Фільтр:

В наявності

Ціна

1499 грн - 3199 грн

Тип:

Об`єм, л:

Нет выбора для этой группы

Відділення для ноутбуку

Дівчині/Хлопцю:

Папка Товарів у наявності: 14

Показані 1 - 14 із 14 товарів
 • Thule Subterra MacBook Sleeve 12"
  1 499 грн
  Thule Subterra MacBook Sleeve 12"

  Артикул: TH 3203421 Папка для ноутбуку Thule Subterra MacBook Sleeve 12" міцна папка-чохол з плюшевою підкладкою для MacBook з діагоналлю екрана 12 дюймів. Ергономічна форма дозволяє носити її в рюкзаку, і окремо в руці, а наявність додаткові кишень дозволяє додатково розмістити аксесуари, наприклад блок/шнур живлення.

  1 499 грн
 • Thule Gauntlet MacBook Sleeve 12" (Blue)
  1 999 грн
  Thule Gauntlet MacBook Sleeve 12" (Blue)

  Артикул: TH 3203970 Папка-кейс для ноутбуку Thule Gauntlet MacBook Sleeve 12" (Blue) - жорстка папка з твердими стінками. Якщо захист ноутбука і його збереження має для вас значення, зверніть увагу на серію кейсів Gauntlet від Thule які відмінно захищають від усіляких неприємностей.

  1 999 грн
 • Thule Gauntlet MacBook Pro Sleeve 13" (Black)
  1 999 грн
  Thule Gauntlet MacBook Pro Sleeve 13" (Black)

  Артикул: TH 3203971 Папка-кейс для ноутбуку Thule Gauntlet MacBook Pro Sleeve 13" (Black) - жорстка папка з твердими стінками. Якщо захист ноутбука і його збереження має для вас значення, зверніть увагу на серію кейсів Gauntlet від Thule які відмінно захищають від усіляких неприємностей.

  1 999 грн
 • Thule Gauntlet MacBook Pro Sleeve 13" (Blue)
  1 999 грн
  Thule Gauntlet MacBook Pro Sleeve 13" (Blue)

  Артикул: TH 3203972 Папка-кейс для ноутбуку Thule Gauntlet MacBook Pro Sleeve 13" (Blue) - жорстка папка з твердими стінками. Якщо захист ноутбука і його збереження має для вас значення, зверніть увагу на серію кейсів Gauntlet від Thule які відмінно захищають від усіляких неприємностей.

  1 999 грн
 • Thule Subterra MacBook Sleeve 15" (Black)
  1 999 грн
  Thule Subterra MacBook Sleeve 15" (Black)

  Артикул: TH 3204083 Папка для MacBook - Thule Subterra MacBook Sleeve 15" (Black) міцна папка-чохол з плюшевою підкладкою для MacBook з діагоналлю екрана 15 дюймів. Ергономічна форма дозволяє носити її в рюкзаку, і окремо в руці, а наявність додаткові кишень дозволяє додатково розмістити аксесуари, наприклад блок/шнур живлення.

  1 999 грн
 • Thule Gauntlet MacBook Pro Attache 13" (Black)
  3 199 грн
  Thule Gauntlet MacBook Pro Attache 13" (Black)

  Артикул: TH 3203975 Сумка-кейс для ноутбука Thule Gauntlet MacBook Pro Attache 13" (Black) - жорстка сумка з твердими стінками. Якщо захист ноутбука і його збереження має для вас значення, зверніть увагу на серію кейсів Gauntlet від Thule які відмінно захищають від усіляких неприємностей.

  3 199 грн
 • Thule Gauntlet MacBook Pro Attache 15" (Black)
  3 199 грн
  Thule Gauntlet MacBook Pro Attache 15" (Black)

  Артикул: TH 3203976 Сумка-кейс для ноутбука Thule Gauntlet MacBook Pro Attache 15" (Black) - жорстка сумка з твердими стінками. Якщо захист ноутбука і його збереження має для вас значення, зверніть увагу на серію кейсів Gauntlet від Thule які відмінно захищають від усіляких неприємностей.

  3 199 грн
 • Thule Subterra MacBook Sleeve 11"
  1 499 грн
  Thule Subterra MacBook Sleeve 11"
  1 Рейтинг

  Артикул: TH 3203420 Папка для ноутбуку Thule Subterra MacBook Sleeve 11" міцна папка-чохол з плюшевою підкладкою для MacBook Air з діагоналлю екрана 15 дюймів. Ергономічна форма дозволяє носити її в рюкзаку, і окремо в руці, а наявність додаткові кишень дозволяє додатково розмістити аксесуари, наприклад блок/шнур живлення.

  1 499 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Subterra MacBook Sleeve 13"
  1 699 грн
  Thule Subterra MacBook Sleeve 13"

  Артикул: TH 3203422 Папка для ноутбуку Thule Subterra MacBook Sleeve 13" міцна папка-чохол з плюшевою підкладкою для MacBook з діагоналлю екрана 13 дюймів. Ергономічна форма дозволяє носити її в рюкзаку, і окремо в руці, а наявність додаткові кишень дозволяє додатково розмістити аксесуари, наприклад блок/шнур живлення.

  1 699 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Gauntlet MacBook Pro Sleeve 15" (Black)
  1 699 грн
  Thule Gauntlet MacBook Pro Sleeve 15" (Black)

  Артикул: TH 3203973 Папка-кейс для ноутбуку Thule Gauntlet MacBook Pro Sleeve 15" (Black) - жорстка папка з твердими стінками. Якщо захист ноутбука і його збереження має для вас значення, зверніть увагу на серію кейсів Gauntlet від Thule які відмінно захищають від усіляких неприємностей.

  1 699 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Subterra MacBook Sleeve 15"
  1 999 грн
  Thule Subterra MacBook Sleeve 15"

  Артикул: TH 3203423 Папка для ноутбуку Thule Subterra MacBook Sleeve 15" міцна папка-чохол з плюшевою підкладкою для MacBook з діагоналлю екрана 15 дюймів. Ергономічна форма дозволяє носити її в рюкзаку, і окремо в руці, а наявність додаткові кишень дозволяє додатково розмістити аксесуари, наприклад блок/шнур живлення.

  1 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Gauntlet MacBook Sleeve 12" (Black)
  1 999 грн
  Thule Gauntlet MacBook Sleeve 12" (Black)

  Артикул: TH 3203969 Папка-кейс для ноутбуку Thule Gauntlet MacBook Sleeve 12" (Black) - жорстка папка з твердими стінками. Якщо захист ноутбука і його збереження має для вас значення, зверніть увагу на серію кейсів Gauntlet від Thule які відмінно захищають від усіляких неприємностей.

  1 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Thule Gauntlet MacBook Pro Sleeve 15" (Blue)
  1 999 грн
  Thule Gauntlet MacBook Pro Sleeve 15" (Blue)
  1 Рейтинг

  Артикул: TH 3203974 Папка-кейс для ноутбуку Thule Gauntlet MacBook Pro Sleeve 15" (Blue) - жорстка папка з твердими стінками. Якщо захист ноутбука і його збереження має для вас значення, зверніть увагу на серію кейсів Gauntlet від Thule які відмінно захищають від усіляких неприємностей.

  1 999 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 14 із 14 товарів
Папка

Папка для ноутбука або для MacBook від Thule по-справжньому захистять Ваше пристрій. Той факт, що Ви вирушаєте в подорож або просто переміщується по місту, зовсім не означає, що Вам потрібно сповільнюватися, щоб додатково захистити свій ноутбук, не кажучи вже про те, щоб залишити його вдома! Розроблені Thule міцні чохли для ноутбуків, в яких вті...

Папка для ноутбука або для MacBook від Thule по-справжньому захистять Ваше пристрій. Той факт, що Ви вирушаєте в подорож або просто переміщується по місту, зовсім не означає, що Вам потрібно сповільнюватися, щоб додатково захистити свій ноутбук, не кажучи вже про те, щоб залишити його вдома! Розроблені Thule міцні чохли для ноутбуків, в яких втілився весь досвід створення продукції для активного способу життя, допоможуть Вам сконцентруватися на тому, чим Ви займаєтеся, знаючи, що Ваш цінний MacBook або ПК надійно захищений.
 
Купуючи чохли/папки для ноутбуків від Thule, Ви отримуєте:
- Надійний і стильний захист.
- Безпека Вашого цінного ноутбука і даних в ньому.
- Можливість вибору серед жорстких і м'яких чохлів.
- Моделі з додатковим захистом від ударів і води.

Thule відома тестуванням своєї продукції по максимуму в центрі Thule Test Center ™ і в реальних умовах. Чохли для ноутбуків від Thule не є винятком. Вони піддаються різноманітним випробуваням для забезпечення захисту від ударів, подряпин і негоди. Ви можете бути впевнені, що Ваш чохол для ноутбука відповідає нашим найвищим стандартам. Ви отримаєте не тільки надійний захист для MacBook або ПК, але і довговічний зовнішній вигляд за рахунок застосування зносостійких матеріалів, які не схильні до вицвітання. Чохли для ноутбуків від Thule для надійного і стильною захисту

Thule (Швеція) застосувала всі знання про захист цінних речей - від велосипедів і лиж до дитячих колясок і велосипедних сидінь - при розробці конструкцій чохлів для ноутбуків, планшетів і телефонів, які забезпечують найвищий рівень захисту електронного обладнання. Тому що Ваша віртуальна життя теж повинна бути наповнена пригодами!

Детальнiше