UAG Товарів у наявності: 68

на сторінку
Показані 1 - 40 із 68 пунктів
 • UAG Outback Case (Samsung Galaxy J3) Black
  399 грн
  UAG Outback Case (Samsung Galaxy J3) Black

  Артикул: 211035114040 Чохол для Galaxy J3 UAG Outback Case (Galaxy J3) Black виглядає дуже брутально. Але багато оцінять його не за зовнішній вигляд, а завдяки унікальному захисту який він забезпечує за рахунок підтримки стандарту MIL STD 810G 516.6. Зручна і продумана форма, а також тільки кращі захисні матеріали - дозволяють зручно тримати телефон в руці.

  399 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Outback Case (Samsung Galaxy J7) Black
  399 грн
  UAG Outback Case (Samsung Galaxy J7) Black

  Артикул: 211045114040 Чохол для Galaxy J7 UAG Outback Case (Galaxy J7) Black виглядає дуже брутально. Але багато оцінять його не за зовнішній вигляд, а завдяки унікальному захисту який він забезпечує за рахунок підтримки стандарту MIL STD 810G 516.6. Зручна і продумана форма, а також тільки кращі захисні матеріали - дозволяють зручно тримати телефон в руці.

  399 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plyo Case (Samsung Galaxy Note 8) Ash Transparent
  399 грн
  UAG Plyo Case (Samsung Galaxy Note 8) Ash Transparent

  Артикул: NOTE8-Y-AS Чохол для Samsung Galaxy Note 8 - UAG Plyo Case (Samsung Galaxy Note 8) Ash Transparent - виготовлений з напівпрозорого поліуретану. На кутах і краях чохол має характерне збільшення товщини, кнопки також прикриті і мають тактильні відмінності від основної форми чохла.

  399 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Outback Case (Galaxy A6) Black
  599 грн
  UAG Outback Case (Galaxy A6) Black

  Артикул: 211155114040 Чохол для Galaxy A6 UAG Outback Case (Galaxy A6 Black) виглядає дуже брутально. Але багато оцінять його не за зовнішній вигляд, а завдяки унікальному захисту який він забезпечує за рахунок підтримки стандарту MIL STD 810G 516.6. Зручна і продумана форма, а також тільки кращі захисні матеріали - дозволяють зручно тримати телефон в руці.

  599 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Outback Case (Galaxy A8)
  599 грн
  UAG Outback Case (Galaxy A8)

  Артикул: GLXA8-O-BK Чохол для Galaxy A8 UAG Outback Case (Galaxy A8) виглядає дуже брутально. Але багато оцінять його не за зовнішній вигляд, а завдяки унікальному захисту який він забезпечує за рахунок підтримки стандарту MIL STD 810G 516.6. Зручна і продумана форма, а також тільки кращі захисні матеріали - дозволяють зручно тримати телефон в руці.

  599 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Outback Case (Galaxy A8+)
  599 грн
  UAG Outback Case (Galaxy A8+)

  Артикул: GLXA8PLS-O-BK Чохол для Galaxy A8 + UAG Outback Case (Galaxy A8 +) виглядає дуже брутально. Але багато оцінять його не за зовнішній вигляд, а завдяки унікальному захисту який він забезпечує за рахунок підтримки стандарту MIL STD 810G 516.6. Зручна і продумана форма, а також тільки кращі захисні матеріали - дозволяють зручно тримати телефон в руці.

  599 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plyo Case (Samsung Galaxy Note 9) Ice
  899 грн
  UAG Plyo Case (Samsung Galaxy Note 9) Ice

  Артикул: 211052114343 Чохол для Samsung Galaxy Note 9 - UAG Plyo Case (Samsung Galaxy Note 9) Ice - виготовлений з напівпрозорого поліуретану. На кутах і краях чохол має характерне збільшення товщини, кнопки також прикриті і мають тактильні відмінності від основної форми чохла.

  899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plasma Case (Samsung Galaxy Note 9) Ash
  899 грн
  UAG Plasma Case (Samsung Galaxy Note 9) Ash

  Артикул: 211053113131 Чохол для Samsung Galaxy Note 9 - UAG Plasma Case (Samsung Galaxy Note 9) Ash легкий чохол але з повторенням текстури серії Monarch. Серія UAG Plasma виготовлена ​​на основі 2 матеріалів і особливо "посилена" по краях і кутах, що дозволяє забезпечити надійний захист.

  899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plasma Case (Samsung Galaxy Note 9) Ice
  899 грн
  UAG Plasma Case (Samsung Galaxy Note 9) Ice

  Артикул: 211053114343 Чохол для Samsung Galaxy Note 9 - UAG Plasma Case (Samsung Galaxy Note 9) Ice легкий чохол але з повторенням текстури серії Monarch. Серія UAG Plasma виготовлена ​​на основі 2 матеріалів і особливо "посилена" по краях і кутах, що дозволяє забезпечити надійний захист.

  899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9) Ash
  899 грн
  UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9) Ash

  Артикул: GLXS9-L-AS Чохол для Samsung Galaxy S9 - UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9) Ash легкий чохол але з повторенням текстури серії Monarch. Серія UAG Plasma виготовлена ​​на основі 2 матеріалів і особливо "посилена" по краях і кутах, що дозволяє забезпечити надійний захист.

  899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9) Cobalt
  899 грн
  UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9) Cobalt

  Артикул: GLXS9-L-CB Чохол для Samsung Galaxy S9 - UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9) Cobalt легкий чохол але з повторенням текстури серії Monarch. Серія UAG Plasma виготовлена ​​на основі 2 матеріалів і особливо "посилена" по краях і кутах, що дозволяє забезпечити надійний захист.

  899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9) Citron
  899 грн
  UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9) Citron

  Артикул: GLXS9-L-CT Чохол для Samsung Galaxy S9 - UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9) Citron легкий чохол але з повторенням текстури серії Monarch. Серія UAG Plasma виготовлена ​​на основі 2 матеріалів і особливо "посилена" по краях і кутах, що дозволяє забезпечити надійний захист.

  899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9) Ice
  899 грн
  UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9) Ice

  Артикул: GLXS9-L-IC Чохол для Samsung Galaxy S9 - UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9) Ice легкий чохол але з повторенням текстури серії Monarch. Серія UAG Plasma виготовлена ​​на основі 2 матеріалів і особливо "посилена" по краях і кутах, що дозволяє забезпечити надійний захист.

  899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9) Crimson
  899 грн
  UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9) Crimson

  Артикул: GLXS9-Y-CR Чохол для Samsung Galaxy S9 - UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9) Crimson - виготовлений з напівпрозорого поліуретану. На кутах і краях чохол має характерне збільшення товщини, кнопки також прикриті і мають тактильні відмінності від основної форми чохла.

  899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Pathfinder Case (Galaxy S9+) Black
  899 грн
  UAG Pathfinder Case (Galaxy S9+) Black

  Артикул: GLXS9PLS-A-BK Чохол для Galaxy S9+ - UAG Pathfinder Case (Galaxy S9+) Black не кожному припаде до смаку, але ступінь захисту гідна поваги. Зручна і продумана форма, а також тільки кращі захисні матеріали - дозволяють зручно тримати телефон в руці.

  899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9+) Ash
  899 грн
  UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9+) Ash

  Артикул: GLXS9PLS-L-AS Чохол для Samsung Galaxy S9+ - UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9+) Ash легкий чохол але з повторенням текстури серії Monarch. Серія UAG Plasma виготовлена ​​на основі 2 матеріалів і особливо "посилена" по краях і кутах, що дозволяє забезпечити надійний захист.

  899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9+) Cobalt
  899 грн
  UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9+) Cobalt

  Артикул: GLXS9PLS-L-CB Чохол для Samsung Galaxy S9+ - UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9+) Cobalt легкий чохол але з повторенням текстури серії Monarch. Серія UAG Plasma виготовлена ​​на основі 2 матеріалів і особливо "посилена" по краях і кутах, що дозволяє забезпечити надійний захист.

  899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9+) Citron
  899 грн
  UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9+) Citron

  Артикул: GLXS9PLS-L-CT Чохол для Samsung Galaxy S9+ - UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9+) Citron легкий чохол але з повторенням текстури серії Monarch. Серія UAG Plasma виготовлена ​​на основі 2 матеріалів і особливо "посилена" по краях і кутах, що дозволяє забезпечити надійний захист.

  899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plasma Case (Galaxy S10e) Ice
  899 грн
  UAG Plasma Case (Galaxy S10e) Ice

  Артикул: 211333114343 Чохол для Galaxy S10e - UAG Plasma Case (Galaxy S10e) Ice легкий чохол але з повторенням текстури серії Monarch. Серія UAG Plasma виготовлена ​​на основі 2 матеріалів і особливо "посилена" по краях і кутах, що дозволяє забезпечити надійний захист.

  899 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Pathfinder Case (Galaxy S9) Black
  999 грн
  UAG Pathfinder Case (Galaxy S9) Black

  Артикул: GLXS9-A-BK Чохол для Galaxy S9 - UAG Pathfinder Case (Galaxy S9) Black не кожному припаде до смаку, але ступінь захисту гідна поваги. Зручна і продумана форма, а також тільки кращі захисні матеріали - дозволяють зручно тримати телефон в руці.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9) Ash
  999 грн
  UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9) Ash

  Артикул: GLXS9-Y-AS Чохол для Samsung Galaxy S9 - UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9) Ash - виготовлений з напівпрозорого поліуретану. На кутах і краях чохол має характерне збільшення товщини, кнопки також прикриті і мають тактильні відмінності від основної форми чохла.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9) Glacier
  999 грн
  UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9) Glacier

  Артикул: GLXS9-Y-GL Чохол для Samsung Galaxy S9 - UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9) Glacier - виготовлений з напівпрозорого поліуретану. На кутах і краях чохол має характерне збільшення товщини, кнопки також прикриті і мають тактильні відмінності від основної форми чохла.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9) Ice
  999 грн
  UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9) Ice

  Артикул: GLXS9-Y-IC Чохол для Samsung Galaxy S9 - UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9) Ice - виготовлений з напівпрозорого поліуретану. На кутах і краях чохол має характерне збільшення товщини, кнопки також прикриті і мають тактильні відмінності від основної форми чохла.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9+) Ice
  999 грн
  UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9+) Ice

  Артикул: GLXS9PLS-L-IC Чохол для Samsung Galaxy S9+ - UAG Plasma Case (Samsung Galaxy S9+) Ice легкий чохол але з повторенням текстури серії Monarch. Серія UAG Plasma виготовлена ​​на основі 2 матеріалів і особливо "посилена" по краях і кутах, що дозволяє забезпечити надійний захист.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9+) Ash
  999 грн
  UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9+) Ash

  Артикул: GLXS9PLS-Y-AS Чохол для Samsung Galaxy S9+ - UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9+) Ash - виготовлений з напівпрозорого поліуретану. На кутах і краях чохол має характерне збільшення товщини, кнопки також прикриті і мають тактильні відмінності від основної форми чохла.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9+) Crimson
  999 грн
  UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9+) Crimson

  Артикул: GLXS9PLS-Y-CR Чохол для Samsung Galaxy S9+ - UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9+) Crimson - виготовлений з напівпрозорого поліуретану. На кутах і краях чохол має характерне збільшення товщини, кнопки також прикриті і мають тактильні відмінності від основної форми чохла.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9+) Glacier
  999 грн
  UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9+) Glacier

  Артикул: GLXS9PLS-Y-GL Чохол для Samsung Galaxy S9+ - UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9+) Glacier - виготовлений з напівпрозорого поліуретану. На кутах і краях чохол має характерне збільшення товщини, кнопки також прикриті і мають тактильні відмінності від основної форми чохла.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9+) Ice
  999 грн
  UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9+) Ice

  Артикул: GLXS9PLS-Y-IC Чохол для Samsung Galaxy S9+ - UAG Plyo Case (Samsung Galaxy S9+) Ice - виготовлений з напівпрозорого поліуретану. На кутах і краях чохол має характерне збільшення товщини, кнопки також прикриті і мають тактильні відмінності від основної форми чохла.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plyo Case (Galaxy S10) Ice
  999 грн
  UAG Plyo Case (Galaxy S10) Ice

  Артикул: 211342114343 Чохол для Galaxy S10 - UAG Plyo Case (Galaxy S10) Ice - виготовлений з напівпрозорого поліуретану. На кутах і краях чохол має характерне збільшення товщини, кнопки також прикриті і мають тактильні відмінності від основної форми чохла.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plasma Case (Galaxy S10) Ice
  999 грн
  UAG Plasma Case (Galaxy S10) Ice

  Артикул: 211343114343 Чохол для Galaxy S10 - UAG Plasma Case (Galaxy S10) Ice легкий чохол але з повторенням текстури серії Monarch. Серія UAG Plasma виготовлена ​​на основі 2 матеріалів і особливо "посилена" по краях і кутах, що дозволяє забезпечити надійний захист.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plyo Case (Galaxy S10+) Ice
  999 грн
  UAG Plyo Case (Galaxy S10+) Ice

  Артикул: 211352114343 Чохол для Galaxy S10+ - UAG Plyo Case (Galaxy S10+) Ice - виготовлений з напівпрозорого поліуретану. На кутах і краях чохол має характерне збільшення товщини, кнопки також прикриті і мають тактильні відмінності від основної форми чохла.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plasma Case (Galaxy S10+) Ash
  999 грн
  UAG Plasma Case (Galaxy S10+) Ash

  Артикул: 211353113131 Чохол для Galaxy S10+ - UAG Plasma Case (Galaxy S10+) Ash легкий чохол але з повторенням текстури серії Monarch. Серія UAG Plasma виготовлена ​​на основі 2 матеріалів і особливо "посилена" по краях і кутах, що дозволяє забезпечити надійний захист.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plasma Case (Galaxy S10+) Ice
  999 грн
  UAG Plasma Case (Galaxy S10+) Ice

  Артикул: 211353114343 Чохол для Galaxy S10+ - UAG Plasma Case (Galaxy S10+) Ice легкий чохол але з повторенням текстури серії Monarch. Серія UAG Plasma виготовлена ​​на основі 2 матеріалів і особливо "посилена" по краях і кутах, що дозволяє забезпечити надійний захист.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Pathfinder Case (Galaxy S10+) Black
  999 грн
  UAG Pathfinder Case (Galaxy S10+) Black

  Артикул: 211357114040 Чохол для Galaxy S10+ - UAG Pathfinder Case (Galaxy S10+) Black не кожному припаде до смаку, але ступінь захисту гідна поваги. Зручна і продумана форма, а також тільки кращі захисні матеріали - дозволяють зручно тримати телефон в руці.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plasma (Galaxy S20+) Ash
  999 грн
  UAG Plasma (Galaxy S20+) Ash

  Артикул: 211983113131 Чохол для Galaxy S20+ - UAG Plasma (Galaxy S20+) Ash легкий чохол але з повторенням текстури серії Monarch. Серія UAG Plasma виготовлена ​​на основі 2 матеріалів і особливо "посилена" по краях і кутах, що дозволяє забезпечити надійний захист.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plasma (Galaxy S20) Ice
  999 грн
  UAG Plasma (Galaxy S20) Ice

  Артикул: 211973114343 Чохол для Galaxy S20 - UAG Plasma (Galaxy S20) Ice легкий чохол але з повторенням текстури серії Monarch. Серія UAG Plasma виготовлена ​​на основі 2 матеріалів і особливо "посилена" по краях і кутах, що дозволяє забезпечити надійний захист.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plasma (Galaxy S20) Ash
  999 грн
  UAG Plasma (Galaxy S20) Ash

  Артикул: 211973113131 Чохол для Galaxy S20 - UAG Plasma (Galaxy S20) Ash легкий чохол але з повторенням текстури серії Monarch. Серія UAG Plasma виготовлена ​​на основі 2 матеріалів і особливо "посилена" по краях і кутах, що дозволяє забезпечити надійний захист.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Pathfinder (Galaxy S20) Olive Drab
  999 грн
  UAG Pathfinder (Galaxy S20) Olive Drab

  Артикул: 211977117272 Чохол для Galaxy S20 - UAG Pathfinder (Galaxy S20) Olive Drab не кожному припаде до смаку, але ступінь захисту гідна поваги. Зручна і продумана форма, а також тільки кращі захисні матеріали - дозволяють зручно тримати телефон в руці

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Plasma (Galaxy S20+) Ice
  999 грн
  UAG Plasma (Galaxy S20+) Ice

  Артикул: 211983114343 Чохол для Galaxy S20+ - UAG Plasma (Galaxy S20+) Ice легкий чохол але з повторенням текстури серії Monarch. Серія UAG Plasma виготовлена ​​на основі 2 матеріалів і особливо "посилена" по краях і кутах, що дозволяє забезпечити надійний захист.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • UAG Pathfinder Case (Galaxy S20+) Black
  999 грн
  UAG Pathfinder Case (Galaxy S20+) Black

  Артикул: 211987114040 Чохол для Galaxy S20+ - UAG Pathfinder (Galaxy S20+) Black не кожному припаде до смаку, але ступінь захисту гідна поваги. Зручна і продумана форма, а також тільки кращі захисні матеріали - дозволяють зручно тримати телефон в руці.

  999 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 40 із 68 пунктів
UAG

Чохли (кейси, футляри) Urban Armor Gear або UAG відображають незалежний дух дизайнерів і являють собою компіляцію високої якості матеріалів та майстерності дизайнерів. Чохли розроблені, щоб захистити спорядження від суворості активного способу життя і підвищити ефективність використання пристрою. Композитні чохли UAG є запатентованою конструкціє...

Чохли (кейси, футляри) Urban Armor Gear або UAG відображають незалежний дух дизайнерів і являють собою компіляцію високої якості матеріалів та майстерності дизайнерів. Чохли розроблені, щоб захистити спорядження від суворості активного способу життя і підвищити ефективність використання пристрою. Композитні чохли UAG є запатентованою конструкцією, що об'єднує тверду зовнішню оболонку і ударопоглинаюче покриття всередині. Унікальна форма корпусу також забезпечує структурну жорсткість при мінімізації розміру і ваги. З'єднання елементів дизайну і матеріалів працює в унісон і забезпечує максимальний захист для вашого пристрою. Чохли UAG доступні в різноманітних яскравих кольорах. Всі моделі успішно пройшли тест на падіння - захист відповідає армійському стандарту MIL-STD 810G-516.6.

Американська компанія UAG або Urban Armor Gear - компанія зі світовою популярністю. Вона піклується про безпеку Ваших гаджетів і позиціонує себе як виробник дуже потужних чохлів (протиударних), які забезпечують захист високого рівня для мобільних пристроїв від механічних навантажень і сильних ударів. Ціною відповідального підходу до якості своєї продукції компанія Urban Armor Gear заробила собі ім’я та стала легко впізнаваним брендом.

Детальнiше