Speck Товарів у наявності: 54

на сторінку
Показані 1 - 20 із 54 товарів
 • Speck CandyShell White/Peacock Blue (iPhone SE/5/5s)
  196 грн
  Speck CandyShell White/Peacock Blue (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1561 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck CandyShell White/Peacock Blue-надійний захист і прикраса для телефону. Модель Speck CandyShell White /Charcoal - це стильний і легкий чохол, який виконаний з двох частин, спеціально для iPhone 5. Перша частина - тверда оболонка, стійка до подряпин і ударів, друга частина - м'яка гумова підкладка всередині чохла, яка...

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck CandyShell White/Charcoal(iPhone SE/5/5s)
  196 грн
  Speck CandyShell White/Charcoal(iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1560 Чохол для iPhone SE / 5 / 5s - Speck CandyShell White / Charcoal-надійний захист і прикраса для телефону. Модель Speck CandyShell White /Charcoal - це стильний і легкий чохол, який виконаний з двох частин, спеціально для iPhone 5. Перша частина - тверда оболонка, стійка до подряпин і ударів, друга частина - м'яка гумова підкладка всередині чохла, яка...

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck FabShell FreshBloom /Coral Pink Black (iPhone SE/5/5s)
  196 грн
  Speck FabShell FreshBloom /Coral Pink Black (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1596 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck FabShell FreshBloom/Coral Pink Black - надійний захист і прикраса для телефону. Speck FabShell FreshBloom/Coral Pink Black - тонкий, зручний і головне надійний чохол, який зручно лежить в руці і приємний на дотик, його зручно брати зі столу і носити в кишені.

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck PixelSkin HD Pomodoro Red (iPhone SE/5/5s)
  196 грн
  Speck PixelSkin HD Pomodoro Red (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1583 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck PixelSkin HD Pomodoro Red тонкий, гладкий і зручний кейс. Серія PixelSkin HD від Speck забезпечує належний рівень захисту при щоденній експлуатації, стиль відчувається в кожній плитці. Класичні, насичені кольори надають телефону детальності і складності, адже форма "намальовані" дуже детально.

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck CandyShell Pool BlueWild/Salmon Pink (iPhone SE/5/5s)
  196 грн
  Speck CandyShell Pool BlueWild/Salmon Pink (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1564 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck CandyShell Pool BlueWild/Salmon Pink - надійний захист і прикраса для телефону. Модель Speck CandyShell Pool BlueWild/Salmon Pink - це стильний і легкий чохол, який виконаний з двох частин, спеціально для iPhone 5. Перша частина - тверда оболонка, стійка до подряпин і ударів, друга частина - м'яка гумова підкладка...

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck FabShell MegaPlaid Black (iPhone SE/5/5s)
  196 грн
  Speck FabShell MegaPlaid Black (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1590 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck FabShell MegaPlaid Black - надійний захист і прикраса для телефону. Speck FabShell MegaPlaid Black - тонкий, зручний і головне надійний чохол, який зручно лежить в руці і приємний на дотик, його зручно брати зі столу і носити в кишені.

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck CandyShell with FacePlate Black/Slate Grey (iPhone 5/5s)
  196 грн
  Speck CandyShell with FacePlate Black/Slate Grey (iPhone...

  Артикул: SP-SPK-A2487 Чохол для iPhone 5 / 5s - Speck CandyShell with FacePlate Black/Slate Grey (iPhone 5/5s) - чохол із захисною накладкою FacePlate на екран. Speck CandyShell + FacePlate тонкий, зручний і головне надійний чохол, який зручно лежить в руці і приємний на дотик, його зручно брати зі столу і носити в кишені.

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck FabShell MegaPlaid Spectrum (iPhone SE/5/5s)
  196 грн
  Speck FabShell MegaPlaid Spectrum (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1592 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck FabShell MegaPlaid Spectrum - надійний захист і прикраса для телефону. Speck FabShell MegaPlaid Spectrum - тонкий, зручний і головне надійний чохол, який зручно лежить в руці і приємний на дотик, його зручно брати зі столу і носити в кишені.

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck PixelSkin Raspberry Pink (iPhone SE/5/5s)
  196 грн
  Speck PixelSkin Raspberry Pink (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1589 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck PixelSkin Raspberry Pink тонкий, гладкий і зручний кейс. Серія PixelSkin Raspberry Pink від Speck забезпечує належний рівень захисту при щоденній експлуатації, стиль відчувається в кожній плитці. Класичні, насичені кольори надають телефону детальності і складності, адже форма "намальовані" дуже детально.

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck FabShell ColorBar Arctic (iPhone SE/5/5s)
  196 грн
  Speck FabShell ColorBar Arctic (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1593 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck FabShell ColorBar Arctic- надійний захист і прикраса для телефону. Speck FabShell ColorBar Arctic - тонкий, зручний і головне надійний чохол, який зручно лежить в руці і приємний на дотик, його зручно брати зі столу і носити в кишені.

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck PixelSkin Lemongrass Yellow (iPhone SE/5/5s)
  196 грн
  Speck PixelSkin Lemongrass Yellow (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1588 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck PixelSkin Lemongrass Yellow тонкий, гладкий і зручний кейс. Серія PixelSkin Lemongrass Yellow від Speck забезпечує належний рівень захисту при щоденній експлуатації, стиль відчувається в кожній плитці. Класичні, насичені кольори надають телефону детальності і складності, адже форма "намальовані" дуже детально.

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck FabShell LoveBirds Teal(iPhone SE/5/5s)
  196 грн
  Speck FabShell LoveBirds Teal(iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1595 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck FabShell LoveBirds Teal - надійний захист і прикраса для телефону. Speck FabShell LoveBirds Teal - тонкий, зручний і головне надійний чохол, який зручно лежить в руці і приємний на дотик, його зручно брати зі столу і носити в кишені.

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck PixelSkin Peacock Blue (iPhone SE/5/5s)
  196 грн
  Speck PixelSkin Peacock Blue (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1587 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck PixelSkin Peacock Blue тонкий, гладкий і зручний кейс. Серія PixelSkin Peacock Blue від Speck забезпечує належний рівень захисту при щоденній експлуатації, стиль відчувається в кожній плитці. Класичні, насичені кольори надають телефону детальності і складності, адже форма "намальовані" дуже детально.

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck FabShell DigiTribe Pink/Blue (iPhone SE/5/5s)
  196 грн
  Speck FabShell DigiTribe Pink/Blue (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1591 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck FabShell DigiTribe Pink/Blue - надійний захист і прикраса для телефону. Speck FabShell DigiTribe Pink/Blue- тонкий, зручний і головне надійний чохол, який зручно лежить в руці і приємний на дотик, його зручно брати зі столу і носити в кишені.

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck CandyShell Satin Bayou Blue Raspberry Pink (iPhone SE/5/5s)
  196 грн
  Speck CandyShell Satin Bayou Blue Raspberry Pink (iPhone...

  Артикул: SP-SPK-A1580 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck CandyShell Satin Bayou Blue Raspberry Pink- надійний захист і прикраса для телефону. Модель Speck CandyShell Pool BlueWild/Salmon Pink - це стильний і легкий чохол, який виконаний з двох частин, спеціально для iPhone 5. Перша частина - тверда оболонка, стійка до подряпин і ударів, друга частина - м'яка гумова підкладка...

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck Presidio Inked Marbled Floral Peach Matte/Marine Blue (iPhone 7)
  449 грн
  Speck Presidio Inked Marbled Floral Peach Matte/Marine...

  Артикул: SP-79990-5760 Чохол для iPhone 7 Speck Presidio Inked Marbled Floral Peach Matte/Marine Blue, відноситься до серії преміальніх чохлів від Speck і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone 7 від неприємностей.

  449 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck Presidio Black/Black (iPhone X)
  477 грн
  Speck Presidio Black/Black (iPhone X)

  Артикул: SP-103130-1050 Чохол Speck Presidio Black/Black (iPhone X), відноситься до серії преміальніх чохлів від Speck і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей.

  477 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck Presidio Dusty Green (iPhone X)
  477 грн
  Speck Presidio Dusty Green (iPhone X)

  Артикул: SP-103130-6586 Чохол Speck Presidio Dusty Green (iPhone X), відноситься до серії преміальніх чохлів від Speck і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей.

  477 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck Presidio Show Clear/Black (iPhone X)
  477 грн
  Speck Presidio Show Clear/Black (iPhone X)

  Артикул: SP-103134-5905 Speck Presidio Show Clear/Black (iPhone X) - прозорий чохол преміальної серії побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей. Прозора конструкція дозволяє візуально позначити модель, при цьому не прикрити колір самого iPhone X.

  477 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck Presidio Show Clear/Rose Gold (iPhone X)
  477 грн
  Speck Presidio Show Clear/Rose Gold (iPhone X)

  Артикул: SP-103134-6244 Speck Presidio Show Clear/Rose Gold (iPhone X) - прозорий чохол преміальної серії побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей. Прозора конструкція дозволяє візуально позначити модель, при цьому не прикрити колір самого iPhone X.

  477 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 20 із 54 товарів
Speck

Чохли та кейси Speck - захист без компромісів для ваших мобільних девайсів! З продукцією Speck ви отримаєте оптимальний захист і, разом з ним, все інше: гарний дизайн, плавні лінії, простоту і функціональність. Компанія Speck більше 15 років розробляє аксесуари, призначені для захисту iPhone та інших мобільних гаджетів. Основні виробничі потужно...

Чохли та кейси Speck - захист без компромісів для ваших мобільних девайсів! З продукцією Speck ви отримаєте оптимальний захист і, разом з ним, все інше: гарний дизайн, плавні лінії, простоту і функціональність. Компанія Speck більше 15 років розробляє аксесуари, призначені для захисту iPhone та інших мобільних гаджетів. Основні виробничі потужності розташовані в самому серці Силіконової долини - Пало Альто.
Команда інженерів-мрійників, експериментаторів і геніїв натхненно і з великою майстерністю створює продукти, які відрізняються оригінальним дизайном і високою технологічністю. Вони пишаються тим, що в результаті їх роботи втілюються в життя всі ідеї по створенню продукції, яка не тільки відмінно захищає ваші пристрої, але і відповідає вашому образу і стилю життя. Хітами продажів бренду є кричущі, стильні і міцні чохли серій CandyShell, MightyShell і Presidio, просто ідеально підходять для iPhone! Чохли Speck відрізняються від інших виробників не тільки модним виглядом, а й іншими важливими особливостями в галузі охорони гаджета від пошкоджень. Це запатентовані двошарові чохли, які складаються з жорсткого і м'якого шарів, забезпечують безкомпромісний захист в чудовому дизайні, що дозволяє вашому iPhone вільно ковзати з кишені в кишеню без зайвих перешкод.

Детальнiше