Duffel Товарів у наявності: 13

Показані 1 - 13 із 13 пунктів
 • 7 684 грн

  Артикул: INTR30049-BLK Сумка-рюкзак Incase TRACTO Duffel Black - так і проситься в дорогу. Продумана конструкція і форма, високоякісні і зносостійкі матеріали, висока якість виготовлення - все це дозволяє відправлятися без оглядки в будь-яку подорож і не переживати за свої речі.

  7 684 грн
 • 7 684 грн
  1 Рейтинг

  Артикул: INTR30049-BRZ Сумка-рюкзак Incase TRACTO Duffel Bronze - так і проситься в дорогу. Продумана конструкція і форма, високоякісні і зносостійкі матеріали, висока якість виготовлення - все це дозволяє відправлятися без оглядки в будь-яку подорож і не переживати за свої речі.

  7 684 грн
 • 4 610 грн

  Артикул: INTR20045-ANT Дорожня сумка Incase Tracto Split Duffel S (Anthracite) - завжди готова до найскладніших подорожей. Вона легко перетворюється в рюкзак, тим самим піклуючись про зручність при перенесенні, а щільна і вологонепроникна тканина піклуватиметься про вміст сумки.

  4 610 грн
 • 4 610 грн

  Артикул: INTR20045-BLK Дорожня сумка Incase Tracto Split Duffel S (Black) - завжди готова до найскладніших подорожей. Вона легко перетворюється в рюкзак, тим самим піклуючись про зручність при перенесенні, а щільна і вологонепроникна тканина піклуватиметься про вміст сумки.

  4 610 грн
 • 5 123 грн

  Артикул: INTR20046-ANT Дорожня сумка Incase Tracto Split Duffel M (Anthracite) - завжди готова до найскладніших подорожей. Вона легко перетворюється в рюкзак, тим самим піклуючись про зручність при перенесенні, а щільна і вологонепроникна тканина піклуватиметься про вміст сумки.

  5 123 грн
 • 5 123 грн

  Артикул: INTR20046-BLK Дорожня сумка Incase Tracto Split Duffel M (Black) - завжди готова до найскладніших подорожей. Вона легко перетворюється в рюкзак, тим самим піклуючись про зручність при перенесенні, а щільна і вологонепроникна тканина піклуватиметься про вміст сумки.

  5 123 грн
 • 5 123 грн

  Артикул: CL90005 Компактна дорожня сумка Incase EO Duffel (Black) в форматі дафла з захищеним відділенням для ноутбука до 15 дюймів. Бічні стінки сумки пошиті з нейлону з 3-ним покриттям від вологи, також в комплекті передбачений плечовий ремінь з м'якою накладкою - для зручного перенесення на плечі.

  5 123 грн
 • 5 123 грн

  Артикул: CL90021 Компактна дорожня сумка Incase EO Duffel (Heather Gray) в форматі дафла з захищеним відділенням для ноутбука до 15 дюймів. Бічні стінки сумки пошиті з нейлону з 3-ним покриттям від вологи, також в комплекті передбачений плечовий ремінь з м'якою накладкою - для зручного перенесення на плечі.

  5 123 грн
 • 6 147 грн

  Артикул: INTR20047-ANT Дорожня сумка Incase Tracto Split Duffel L (Anthracite) - завжди готова до найскладніших подорожей. Вона легко перетворюється в рюкзак, тим самим піклуючись про зручність при перенесенні, а щільна і вологонепроникна тканина піклуватиметься про вміст сумки.

  6 147 грн
 • 6 147 грн

  Артикул: INTR20047-BLK Дорожня сумка Incase Tracto Split Duffel L (Black) - завжди готова до найскладніших подорожей. Вона легко перетворюється в рюкзак, тим самим піклуючись про зручність при перенесенні, а щільна і вологонепроникна тканина піклуватиметься про вміст сумки.

  6 147 грн
 • 6 660 грн

  Артикул: INTR20048-ANT Дорожня сумка Incase Tracto Split Duffel XL (Anthracite) - завжди готова до найскладніших подорожей. Вона легко перетворюється в рюкзак, тим самим піклуючись про зручність при перенесенні, а щільна і вологонепроникна тканина піклуватиметься про вміст сумки.

  6 660 грн
 • 6 660 грн

  Артикул: INTR20048-BLK Дорожня сумка Incase Tracto Split Duffel XL (Black) - завжди готова до найскладніших подорожей. Вона легко перетворюється в рюкзак, тим самим піклуючись про зручність при перенесенні, а щільна і вологонепроникна тканина піклуватиметься про вміст сумки.

  6 660 грн
 • 7 684 грн

  Артикул: INTR30049-ANT Сумка-рюкзак Incase TRACTO Duffel Anthracite - так і проситься в дорогу. Продумана конструкція і форма, високоякісні і зносостійкі матеріали, висока якість виготовлення - все це дозволяє відправлятися без оглядки в будь-яку подорож і не переживати за свої речі.

  7 684 грн
Показані 1 - 13 із 13 пунктів
Duffel

Дюфелі Incase або спортивні сумки вже як багато інших переросли спортзали і фітнес клуби. Популярність і зручність такого формату сумок очевидна, а у виконанні Incase це нова ступінь якості та функціоналу. При цьому функціонал вже давно переріс з можливості перенести одяг в зал, з сьогоднішніми дюфелямі Incase можна сміливо їхати у відрядження н...

Дюфелі Incase або спортивні сумки вже як багато інших переросли спортзали і фітнес клуби. Популярність і зручність такого формату сумок очевидна, а у виконанні Incase це нова ступінь якості та функціоналу. При цьому функціонал вже давно переріс з можливості перенести одяг в зал, з сьогоднішніми дюфелямі Incase можна сміливо їхати у відрядження на кілька днів -обєм дозволяє взяти з собою вже не тільки кросівки і футболку зі штанами.
Купити дюфелі або спортивні сумки Incase можна в магазині ProBag він є офіційним дилером і авторизованих партнером компанії Incase в Україні. Сумка для спорту Incase володіють багатьма характеристиками, можливість правильно вибрати сумку за обсягом, матеріалу дозволяє полегшити процес покупки.

Детальнiше