Сумки на пояс Товарів у наявності: 23

на сторінку
Показані 1 - 20 із 23 пунктів
 • 389 грн

  Артикул: fanny-oxford-black Сумка на пояс POOLPARTY Fanny одне відділення, внутрішня кишеня, застібка "блискавка". Розміри: ширина 20см, висота 16см, товщина 5 см, регульований ремінь (максимальний обхват 100см). Виробник POOLPARTY (Україна)

  389 грн
 • 404 грн

  Артикул: bumbag-oxford-black Сумка на пояс (бананка, кондукторка) Poolparty BumBag (Oxford Black) - ідеальна міська сумка, як для хлопців так і для дівчат. У міру компактна, і зручна на кожен день вона дозволить взяти з собою все необхідне не відтягуючи кишені.

  404 грн
 • 404 грн

  Артикул: bumbag-mesh-black Сумка на пояс (бананка, кондукторка) Poolparty BumBag (Mesh Black) - ідеальна міська сумка, як для хлопців так і для дівчат. У міру компактна, і зручна на кожен день вона дозволить взяти з собою все необхідне не відтягуючи кишені.

  404 грн
 • 404 грн

  Артикул: bumbag-neon Сумка на пояс (бананка, кондукторка) Poolparty BumBag (Neon) - ідеальна міська сумка, як для хлопців так і для дівчат. У міру компактна, і зручна на кожен день вона дозволить взяти з собою все необхідне не відтягуючи кишені.

  404 грн
 • 404 грн

  Артикул: bumbag-velvet-red Сумка на пояс (бананка, кондукторка) Poolparty BumBag (Velvet Red) - ідеальна міська сумка, як для хлопців так і для дівчат. У міру компактна, і зручна на кожен день вона дозволить взяти з собою все необхідне не відтягуючи кишені.

  404 грн
 • 404 грн

  Артикул: bumbag-velvet-violet Сумка на пояс (бананка, кондукторка) Poolparty BumBag (Velvet Violet) - ідеальна міська сумка, як для хлопців так і для дівчат. У міру компактна, і зручна на кожен день вона дозволить взяти з собою все необхідне не відтягуючи кишені.

  404 грн
 • 404 грн

  Артикул: bumbag-velvet-brown Сумка на пояс (бананка, кондукторка) Poolparty BumBag (Velvet Brown) - ідеальна міська сумка, як для хлопців так і для дівчат. У міру компактна, і зручна на кожен день вона дозволить взяти з собою все необхідне не відтягуючи кишені.

  404 грн
 • 404 грн

  Артикул: bumbag-oxford-red Сумка на пояс (бананка, кондукторка) Poolparty BumBag (Oxford Red) - ідеальна міська сумка, як для хлопців так і для дівчат. У міру компактна, і зручна на кожен день вона дозволить взяти з собою все необхідне не відтягуючи кишені.

  404 грн
 • 404 грн

  Артикул: bumbag-oxford-darkblue Сумка на пояс (бананка, кондукторка) Poolparty BumBag (Dark Blue) - ідеальна міська сумка, як для хлопців так і для дівчат. У міру компактна, і зручна на кожен день вона дозволить взяти з собою все необхідне не відтягуючи кишені.

  404 грн
 • 404 грн

  Артикул: bumbag-camo Сумка на пояс (бананка, кондукторка) Poolparty BumBag (Camo) - ідеальна міська сумка, як для хлопців так і для дівчат. У міру компактна, і зручна на кожен день вона дозволить взяти з собою все необхідне не відтягуючи кишені.

  404 грн
 • 404 грн

  Артикул: bumbag-ripple Сумка на пояс (бананка, кондукторка) Poolparty BumBag (Ripple) - ідеальна міська сумка, як для хлопців так і для дівчат. У міру компактна, і зручна на кожен день вона дозволить взяти з собою все необхідне не відтягуючи кишені.

  404 грн
 • 495 грн

  Артикул: beltbag-brown Сумка на пояс POOLPARTY Beltbag одне відділення, зовнішня кишеня на "блискавці", Внутрішня кишеня, застібка "блискавка" Розміри: ширина 20см, висота 12см, товщина 4 см, регульований ремінь (максимальний обхват 100см) Виробник: POOLPARTY (Україна)

  495 грн
 • 534 грн

  Артикул: waistbag-shine-black Сумка-бананка з паєтками PLPRT матеріал: паєтки. Підкладка: поліестер. Одне відділення, застібка "блискавка". Розміри: ширина 42см, висота 14см, товщина 9 см, регульований ремінь (максимальне охоплення 110см). Виробник POOLPARTY (Україна)

  534 грн
 • 1 028 грн

  Артикул: waistbag-leather-black Шкіряна сумка-бананка PLPRT матеріал: натуральна шкіра. Підкладка: поліестер. Одне відділення, застібка "блискавка" Розміри: ширина 42см, висота 14см, товщина 9 см, регульований ремінь (максимальне охоплення 110см). Виробник POOLPARTY (Україна)

  1 028 грн
 • 385 грн

  Артикул: bumbag-signature-black Сумка на пояс (бананка, кондукторка) Poolparty BumBag (Signature Black) - ідеальна міська сумка, як для хлопців так і для дівчат. У міру компактна, і зручна на кожен день вона дозволить взяти з собою все необхідне не відтягуючи кишені.

  385 грн
 • 389 грн

  Артикул: bumbag-oxford-khaki Сумка на пояс (бананка, кондукторка) Poolparty BumBag (Oxford Khaki) - ідеальна міська сумка, як для хлопців так і для дівчат. У міру компактна, і зручна на кожен день вона дозволить взяти з собою все необхідне не відтягуючи кишені.

  389 грн
 • 389 грн

  Артикул: bumbag-jeans Сумка на пояс (бананка, кондукторка) Poolparty BumBag (Jeans) - ідеальна міська сумка, як для хлопців так і для дівчат. У міру компактна, і зручна на кожен день вона дозволить взяти з собою все необхідне не відтягуючи кишені.

  389 грн
 • 399 грн

  Артикул: fanny-hearts Сумка на пояс POOLPARTY Fanny одне відділення, внутрішню кишеню, застібка "блискавка". Розміри: ширина 20см, висота 16см, товщина 5 см, регульований ремінь (максимальний обхват 100см) Виробник POOLPARTY (Україна)

  399 грн
 • 404 грн

  Артикул: bumbag-hearts Сумка на пояс (бананка, кондукторка) Poolparty BumBag (Hearts) - ідеальна міська сумка, як для хлопців так і для дівчат. У міру компактна, і зручна на кожен день вона дозволить взяти з собою все необхідне не відтягуючи кишені.

  404 грн
 • 435 грн
  1 Рейтинг

  Артикул: puffer-silver Стьобана сумка POOLPARTY Puffer на пояс / на плече одне відділення, зовнішня кишеня на "липучці", внутрішню кишеню, застібка "блискавка", ремінь Розміри: 25х18 см, довжина ременя 96 см Виробник POOLPARTY (Україна)

  435 грн
Показані 1 - 20 із 23 пунктів
Сумки на пояс

Сумки на пояс Poolparty