Месенджер Товарів у наявності: 2

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
 • MindShift Gear Exposure 13 (Black)
  4 445 грн
  MindShift Gear Exposure 13 (Black)

  Артикул: M100 Сумка для фотоапарату MindShift Gear Exposure 13 (Black) не знає що таке погана погода, вона готова протистояти найскладнішим погодним умовам. Як і решта продукції MindShift Gear, ця сумка готова до дощу, снігу, їй байдуже бруд і пил - все що не люблять фотографи вона готова легко винести.

  4 445 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • MindShift Gear Exposure 15 (Black)
  5 129 грн
  MindShift Gear Exposure 15 (Black)
  1 Рейтинг

  Артикул: M102 Сумка для фотоапарату MindShift Gear Exposure 15 (Black) не знає що таке погана погода, вона готова протистояти найскладнішим погодним умовам. Як і решта продукції MindShift Gear, ця сумка готова до дощу, снігу, їй байдуже бруд і пил - все що не люблять фотографи вона готова легко винести.

  5 129 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Месенджер

Сумка для фотоапарату MindShift Gear - це сучасні рішення для подорожей з камерою. З такою сумкою для фотоапарату можна взяти в дорогу весь арсенал фототехніки для якісної зйомки. Досконально продуманий дизайн фотосумки розрахований як на досвідчених мандрівників, так і на фототуристів-початківців. Всі фотосумки виготовлені з міцної, зносостійко...

Сумка для фотоапарату MindShift Gear - це сучасні рішення для подорожей з камерою. З такою сумкою для фотоапарату можна взяти в дорогу весь арсенал фототехніки для якісної зйомки. Досконально продуманий дизайн фотосумки розрахований як на досвідчених мандрівників, так і на фототуристів-початківців. Всі фотосумки виготовлені з міцної, зносостійкої, водовідштовхувальної тканини, внутрішня сторона фотосумки має поліуретанове покриття. Рюкзаки MindShift Gear забезпечені надійною фурнітурою, добротними і якісними кріпленнями.

Детальнiше