UAG Товарів у наявності: 2

Показані 1 - 2 із 2 товарів
 • UAG Plasma (Macbook Pro 13") Ice
  2 399 грн
  UAG Plasma (Macbook Pro 13") Ice

  Артикул: MBP13-4G-L-IC Чохол-бампер для Macbook Pro 13 - UAG Plasma (Macbook Pro 13") Ice дозволяє захистити ваш MacBook Pro на 15 дюймів. Його продумана конструкція дозволяє захистити ноутбук з усіх боків.

  2 399 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plasma (Macbook Pro 15" with Touch Bar) Ice
  2 399 грн
  UAG Plasma (Macbook Pro 15" with Touch Bar) Ice

  Артикул: MBP15-4G-L-IC Чохол-бампер для Macbook Pro 15 with Touch Bar - UAG Plasma (Macbook Pro 15 "with Touch Bar) Ice дозволяє захистити ваш MacBook Pro на 15 дюймів. Його продумана конструкція дозволяє захистити ноутбук з усіх боків.

  2 399 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 2 із 2 товарів
UAG

Чохли UAG для Macbook забезпечують легкий і надійний захист для сучасних шукачів пригод. Чохли компанії Urban Armor Gear мають яскравий і запатентований дизайн, який має тверду зовнішньою оболонкою і міцним каркасом. Не дивлячись на дивний зовнішній вигляд, їх унікальна форма забезпечує відмінний захист, при цьому мінімізуючи розміри і вагу чохл...

Чохли UAG для Macbook забезпечують легкий і надійний захист для сучасних шукачів пригод. Чохли компанії Urban Armor Gear мають яскравий і запатентований дизайн, який має тверду зовнішньою оболонкою і міцним каркасом. Не дивлячись на дивний зовнішній вигляд, їх унікальна форма забезпечує відмінний захист, при цьому мінімізуючи розміри і вагу чохла. Крім цього, захисне покриття екрану запобігає появі різних подряпин і потертостей. Всі елементи дизайну працюють в унісон, максимізуючи захист для Вашого Apple пристрої.

Продукти Urban Armor Gear відображають чудову майстерність дизайнерів, і мають відмінне якості. Надихаючись духом пригод, чохли Urban Armor Gear були спроектовані так, щоб надати максимальний захист Вашому гаджету. Є велика кількість чохлів, різних за дизайном, які задовольнять різні смаки і потреби. Завдяки відмінній колірній палітрі, чохли повністю будуть відповідати вашому унікальному стилю. На відміну від інших захисних чохлів, в маленькому і зручному профілі, продукція компанії Urban Armor Gear, надає найкращу, з можливих, захист. Чудове поєднання маленьких розмірів і легкої як пір'їнка конструкції є унікальним, і не повторює риси інших чохлів для Apple. Випробуйте дивовижну свободу і всю красу життя при використанні чохлів від компанії Urban Armor Gear, вони будуть надійно захищати Ваші пристрої, де б Ви не були.

Детальнiше