Підбір

Ціна

399 грн - 16999 грн

Об`єм, л:

0 , - 130 ,

Вага, кг

0 , - 6 ,

Лямки як в рюкзака:

Дівчині/Хлопцю:

Папка Товарів у наявності: 4

Показані 1 - 4 із 4 пунктів
 • 1 499 грн

  Артикул: TH 3203420 Папка для ноутбуку Thule Subterra MacBook Sleeve 11" міцна папка-чохол з плюшевою підкладкою для MacBook Air з діагоналлю екрана 15 дюймів. Ергономічна форма дозволяє носити її в рюкзаку, і окремо в руці, а наявність додаткові кишень дозволяє додатково розмістити аксесуари, наприклад блок/шнур живлення.

  1 499 грн
 • 1 499 грн

  Артикул: TH 3203421 Папка для ноутбуку Thule Subterra MacBook Sleeve 12" міцна папка-чохол з плюшевою підкладкою для MacBook з діагоналлю екрана 12 дюймів. Ергономічна форма дозволяє носити її в рюкзаку, і окремо в руці, а наявність додаткові кишень дозволяє додатково розмістити аксесуари, наприклад блок/шнур живлення.

  1 499 грн
 • 1 499 грн

  Артикул: TH 3203422 Папка для ноутбуку Thule Subterra MacBook Sleeve 13" міцна папка-чохол з плюшевою підкладкою для MacBook з діагоналлю екрана 13 дюймів. Ергономічна форма дозволяє носити її в рюкзаку, і окремо в руці, а наявність додаткові кишень дозволяє додатково розмістити аксесуари, наприклад блок/шнур живлення.

  1 499 грн
 • 1 499 грн

  Артикул: TH 3203423 Папка для ноутбуку Thule Subterra MacBook Sleeve 15" міцна папка-чохол з плюшевою підкладкою для MacBook з діагоналлю екрана 15 дюймів. Ергономічна форма дозволяє носити її в рюкзаку, і окремо в руці, а наявність додаткові кишень дозволяє додатково розмістити аксесуари, наприклад блок/шнур живлення.

  1 499 грн
Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Папка

Папка для ноутбука або для MacBook від Thule по-справжньому захистять Ваше пристрій. Той факт, що Ви вирушаєте в подорож або просто переміщується по місту, зовсім не означає, що Вам потрібно сповільнюватися, щоб додатково захистити свій ноутбук, не кажучи вже про те, щоб залишити його вдома! Розроблені Thule міцні чохли для ноутбуків, в яких вті...

Папка для ноутбука або для MacBook від Thule по-справжньому захистять Ваше пристрій. Той факт, що Ви вирушаєте в подорож або просто переміщується по місту, зовсім не означає, що Вам потрібно сповільнюватися, щоб додатково захистити свій ноутбук, не кажучи вже про те, щоб залишити його вдома! Розроблені Thule міцні чохли для ноутбуків, в яких втілився весь досвід створення продукції для активного способу життя, допоможуть Вам сконцентруватися на тому, чим Ви займаєтеся, знаючи, що Ваш цінний MacBook або ПК надійно захищений.
 
Купуючи чохли/папки для ноутбуків від Thule, Ви отримуєте:
- Надійний і стильний захист.
- Безпека Вашого цінного ноутбука і даних в ньому.
- Можливість вибору серед жорстких і м'яких чохлів.
- Моделі з додатковим захистом від ударів і води.

Thule відома тестуванням своєї продукції по максимуму в центрі Thule Test Center ™ і в реальних умовах. Чохли для ноутбуків від Thule не є винятком. Вони піддаються різноманітним випробуваням для забезпечення захисту від ударів, подряпин і негоди. Ви можете бути впевнені, що Ваш чохол для ноутбука відповідає нашим найвищим стандартам. Ви отримаєте не тільки надійний захист для MacBook або ПК, але і довговічний зовнішній вигляд за рахунок застосування зносостійких матеріалів, які не схильні до вицвітання. Чохли для ноутбуків від Thule для надійного і стильною захисту

Thule (Швеція) застосувала всі знання про захист цінних речей - від велосипедів і лиж до дитячих колясок і велосипедних сидінь - при розробці конструкцій чохлів для ноутбуків, планшетів і телефонів, які забезпечують найвищий рівень захисту електронного обладнання. Тому що Ваша віртуальна життя теж повинна бути наповнена пригодами!

Детальнiше