Фільтр:

В наявності

Цена

567 грн - 3996 грн

Чохол від дощу:

Об`єм:

1 - 32

Відділення для ноутбуку/планшету

Для міста Товарів у наявності: 211

на сторінку
Показані 1 - 20 із 211 пунктів
 • Deuter Neo Belt I (Black Seagreen)
  567 грн
  Deuter Neo Belt I (Black Seagreen)

  Артикул: 3910220 7208 Deuter Neo Belt I (Black Seagreen) - поясна сумка з неопрену, для пробіжок, їзди на велосипеді, для подорожей і просто на кожен день. Ця стильна поясна сумка добре прилягає до тіла, дуже легка і має стильний вигляд, плюс дуже функціональна для різного роду активностей.

  567 грн
 • Deuter Neo Belt I (Black)
  567 грн
  Deuter Neo Belt I (Black)

  Артикул: 3910220 7000 Deuter Neo Belt I (Black) - поясна сумка з неопрену, для пробіжок, їзди на велосипеді, для подорожей і просто на кожен день. Ця стильна поясна сумка добре прилягає до тіла, дуже легка і має стильний вигляд, плюс дуже функціональна для різного роду активностей.

  567 грн
 • Deuter Neo Belt I (Black Granite)
  594 грн
  Deuter Neo Belt I (Black Granite)

  Артикул: 39040 7410 Deuter Neo Belt I (Black Granite) - поясна сумка з неопрену, для пробіжок, їзди на велосипеді, для подорожей і просто на кожен день. Ця стильна поясна сумка добре прилягає до тіла, дуже легка і має стильний вигляд, плюс дуже функціональна для різного роду активностей.

  594 грн
 • Deuter Neo Belt I (Silver Moss)
  594 грн
  Deuter Neo Belt I (Silver Moss)

  Артикул: 39040 4201 Deuter Neo Belt I (Silver Moss) - поясна сумка з неопрену, для пробіжок, їзди на велосипеді, для подорожей і просто на кожен день. Ця стильна поясна сумка добре прилягає до тіла, дуже легка і має стильний вигляд, плюс дуже функціональна для різного роду активностей.

  594 грн
 • Deuter Neo Belt I (Black Aubergine)
  594 грн
  Deuter Neo Belt I (Black Aubergine)

  Артикул: 39040 7525 Deuter Neo Belt I (Black Aubergine) - поясна сумка з неопрену, для пробіжок, їзди на велосипеді, для подорожей і просто на кожен день. Ця стильна поясна сумка добре прилягає до тіла, дуже легка і має стильний вигляд, плюс дуже функціональна для різного роду активностей.

  594 грн
 • Deuter Organizer Belt (Maron)
  594 грн
  Deuter Organizer Belt (Maron)

  Артикул: 39024 5026 Deuter Organizer Belt (Maron) - сумка на пояс, а також простий і зручний спосіб носити з собою все найнеобхідніше. Якщо ви не любите відстовбурчених кишень, або вам не подобаються коли повні кишені обтяжують, особливо в літніх шортах. Є сенс задуматися про якісну поясну сумку, яку до того ж можна носити через плече. Місця вистачить для всіляких...

  594 грн
 • Deuter Organizer Belt (Midnight)
  594 грн
  Deuter Organizer Belt (Midnight)

  Артикул: 39024 3003 Deuter Organizer Belt (Midnight) - сумка на пояс, а також простий і зручний спосіб носити з собою все найнеобхідніше. Якщо ви не любите відстовбурчених кишень, або вам не подобаються коли повні кишені обтяжують, особливо в літніх шортах. Є сенс задуматися про якісну поясну сумку, яку до того ж можна носити через плече. Місця вистачить для всіляких...

  594 грн
 • Deuter Organizer Belt (Dresscode Black)
  594 грн
  Deuter Organizer Belt (Dresscode Black)
  1 Рейтинг

  Артикул: 39024 7712 Deuter Organizer Belt (Dresscode Black) - сумка на пояс, а також простий і зручний спосіб носити з собою все найнеобхідніше. Якщо ви не любите відстовбурчених кишень, або вам не подобаються коли повні кишені обтяжують, особливо в літніх шортах. Є сенс задуматися про якісну поясну сумку, яку до того ж можна носити через плече. Місця вистачить для всіляких...

  594 грн
 • Deuter Organizer Belt (Black Anthracite)
  594 грн
  Deuter Organizer Belt (Black Anthracite)

  Артикул: 39024 7520 Deuter Organizer Belt (Black Anthracite) - сумка на пояс, а також простий і зручний спосіб носити з собою все найнеобхідніше. Якщо ви не любите відстовбурчених кишень, або вам не подобаються коли повні кишені обтяжують, особливо в літніх шортах. Є сенс задуматися про якісну поясну сумку, яку до того ж можна носити через плече. Місця вистачить для всіляких...

  594 грн
 • Deuter Organizer Belt (Midnight Dresscode)
  594 грн
  Deuter Organizer Belt (Midnight Dresscode)

  Артикул: 39024 3022 Deuter Organizer Belt (Midnight Dresscode) - сумка на пояс, а також простий і зручний спосіб носити з собою все найнеобхідніше. Якщо ви не любите відстовбурчених кишень, або вам не подобаються коли повні кишені обтяжують, особливо в літніх шортах. Є сенс задуматися про якісну поясну сумку, яку до того ж можна носити через плече. Місця вистачить для...

  594 грн
 • Deuter Organizer Belt (Black)
  621 грн
  Deuter Organizer Belt (Black)

  Артикул: 3900421 7000 Deuter Organizer Belt (Black) - сумка на пояс, а також простий і зручний спосіб носити з собою все найнеобхідніше. Якщо ви не любите відстовбурчених кишень, або вам не подобаються коли повні кишені обтяжують, особливо в літніх шортах. Є сенс задуматися про якісну поясну сумку, яку до того ж можна носити через плече. Місця вистачить для всіляких...

  621 грн
 • Deuter Neo Belt II (Black Azure)
  648 грн
  Deuter Neo Belt II (Black Azure)

  Артикул: 3910320 7318 Deuter Neo Belt II (Black Azure) - поясна сумка з неопрену, для пробіжок, їзди на велосипеді, для подорожей і просто на кожен день. Ця стильна поясна сумка добре прилягає до тіла, дуже легка і має стильний вигляд, плюс дуже функціональна для різного роду активностей.

  648 грн
 • Deuter Neo Belt II (Black)
  648 грн
  Deuter Neo Belt II (Black)

  Артикул: 3910320 7000 Deuter Neo Belt II (Black) - поясна сумка з неопрену, для пробіжок, їзди на велосипеді, для подорожей і просто на кожен день. Ця стильна поясна сумка добре прилягає до тіла, дуже легка і має стильний вигляд, плюс дуже функціональна для різного роду активностей.

  648 грн
 • Deuter Neo Belt II (Black Granite)
  675 грн
  Deuter Neo Belt II (Black Granite)

  Артикул: 39050 7410 Deuter Neo Belt II (Black Granite) - поясна сумка з неопрену, для пробіжок, їзди на велосипеді, для подорожей і просто на кожен день. Ця стильна поясна сумка добре прилягає до тіла, дуже легка і має стильний вигляд, плюс дуже функціональна для різного роду активностей.

  675 грн
 • Deuter Neo Belt II (Black Coolblue)
  675 грн
  Deuter Neo Belt II (Black Coolblue)

  Артикул: 39050 7301 Deuter Neo Belt II (Black Coolblue) - поясна сумка з неопрену, для пробіжок, їзди на велосипеді, для подорожей і просто на кожен день. Ця стильна поясна сумка добре прилягає до тіла, дуже легка і має стильний вигляд, плюс дуже функціональна для різного роду активностей.

  675 грн
 • Deuter Neo Belt II (Silver Magenta)
  675 грн
  Deuter Neo Belt II (Silver Magenta)

  Артикул: 39050 4505 Deuter Neo Belt II (Silver Magenta) - поясна сумка з неопрену, для пробіжок, їзди на велосипеді, для подорожей і просто на кожен день. Ця стильна поясна сумка добре прилягає до тіла, дуже легка і має стильний вигляд, плюс дуже функціональна для різного роду активностей.

  675 грн
 • Deuter City Light 16L Black
  945 грн
  Deuter City Light 16 Black

  Артикул: 80154 7000 Deuter City Light 16 Black - маленький, легкий і зручний рюкзак для щоденного використання в умовах міста і пам'ятайте він завжди готовий до життя в міській суєті, в магазин, в метро або просто на прогулянку.

  945 грн
 • Deuter City Light 16L Fire Cranberry
  945 грн
  Deuter City Light 16 Fire Cranberry

  Артикул: 80154 5520 Deuter City Light 16 Fire Cranberry - маленький, легкий і зручний рюкзак для щоденного використання в умовах міста і пам'ятайте він завжди готовий до життя в міській суєті, в магазин, в метро або просто на прогулянку.

  945 грн
 • Deuter City light 16L Fire Arctic
  945 грн
  Deuter City Light 16 Fire Arctic

  Артикул: 80154 5306 Deuter City Light 16 Fire Arctic - маленький, легкий і зручний рюкзак для щоденного використання в умовах міста і пам'ятайте він завжди готовий до життя в міській суєті, в магазин, в метро або просто на прогулянку.

  945 грн
 • Deuter City light 16L Midnight Petrol
  945 грн
  Deuter City Light 16 Midnight Petrol

  Артикул: 80154 3351 Deuter City Light 16 Midnight Petrol - маленький, легкий і зручний рюкзак для щоденного використання в умовах міста і пам'ятайте він завжди готовий до життя в міській суєті, в магазин, в метро або просто на прогулянку.

  945 грн
Показані 1 - 20 із 211 пунктів
Для міста

Міські рюкзаки Deuter в Україні вибирає кожен хто розуміє і розбирається в якості, німецька якість не залишає байдужих серед школярів, підлітків, молоді та навіть представників більш старших поколінь. Рюкзаки Deuter давно перестали бути атрибутом туристів, мисливців і грибників. Моделі значно трансформувалися як зовні, так і по відношенню до ерг...

Міські рюкзаки Deuter в Україні вибирає кожен хто розуміє і розбирається в якості, німецька якість не залишає байдужих серед школярів, підлітків, молоді та навіть представників більш старших поколінь. Рюкзаки Deuter давно перестали бути атрибутом туристів, мисливців і грибників. Моделі значно трансформувалися як зовні, так і по відношенню до ергономіки і комфорту. Вони повністю відповідають всім вимогам людини, який щодня проходить або проїжджає великі відстані по місту і проводить на вулиці набагато більше часу, ніж удома.

Міські рюкзаки Deuter, або так звані Daypack-и випускаються такими серіями: Deuter Vista, Deuter Giga, Deuter Giga Bike, Deuter Gigant, Deuter XV3, Deuter XV2, Deuter XV1, Deuter Walker, Deuter Step Out, Deuter Gogo, Deuter Escape. Всі вони мають відмінності, а деякі з них навіть мають своє призначення. Німецькі рюкзаки Deuter діляться на різні види і мають свої характеристики.

Матеріали. Виробляються з найсучасніших водо- і брудовідштовхуючих матеріалів: нейлони і поліестери різної щільності, та поліамід. Під час дощу і снігу вони не промокають, легко чистяться і перуться (більше в інструкції за доглядом рюкзака). Більшість рюкзаків можна обробляти навіть в пральній машині. При цьому тканини не схильні до вигоряння і не линяють при обробці.

Ергономічність. Міські рюкзаки мають масу особливостей в облаштуванні внутрішнього простору. Наприклад, практично всі вони оснащені додатковим відділенням для ноутбука. Таким чином, людина може відправлятися в дорогу разом з необхідним у наш час гаджетом. Крім того, в них передбачено безліч додаткових відділень і кишень, кожен з яких можна використовувати під найнеобхідніші дрібниці - гребінець, гаманець і т.д.

Дизайн. Кращі рюкзаки для міста завжди мають стильний дизайн, який поєднує в собі модні спортивні тренди і популярні забарвлення. Особливо варто звернути увагу на обробку та додаткові аксесуари.

Основних видів рюкзаків для міста два:
Анатомічні. Це вироби з м'якою спинкою або виконані в старовинному стилі - у вигляді заплічного мішка. Але бувають і унікальні варіанти, що представляють собою найскладніші і вигадливі конструкції.
Станкові (рамні). Сама назва говорить про те, що існує певний каркас, на який кріпляться лямки. Це найбільш комфортні для довгих прогулянок конструкції, тому що дозволяють грамотно розподіляти вагу, не викликаючи у людини дискомфорту і втоми. При цьому дані вироби відрізняються компактністю.

Маленькі і великі міські рюкзаки діляться на 3 підвиди:
Жіночі рюкзаки. Стильні і модні вироби як великих розмірів, які замінять жіночі сумки, так і маленькі у вигляді заплічних валізок. Виготовляються в самих різних колірних і стилістичних рішеннях.
Чоловічі рюкзаки. Моделі, призначені для перенесення різноманітних речей - від ноутбуків до телефонів, зошитів і документів.
Унісекс рюкзаки. Універсальні вироби, призначені як для жінок, так і для чоловіків. Чудово підійдуть для тих, хто не може підібрати для себе варіант, що відноситься до двох вищеописаних.

Де недорого купити стильні міські рюкзаки?
У нашому інтернет-магазині можна купити міські рюкзаки в Києві і з доставкою по Україні за найбільш оптимальними цінами. Всі товари представлені в ідеальному співвідношенні ціни і якості. Ви можете вибрати в каталозі відповідний варіант і подорожувати по місту з комфортом.

Детальнiше