Фільтр

Цена

499 грн - 499 грн

Модель Sony

Производитель

Формат чохла:

Матеріал

Дівчині/Хлопцю:

Sony Є 1 товар

Показані 1 - 1 із 1 пунктів
 • Spigen Rugged Armor (Xperia XZ2 Compact) Black
  499 грн
  Spigen Rugged Armor (Xperia XZ2 Compact) Black

  Артикул: G12CS23351 Чохол для Xperia XZ2 Compact - Spigen Rugged Armor (Xperia XZ2 Compact) Black - зроблений з якісного поліуретану, приємного на дотик і що важливо він забезпечує належний захист для Вашого улюбленого смартфону.

  499 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Sony

Компанія Sony була заснована Акіо Моріта і Масару Ібука 7 травня 1946 року. На самому початку вона називалася «Токе цусин коге кабусікі-ґайся» (Токійська телекомунікаційно-промислова компанія) або скорочено Тоцука або TTK, але, як з'ясував Акіо Моріта, ця назва важко вимовляти американцям. Нинішню назву «Соні» походить від комбінації лат. sonus ...

Компанія Sony була заснована Акіо Моріта і Масару Ібука 7 травня 1946 року. На самому початку вона називалася «Токе цусин коге кабусікі-ґайся» (Токійська телекомунікаційно-промислова компанія) або скорочено Тоцука або TTK, але, як з'ясував Акіо Моріта, ця назва важко вимовляти американцям. Нинішню назву «Соні» походить від комбінації лат. sonus ( «звук») і англ. sunny boys ( «сонячні хлопці»; у варіанті англ. sonny-boys набуло в японському значення «малолітні генії»), крім того, Моріта намагався знайти слово, якого немає ні в одній мові світу. Оскільки в японській мові звуки «сон-ні» нагадують слово, що позначає неуспішна бізнес (буквально: «втратити гроші»), було вирішено прибрати одну з букв.

У 2008 році компанія Sony Ericsson (тоді ще) анонсувала нову лінійку мобільних телефонів, об'єднаних товарним знаком Xperia. Що вийшла в цьому ж році модель Xperia X1 стала першим смартфоном компанії на базі Windows Mobile. Назва Xperia походить від слова «experience» і вперше використовувалося в слогані Xperia X1. За задумом компанії, основу лінійки Xperia повинні складати найбільш технічно просунуті рішення. З кінця 2009 року під маркою Xperia стали виходити виключно смартфони, що базуються на операційній системі Android від компанії Google.

Детальнiше