Месенджер Немає жодного товару в цій категорії.

Месенджер

Месенджери Timbuk2 - або сумки через плече Timbuk2 це та категорія сумок завдяки якій весь світ дізнався про якість Timbuk2 і змусив всіх говорити про якість і іншим підхід до клієнтів, які вибирають для пересування по місту велосипед. Компанія була заснована в далекому 1989 році, людиною на ім'я Rob Honeycutt (Роб Ханікатт) і спочатку компанія ...

Месенджери Timbuk2 - або сумки через плече Timbuk2 це та категорія сумок завдяки якій весь світ дізнався про якість Timbuk2 і змусив всіх говорити про якість і іншим підхід до клієнтів, які вибирають для пересування по місту велосипед. Компанія була заснована в далекому 1989 році, людиною на ім'я Rob Honeycutt (Роб Ханікатт) і спочатку компанія називалася Scumbags, але в 1990 році компанія змінила назву на Timbuk2, частково натхнення на зміну імені підштовхнула американська рок-групи Timbuk3. Логотип компанії був вихор - логотип був розроблений засновником Rob Honeycutt і являє собою імітацію обертання колеса велосипеда. У жовтні 2005 року Rob Honeycutt продав Timbuk2 двом приватним фондам VMG Equity Partners і Capital Logic Partners, а сам починає розвивати своє нове дітище Rickshaw Bagworks, деякі моделі сумок у двох тепер конкуруючих компаній перетинаються.

Зараз Timbuk2 виробляє месенджери, рюкзаки, даффли, ролери та ще багато різних сумок, але головне це сумки для життя: месенджери, рюкзаки, сумки для ноутбуків, сумки для жінок, спортивні сумки (сумки для тренувань), ролери та сумки для тварин, а також багато інших сумок і серій Timbuk2 які Ви можете купити в магазині ProBag.

Детальнiше