Месенджер Товарів у наявності: 5

Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Месенджер

Месенджер або сумка через плече Case Logic - завжди зручно

Месенджер або сумка через плече Case Logic для ноутбука забезпечуює безпеку і місткість. Вибирайте потрібний колір, розмір і стиль і транспортуйте все, що вам потрібно, в одній сумці Case Logic. Чи йде мова про роботу або розваги, ми пропонуємо найкращі сумки для ноутбуків, які забезпечу...

Месенджер або сумка через плече Case Logic - завжди зручно

Месенджер або сумка через плече Case Logic для ноутбука забезпечуює безпеку і місткість. Вибирайте потрібний колір, розмір і стиль і транспортуйте все, що вам потрібно, в одній сумці Case Logic. Чи йде мова про роботу або розваги, ми пропонуємо найкращі сумки для ноутбуків, які забезпечують безпеку вашого пристрою. Обтічна форма і продумана організація внутрішнього простору доповнюють мінімалізм дизайну.

Case Logic є частиною шведської компанії Thule Group - лідера у виробництві аксесуарів для перевезення обладнання, яке особливо цінують спортсмени і користувачі, які віддають перевагу активному способу  життя. Продукція Thule Group під брендом Case Logic продаєтся в 100 країнах світу і за 25 років існування завоювала безліч нагород за якість і стиль. Найбільш сильні позиції Case Logic займає на ринку сумок для ноутбуків, а також сумок для фото та відеотехніки. Головною відмінною рисою Case Logic - є поєднання високої якості продуктів і застосування новітніх дизайнерських розробок.

Унікальна конструкція чохлів і сумок, а також використання міцних водостійких матеріалів забезпечують надійний захист техніки від механічних пошкоджень і кліматичних впливів. При цьому всі модельні ряди представлені в широкому розмаїтті дизайну, що робить продукт універсальним для користувачів усіх вікових категорій.

Детальнiше