Orbitkey Немає жодного товару в цій категорії.

Orbitkey

Orbitkey дозволяє зберігати всі ваші ключі в одному акуратному аксесуарs. З Orbitkey можна забути про гуркітливі ключі - запірний механізм утримує ключі на місці і в потрібному порядку. Orbitkey захищає від подряпин інші кишенькові речі - наприклад, мобільний телефон, гаманець. Нарешті, Orbitkey організовує ключі так, як це необхідно, а також вм...

Orbitkey дозволяє зберігати всі ваші ключі в одному акуратному аксесуарs. З Orbitkey можна забути про гуркітливі ключі - запірний механізм утримує ключі на місці і в потрібному порядку. Orbitkey захищає від подряпин інші кишенькові речі - наприклад, мобільний телефон, гаманець. Нарешті, Orbitkey організовує ключі так, як це необхідно, а також вмістить і інші аксесуари, наприклад, міні-флешку. Ключницю Orbitkey 2.0 можна прикріпити до ключів від машини завдяки спеціальному кільцю.

Є два варіанти Orbitkey: перший виготовлений зі справжньої шкіри вищої якості, другий - з TPU термопластичного поліуретану, що є міцним і зносостійким. Металеві складові зроблені з нержавіючої сталі.

Виробники Orbitkey говорять наступне: "У нашій компанії ми концентруємо увагу на запобіганні безладу, так що ви можете зосередитися на більш важливі речі в житті." Orbitkey виправить далеко не всі, але точно позбавить вас від гуркотливого і набридлого брязкання ключів.

Детальнiше