Фільтр:

В наявності

Ціна

740 грн - 27639 грн

Об`єм, л:

0 , - 26 ,

Відділення для ноутбуку

Дівчині/Хлопцю:

Brooks Товарів у наявності: 94

на сторінку
Показані 1 - 20 із 94 пунктів
 • Brooks Scape Pannier Shoulder Strap (Black)
  740 грн
  Brooks Scape Pannier Shoulder Strap (Black)

  Артикул: ADM-017623 Brooks Scape Pannier Shoulder Strap (Black) – нейлоновий плечовий ремінь для зручного перенесення сумок, коли ви не на велосипеді. Для сумок Brooks Scape Large Pannier та Brooks Scape Small Pannier (Mud), а також Brooks Scape Handlebar Pouch.

  740 грн
 • Brooks Scape Saddle Pocket Bag (Mud)
  1 850 грн
  Brooks Scape Saddle Pocket Bag (Mud)

  Артикул: ADM-017715 Brooks Scape Saddle Pocket Bag (Mud) - підсідельна велосумка. Водонепроникна (сертифікація IPX4), може використовуватися як класична підсідельна сумка або як універсальна кишенькова сумка, яку можна прикріпити різними способами до інших сумкам Brooks Scape.

  1 850 грн
 • Brooks Scape Top Tube Bag (Mud)
  2 035 грн
  Brooks Scape Top Tube Bag (Mud)

  Артикул: ADM-017746 Brooks Scape Top Tube Bag (Mud) - велосумка на раму. Компактна підручна, зварена сумка для велосипеда, водонепроникна, в сумці встановлена ​​водонепроникна блискавка KCC, щоб вміст ваших сумок залишалося сухим.

  2 035 грн
 • Brooks Scape Handlebar Pouch (Mud)
  2 590 грн
  Brooks Scape Handlebar Pouch (Mud)
  1 Рейтинг

  Артикул: ADM-017661 Brooks Scape Handlebar Pouch (Mud) - компактна велосумка на кермо велосипеда. Повністю водонепроникна (сертифікація IPX4), завдяки звареним матеріалами і різним водонепроникним деталям, для надійного розміщення таких необхідних речей.

  2 590 грн
 • Brooks Challenge 0,5 (Royal Blue)
  2 775 грн
  Brooks Challenge 0,5 (Royal Blue)

  Артикул: ADM-008553 Brooks Challenge 0,5 (Royal Blue) - велосумка для підручних дрібниць, інструментів з кріпленням на кермо або сидіння. Застібки, якими кріпиться сумка, приховані всередині для більшої надійності. Ремінець, яким закривається сумка, одночасно стягує вміст, щоб уникнути неприємного переміщення під час руху.

  2 775 грн
 • Brooks Challenge 0,5 (Brown)
  3 515 грн
  Brooks Challenge 0,5 (Brown)
  1 Рейтинг

  Артикул: ADM-008591 Brooks Challenge 0,5 (Brown) - велосумка для підручних дрібниць, інструментів з кріпленням на кермо або сидіння. Застібки, якими кріпиться сумка, приховані всередині для більшої надійності. Ремінець, яким закривається сумка, одночасно стягує вміст, щоб уникнути неприємного переміщення під час руху.

  3 515 грн
 • Brooks Scape Frame Bag (Mud)
  3 515 грн
  Brooks Scape Frame Bag (Mud)

  Артикул: ADM-017654 Brooks Scape Frame Bag (Mud) - підрамна велосумка підходить для більшості велосипедних рам стандартних розмірів. Являє собою практичну зварену сумку, водонепроникна, з 2-ма застібками-блискавками по всій довжині, підходить для велосипедних прогулянок.

  3 515 грн
 • Brooks Challenge 1,2 (Honey)
  3 700 грн
  Brooks Challenge 1,2 (Honey)

  Артикул: ADM-008508 Brooks Challenge 1,2 (Honey) - велосумка для підручних дрібниць, інструментів з кріпленням на кермо або сидіння. Застібки, якими кріпиться сумка, приховані всередині для більшої надійності. Ремінець, яким закривається сумка, одночасно стягує вміст, щоб уникнути неприємного переміщення під час руху.

  3 700 грн
 • Brooks Challenge 1,2 (Aged)
  3 700 грн
  Brooks Challenge 1,2 (Aged)

  Артикул: ADM-008485 Brooks Challenge 1,2 (Aged) - велосумка для підручних дрібниць, інструментів з кріпленням на кермо або сидіння. Застібки, якими кріпиться сумка, приховані всередині для більшої надійності. Ремінець, яким закривається сумка, одночасно стягує вміст, щоб уникнути неприємного переміщення під час руху.

  3 700 грн
 • Brooks Challenge 1,2 (Brown)
  3 700 грн
  Brooks Challenge 1,2 (Brown)

  Артикул: ADM-008492 Brooks Challenge 1,2 (Brown) - велосумка для підручних дрібниць, інструментів з кріпленням на кермо або сидіння. Застібки, якими кріпиться сумка, приховані всередині для більшої надійності. Ремінець, яким закривається сумка, одночасно стягує вміст, щоб уникнути неприємного переміщення під час руху.

  3 700 грн
 • Brooks Scape Small Pannier (Mud)
  4 255 грн
  Brooks Scape Small Pannier (Mud)
  1 Рейтинг

  Артикул: ADM-017708 Brooks Scape Small Pannier (Mud) - багажна велосумка, підходить для переднього або заднього багажника. Ця велосумка для багажника на 100% "зварна" і водонепроникна (сертифікація IPX4) зі згортаємим верхом "rolltop" і водонепроникними деталями.

  4 255 грн
 • Brooks D-Shaped Saddle Bag (Honey)
  4 440 грн
  Brooks D-Shaped Saddle Bag (Honey)

  Артикул: ADM-009055 Brooks D-Shaped Saddle Bag (Honey) - D-подібна сумка під сідло. Ця велосипедна підсідельна сумка була створена для доповнення класичних велосідел Brooks.

  4 440 грн
 • Brooks D-Shaped Saddle Bag (Brown)
  4 440 грн
  Brooks D-Shaped Saddle Bag (Brown)

  Артикул: ADM-009048 Brooks D-Shaped Saddle Bag (Brown) - D-подібна сумка під сідло. Ця велосипедна підсідельна сумка була створена для доповнення класичних велосідел Brooks.

  4 440 грн
 • Brooks Scape Large Pannier (Mud)
  4 440 грн
  Brooks Scape Large Pannier (Mud)

  Артикул: ADM-017685 Brooks Scape Large Pannier (Mud) - багажна велосумка, підходить для заднього багажника. Ця велосумка для багажника на 100% "зварна" і водонепроникна (сертифікація IPX4) зі згортаємим верхом "rolltop" і водонепроникними деталями.

  4 440 грн
 • Brooks Scape Handlebar Compact Bag (Mud)
  4 440 грн
  Brooks Scape Handlebar Compact Bag (Mud)

  Артикул: ADM-017753 Brooks Scape Handlebar Compact Bag (Mud) - велосумка, в форматі наплечной сумки, з можливістю кріпити на кермо за допомогою Klickfix. Пошита з легких, водонепроникних матеріалів і непромокаючих деталей. Однаково добре підходить для щоденних поїздок по місту і для далеких поїздок.

  4 440 грн
 • Brooks Cambium C67 (Black)
  4 440 грн
  Brooks Cambium C67 (Black)

  Артикул: ADM-017562 Brooks Cambium C67 (Black) - сідло для велосипеда. Розроблено спеціально для електровелосипедів, міських велосипедів, карго-байків, круізерів та всіх інших типів велосипедів, які забезпечують пряму посадку в будь-яку погоду.

  4 440 грн
 • Brooks Dalston 12L (Black)
  4 810 грн
  Brooks Dalston 12L (Black)

  Артикул: ADM-006948 Brooks Dalston 12L (Black) - міський рюкзак, з особливим стилем відділенням для ноутбука на 13 дюймів. Серія Brooks Dalston [dɔːlstən], Далстоні - отримала назву на честь, одного з центральних районів Лондона, який придбав славу тусовочного і хіпстерского центру.

  4 810 грн
 • Brooks Dalston 12L (Grey Fleck/Black)
  4 810 грн
  Brooks Dalston 12L (Grey Fleck/Black)

  Артикул: ADM-010457 Brooks Dalston 12L (Grey Fleck/Black) - міський рюкзак, з особливим стилем відділенням для ноутбука на 13 дюймів. Серія Brooks Dalston [dɔːlstən], Далстоні - отримала назву на честь, одного з центральних районів Лондона, який придбав славу тусовочного і хіпстерского центру.

  4 810 грн
 • Brooks Scape Handlebar Roll (Mud)
  4 995 грн
  Brooks Scape Handlebar Roll (Mud)

  Артикул: ADM-017678 Brooks Scape Handlebar Roll (Mud) - велосумка на кермо, з 2 частин, бази і 100% водонепроникного герметичного мішка. Водонепроникна - сертифікація IPX4. Створена для екстремальних пригод на велосипеді, являє собою велосипедну сумку, призначену для надійного утримання власного водонепроникного герметичного мішка.

  4 995 грн
 • Brooks Scape Seat Bag (Mud)
  5 180 грн
  Brooks Scape Seat Bag (Mud)

  Артикул: ADM-017739 Brooks Scape Seat Bag (Mud) - підсідельна велосумка. Універсальний попутник, для будь-яких умов і подорожей. Являє собою конструкцію з 2 частин: кобури-основи і компактного герметичного мішка. Кріпиться до сідла і підсідельний штир. Водонепроникна - сертифікація IPX4.

  5 180 грн
Показані 1 - 20 із 94 пунктів
Brooks

Brooks (Brooks England)

Brooks або Brooks England займається виробництвом сидінь для велосипедів і сумок вже більше століття. Насправді витоки компанії сягають глибше - в той день, коли народився засновник фірми Джон Болтбі Брукс. Був 1866, коли молодий Джон Болтбі Брукс дістався до міста на коні з великими надіями стати відомим шкірником. Він з...

Brooks (Brooks England)

Brooks або Brooks England займається виробництвом сидінь для велосипедів і сумок вже більше століття. Насправді витоки компанії сягають глибше - в той день, коли народився засновник фірми Джон Болтбі Брукс. Був 1866, коли молодий Джон Болтбі Брукс дістався до міста на коні з великими надіями стати відомим шкірником. Він зібрав заощадження і приїхав в британське місто Бірмінгем, щоб почати свою справу по виготовленню кінських вуздечок для місцевих кіннотників тієї епохи. За жорстокою іронією, кінь Брукса помер незабаром після прибуття в місто. Опинившись без достатньої кількості грошей, щоб купити нового коня, товариш позичив йому велосипед. Послугу, яка змінила його життя, за межами його навіть найсміливішої мрії.

Інноваційний дизайн шкіряного велосипедного сідла Джона Болтбі Брукса був поданий в патентне бюро 28 жовтня 1882. Виріб називався "Сидіння для велосипедів і трициклів". Це був перший з багатьох сотень майбутніх винаходів Джона Брукса, серед яких будуть захисні всепогодні пончо, капелюхи для моряків і звичайних джентльменів, краги і навіть черевики. Крім сидінь, Джон Брукс розробив широку гаму міцних багажних систем для велосипедів, мотоциклів та автомобілів. Крім того, він створив незліченну кількість різновидів велосипедних сумок, які тільки можна собі уявити - від кофрів для сигар, карт і фотокамер до футлярів для шабель, рушниць і ключок для гольфу. З кожним новим продуктом в своєму модельному ряду фірма Джона Брукса стверджувала себе як виробника стильних і якісних аксесуарів для сучасних велорайдерів.

Важливою деталлю при покупці сумки або рюкзака Brooks є можливість купити їх в розстрочку, особливо по таким популярним програмам як Оплата частинами (Приватбанк) і Покупка частинами (Монобанк). Магазин ProBag представляє можливість купити рюкзак або сумку Brooks, не встаючи з дивана, і навіть оформити розстрочку не виходячи з дому. До речі купити простіше простого, їх вибір відбувається на сайті. Після оформлення замовлення, товар відправляється в вказане при оформленні відділення Нової Пошти. Практично завжди доставка в Київ, а також обласні центри (Вінниця, Дніпропетровськ, Ужгород, Чернівці, Житомир, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Хмельницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Запоріжжя, Чернігів ) займає добу - двоє. В інші населені пункти замовлені товари доставляються за графіком Нової Пошти.  

Детальнiше