Фільтр:

В наявності

Ціна

56 грн - 1989 грн

Lunecase Товарів у наявності: 2

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
 • Lunecase CULT for iPhone 6/6s
  56 грн
  Lunecase CULT for iPhone 6/6s
  2 Рейтинг

  Артикул: LC-CULT

  56 грн
 • Lunecase ICON for iPhone 6/6s
  56 грн
  Lunecase ICON for iPhone 6/6s

  Артикул: LC-ICON Чохол для iPhone 6 / 6S Lunecase Icon використовує додаткове LED-підсвічування для інформаційного супроводу при отримання повідомлень на один з месенджерів: IMessage, Facebook Messenger, VK, Skype, WhatsApp, Viber і багато інших працюють з Apple Notification Center.

  56 грн
Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Lunecase

Здивувати чимось в світі аксесуарів для мобільних пристроїв з кожним днем ​​стає все складніше. «Винуватцями» цього є тисячі компаній по всьому світу, які працюють на благо всього людства і власної вигоди :) Багато аксесуари несуть не тільки естетичну і практичну нотки, а й функціональний натяк, що дозволяє, наприклад, заряджати без дротів, здій...

Здивувати чимось в світі аксесуарів для мобільних пристроїв з кожним днем ​​стає все складніше. «Винуватцями» цього є тисячі компаній по всьому світу, які працюють на благо всього людства і власної вигоди :) Багато аксесуари несуть не тільки естетичну і практичну нотки, а й функціональний натяк, що дозволяє, наприклад, заряджати без дротів, здійснювати NFC-платежі, збільшувати час автономної роботи і так далі.

Але майже всі чохли мають недоліки, які і виникають за рахунок цього функціонального блага: вага і габарити, зайнятість порту і жахливий зовнішній вигляд ... список можна продовжувати довго. А ось Lunecase ґрунтовно підійшли до цього питання і винайшли один з найперспективніших чохлів для iphone. Основна фішка чохлів Lunecase, що вони вловлюють електромагнітне випромінювання смартфона і, завдяки цьому, Ви знаєте коли відбувається вхідний дзвінок, а коли приходить повідомлення. Найцікавіше те, що завдяки цьому випромінюванню він живиться і включає відповідний LED-індикатор. На практиці чохол відображає вхідну інформацію раніше, ніж воно відобразится на дисплеї смартфона. В цьому є одне обмеження - Lunecase працює лише в GSM-мережах. Lunecase стане незамінним чохлом для тих, у кого беззвучний режим частенько не вимикається, а для інших він буде відмінним приводом доторкнутися до інноваційного майбутнього.

Детальнiше