли пристібаєте дитину.

  3 344 грн
 • Hamax Zenith (Grey-Black)
  3 887 грн
  Hamax Zenith (Grey-Black)
  (41717)

  Артикул: HAM553041 Hamax Zenith (Grey-Black) - дитяче велокрісло, преміум класу, заднє, з кріпленням на багажник. Елегантне та водночас надійне дитяче велокрісло для велосипеда високої якості. Усі регулювання розраховані працювати однією рукою.

  3 887 грн
 • Hamax Kiss + Helmet 48–52 см (Grey/Red)
  3 887 грн
  Hamax Kiss + Helmet 48–52 см (Grey/Red)
  (42105)

  Артикул: HAM551058 Hamax Kiss + Helmet 48–52 см (Grey/Red) - набір дитяче велокресло + шолом 48-52 см. Якісний і практичний комплект для велоподорожей, що складається з класичного велосипедного дитячого крісла з комфортною і зручною формою і дитячого велошлема в колір. Дитяче велокрісло Hamax Kiss просте і зручне, це один з найкращих варіантів для перевезення вашої дитини...

  3 887 грн
 • Hamax Zenith (Grey-Red)
  3 887 грн
  Hamax Zenith (Grey-Red)
  (41718)

  Артикул: HAM553042 Hamax Zenith (Grey-Red) - детское велокресло,премиум класса, заднее, с креплением на багажник. Элегантное и в то же время надежное детское велокресло для велосипеда высокого качества. Все регулировки рассчитаны на работу одной рукой.

  3 887 грн
 • Hamax Kiss + Helmet 48–52 см (Grey/Green)
  3 887 грн
  Hamax Kiss + Helmet 48–52 см (Grey/Green)
  (42146)

  Артикул: HAM551089 Hamax Kiss + Helmet 48-52 см (Grey / Green) - набір дитяче велокресло + шолом 48-52 см. Якісний і практичний комплект для велоподорожей, що складається з класичного велосипедного дитячого крісла з комфортною і зручною формою і дитячого велошлема в колір. Дитяче велокрісло Hamax Kiss просте і зручне, це один з найкращих варіантів для перевезення вашої...

  3 887 грн
 • Hamax Outback jogger kit
  3 973 грн
  Hamax Outback jogger kit
  (41674)

  Артикул: HAM490001 Hamax Outback jogger kit - переднє колесо 16'' для бігових колясок Hamax Outback та Hamax Outback One гарантує стабільну та комфортну їзду, а регульована підвіска робить її максимально комфортною для Вашої дитини. Воно ідеально підходить для пробіжок та піших походів по пересіченій місцевості. Для підвищення безпеки колесо оснащене дисковим гальмом....

  3 973 грн
 • Hamax Sleepy Frame Mounted (Grey-Blue)
  4 297 грн
  Hamax Sleepy Frame Mounted (Grey-Blue)
  (41715)

  Артикул: HAM551524 Hamax Sleepy Frame Mounted (Grey-Blue) – класичне дитяче сидіння для велосипеда з продуманим дизайном. Сидіння має функцію нахилу на 12,5 ° і є гарною альтернативою, якщо дитині треба подрімати під час поїздки.

  4 297 грн
 • Hamax Siesta (Grey-Red)
  4 706 грн
  Hamax Siesta (Grey-Red)
  (41680)

  Артикул: HAM552505 Hamax Siesta (Grey-Red) - дитяче велокрісло на раму велосипеда, з функцією нахилу для дитячого сну. Крісло для велосипеда Hamax Siesta - міцне і стійке, класичного дизайну, а функція відкидання на 20 °, забезпечує дитині комфортний відпочинок під час велопрогулянок.

  4 706 грн
 • Hamax Zenith Relax (Grey-Red)
  5 115 грн
  Hamax Zenith Relax (Grey-Red)
  (42081)

  Артикул: HAM553062 Hamax Zenith Relax (Grey-Red) - дитяче велокрісло, преміум класу, заднє, з кріпленням на багажник. Функція наклону для сну на 12,5 °. Елегантне та водночас надійне дитяче велокрісло для велосипеда високої якості. Усі регулювання розраховані працювати однією рукою.

  5 115 грн
 • Hamax Zenith Relax (Grey-Black)
  5 115 грн
  Hamax Zenith Relax (Grey-Black)
  (42082)

  Артикул: HAM553051 Hamax Zenith Relax (Grey-Black) - дитяче велокрісло, преміум класу, заднє, з кріпленням на раму. Функція наклону для сну на 12,5 °. Елегантне та водночас надійне дитяче велокрісло для велосипеда високої якості. Усі регулювання розраховані працювати однією рукою.

  5 115 грн
 • Hamax Zenith Relax (Grey-Black)
  5 115 грн
  Hamax Zenith Relax (Grey-Black)
  (42080)

  Артикул: HAM553061 Hamax Zenith Relax (Grey-Black) - дитяче велокрісло, преміум класу, заднє, з кріпленням на багажник. Функція наклону для сну на 12,5 °. Елегантне та водночас надійне дитяче велокрісло для велосипеда високої якості. Усі регулювання розраховані працювати однією рукою.

  5 115 грн
 • Hamax Amaze Frame Mounted (Grey-Petrol)
  5 565 грн
  Hamax Amaze Frame Mounted (Grey-Petrol)
  (41609)

  Артикул: HAM553202 Hamax Amaze Frame Mounted (Grey-Petrol) – велосипедне дитяче крісло з кріпленням на раму. Надійне та елегантно оформлене у яскравих кольорах Усі регулювання розраховані на роботу однією рукою, тому ви можете однією рукою тримати велосипед, другою пристібати дитину.

  5 565 грн
 • Hamax Amaze Frame Mounted (Grey-Lime)
  5 565 грн
  Hamax Amaze Frame Mounted (Grey-Lime)
  (41610)

  Артикул: HAM553201 Hamax Amaze Frame Mounted (Grey-Lime) – велосипедне дитяче крісло з кріпленням на раму. Надійне та елегантно оформлене у яскравих кольорах Усі регулювання розраховані на роботу однією рукою, тому ви можете однією рукою тримати велосипед, другою пристібати дитину.

  5 565 грн
 • Hamax Caress Frame Mounted (Grey-Blue)
  6 545 грн
  Hamax Caress Frame Mounted (Grey-Blue)
  (41711)

  Артикул: HAM553002 Hamax Caress Frame Mounted (Grey-Blue) - дитяче велокрісло, преміум класу, заднє, з кріпленням на раму. Є інноваційним кріслом для велосипеда з безліччю високоякісних деталей. Дитяче велокрісло оснащене регульованою спинкою та функцією нахилу на 20°. Всі регулювання розраховані на роботу однією рукою, тому ви можете однією рукою утримувати велосипед, а...

  6 545 грн
 • Hamax Caress Frame Mounted (Grey-Violet)
  6 545 грн
  Hamax Caress Frame Mounted (Grey-Violet)
  (41709)

  Артикул: HAM553006 Hamax Caress Frame Mounted (Grey-Violet) - дитяче велокрісло, преміум класу, заднє, з кріпленням на раму. Є інноваційним кріслом для велосипеда з безліччю високоякісних деталей. Дитяче велокрісло оснащене регульованою спинкою та функцією нахилу на 20°. Всі регулювання розраховані на роботу однією рукою, тому ви можете однією рукою утримувати велосипед, а...

  6 545 грн
 • Hamax Caress Frame Mounted (Grey-Red)
  6 545 грн
  Hamax Caress Frame Mounted (Grey-Red)
  (41719)

  Артикул: HAM553005 Hamax Caress Frame Mounted (Grey-Red) - дитяче велокрісло, преміум класу, заднє, з кріпленням на раму. Є інноваційним кріслом для велосипеда з безліччю високоякісних деталей. Дитяче велокрісло оснащене регульованою спинкою та функцією нахилу на 20°. Всі регулювання розраховані на роботу однією рукою, тому ви можете однією рукою утримувати велосипед, а...

  6 545 грн
 • Hamax Caress Rack Mounted (Grey-Red)
  6 776 грн
  Hamax Caress Rack Mounted (Grey-Red)
  (41681)

  Артикул: HAM553013 Hamax Caress Rack Mounted (Grey-Red) - дитяче велокрісло, преміум класу, заднє, з кріпленням на багажник. Є інноваційним кріслом для велосипеда з безліччю високоякісних деталей. Дитяче велокрісло оснащене регульованою спинкою та функцією нахилу на 20°. Всі регулювання розраховані на роботу однією рукою, тому ви можете однією рукою утримувати велосипед, а...

  6 776 грн
 • Hamax Avenida One (Lime)
  28 314 грн
  Hamax Avenida One (Lime)
  (41630)

  Артикул: HAM400018 Hamax Avenida One (Lime) - одномісний дитячий велосипедний причіп. Легкий, але міцний велопричіп Avenida забезпечує максимальний захист та плавну їзду містом для ваших малюків. І це не просто велотрейлер — цей багатофункціональний дитячий візок, просто зніміть велосипедний кронштейн і безпечно приєднавши колесо коляски. У режимі прогулянкової коляски його...

  28 314 грн
 • Hamax Avenida Twin (Lime)
  30 888 грн
  Hamax Avenida Twin (Lime)
  (41633)

  Артикул: HAM400012 Hamax Avenida Twin (Lime) - двомісний дитячий велосипедний причіп. Легкий, але міцний велопричіп Avenida забезпечує максимальний захист та плавну їзду містом для ваших малюків. І це не просто велотрейлер — цей багатофункціональний дитячий візок, просто зніміть велосипедний кронштейн і безпечно приєднавши колесо коляски. У режимі прогулянкової коляски його...

  30 888 грн
 • Hamax Extra Bar (Kiss, Smiley, Sleepy)
  1 188 грн
  Hamax Extra Bar (Kiss, Smiley, Sleepy)
  (42090)

  Артикул: HAM603078 Hamax Extra Bar (Kiss, Smiley, Sleepy) - дуги для кріплення велокрісел Hamax Kiss, Hamax Smiley, Hamax Sleepy на маленьку раму. Дуги для кріплення велокрісел Hamax дозволяють встановити дитячі велокрісла на маленьку раму. Всі дитячі велокрісла Hamax мають сертифікати TÜV / GS і EN14344, що підтверджують їх безпеку.

  1 188 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Baby Bob (White)
  1 496 грн
  Hamax Baby Bob (White)
  (42067)

  Артикул: HAM501026 Hamax Baby Bob (White) – це перші санки Вашої дитини. Можна почати використовувати, як тільки Ваша дитина навчиться сидіти без сторонньої допомоги Завдяки ременям безпеки Ваша непосида не випаде під час катання У цих санчат висока спинка, що комфортно підтримує спинку маленького пасажира. І ще більше зручності додасть м'яке тепле сидіння.

  1 496 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Baby Bob (Red)
  1 496 грн
  Hamax Baby Bob (Red)
  (41845)

  Артикул: HAM501007 Hamax Baby Bob (Red) – це перші санки Вашої дитини. Можна почати використовувати, як тільки Ваша дитина навчиться сидіти без сторонньої допомоги Завдяки ременям безпеки Ваша непосида не випаде під час катання У цих санчат висока спинка, що комфортно підтримує спинку маленького пасажира. І ще більше зручності додасть м'яке тепле сидіння.

  1 496 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Baby Bob (Mint)
  1 496 грн
  Hamax Baby Bob (Mint)
  (42066)

  Артикул: HAM501032 Hamax Baby Bob (Mint) – це перші санки Вашої дитини. Можна почати використовувати, як тільки Ваша дитина навчиться сидіти без сторонньої допомоги Завдяки ременям безпеки Ваша непосида не випаде під час катання У цих санчат висока спинка, що комфортно підтримує спинку маленького пасажира. І ще більше зручності додасть м'яке тепле сидіння.

  1 496 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Carrier adapter (Caress)
  2 068 грн
  Hamax Carrier adapter (Caress)
  (42086)

  Артикул: HAM604011 Hamax Carrier adapter (Caress) - адаптер для кріплення дитячого велокрісла Hamax Caress на велобагажник (має витримувати навантаження 25-30 кг). Вбудована підвіска для максимального комфорту дитини. Підходить для багажників від 120 до 180 мм із трубами діаметром від 10 до 20 мм. Трубки мають бути круглими.

  2 068 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Free Surfer Monster Green (HAM550048)
  2 268 грн
  Hamax Free Surfer Monster Green (HAM550048)
  (42147)

  Артикул: HAM550048 Hamax Free Surfer Monster Green (HAM550048) - дитячі санки-снігосерсерфер, для катання на крижаних гірках, лежачи на животі. Якщо дитині подобається мчати на високій швидкості зі снігової гірки, то ці санки-снігосерфери саме для нього. Дві пари ручок дозволяють кататися на них одночасно кільком дітям або дорослим. Їх також легко піднімати на гірку....

  2 268 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Free Surfer (HAM550047)
  2 992 грн
  Hamax Free Surfer (HAM550047)
  (41884)

  Артикул: HAM550047 Hamax Free Surfer (HAM550047) - дитячі санки-снігосерсерфер, для катання на крижаних гірках, лежачи на животі. Якщо дитині подобається мчати на високій швидкості зі снігової гірки, то ці санки-снігосерфери саме для нього. Дві пари ручок дозволяють кататися на них одночасно кільком дітям або дорослим. Їх також легко піднімати на гірку. Ідеально підходять...

  2 992 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Kiss (Grey/Black)
  3 300 грн
  Hamax Kiss (Grey/Black)
  (42103)

  Артикул: HAM551046 Hamax Kiss (Grey/Black) - класичне велосипедне дитяче крісло з комфортною і зручною формою. Дитяче велокрісло Hamax Kiss просте і зручне, це один з найкращих варіантів для перевезення вашої дитини на велосипеді. Сидіння кріпиться на велосипедну раму.

  3 300 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Kiss (Black/Red)
  3 300 грн
  Hamax Kiss (Black/Red)
  (42085)

  Артикул: HAM551043 Hamax Kiss (Black/Red) - класичне велосипедне дитяче крісло з комфортною і зручною формою. Дитяче велокрісло Hamax Kiss просте і зручне, це один з найкращих варіантів для перевезення вашої дитини на велосипеді. Сидіння кріпиться на велосипедну раму.

  3 300 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Maxi Mattress (Bob Rocko)
  3 520 грн
  Hamax Maxi Mattress (Bob Rocko)
  (42171)

  Артикул: HAM566007 Hamax Maxi Mattress (Bob Rocko) - санчата-килимок, які подарують незабутні емоції. Hamax Maxi Mattress- це високоякісний м'який килимок для серфінгу по сніжних схилах. Завдяки міцній ковзної поверхні він буде служити вам довго і забезпечить багато захоплюючих моментів на гірках. Його прикольний дизайн гарантовано зробить його хітом на схилі.

  3 520 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Kiss + Helmet 48-52 см (Grey/Blue)
  3 800 грн
  Hamax Kiss + Helmet 48-52 см (Grey/Blue)
  (42104)

  Артикул: HAM551088 Hamax Kiss + Helmet 48-52 см (Grey/Blue) - набір дитяче велокресло + шолом 48-52 см. Якісний і практичний комплект для велоподорожей, що складається з класичного велосипедного дитячого крісла з комфортною і зручною формою і дитячого велошлема в колір. Дитяче велокрісло Hamax Kiss просте і зручне, це один з найкращих варіантів для перевезення вашої дитини...

  3 800 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Санки HAMAX SNO ACTION управляемые чёрные/жёлтые
  3 828 грн
  Hamax Санки HAMAX SNO ACTION управляемые чёрные/жёлтые
  (41887)

  Артикул: HAM503434 Управляемые санки Sno Action – это самая недорогая модель такого типа санок компании Hamax Легкие, но прочные, санки Sno Action очень хорошо скользят по снегу, ими легко и просто управлять. Надежные тормоза быстро остановят их в нужный момент. Все это гарантирует Вашему ребенку захватывающее и безопасное катание с горки. Обращаем Ваше внимание...

  3 828 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Sno Formel (Red)
  3 960 грн
  Hamax Sno Formel (Red)
  (41839)

  Артикул: HAM503431 Hamax Sno Formel (Red) - керовані дитячі санки, бестселер і володар кількох призів за дизайн Легкі, але міцні санки Sno Formel дуже добре ковзають по снігу, ними легко і просто керувати. Надійні гальма швидко зупинять їх у потрібний момент. Все це гарантує Вашій дитині захоплююче та безпечне катання з гірки. Він відчує себе справжнім гонщиком Формули!

  3 960 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Sno Formel (Blue)
  3 960 грн
  Hamax Sno Formel (Blue)
  (41838)

  Артикул: HAM503412 Hamax Sno Formel (Blue) - керовані дитячі санки, бестселер і володар кількох призів за дизайн Легкі, але міцні санки Sno Formel дуже добре ковзають по снігу, ними легко і просто керувати. Надійні гальма швидко зупинять їх у потрібний момент. Все це гарантує Вашій дитині захоплююче та безпечне катання з гірки. Він відчує себе справжнім гонщиком Формули!

  3 960 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Smiley Frame Mounted (Grey-Black)
  4 180 грн
  Hamax Smiley Frame Mounted (Grey-Black)
  (42084)

  Артикул: HAM552033 Hamax Smiley Frame Mounted (Grey-Black) – велосипедне крісло заднє, з кріпленням на раму. Велокрісло міцне та стійке, з класичним дизайном. Сидіння має зручний, м'який, змінний вкладиш та кріпиться на раму велосипеда.

  4 180 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Smiley Frame Mounted (Grey-Red)
  4 180 грн
  Hamax Smiley Frame Mounted (Grey-Red)
  (41714)

  Артикул: HAM552032 Hamax Smiley Frame Mounted (Grey-Red) – велосипедне крісло заднє, з кріпленням на раму. Велокрісло міцне та стійке, з класичним дизайном. Сидіння має зручний, м'який, змінний вкладиш та кріпиться на раму велосипеда.

  4 180 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Sleepy Frame Mounted (Grey-Red)
  4 620 грн
  Hamax Sleepy Frame Mounted (Grey-Red)
  (41682)

  Артикул: HAM551501 Hamax Sleepy Frame Mounted (Grey-Red) – класичне дитяче сидіння для велосипеда з продуманим дизайном. Сидіння має функцію нахилу на 12,5 ° і є гарною альтернативою, якщо дитині треба подрімати під час поїздки.

  4 620 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Sno Zebra (Green-Zebra)
  4 752 грн
  Hamax Sno Zebra (Green-Zebra)
  (41641)

  Артикул: HAM503516 Hamax Sno Zebra (Green-Zebra) - двомісні керовані санки з м'яким сидінням. Завдяки чудовому ковзанню та гарній керованості на санчатах Sno Zebra Ваша дитина завжди буде першою на фініші та отримає море задоволення. Якщо ж Вам захочеться спуститися з гірки разом з дитиною – місця вистачить для двох! Чудові санки для катання всією сім'єю. Стильний дизайн,...

  4 752 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Sno Zebra (Pink-Zebra)
  5 016 грн
  Hamax Sno Zebra (Pink-Zebra)
  (41837)

  Артикул: HAM503515 Hamax Sno Zebra (Pink-Zebra) - двомісні керовані санки з м'яким сидінням. Завдяки чудовому ковзанню та гарній керованості на санчатах Sno Zebra Ваша дитина завжди буде першою на фініші та отримає море задоволення. Якщо ж Вам захочеться спуститися з гірки разом з дитиною – місця вистачить для двох! Чудові санки для катання всією сім'єю. Стильний дизайн,...

  5 016 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Siesta (Grey-Orange)
  5 060 грн
  Hamax Siesta (Grey-Orange)
  (41716)

  Артикул: HAM552502 Hamax Siesta (Grey-Orange) - дитяче велокрісло на раму велосипеда, з функцією нахилу для дитячого сну. Крісло для велосипеда Hamax Siesta - міцне і стійке, класичного дизайну, а функція відкидання на 20 °, забезпечує дитині комфортний відпочинок під час велопрогулянок.

  5 060 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Siesta (Grey-Black)
  5 060 грн
  Hamax Siesta (Grey-Black)
  (42102)

  Артикул: HAM552501 Hamax Siesta (Grey-Black) - дитяче велокрісло на раму велосипеда, з функцією нахилу для дитячого сну. Крісло для велосипеда Hamax Siesta - міцне і стійке, класичного дизайну, а функція відкидання на 20 °, забезпечує дитині комфортний відпочинок під час велопрогулянок.

  5 060 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Zenith Relax (Grey-Red)
  5 500 грн
  Hamax Zenith Relax (Grey-Red)
  (42083)

  Артикул: HAM553052 Hamax Zenith Relax (Grey-Red) - дитяче велокрісло, преміум класу, заднє, з кріпленням на раму. Функція наклону для сну на 12,5 °. Елегантне та водночас надійне дитяче велокрісло для велосипеда високої якості. Усі регулювання розраховані працювати однією рукою.

  5 500 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Sno Fire (Red)
  6 028 грн
  Hamax Sno Fire (Red)
  (41835)

  Артикул: HAM505520 Hamax Sno Fire (Red) – двомісні керовані санки. На санках Hamax Sno Racing вистачить місця для двох: чудові санки, щоб кататися сім'єю чи з друзями! Вони чудово ковзають, а завдяки кермовому управлінню їм не страшні будь-які віражі. Стильний дизайн, скандинавська надійність та безпека.

  6 028 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Sno Police (Grey)
  6 028 грн
  Hamax Sno Police (Grey)
  (41836)

  Артикул: HAM505521 Hamax Sno Police (Grey) – двомісні керовані санки. На санках Hamax Sno Racing вистачить місця для двох: чудові санки, щоб кататися сім'єю чи з друзями! Вони чудово ковзають, а завдяки кермовому управлінню їм не страшні будь-які віражі. Стильний дизайн, скандинавська надійність та безпека.

  6 028 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Sno Taxi (Orange)
  6 028 грн
  Hamax Sno Taxi (Orange)
  (41834)

  Артикул: HAM505514 Hamax Sno Taxi (Orange) – двомісні керовані санки. На санках Hamax Sno Racing вистачить місця для двох: чудові санки, щоб кататися сім'єю чи з друзями! Вони чудово ковзають, а завдяки кермовому управлінню їм не страшні будь-які віражі. Стильний дизайн, скандинавська надійність та безпека.

  6 028 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Traveller Double Bike Trailer (Petrol-Blue-Grey)
  27 280 грн
  Hamax Traveller Double Bike Trailer (Petrol-Blue-Grey)
  (41678)

  Артикул: HAM400051 Hamax Traveller Double Bike Trailer (Petrol-Blue-Grey) – подвійний велосипедний причіп для дітей. Безпечний, міцний і простий у використанні. Цей легкий велосипедний причіп для дітей, який коштує своїх грошей. Легко трансформується у коляску для двох дітей. Ручку можна встановити в два різні положення, що спрощує використання причепа. У велосипедному...

  27 280 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Avenida One (Petrol-Blue)
  31 460 грн
  Hamax Avenida One (Petrol-Blue)
  (41632)

  Артикул: HAM400014 Hamax Avenida One (Petrol-Blue) - одноместный детский велосипедный прицеп. Легкий, но прочный велоприцеп Avenida обеспечивает максимальную защиту и плавную езду по городу для ваших малышей. И это не просто велотрейлер — эта многофункциональная детская коляска, просто снимите велосипедный кронштейн и безопасно подсоединив колесо коляски. В режиме...

  31 460 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Avenida One (Coffee)
  31 460 грн
  Hamax Avenida One (Coffee)
  (41631)

  Артикул: HAM400015 Hamax Avenida One (Coffee) - одноместный детский велосипедный прицеп. Легкий, но прочный велоприцеп Avenida обеспечивает максимальную защиту и плавную езду по городу для ваших малышей. И это не просто велотрейлер — эта многофункциональная детская коляска, просто снимите велосипедный кронштейн и безопасно подсоединив колесо коляски. В режиме прогулочной...

  31 460 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Avenida Twin (Petrol Blue)
  34 320 грн
  Hamax Avenida Twin (Petrol Blue)
  (41635)

  Артикул: HAM400010 Hamax Avenida Twin (Petrol Blue) - двомісний дитячий велосипедний причіп. Легкий, але міцний велопричіп Avenida забезпечує максимальний захист та плавну їзду містом для ваших малюків. І це не просто велотрейлер — цей багатофункціональний дитячий візок, просто зніміть велосипедний кронштейн і безпечно приєднавши колесо коляски. У режимі прогулянкової...

  34 320 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Avenida Twin (Coffee)
  34 320 грн
  Hamax Avenida Twin (Coffee)
  (41634)

  Артикул: HAM400011 Hamax Avenida Twin (Coffee) - двомісний дитячий велосипедний причіп. Легкий, але міцний велопричіп Avenida забезпечує максимальний захист та плавну їзду містом для ваших малюків. І це не просто велотрейлер — цей багатофункціональний дитячий візок, просто зніміть велосипедний кронштейн і безпечно приєднавши колесо коляски. У режимі прогулянкової коляски...

  34 320 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Hamax Велоприцеп Hamax Outback одноместный многофункциональный детский серый/чёрный/красный
  42 680 грн
  Hamax Велоприцеп Hamax Outback одноместный...
  (41675)

  Артикул: HAM400008 Многофункциональный детский велоприцеп Hamax Outback One для одного ребенка идеально подходит для велосипедных прогулок по лесу всей семьей, городских поездок, пробежек или пеших прогулок. ПРАВИЛЬНЫЙ ВЫБОР Hamax Outback One - это самый надежный и безопасный многофункциональный детский велосипедный прицеп из Норвегии, отличающийся простой в...

  42 680 грн
  Відсутній
  Докладніше

Ще статті про Hamax

Велокрісло Hamax для спокою дітей і батьків 2021-01-14 23:59:14

Велокрісло Hamax для спокою дітей і батьків

Велокрісла Hamax для дітей, один з кращих способів подорожувати

Читати докладніше
Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Наш асортимент - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Наш асортимент в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Наш асортимент в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше