Incipio Товарів у наявності: 46

на сторінку
Показані 1 - 20 із 46 товарів
 • Incipio Feather Pure Clear
  196 грн
  Incipio Feather Pure Clear

  Артикул: IPH-1436-CLR Чохол для iPhone SE - Incipio Feather Pure Clear- це надлегкий прозорий чохол з полікарбонату Plextonium з високою щільністю, товщина стінок всього 1,52 мм, з вагою всього 14 грам, при цьому забезпечує всебічний захист вашого iPhone SE від пилу і подряпин. Incipio Feather Pure Clear гладкий, ультратонкий чохол замикається на задній панелі пристрою для...

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Sugar Paper Wrapped Case for iPhone 7 - Chambray
  196 грн
  Incipio Sugar Paper Wrapped Case for iPhone 7 - Chambray

  Артикул: SPIPH-001-CH Чохол iPhone 7 Incipio Sugar Paper Wrapped Case в оформленні Chambray створений спільно з відомим виробником канцелярських виробів, ну і природно отримав монограму в стилі і оформленні "Sugar Paper". Чохол відлитий з твердого і міцного - полікарбонату, а з лицьового боку обтягнутий тканиною з захисним шаром, що додатково дозволяє не ковзати в руках.

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Esquire Series Carnaby Black (iPhone 7)
  421 грн
  Incipio Esquire Series Carnaby Black (iPhone 7)
  1 Рейтинг

  Артикул: IPH-1485-CBK Чохол для iPhone 7 - Incipio Esquire Series Carnaby Black входить в серію Incipio Esquire з цим чохлом, зраджувати своєму стилю заради захисту. Цей чохол спеціально розроблений для надійного захисту і довговічності, корпус Esquire Series має гладкий дизайн, що складається з міцної твердої оболонки і амортизуючого полімерного матеріалу.

  421 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Esquire Series Carnaby Gray (iPhone 7)
  421 грн
  Incipio Esquire Series Carnaby Gray (iPhone 7)

  Артикул: IPH-1485-CGY Чохол для iPhone 7 - Incipio Esquire Series Carnaby Gray входить в серію Incipio Esquire з цим чохлом, зраджувати своєму стилю заради захисту. Цей чохол спеціально розроблений для надійного захисту і довговічності, корпус Esquire Series має гладкий дизайн, що складається з міцної твердої оболонки і амортизуючого полімерного матеріалу.

  421 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Esquire Series Carnaby Khaki (iPhone 7)
  421 грн
  Incipio Esquire Series Carnaby Khaki (iPhone 7)
  1 Рейтинг

  Артикул: IPH-1485-CKH Чохол для iPhone 7 - Incipio Esquire Series Carnaby Khaki входить в серію Incipio Esquire з цим чохлом, зраджувати своєму стилю заради захисту. Цей чохол спеціально розроблений для надійного захисту і довговічності, корпус Esquire Series має гладкий дизайн, що складається з міцної твердої оболонки і амортизуючого полімерного матеріалу.

  421 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Feather for Apple iPhone 7 Plus - Iridescent Champagne
  421 грн
  Incipio Feather for Apple iPhone 7 Plus - Iridescent...

  Артикул: IPH-1493-CHM Чохол для iPhone 7 Plus Incipio Iridescent Champagne - це надлегкий чохол в кольорі Iridescent Champagne (art. IPH-1493-CHM) і при товщині пластика в 1,52 мм, важить всього 18 грам, при цьому забезпечує всебічний захист вашого iPhone 7 Plus від пилу і подряпин.

  421 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Feather for Apple iPhone 7 Plus - Gray
  421 грн
  Incipio Feather for Apple iPhone 7 Plus - Gray

  Артикул: IPH-1493-GRY Чохол для iPhone 7 Plus Incipio Feather Gray - це надлегкий чохол в сірому кольорі  (art. IPH-1493-GRY) і при товщині пластика в 1,52 мм, важить всього 18 грам, при цьому забезпечує всебічний захист вашого iPhone 7 Plus від пилу і подряпин.

  421 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Starry Night
  421 грн
  Incipio Starry Night

  Артикул: IPH-1484-STN Чехол для  iPhone 7 Incipio Starry Night прозрачный тонкий чехол-накладка Design Series от Incipio и известных дизайнеров. Нанесенный рисунок будет постоянно напоминать о том, чтобы ваше стремление и ваша мотивация были выше мерцающего солнца, мерцающих звезд и сверкающей луны. Чехол отлично защищает от ежедневного износа и царапин. Продолжайте тянуться к...

  421 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Esquire Series Carnaby Khaki (iPhone 7 Plus)
  421 грн
  Incipio Esquire Series Carnaby Khaki (iPhone 7 Plus)

  Артикул: IPH-1511-CKH Чохол для iPhone 7 Plus Incipio Esquire Series Carnaby Khaki входить в серію Incipio Esquire з цим чохлом, зраджувати своєму стилю заради захисту. Цей чохол спеціально розроблений для надійного захисту і довговічності, корпус Esquire Series має гладкий дизайн, що складається з міцної твердої оболонки і амортизуючого полімерного матеріалу.

  421 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Feather for iPhone 7 Plus - Black
  421 грн
  Incipio Feather Black

  Артикул: IPH-1493-BLK Чохол для iPhone 7 Plus Incipio Feather Black - це надлегкий чохол в чорному кольорі  (art. IPH-1493-BLK) і при товщині пластика в 1,52 мм, важить всього 18 грам, при цьому забезпечує всебічний захист вашого iPhone 7 Plus від пилу і подряпин.

  421 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Esquire Series Carnaby Black(iPhone 7 Plus)
  421 грн
  Incipio Esquire Series Carnaby Black(iPhone 7 Plus)

  Артикул: IPH-1511-CBK Чохол для iPhone 7 Plus Incipio Esquire Series Carnaby Black входить в серію Incipio Esquire з цим чохлом, зраджувати своєму стилю заради захисту. Цей чохол спеціально розроблений для надійного захисту і довговічності, корпус Esquire Series має гладкий дизайн, що складається з міцної твердої оболонки і амортизуючого полімерного матеріалу.

  421 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Feather Pure Clear
  421 грн
  Incipio Feather Pure Clear

  Артикул: IPH-1468-CLR Чохол для iPhone 7 - Incipio Feather Pure Clear- це надлегкий прозорий чохол з полікарбонату Plextonium з високою щільністю, товщина стінок всього 1,52 мм, з вагою всього 14 грам, при цьому забезпечує всебічний захист вашого iPhone 7 від пилу і подряпин. Incipio Feather Pure Clear гладкий, ультратонкий чохол замикається на задній панелі пристрою для...

  421 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Esquire Series Carnaby Gray(iPhone 7 Plus)
  421 грн
  Incipio Esquire Series Carnaby Gray(iPhone 7 Plus)
  1 Рейтинг

  Артикул: IPH-1511-CGY Чохол для iPhone 7 Plus Incipio Esquire Series Carnaby Gray входить в серію Incipio Esquire з цим чохлом, зраджувати своєму стилю заради захисту. Цей чохол спеціально розроблений для надійного захисту і довговічності, корпус Esquire Series має гладкий дизайн, що складається з міцної твердої оболонки і амортизуючого полімерного матеріалу.

  421 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Lovestruck
  421 грн
  Incipio Lovestruck

  Артикул: IPH-1484-LVS Чохол для iPhone 7 Incipio Lovestruck прозорий тонкий чохол-накладка Design Series від Incipio і відомих дизайнерів. Вражені стрілою Амура або закохані по вуха - цей чохол буде нагадувати про Вашу половинку і потребу постійного захисту, навіть якщо Ви до втратите свідомость від несподіваного освідчення в коханні. Захищає від подряпин і від сліз...

  421 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Rebecca Minkoff Glitterball Emojis
  421 грн
  Incipio Rebecca Minkoff Glitterball Emojis

  Артикул: RMIPH-013-EM Чохол для iPhone 7 - Incipio Rebecca Minkoff Glitterball Emojis - спільна робота гіганта і лідера у виробництві чохлів для iPhone та дизайнера Rebecca Minkoff. Чохол зроблений з прозорого полікарбонату наповнений блисками (гліттер) в мінеральному маслі - що додає чохлу унікальності та неповторності.

  421 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Design Series Fall 2016 Blue Willow
  421 грн
  Incipio Blue Willow

  Артикул: IPH-1509-BLW Чохол для iPhone 7 Plus Incipio Design Series Fall 2016 Blue Willow прозорий тонкий чохол-накладка з поліуретану. Він забезпечує легкий і вишуканий захист Вашого телефону покриваючи його малюнком блакитної верби (Blue Willow). Incipio Blue Willow стане надійним захисником для вашого iPhone 7 Plus де б він не знаходився, в жіночій сумочці в Києві або в...

  421 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Design Series Classic Princess Peach Holographic Kisses (iPhone X)
  449 грн
  Incipio Design Series Classic Princess Peach Holographic...

  Артикул: IPH-1651-KISS Incipio Design Series Classic Princess Peach Holographic Kisses (iPhone X) - прозорий чохол з голографічним малюнком у вигляді кількох поцілунків. Він обертає телефон в захисний полікарбонатний шар з “граючими” поцілунками-голограмами, які добре виблискують на сонці або при світлі ламп.

  449 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Design Series Classic Princess Peach Cosmic Metallic (iPhone X)
  449 грн
  Incipio Design Series Classic Princess Peach Cosmic...

  Артикул: IPH-1651-CSM Incipio Design Series Classic Princess Peach Cosmic Metallic (iPhone X) - прозорий чохол з малюнком у вигляді зірок і місяця. Він обертає телефон в захисний полікарбонатний шар з “граючим” малюнком, який добре виблискує на сонці або при світлі ламп.

  449 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Design Series Classic Princess Peach Glitter Star Cut Out (iPhone X)
  449 грн
  Incipio Design Series Classic Princess Peach Glitter Star...

  Артикул: IPH-1651-STR Incipio Design Series Classic Princess Peach Glitter Star Cut Out (iPhone X) - напівпрозорий чохол з малюнком у вигляді зірок. Він обертає телефон в захисний полікарбонатний шар з “граючим” малюнком, який добре виблискує на сонці або при світлі ламп.

  449 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Incipio Design Series Classic Princess Peach Multi-Glitter (iPhone X)
  449 грн
  Incipio Design Series Classic Princess Peach...

  Артикул: IPH-1651-GLTR Incipio Design Series Classic Princess Peach Multi-Glitter (iPhone X) - напівпрозорий чохол з малюнком з блискіток (гліттера). Він обертає телефон в захисний полікарбонатний шар з малюнком, який добре виблискує на сонці або при світлі ламп.

  449 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 20 із 46 товарів
Incipio

Чохли, кейси, накладки Incipio для iPhone в першу чергу мають належний рівень захисту і звичайно стиль, якого немає ні у одного конкурента. Компанія співпрацює як з світовими брендами, так і з окремими дизайнерами в світі моди і аксесуарів. Така робота "на першій лінії" забезпечує передовий фідбек по товарам, плюс дозволяє бути в тренді світових...

Чохли, кейси, накладки Incipio для iPhone в першу чергу мають належний рівень захисту і звичайно стиль, якого немає ні у одного конкурента. Компанія співпрацює як з світовими брендами, так і з окремими дизайнерами в світі моди і аксесуарів. Така робота "на першій лінії" забезпечує передовий фідбек по товарам, плюс дозволяє бути в тренді світових поглядів на модні кольори сезону і матеріали.
Магазин чохлів Incipio для iPhone - ProBag є офіційним дилером і авторизованим партнером Incipio в Україні, це дозволяє запропонувати кращі ціни, оптимальний вибір і підбір за характеристиками серед яких тип матеріалу, підбір по моделі і багато інших.

Детальнiше