UAG Товарів у наявності: 2

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Показані 1 - 2 із 2 пунктів
UAG

Чохли UAG для Macbook забезпечують легкий і надійний захист для сучасних шукачів пригод. Чохли компанії Urban Armor Gear мають яскравий і запатентований дизайн, який має тверду зовнішньою оболонкою і міцним каркасом. Не дивлячись на дивний зовнішній вигляд, їх унікальна форма забезпечує відмінний захист, при цьому мінімізуючи розміри і вагу чохл...

Чохли UAG для Macbook забезпечують легкий і надійний захист для сучасних шукачів пригод. Чохли компанії Urban Armor Gear мають яскравий і запатентований дизайн, який має тверду зовнішньою оболонкою і міцним каркасом. Не дивлячись на дивний зовнішній вигляд, їх унікальна форма забезпечує відмінний захист, при цьому мінімізуючи розміри і вагу чохла. Крім цього, захисне покриття екрану запобігає появі різних подряпин і потертостей. Всі елементи дизайну працюють в унісон, максимізуючи захист для Вашого Apple пристрої.

Продукти Urban Armor Gear відображають чудову майстерність дизайнерів, і мають відмінне якості. Надихаючись духом пригод, чохли Urban Armor Gear були спроектовані так, щоб надати максимальний захист Вашому гаджету. Є велика кількість чохлів, різних за дизайном, які задовольнять різні смаки і потреби. Завдяки відмінній колірній палітрі, чохли повністю будуть відповідати вашому унікальному стилю. На відміну від інших захисних чохлів, в маленькому і зручному профілі, продукція компанії Urban Armor Gear, надає найкращу, з можливих, захист. Чудове поєднання маленьких розмірів і легкої як пір'їнка конструкції є унікальним, і не повторює риси інших чохлів для Apple. Випробуйте дивовижну свободу і всю красу життя при використанні чохлів від компанії Urban Armor Gear, вони будуть надійно захищати Ваші пристрої, де б Ви не були.

Детальнiше