Чохли для одягу/взуття Товарів у наявності: 22

Показані 1 - 22 із 22 пунктів
 • Osprey Ultralight Drysack 3L (Shadow Greyl)
  358 грн
  Osprey Ultralight Drysack 3L (Shadow Greyl)

  Артикул: 009.0037 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 3L (Shadow Greyl) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  358 грн
 • Osprey Ultralight Drysack 6L (Electric Lime)
  418 грн
  Osprey Ultralight Drysack 6L (Electric Lime)

  Артикул: 009.0039 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 6L (Electric Lime) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  418 грн
 • Osprey Ultralight Drysack 6L (Tropic Teal)
  418 грн
  Osprey Ultralight Drysack 6L (Tropic Teal)

  Артикул: 009.0042 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 6L (Tropic Teal) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  418 грн
 • Osprey Ultralight Drysack 20L (Shadow Grey)
  597 грн
  Osprey Ultralight Drysack 20L (Shadow Grey)

  Артикул: 009.0029 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 20L (Shadow Grey) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  597 грн
 • Osprey Ultralight Drysack 20L (Tropic Teal)
  597 грн
  Osprey Ultralight Drysack 20L (Tropic Teal)
  1 Рейтинг

  Артикул: 009.0030 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 20L (Tropic Teal) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  597 грн
 • Osprey Ultralight Drysack 30 (Shadow Grey)
  716 грн
  Osprey Ultralight Drysack 30 (Shadow Grey)

  Артикул: 009.0033 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 30 (Shadow Grey) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  716 грн
 • Osprey Ultralight Drysack 30 (Tropic Teal)
  716 грн
  Osprey Ultralight Drysack 30 (Tropic Teal)

  Артикул: 009.0034 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 30 (Tropic Teal) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  716 грн
 • Osprey Ultralight Drysack 3L (Poppy Orange)
  348 грн
  Osprey Ultralight Drysack 3L (Poppy Orange)
  1 Рейтинг

  Артикул: 009.0036 Гермомешок Osprey Ultralight Drysack 3L (Poppy Orange) - предназначен для защиты вещей от влаги в любых формах. Влагозащищенный чехол Osprey Ultralight Drysack изготовлен из силиконизированного нейлона ripstop в ярких цветах, он надежно защитит вещи, а также их легко будет найти в темных глубинах рюкзака.

  348 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Ultralight Drysack 3L (Tropic Teal)
  348 грн
  Osprey Ultralight Drysack 3L (Tropic Teal)

  Артикул: 009.0038 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 3L (Tropic Teal) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  348 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Ultralight Drysack 3L (Electric Lime)
  358 грн
  Osprey Ultralight Drysack 3L (Electric Lime)

  Артикул: 009.0035 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 3L (Electric Lime) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  358 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Ultralight Drysack 6L (Poppy Orange)
  399 грн
  Osprey Ultralight Drysack 6L (Poppy Orange)

  Артикул: 009.0040 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 6L (Poppy Orange) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  399 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Ultralight Drysack 6L (Shadow Grey)
  418 грн
  Osprey Ultralight Drysack 6L (Shadow Grey)

  Артикул: 009.0041 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 6L (Shadow Grey) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  418 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Ultralight Drysack 12L (Electric Lime)
  464 грн
  Osprey Ultralight Drysack 12L (Electric Lime)

  Артикул: 009.0023 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 12L (Electric Lime) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  464 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Ultralight Drysack 12L (Poppy Orange)
  464 грн
  Osprey Ultralight Drysack 12L (Poppy Orange)

  Артикул: 009.0024 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 12L (Poppy Orange) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  464 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Ultralight Drysack 12L (Shadow Grey)
  464 грн
  Osprey Ultralight Drysack 12L (Shadow Grey)

  Артикул: 009.0025 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 12L (Shadow Grey) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  464 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Ultralight Drysack 12L (Tropic Teal)
  464 грн
  Osprey Ultralight Drysack 12L (Tropic Teal)

  Артикул: 009.0026 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 12L (Tropic Teal) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  464 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Ultralight Drysack 20L (Electric Lime)
  597 грн
  Osprey Ultralight Drysack 20L (Electric Lime)

  Артикул: 009.0027 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 20L (Electric Lime) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  597 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Ultralight Drysack 20L (Poppy Orange)
  597 грн
  Osprey Ultralight Drysack 20L (Poppy Orange)

  Артикул: 009.0028 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 20L (Poppy Orange) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  597 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Ultralight Drysack 30 (Electric Lime)
  695 грн
  Osprey Ultralight Drysack 30 (Electric Lime)

  Артикул: 009.0031 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 30 (Electric Lime) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  695 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Ultralight Drysack 30 (Poppy Orange)
  695 грн
  Osprey Ultralight Drysack 30 (Poppy Orange)

  Артикул: 009.0032 Гермомішок Osprey Ultralight Drysack 30 (Poppy Orange) - призначений для захисту речей від вологи в будь-яких формах. Вологозахищений чохол Osprey Ultralight Drysack виготовлений з силіконованого нейлону ripstop в яскравих кольорах, він надійно захистить речі, а також їх легко буде знайти в темних глибинах рюкзака.

  695 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Ultralight Garment Folder Shadow Grey
  985 грн
  Osprey Ultralight Garment Folder Shadow Grey

  Артикул: 009.1656 Чохол для одягу Osprey Ultralight Garment Folder призначений для зручного зберігання сорочок з коміром в подорожах або відрядженнях. Завдяки Osprey Ultralight Garment Folder в кольорі Shadow Grey навіть після тривалої дороги одяг може виглядати свіжим. Чохол однозначно буде корисним для тих, хто часто їздить і бере з собою відрядження кілька сорочок (до 7...

  985 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Osprey Ultralight Garment Folder Electric Lime
  1 063 грн
  Osprey Ultralight Garment Folder Electric Lime

  Артикул: 009.1657 Чохол для одягу Osprey Ultralight Garment Folder призначений для зручного зберігання сорочок з коміром в подорожах або відрядженнях. Завдяки Osprey Ultralight Garment Folder в кольорі Electric Lime навіть після тривалої дороги одяг може виглядати свіжим. Чохол однозначно буде корисним для тих, хто часто їздить і бере з собою відрядження кілька сорочок (до...

  1 063 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 22 із 22 пунктів
Чохли для одягу/взуття

Чохли для одягу і взуття від Osprey дозволяють забезпечити збереження і захистити від вологи у всіх проявах будь то сніг чи дощ. До того-ж американська компанія Osprey розробила і виробляє спеціальні чохли, які можуть використовуватися окремо або в комплекті з іншими сумками / рюкзаками - вони називаються гермомішки. Крім цієї категорії є і звич...

Чохли для одягу і взуття від Osprey дозволяють забезпечити збереження і захистити від вологи у всіх проявах будь то сніг чи дощ. До того-ж американська компанія Osprey розробила і виробляє спеціальні чохли, які можуть використовуватися окремо або в комплекті з іншими сумками / рюкзаками - вони називаються гермомішки. Крім цієї категорії є і звичайні органайзери-чохли для одягу і взуття які відмінно підходять для подорожей, відряджень. Незважаючи на різні види і підвиди чохлів для одягу і взуття ми відібрали найкращі варіанти від американської компанії Osprey, які володіють необхідною зручністю і досить практичні. Магазин ProBag (044) 36-180-36 є офіційним партнером по всій продуктовій лінійці компанії Osprey, і навіть по таких аксесуарів як чохли для одягу і взуття.

Детальнiше