Фільтр:

В наявності

Ціна

56 грн - 1989 грн

Speck Товарів у наявності: 58

на сторінку
Показані 1 - 20 із 58 пунктів
 • Speck FabShell MegaPlaid Black (iPhone SE/5/5s)
  196 грн
  Speck FabShell MegaPlaid Black (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1590 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck FabShell MegaPlaid Black - надійний захист і прикраса для телефону. Speck FabShell MegaPlaid Black - тонкий, зручний і головне надійний чохол, який зручно лежить в руці і приємний на дотик, його зручно брати зі столу і носити в кишені.

  196 грн
 • Speck FabShell MegaPlaid Spectrum (iPhone SE/5/5s)
  196 грн
  Speck FabShell MegaPlaid Spectrum (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1592 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck FabShell MegaPlaid Spectrum - надійний захист і прикраса для телефону. Speck FabShell MegaPlaid Spectrum - тонкий, зручний і головне надійний чохол, який зручно лежить в руці і приємний на дотик, його зручно брати зі столу і носити в кишені.

  196 грн
 • Speck FabShell LoveBirds Teal(iPhone SE/5/5s)
  196 грн
  Speck FabShell LoveBirds Teal(iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1595 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck FabShell LoveBirds Teal - надійний захист і прикраса для телефону. Speck FabShell LoveBirds Teal - тонкий, зручний і головне надійний чохол, який зручно лежить в руці і приємний на дотик, його зручно брати зі столу і носити в кишені.

  196 грн
 • Speck FabShell DigiTribe Pink/Blue (iPhone SE/5/5s)
  196 грн
  Speck FabShell DigiTribe Pink/Blue (iPhone SE/5/5s)

  Артикул: SP-SPK-A1591 Чохол для iPhone SE/5/5s - Speck FabShell DigiTribe Pink/Blue - надійний захист і прикраса для телефону. Speck FabShell DigiTribe Pink/Blue- тонкий, зручний і головне надійний чохол, який зручно лежить в руці і приємний на дотик, його зручно брати зі столу і носити в кишені.

  196 грн
 • Speck Presidio Inked Marbled Floral Peach Matte/Marine Blue (iPhone 7)
  449 грн
  Speck Presidio Inked Marbled Floral Peach Matte/Marine...

  Артикул: SP-79990-5760 Чохол для iPhone 7 Speck Presidio Inked Marbled Floral Peach Matte/Marine Blue, відноситься до серії преміальніх чохлів від Speck і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone 7 від неприємностей.

  449 грн
 • Speck Presidio Black/Black (iPhone X)
  477 грн
  Speck Presidio Black/Black (iPhone X)

  Артикул: SP-103130-1050 Чохол Speck Presidio Black/Black (iPhone X), відноситься до серії преміальніх чохлів від Speck і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей.

  477 грн
 • Speck Presidio Dusty Green (iPhone X)
  477 грн
  Speck Presidio Dusty Green (iPhone X)

  Артикул: SP-103130-6586 Чохол Speck Presidio Dusty Green (iPhone X), відноситься до серії преміальніх чохлів від Speck і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей.

  477 грн
 • Speck Presidio Show Clear/Black (iPhone X)
  477 грн
  Speck Presidio Show Clear/Black (iPhone X)

  Артикул: SP-103134-5905 Speck Presidio Show Clear/Black (iPhone X) - прозорий чохол преміальної серії побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей. Прозора конструкція дозволяє візуально позначити модель, при цьому не прикрити колір самого iPhone X.

  477 грн
 • Speck Presidio Show Clear/Rose Gold (iPhone X)
  477 грн
  Speck Presidio Show Clear/Rose Gold (iPhone X)

  Артикул: SP-103134-6244 Speck Presidio Show Clear/Rose Gold (iPhone X) - прозорий чохол преміальної серії побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей. Прозора конструкція дозволяє візуально позначити модель, при цьому не прикрити колір самого iPhone X.

  477 грн
 • Speck Presidio Clear + Glitter Clear/Gold Glitter (iPhone X)
  477 грн
  Speck Presidio Clear + Glitter Clear/Gold Glitter (iPhone X)
  1 Рейтинг

  Артикул: SP-103132-5636 Speck Presidio Clear + Glitter Clear/Gold Glitter (iPhone X) - прозорий чохол з мерехтінням преміальної серії. Побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей.

  477 грн
 • Speck Presidio Clear + Glitter Bella Pink/Gold Glitter (iPhone X)
  477 грн
  Speck Presidio Clear + Glitter Bella Pink/Gold Glitter...

  Артикул: SP-103132-6603 Speck Presidio Clear + Glitter Bella Pink/Gold Glitter (iPhone X) - прозорий чохол з мерехтінням преміальної серії. Побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей.

  477 грн
 • Speck Presidio Clear + Print City Bike Metallic Gold Yellow (iPhone X)
  477 грн
  Speck Presidio Clear + Print City Bike Metallic Gold...

  Артикул: SP-103136-6678 Speck Presidio Clear + Print City Bike Metallic Gold Yellow (iPhone X) - прозорий чохол з міжшаровим малюнком преміальної серії. Побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей.

  477 грн
 • Speck Presidio Clear + Print Shimmer Floral Metallic Gold (iPhone X)
  477 грн
  Speck Presidio Clear + Print Shimmer Floral Metallic Gold...

  Артикул: SP-103136-6677 Speck Presidio Clear + Print Shimmer Floral Metallic Gold (iPhone X) - прозорий чохол з міжшаровим малюнком преміальної серії. Побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей.

  477 грн
 • Speck Presidio Grip Eclipse Blue/Carbon Black (iPhone X)
  477 грн
  Speck Presidio Grip Eclipse Blue/Carbon Black (iPhone X)

  Артикул: SP-103131-6587 Чохол для iPhone X -  Speck Presidio Grip Eclipse Blue/Carbon Blackпобудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей, і надати суворості в класичному чорному кольорі, плюс до цього ребриста поверхня для максимальної зручності і утримання в руці.

  477 грн
 • Speck Presidio Grip White/Black (iPhone X)
  477 грн
  Speck Presidio Grip White/Black (iPhone X)

  Артикул: SP-103131-1909 Чохол для iPhone X -  Speck Presidio Grip White/Black побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone X від неприємностей, і надати суворості, плюс до цього ребриста поверхня для максимальної зручності і утримання в руці.

  477 грн
 • Speck Presidio Grip (iPhone XR Max - Microchip Grey/Ballpoint Blue)
  561 грн
  Speck Presidio Grip (iPhone XS Max - Microchip...

  Артикул: SP-117106-7569 Чохол для iPhone XS Max - Speck Presidio Grip (iPhone XS Max - Microchip Grey/Ballpoint Blue) - захисний чохол, з зручними виступами, які дозволяють легко утримувати телефон в руці і не ковзати, навіть на дуже слизьких поверхностях. Цей чохол відноситься до серії преміальних чохлів від Speck, і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє...

  561 грн
 • Speck fop Apple iPhone XR PRESIDIO GRIP - MICROCHIP GREYBALLPOINT BLUE
  673 грн
  Speck Presidio Grip (iPhone XR- Microchip Grey/Ballpoint...

  Артикул: SP-117059-7569 Чохол для iPhone XR - Speck Presidio Grip (iPhone XR- Microchip Grey/Ballpoint Blue) - захисний чохол, з зручними виступами, які дозволяють легко утримувати телефон в руці і не ковзати, навіть на дуже слизьких поверхностях. Цей чохол відноситься до серії преміальних чохлів від Speck, і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші...

  673 грн
 • Speck Presidio Grip (iPhone XR- Graphite Grey/Charcoal Grey)
  729 грн
  Speck Presidio Grip (iPhone XR- Graphite Grey/Charcoal Grey)

  Артикул: SP-117059-5731 Чохол для iPhone XR - Speck Presidio Grip (iPhone XR- Graphite Grey/Charcoal Grey) - захисний чохол, з зручними виступами, які дозволяють легко утримувати телефон в руці і не ковзати, навіть на дуже слизьких поверхностях. Цей чохол відноситься до серії преміальних чохлів від Speck, і побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші...

  729 грн
 • Speck Presidio Sport (iPhone XR- Vintage Purple/Pitaya Pink/Cattleya Pink)
  729 грн
  Speck Presidio Sport (iPhone XR- Vintage Purple/Pitaya...

  Артикул: SP-117071-7576 Чохол для iPhone XR - Speck Presidio Sport (iPhone XR- Vintage Purple/Pitaya Pink/Cattleya Pink) - захисний 3-х шаровий чохол, з антибактеріальним покриттям Microban і захистом на 360 градусів. Цей чохол відноситься до серії преміальних чохлів від Speck, і побудований на основі 3 шарової структури, це дозволяє збільшити Ваші шанси на захист iPhone XR від...

  729 грн
 • Speck Presidio Clear (iPhone XR- Glitter Clear/Gold Glitter)
  729 грн
  Speck Presidio Clear (iPhone XR- Glitter Clear/Gold Glitter)

  Артикул: SP-117068-5636 Чохол для iPhone XR - Speck Presidio Clear (iPhone XR- Glitter Clear/Gold Glitter) - прозорий чохол з мерехтінням преміальної серії. Побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист iPhone XR від неприємностей.

  729 грн
Показані 1 - 20 із 58 пунктів
Speck

Чохли та кейси Speck - захист без компромісів для ваших мобільних девайсів! З продукцією Speck ви отримаєте оптимальний захист і, разом з ним, все інше: гарний дизайн, плавні лінії, простоту і функціональність. Компанія Speck більше 15 років розробляє аксесуари, призначені для захисту iPhone та інших мобільних гаджетів. Основні виробничі потужно...

Чохли та кейси Speck - захист без компромісів для ваших мобільних девайсів! З продукцією Speck ви отримаєте оптимальний захист і, разом з ним, все інше: гарний дизайн, плавні лінії, простоту і функціональність. Компанія Speck більше 15 років розробляє аксесуари, призначені для захисту iPhone та інших мобільних гаджетів. Основні виробничі потужності розташовані в самому серці Силіконової долини - Пало Альто.
Команда інженерів-мрійників, експериментаторів і геніїв натхненно і з великою майстерністю створює продукти, які відрізняються оригінальним дизайном і високою технологічністю. Вони пишаються тим, що в результаті їх роботи втілюються в життя всі ідеї по створенню продукції, яка не тільки відмінно захищає ваші пристрої, але і відповідає вашому образу і стилю життя. Хітами продажів бренду є кричущі, стильні і міцні чохли серій CandyShell, MightyShell і Presidio, просто ідеально підходять для iPhone! Чохли Speck відрізняються від інших виробників не тільки модним виглядом, а й іншими важливими особливостями в галузі охорони гаджета від пошкоджень. Це запатентовані двошарові чохли, які складаються з жорсткого і м'якого шарів, забезпечують безкомпромісний захист в чудовому дизайні, що дозволяє вашому iPhone вільно ковзати з кишені в кишеню без зайвих перешкод.

Детальнiше