iPhone

Ціна

58 грн - 1989 грн

Матеріал

Speck Товарів у наявності: 60

на сторінку
Показані 1 - 40 із 60 пунктів
 • Speck FabShell MegaPlaid Black (iPhone SE/5/5s)
  203 грн
  Speck FabShell MegaPlaid Black (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1590 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck FabShell MegaPlaid Black - надійний захист і прикраса для телефону. Speck FabShell MegaPlaid Black - тонкий, зручний і головне надійний чохол, який зручно лежить в руці і приємний на дотик, його зручно брати зі столу і носити в кишені.

  203 грн
 • Speck FabShell MegaPlaid Spectrum (iPhone SE/5/5s)
  203 грн
  Speck FabShell MegaPlaid Spectrum (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1592 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck FabShell MegaPlaid Spectrum - надійний захист і прикраса для телефону. Speck FabShell MegaPlaid Spectrum - тонкий, зручний і головне надійний чохол, який зручно лежить в руці і приємний на дотик, його зручно брати зі столу і носити в кишені.

  203 грн
 • Speck FabShell ColorBar Arctic (iPhone SE/5/5s)
  203 грн
  Speck FabShell ColorBar Arctic (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1593 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck FabShell ColorBar Arctic- надійний захист і прикраса для телефону. Speck FabShell ColorBar Arctic - тонкий, зручний і головне надійний чохол, який зручно лежить в руці і приємний на дотик, його зручно брати зі столу і носити в кишені.

  203 грн
 • Speck FabShell DigiTribe Pink/Blue (iPhone SE/5/5s)
  203 грн
  Speck FabShell DigiTribe Pink/Blue (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1591 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck FabShell DigiTribe Pink/Blue - надійний захист і прикраса для телефону. Speck FabShell DigiTribe Pink/Blue- тонкий, зручний і головне надійний чохол, який зручно лежить в руці і приємний на дотик, його зручно брати зі столу і носити в кишені.

  203 грн
 • Speck FabShell LoveBirds Teal(iPhone SE/5/5s)
  203 грн
  Speck FabShell LoveBirds Teal(iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1595 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck FabShell LoveBirds Teal - надійний захист і прикраса для телефону. Speck FabShell LoveBirds Teal - тонкий, зручний і головне надійний чохол, який зручно лежить в руці і приємний на дотик, його зручно брати зі столу і носити в кишені.

  203 грн
 • Speck Presidio Show Clear/Sterling Silver(iPhone 7)
  435 грн
  Speck Presidio Show Clear/Sterling Silver(iPhone 7)

  Артикул: SP-88203-6245 Чохол Speck Presidio Show Clear/Sterling Silver(iPhone 7), відноситься до серії преміальніх чохлів від Speck і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone 7 від неприємностей.

  435 грн
 • Speck Presidio Inked Marbled Floral Peach Matte/Marine Blue (iPhone 7)
  464 грн
  Speck Presidio Inked Marbled Floral Peach Matte/Marine...

  Артикул: SP-79990-5760 Чохол для iPhone 7 Speck Presidio Inked Marbled Floral Peach Matte/Marine Blue, відноситься до серії преміальніх чохлів від Speck і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone 7 від неприємностей.

  464 грн
 • Speck Presidio Dusty Green (iPhone X)
  716 грн
  Speck Presidio Dusty Green (iPhone X)

  Артикул: SP-103130-6586 Чохол Speck Presidio Dusty Green (iPhone X), відноситься до серії преміальніх чохлів від Speck і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей.

  716 грн
 • Speck Presidio Show Clear/Black (iPhone X)
  716 грн
  Speck Presidio Show Clear/Black (iPhone X)

  Артикул: SP-103134-5905 Speck Presidio Show Clear/Black (iPhone X) - прозорий чохол преміальної серії побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей. Прозора конструкція дозволяє візуально позначити модель, при цьому не прикрити колір самого iPhone X.

  716 грн
 • Speck Presidio Grip Black/Black (iPhone X)
  716 грн
  Speck Presidio Grip Black/Black (iPhone X)

  Артикул: SP-103131-1050 Чохол для iPhone X -  Speck Presidio Grip Black/Black побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей, і надати суворості, плюс до цього ребриста поверхня для максимальної зручності і утримання в руці.

  716 грн
 • Speck Presidio Grip White/Black (iPhone X)
  716 грн
  Speck Presidio Grip White/Black (iPhone X)

  Артикул: SP-103131-1909 Чохол для iPhone X -  Speck Presidio Grip White/Black побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей, і надати суворості, плюс до цього ребриста поверхня для максимальної зручності і утримання в руці.

  716 грн
 • Speck Presidio Grip Eclipse Blue/Carbon Black (iPhone X)
  716 грн
  Speck Presidio Grip Eclipse Blue/Carbon Black (iPhone X)

  Артикул: SP-103131-6587 Чохол для iPhone X -  Speck Presidio Grip Eclipse Blue/Carbon Blackпобудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей, і надати суворості в класичному чорному кольорі, плюс до цього ребриста поверхня для максимальної зручності і утримання в руці.

  716 грн
 • Speck fop Apple iPhone XR PRESIDIO GRIP - BLACKBLACK
  725 грн
  Speck Presidio Grip (iPhone XR- Black/Black)

  Артикул: SP-117059-1050 Чохол для iPhone XR - Speck Presidio Grip (iPhone XR- Black/Black) - захисний чохол, з зручними виступами, які дозволяють легко утримувати телефон в руці і не ковзати, навіть на дуже слизьких поверхностях. Цей чохол відноситься до серії преміальних чохлів від Speck, і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист...

  725 грн
 • Speck Presidio Pro (iPhone XR - Eclipse Black/Black)
  725 грн
  Speck Presidio Pro (iPhone XR - Black/Black)

  Артикул: SP-119391-1050 Чохол для iPhone XR - Speck Presidio Pro (iPhone XR - Black/Black) - захисний тонкий чохол з антимікробним покриттям. Цей чохол відноситься до серії преміальних чохлів від Speck, і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone XR від неприємностей.

  725 грн
 • Speck Presidio Grip (iPhone XR- Eclipse Blue/Carbon Black)
  725 грн
  Speck Presidio Grip (iPhone XR- Eclipse Blue/Carbon Black)

  Артикул: SP-117059-6587 Чохол для iPhone XR - Speck Presidio Grip (iPhone XR- Eclipse Blue/Carbon Black) - захисний чохол, з зручними виступами, які дозволяють легко утримувати телефон в руці і не ковзати, навіть на дуже слизьких поверхностях. Цей чохол відноситься до серії преміальних чохлів від Speck, і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси...

  725 грн
 • Speck fop Apple iPhone XR PRESIDIO GRIP - MICROCHIP GREYBALLPOINT BLUE
  725 грн
  Speck Presidio Grip (iPhone XR- Microchip Grey/Ballpoint...

  Артикул: SP-117059-7569 Чохол для iPhone XR - Speck Presidio Grip (iPhone XR- Microchip Grey/Ballpoint Blue) - захисний чохол, з зручними виступами, які дозволяють легко утримувати телефон в руці і не ковзати, навіть на дуже слизьких поверхностях. Цей чохол відноситься до серії преміальних чохлів від Speck, і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші...

  725 грн
 • Speck Presidio Grip (iPhone XR- Graphite Grey/Charcoal Grey)
  725 грн
  Speck Presidio Grip (iPhone XR- Graphite Grey/Charcoal Grey)

  Артикул: SP-117059-5731 Чохол для iPhone XR - Speck Presidio Grip (iPhone XR- Graphite Grey/Charcoal Grey) - захисний чохол, з зручними виступами, які дозволяють легко утримувати телефон в руці і не ковзати, навіть на дуже слизьких поверхностях. Цей чохол відноситься до серії преміальних чохлів від Speck, і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші...

  725 грн
 • Speck Presidio Clear + Glitter Clear/Gold Glitter (iPhone X)
  812 грн
  Speck Presidio Clear + Glitter Clear/Gold Glitter (iPhone X)
  1 Рейтинг

  Артикул: SP-103132-5636 Speck Presidio Clear + Glitter Clear/Gold Glitter (iPhone X) - прозорий чохол з мерехтінням преміальної серії. Побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей.

  812 грн
 • Speck Presidio Clear + Print Shimmer Floral Metallic Gold (iPhone X)
  812 грн
  Speck Presidio Clear + Print Shimmer Floral Metallic Gold...

  Артикул: SP-103136-6677 Speck Presidio Clear + Print Shimmer Floral Metallic Gold (iPhone X) - прозорий чохол з міжшаровим малюнком преміальної серії. Побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей.

  812 грн
 • Speck Presidio Clear + Print City Bike Metallic Gold Yellow (iPhone X)
  812 грн
  Speck Presidio Clear + Print City Bike Metallic Gold...

  Артикул: SP-103136-6678 Speck Presidio Clear + Print City Bike Metallic Gold Yellow (iPhone X) - прозорий чохол з міжшаровим малюнком преміальної серії. Побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей.

  812 грн
 • Speck Presidio Clear (iPhone XR- Glitter Clear/Gold Glitter)
  870 грн
  Speck Presidio Clear (iPhone XR- Glitter Clear/Gold Glitter)

  Артикул: SP-117068-5636 Чохол для iPhone XR - Speck Presidio Clear (iPhone XR- Glitter Clear/Gold Glitter) - прозорий чохол з мерехтінням преміальної серії. Побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone XR від неприємностей.

  870 грн
 • Speck Presidio Sport (iPhone XR- Vintage Purple/Pitaya Pink/Cattleya Pink)
  870 грн
  Speck Presidio Sport (iPhone XR- Vintage Purple/Pitaya...

  Артикул: SP-117071-7576 Чохол для iPhone XR - Speck Presidio Sport (iPhone XR- Vintage Purple/Pitaya Pink/Cattleya Pink) - захисний 3-х шаровий чохол, з антибактеріальним покриттям Microban і захистом на 360 градусів. Цей чохол відноситься до серії преміальних чохлів від Speck, і побудований на основі 3 шарової структури, це дозволяє збільшити Ваші шанси на захист iPhone XR від...

  870 грн
 • Speck Presidio Sport (iPhone XR - Jet Ski Teal/Dolphin Grey/Black)
  870 грн
  Speck Presidio Sport (iPhone XR - Jet Ski Teal/Dolphin...

  Артикул: SP-117071-7566 Чохол для iPhone XR - Speck Presidio Sport (iPhone XR - Jet Ski Teal/Dolphin Grey/Black) - захисний 3-х шаровий чохол, з антибактеріальним покриттям Microban і захистом на 360 градусів. Цей чохол відноситься до серії преміальних чохлів від Speck, і побудований на основі 3 шарової структури, це дозволяє збільшити Ваші шанси на захист iPhone XR від...

  870 грн
 • Speck Presidio Sport (iPhone XR - Black/Gunmetal Grey/Black)
  870 грн
  Speck Presidio Sport (iPhone XR - Black/Gunmetal Grey/Black)

  Артикул: SP-117071-6683 Чохол для iPhone XR - Speck Presidio Sport (iPhone XR - Black/Gunmetal Grey/Black) - захисний 3-х шаровий чохол, з антибактеріальним покриттям Microban і захистом на 360 градусів. Цей чохол відноситься до серії преміальних чохлів від Speck, і побудований на основі 3 шарової структури, це дозволяє збільшити Ваші шанси на захист iPhone XR від неприємностей.

  870 грн
 • Speck Presidio Folio Leather (iPhone X - Black Black)
  986 грн
  Speck Presidio Folio Leather (iPhone X - Black Black)

  Артикул: SP-110972-1050 Чохол для iPhone X - Speck Presidio Folio Leather (iPhone X - Black Black)-захисний чохол з фліпом, з прихованим розміщенням банківських карток (до 3 шт). Цей чохол відноситься до серії преміальних чохлів від Speck, і побудований на основі 2-х шарової структури, це дозволяє збільшити Ваші шанси на захист iPhone XS Max від неприємностей.

  986 грн
 • Speck Presidio Grip (iPhone XR Max - Microchip Grey/Ballpoint Blue)
  986 грн
  Speck Presidio Grip (iPhone XS Max - Microchip...

  Артикул: SP-117106-7569 Чохол для iPhone XS Max - Speck Presidio Grip (iPhone XS Max - Microchip Grey/Ballpoint Blue) - захисний чохол, з зручними виступами, які дозволяють легко утримувати телефон в руці і не ковзати, навіть на дуже слизьких поверхностях. Цей чохол відноситься до серії преміальних чохлів від Speck, і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє...

  986 грн
 • Speck Presidio Pro (iPhone XS Max - Black)
  986 грн
  Speck Presidio Pro (iPhone XS Max - Black/Black)
  1 Рейтинг

  Артикул: SP-119393-1050 Чохол для iPhone XS Max - Speck Presidio Pro (iPhone XS Max - Black/Black) - захисний тонкий чохол з антимікробним покриттям. Цей чохол відноситься до серії преміальних чохлів від Speck, і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone XS Max від неприємностей.

  986 грн
 • Speck for Apple iPhone XS Max PRESIDIO GRIP - GRAPHITE GREYCHARCOAL GREY
  986 грн
  Speck Presidio Grip (iPhone XS Max- Graphite...

  Артикул: SP-117106-5731 Чохол для iPhone XS Max - Speck Presidio Grip (iPhone XS Max - Graphite Grey/Charcoal Grey) - захисний чохол, з зручними виступами, які дозволяють легко утримувати телефон в руці і не ковзати, навіть на дуже слизьких поверхностях. Цей чохол відноситься до серії преміальних чохлів від Speck, і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти...

  986 грн
 • Speck CandyShell White/Charcoal(iPhone SE/5/5s)
  203 грн
  Speck CandyShell White/Charcoal(iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1560 Чохол для iPhone SE / 5 / 5s - Speck CandyShell White / Charcoal-надійний захист і прикраса для телефону. Модель Speck CandyShell White /Charcoal - це стильний і легкий чохол, який виконаний з двох частин, спеціально для iPhone 5. Перша частина - тверда оболонка, стійка до подряпин і ударів, друга частина - м'яка гумова підкладка всередині чохла, яка...

  203 грн
 • Speck PixelSkin HD Pomodoro Red (iPhone SE/5/5s)
  203 грн
  Speck PixelSkin HD Pomodoro Red (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1583 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck PixelSkin HD Pomodoro Red тонкий, гладкий і зручний кейс. Серія PixelSkin HD від Speck забезпечує належний рівень захисту при щоденній експлуатації, стиль відчувається в кожній плитці. Класичні, насичені кольори надають телефону детальності і складності, адже форма "намальовані" дуже детально.

  203 грн
 • Speck CandyShell with FacePlate Black/Slate Grey (iPhone 5/5s)
  203 грн
  Speck CandyShell with FacePlate Black/Slate Grey (iPhone...

  Артикул: SP-SPK-A2487 Чохол для iPhone 5 / 5s - Speck CandyShell with FacePlate Black/Slate Grey (iPhone 5/5s) - чохол із захисною накладкою FacePlate на екран. Speck CandyShell + FacePlate тонкий, зручний і головне надійний чохол, який зручно лежить в руці і приємний на дотик, його зручно брати зі столу і носити в кишені.

  203 грн
 • Speck CandyShell Satin Bayou Blue Raspberry Pink (iPhone SE/5/5s)
  203 грн
  Speck CandyShell Satin Bayou Blue Raspberry Pink (iPhone...

  Артикул: SP-SPK-A1580 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck CandyShell Satin Bayou Blue Raspberry Pink- надійний захист і прикраса для телефону. Модель Speck CandyShell Pool BlueWild/Salmon Pink - це стильний і легкий чохол, який виконаний з двох частин, спеціально для iPhone 5. Перша частина - тверда оболонка, стійка до подряпин і ударів, друга частина - м'яка гумова підкладка...

  203 грн
 • Speck CandyShell Pool BlueWild/Salmon Pink (iPhone SE/5/5s)
  203 грн
  Speck CandyShell Pool BlueWild/Salmon Pink (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1564 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck CandyShell Pool BlueWild/Salmon Pink - надійний захист і прикраса для телефону. Модель Speck CandyShell Pool BlueWild/Salmon Pink - це стильний і легкий чохол, який виконаний з двох частин, спеціально для iPhone 5. Перша частина - тверда оболонка, стійка до подряпин і ударів, друга частина - м'яка гумова підкладка...

  203 грн
 • Speck PixelSkin Peacock Blue (iPhone SE/5/5s)
  203 грн
  Speck PixelSkin Peacock Blue (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1587 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck PixelSkin Peacock Blue тонкий, гладкий і зручний кейс. Серія PixelSkin Peacock Blue від Speck забезпечує належний рівень захисту при щоденній експлуатації, стиль відчувається в кожній плитці. Класичні, насичені кольори надають телефону детальності і складності, адже форма "намальовані" дуже детально.

  203 грн
 • Speck PixelSkin Lemongrass Yellow (iPhone SE/5/5s)
  203 грн
  Speck PixelSkin Lemongrass Yellow (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1588 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck PixelSkin Lemongrass Yellow тонкий, гладкий і зручний кейс. Серія PixelSkin Lemongrass Yellow від Speck забезпечує належний рівень захисту при щоденній експлуатації, стиль відчувається в кожній плитці. Класичні, насичені кольори надають телефону детальності і складності, адже форма "намальовані" дуже детально.

  203 грн
 • Speck PixelSkin Raspberry Pink (iPhone SE/5/5s)
  203 грн
  Speck PixelSkin Raspberry Pink (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1589 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck PixelSkin Raspberry Pink тонкий, гладкий і зручний кейс. Серія PixelSkin Raspberry Pink від Speck забезпечує належний рівень захисту при щоденній експлуатації, стиль відчувається в кожній плитці. Класичні, насичені кольори надають телефону детальності і складності, адже форма "намальовані" дуже детально.

  203 грн
 • Speck FabShell FreshBloom /Coral Pink Black (iPhone SE/5/5s)
  203 грн
  Speck FabShell FreshBloom /Coral Pink Black (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1596 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck FabShell FreshBloom/Coral Pink Black - надійний захист і прикраса для телефону. Speck FabShell FreshBloom/Coral Pink Black - тонкий, зручний і головне надійний чохол, який зручно лежить в руці і приємний на дотик, його зручно брати зі столу і носити в кишені.

  203 грн
 • Speck CandyShell White/Peacock Blue (iPhone SE/5/5s)
  369 грн
  Speck CandyShell White/Peacock Blue (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1561 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck CandyShell White/Peacock Blue-надійний захист і прикраса для телефону. Модель Speck CandyShell White /Charcoal - це стильний і легкий чохол, який виконаний з двох частин, спеціально для iPhone 5. Перша частина - тверда оболонка, стійка до подряпин і ударів, друга частина - м'яка гумова підкладка всередині чохла, яка...

  369 грн
 • Speck Presidio Clear Onyx/Black Matte (iPhone 7 Plus)
  435 грн
  Speck Presidio Clear Onyx/Black Matte (iPhone 7 Plus)

  Артикул: SP-79982-5747 Чохол Speck Presidio Clear Onyx/Black Matte (iPhone 7 Plus), відноситься до серії преміальніх чохлів від Speck і створений із поліуретану , це дозволяє збільшити Ваші шанси на захист iPhone 7 Plus від неприємностей.

  435 грн
 • Speck Presidio Black/Black (iPhone X)
  716 грн
  Speck Presidio Black/Black (iPhone X)

  Артикул: SP-103130-1050 Чохол Speck Presidio Black/Black (iPhone X), відноситься до серії преміальніх чохлів від Speck і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей.

  716 грн
Показані 1 - 40 із 60 пунктів
Speck

Чохли та кейси Speck - захист без компромісів для ваших мобільних девайсів! З продукцією Speck ви отримаєте оптимальний захист і, разом з ним, все інше: гарний дизайн, плавні лінії, простоту і функціональність. Компанія Speck більше 15 років розробляє аксесуари, призначені для захисту iPhone та інших мобільних гаджетів. Основні виробничі потужно...

Чохли та кейси Speck - захист без компромісів для ваших мобільних девайсів! З продукцією Speck ви отримаєте оптимальний захист і, разом з ним, все інше: гарний дизайн, плавні лінії, простоту і функціональність. Компанія Speck більше 15 років розробляє аксесуари, призначені для захисту iPhone та інших мобільних гаджетів. Основні виробничі потужності розташовані в самому серці Силіконової долини - Пало Альто.
Команда інженерів-мрійників, експериментаторів і геніїв натхненно і з великою майстерністю створює продукти, які відрізняються оригінальним дизайном і високою технологічністю. Вони пишаються тим, що в результаті їх роботи втілюються в життя всі ідеї по створенню продукції, яка не тільки відмінно захищає ваші пристрої, але і відповідає вашому образу і стилю життя. Хітами продажів бренду є кричущі, стильні і міцні чохли серій CandyShell, MightyShell і Presidio, просто ідеально підходять для iPhone! Чохли Speck відрізняються від інших виробників не тільки модним виглядом, а й іншими важливими особливостями в галузі охорони гаджета від пошкоджень. Це запатентовані двошарові чохли, які складаються з жорсткого і м'якого шарів, забезпечують безкомпромісний захист в чудовому дизайні, що дозволяє вашому iPhone вільно ковзати з кишені в кишеню без зайвих перешкод.

Детальнiше