Incipio Товарів у наявності: 3

Показані 1 - 3 із 3 товарів
 • Incipio Tuxen for iPad Pro Black
  346 грн
  Incipio Tuxen for iPad Pro Black

  Артикул: IPD-306-BLK Чохол для iPad Pro 9.7 '' - Incipio Tuxen for iPad Pro Black забезпечує повне перекриття при мінімальних розмірах, є ідеальним рішенням для щоденного використання. В основі захисту чохла, жорстка оболонка з полікарбонату Plextonium і гладка приємна на дотик PU-шкіра, таке поєднання дозволяє ідеально підігнати iPad за формою, що гарантує максимальний захист.

  346 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio LEXINGTON for iPad Air - Black
  421 грн
  Incipio LEXINGTON for iPad Air - Black

  Артикул: IPD-330-BLK Чохол для iPad Air- Incipio Lexington Black для тих технофобів які не довіряють магнітним застібкам і звикли все робити по-старому - за допомогою язичкової застібки. У всьому іншому Incipio Lexington Black також добре захищає iPad по всьому периметру.

  421 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Faraday Folio for iPad Pro - Gray
  1 035 грн
  Incipio Faraday Folio for iPad Pro - Gray

  Артикул: IPD-285-GRY Чохол для iPad Pro 12.9 '' Incipio Faraday Folio Gray - дозволить захистити, і підтримувати в безпеці ваш планшет. В основі захисту чохла, жорстка оболонка з полікарбонату Plextonium і гладка приємна на дотик PU-шкіра, таке поєднання дозволяє ідеально підігнати iPad за формою, що гарантує максимальний захист. Магнітна засувка дозволяє не переживати за...

  1 035 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 3 із 3 товарів
Incipio

Incipio випускає всілякі варіанти чохлів для iPad, як для минулих моделей так і для самих новітніх версій поточного року, серед них: чохли для iPad Pro, для iPad 9.7 (2017), для iPad Air 2, для iPad Air, для iPad mini 4, для iPad mini 1/2/3, для iPad 2/3/4. Всі ці моделі можна купити в будь-якому кольорі, з потрібним функціоналом, і звичайно з н...

Incipio випускає всілякі варіанти чохлів для iPad, як для минулих моделей так і для самих новітніх версій поточного року, серед них: чохли для iPad Pro, для iPad 9.7 (2017), для iPad Air 2, для iPad Air, для iPad mini 4, для iPad mini 1/2/3, для iPad 2/3/4. Всі ці моделі можна купити в будь-якому кольорі, з потрібним функціоналом, і звичайно з найкращим рівнем захисту для iPad.
 
Чохли для Apple iPad від Incipio мають запатентовані рішення і матеріали які дозволяють їм бути кращим проміж конкурентів на ринку, серед них: Плекстоній (анг. Plextonium) -полікарбонат з дуже високою щільністю, запатентований корпорацією Incipio, забезпечує краще на ринку серед конкурентів опір волозі і появи подряпин, дозволяє виготовляти надійні і міцні чохли з дуже тонкими стінками всього 1,5 мм.

Детальнiше