Фільтр:

В наявності

Ціна

1190 грн - 9860 грн

Об`єм, л:

0 , - 26 ,

Відділення для ноутбуку

Дівчині/Хлопцю:

Brooks Товарів у наявності: 78

на сторінку
Показані 1 - 20 із 78 пунктів
 • Brooks Cambium Rubber Bar Tape (Natural)
  1 155 грн
  Brooks Cambium Rubber Bar Tape (Natural)

  Артикул: ADM-001523 Brooks Cambium Rubber Bar Tape (Natural) - обмотка для керма. Гумова обмотка керма з пом'якшувальною шаром, виготовлена ​​з міцного витривалого матеріалу і забезпечує чудове зчеплення за будь-яких погодних умовах. Добре підійде до вашого сідла Brooks Cambium. Комплектується заглушками керма з натурального каучуку.

  1 155 грн
 • Brooks Cambium Rubber Bar Tape (White)
  1 155 грн
  Brooks Cambium Rubber Bar Tape (White)

  Артикул: ADM-010327 Brooks Cambium Rubber Bar Tape (White) - обмотка для керма. Гумова обмотка керма з пом'якшувальною шаром, виготовлена ​​з міцного витривалого матеріалу і забезпечує чудове зчеплення за будь-яких погодних умовах. Добре підійде до вашого сідла Brooks Cambium. Комплектується заглушками керма з натурального каучуку.

  1 155 грн
 • Brooks Cambium Rubber Bar Tape (Octane)
  1 155 грн
  Brooks Cambium Rubber Bar Tape (Octane)

  Артикул: ADM-016800 Brooks Cambium Rubber Bar Tape (Octane) - обмотка для керма. Гумова обмотка керма з пом'якшувальною шаром, виготовлена ​​з міцного витривалого матеріалу і забезпечує чудове зчеплення за будь-яких погодних умовах. Добре підійде до вашого сідла Brooks Cambium. Комплектується заглушками керма з натурального каучуку.

  1 155 грн
 • Brooks Scape Saddle Roll Bag (Mud)
  1 650 грн
  Brooks Scape Saddle Roll Bag (Mud)

  Артикул: ADM-017722 Brooks Scape Saddle Roll Bag (Mud) - компактна, підсідельна велосумка. Універсальний попутник, для будь-яких умов і подорожей. Кріпиться до підсідельний штира. Водонепроникна - сертифікація IPX4.

  1 650 грн
 • Brooks Scape Saddle Pocket Bag (Mud)
  1 650 грн
  Brooks Scape Saddle Pocket Bag (Mud)

  Артикул: ADM-017715 Brooks Scape Saddle Pocket Bag (Mud) - підсідельна велосумка. Водонепроникна (сертифікація IPX4), може використовуватися як класична підсідельна сумка або як універсальна кишенькова сумка, яку можна прикріпити різними способами до інших сумкам Brooks Scape.

  1 650 грн
 • Brooks Scape Top Tube Bag (Mud)
  1 815 грн
  Brooks Scape Top Tube Bag (Mud)

  Артикул: ADM-017746 Brooks Scape Top Tube Bag (Mud) - велосумка на раму. Компактна підручна, зварена сумка для велосипеда, водонепроникна, в сумці встановлена ​​водонепроникна блискавка KCC, щоб вміст ваших сумок залишалося сухим.

  1 815 грн
 • Brooks Scape Handlebar Pouch (Mud)
  2 310 грн
  Brooks Scape Handlebar Pouch (Mud)

  Артикул: ADM-017661 Brooks Scape Handlebar Pouch (Mud) - компактна велосумка на кермо велосипеда. Повністю водонепроникна (сертифікація IPX4), завдяки звареним матеріалами і різним водонепроникним деталям, для надійного розміщення таких необхідних речей.

  2 310 грн
 • Brooks Challenge 0,5 (Royal Blue)
  2 475 грн
  Brooks Challenge 0,5 (Royal Blue)

  Артикул: ADM-008553 Brooks Challenge 0,5 (Royal Blue) - велосумка для підручних дрібниць, інструментів з кріпленням на кермо або сидіння. Застібки, якими кріпиться сумка, приховані всередині для більшої надійності. Ремінець, яким закривається сумка, одночасно стягує вміст, щоб уникнути неприємного переміщення під час руху.

  2 475 грн
 • Brooks Challenge 0,5 (Black)
  3 135 грн
  Brooks Challenge 0,5 (Black)

  Артикул: ADM-008614 Brooks Challenge 0,5 (Black) - велосумка для підручних дрібниць, інструментів з кріпленням на кермо або сидіння. Застібки, якими кріпиться сумка, приховані всередині для більшої надійності. Ремінець, яким закривається сумка, одночасно стягує вміст, щоб уникнути неприємного переміщення під час руху.

  3 135 грн
 • Brooks Challenge 0,5 (Brown)
  3 135 грн
  Brooks Challenge 0,5 (Brown)

  Артикул: ADM-008591 Brooks Challenge 0,5 (Brown) - велосумка для підручних дрібниць, інструментів з кріпленням на кермо або сидіння. Застібки, якими кріпиться сумка, приховані всередині для більшої надійності. Ремінець, яким закривається сумка, одночасно стягує вміст, щоб уникнути неприємного переміщення під час руху.

  3 135 грн
 • Brooks Challenge 0,5 (Aged)
  3 135 грн
  Brooks Challenge 0,5 (Aged)

  Артикул: ADM-008577 Brooks Challenge 0,5 (Aged) - велосумка для підручних дрібниць, інструментів з кріпленням на кермо або сидіння. Застібки, якими кріпиться сумка, приховані всередині для більшої надійності. Ремінець, яким закривається сумка, одночасно стягує вміст, щоб уникнути неприємного переміщення під час руху.

  3 135 грн
 • Brooks Scape Frame Bag (Mud)
  3 135 грн
  Brooks Scape Frame Bag (Mud)

  Артикул: ADM-017654 Brooks Scape Frame Bag (Mud) - підрамна велосумка підходить для більшості велосипедних рам стандартних розмірів. Являє собою практичну зварену сумку, водонепроникна, з 2-ма застібками-блискавками по всій довжині, підходить для велосипедних прогулянок.

  3 135 грн
 • Brooks Challenge 1,2 (Honey)
  3 300 грн
  Brooks Challenge 1,2 (Honey)

  Артикул: ADM-008508 Brooks Challenge 1,2 (Honey) - велосумка для підручних дрібниць, інструментів з кріпленням на кермо або сидіння. Застібки, якими кріпиться сумка, приховані всередині для більшої надійності. Ремінець, яким закривається сумка, одночасно стягує вміст, щоб уникнути неприємного переміщення під час руху.

  3 300 грн
 • Brooks Challenge 1,2 (Aged)
  3 300 грн
  Brooks Challenge 1,2 (Aged)

  Артикул: ADM-008485 Brooks Challenge 1,2 (Aged) - велосумка для підручних дрібниць, інструментів з кріпленням на кермо або сидіння. Застібки, якими кріпиться сумка, приховані всередині для більшої надійності. Ремінець, яким закривається сумка, одночасно стягує вміст, щоб уникнути неприємного переміщення під час руху.

  3 300 грн
 • Brooks Challenge 1,2 (Black)
  3 300 грн
  Brooks Challenge 1,2 (Black)

  Артикул: ADM-008515 Нова велосумка Brooks для кріплення на петлі позаду сидіння або фіксації на кермо. Застібки, якими кріпиться сумка, сховані всередині для більшої надійності. Ремінець, яким закривається сумка, одночасно стягує інструменти, щоб уникнути неприємного дзеленчання під час руху.Вперше модель Brooks Challenge з'явилася і була запатентована в 1896 році. Оновлена...

  3 300 грн
 • Brooks Challenge 1,2 (Brown)
  3 300 грн
  Brooks Challenge 1,2 (Brown)

  Артикул: ADM-008492 Brooks Challenge 1,2 (Brown) - велосумка для підручних дрібниць, інструментів з кріпленням на кермо або сидіння. Застібки, якими кріпиться сумка, приховані всередині для більшої надійності. Ремінець, яким закривається сумка, одночасно стягує вміст, щоб уникнути неприємного переміщення під час руху.

  3 300 грн
 • Brooks Scape Small Pannier (Mud)
  3 795 грн
  Brooks Scape Small Pannier (Mud)
  1 Рейтинг

  Артикул: ADM-017708 Brooks Scape Small Pannier (Mud) - багажна велосумка, підходить для переднього або заднього багажника. Ця велосумка для багажника на 100% "зварна" і водонепроникна (сертифікація IPX4) зі згортаємим верхом "rolltop" і водонепроникними деталями.

  3 795 грн
 • Brooks D-Shaped Saddle Bag (Honey)
  3 960 грн
  Brooks D-Shaped Saddle Bag (Honey)

  Артикул: ADM-009055 Brooks D-Shaped Saddle Bag (Honey) - D-подібна сумка під сідло. Ця велосипедна підсідельна сумка була створена для доповнення класичних велосідел Brooks.

  3 960 грн
 • Brooks D-Shaped Saddle Bag (Brown)
  3 960 грн
  Brooks D-Shaped Saddle Bag (Brown)

  Артикул: ADM-009048 Brooks D-Shaped Saddle Bag (Brown) - D-подібна сумка під сідло. Ця велосипедна підсідельна сумка була створена для доповнення класичних велосідел Brooks.

  3 960 грн
 • Brooks Scape Large Pannier (Mud)
  3 960 грн
  Brooks Scape Large Pannier (Mud)

  Артикул: ADM-017685 Brooks Scape Large Pannier (Mud) - багажна велосумка, підходить для заднього багажника. Ця велосумка для багажника на 100% "зварна" і водонепроникна (сертифікація IPX4) зі згортаємим верхом "rolltop" і водонепроникними деталями.

  3 960 грн
Показані 1 - 20 із 78 пунктів
Brooks

Brooks (Brooks England)

Brooks або Brooks England займається виробництвом сидінь для велосипедів і сумок вже більше століття. Насправді витоки компанії сягають глибше - в той день, коли народився засновник фірми Джон Болтбі Брукс. Був 1866, коли молодий Джон Болтбі Брукс дістався до міста на коні з великими надіями стати відомим шкірником. Він з...

Brooks (Brooks England)

Brooks або Brooks England займається виробництвом сидінь для велосипедів і сумок вже більше століття. Насправді витоки компанії сягають глибше - в той день, коли народився засновник фірми Джон Болтбі Брукс. Був 1866, коли молодий Джон Болтбі Брукс дістався до міста на коні з великими надіями стати відомим шкірником. Він зібрав заощадження і приїхав в британське місто Бірмінгем, щоб почати свою справу по виготовленню кінських вуздечок для місцевих кіннотників тієї епохи. За жорстокою іронією, кінь Брукса помер незабаром після прибуття в місто. Опинившись без достатньої кількості грошей, щоб купити нового коня, товариш позичив йому велосипед. Послугу, яка змінила його життя, за межами його навіть найсміливішої мрії.

Інноваційний дизайн шкіряного велосипедного сідла Джона Болтбі Брукса був поданий в патентне бюро 28 жовтня 1882. Виріб називався "Сидіння для велосипедів і трициклів". Це був перший з багатьох сотень майбутніх винаходів Джона Брукса, серед яких будуть захисні всепогодні пончо, капелюхи для моряків і звичайних джентльменів, краги і навіть черевики. Крім сидінь, Джон Брукс розробив широку гаму міцних багажних систем для велосипедів, мотоциклів та автомобілів. Крім того, він створив незліченну кількість різновидів велосипедних сумок, які тільки можна собі уявити - від кофрів для сигар, карт і фотокамер до футлярів для шабель, рушниць і ключок для гольфу. З кожним новим продуктом в своєму модельному ряду фірма Джона Брукса стверджувала себе як виробника стильних і якісних аксесуарів для сучасних велорайдерів.

Важливою деталлю при покупці сумки або рюкзака Brooks є можливість купити їх в розстрочку, особливо по таким популярним програмам як Оплата частинами (Приватбанк) і Покупка частинами (Монобанк). Магазин ProBag представляє можливість купити рюкзак або сумку Brooks, не встаючи з дивана, і навіть оформити розстрочку не виходячи з дому. До речі купити простіше простого, їх вибір відбувається на сайті. Після оформлення замовлення, товар відправляється в вказане при оформленні відділення Нової Пошти. Практично завжди доставка в Київ, а також обласні центри (Вінниця, Дніпропетровськ, Ужгород, Чернівці, Житомир, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Хмельницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Запоріжжя, Чернігів ) займає добу - двоє. В інші населені пункти замовлені товари доставляються за графіком Нової Пошти.  

Детальнiше