Для міста Товарів у наявності: 155

на сторінку
Показані 1 - 20 із 155 пунктів
 • Osprey UL Stuff Waist Pack 1 (Poppy Orange)
  757 грн
  Osprey UL Stuff Waist Pack 1 (Poppy Orange)

  Артикул: 009.2509 Osprey UL Stuff Waist Pack 1 (Poppy Orange) - надлегка поясна сумка. Модель 2021 року. Вона однаково добре підходить як для подорожей, так і для повсякденного носіння. У сумки - проста система кріплення на талії і кілька корисних відділень, де можна розміщувати речі першої необхідності.

  757 грн
 • Osprey UL Stuff Waist Pack 1 (Tropic Teal)
  757 грн
  Osprey UL Stuff Waist Pack 1 (Tropic Teal)

  Артикул: 009.2511 Osprey UL Stuff Waist Pack 1 (Tropic Teal) - надлегка поясна сумка. Модель 2021 року. Вона однаково добре підходить як для подорожей, так і для повсякденного носіння. У сумки - проста система кріплення на талії і кілька корисних відділень, де можна розміщувати речі першої необхідності.

  757 грн
 • Osprey UL Stuff Waist Pack 1 (Shadow Grey)
  757 грн
  Osprey UL Stuff Waist Pack 1 (Shadow Grey)

  Артикул: 009.2512 Osprey UL Stuff Waist Pack 1 (Shadow Grey) - надлегка поясна сумка. Модель 2021 року. Вона однаково добре підходить як для подорожей, так і для повсякденного носіння. У сумки - проста система кріплення на талії і кілька корисних відділень, де можна розміщувати речі першої необхідності.

  757 грн
 • Osprey UL Stuff Waist Pack 1 (Venturi Blue)
  757 грн
  Osprey UL Stuff Waist Pack 1 (Venturi Blue)

  Артикул: 009.2679 Osprey UL Stuff Waist Pack 1 (Venturi Blue) - надлегка поясна сумка. Модель 2021 року. Вона однаково добре підходить як для подорожей, так і для повсякденного носіння. У сумки - проста система кріплення на талії і кілька корисних відділень, де можна розміщувати речі першої необхідності.

  757 грн
 • Osprey Daylite Waist (Basanite/Eclipse Grey)
  996 грн
  Osprey Daylite Waist (Basanite/Eclipse Grey)

  Артикул: 009.2708 Osprey Daylite Waist (Basanite/Eclipse Grey) - поясна сумка для подорожей і щоденного використання. Модель 2021 року. Легка, зручна і відмінно підходить для перенесення речей, необхідних протягом дня. Сумка оснащена комфортною системою перенесення, кишенею для сонцезахисних окулярів і внутрішнім кріпленням для ключів. Osprey Daylite Waist стане відмінним...

  996 грн
 • Osprey Ultralight Stuff Pack (Electric Lime)
  1 061 грн
  Osprey Ultralight Stuff Pack (Electric Lime)

  Артикул: 009.1132 Рюкзак Osprey Ultralight Stuff Pack (Electric Lime) - створений бути під рукою і не займати місця в складеному стані. Він пошитий з міцного і тонкого (усього 40D Nylon Ripstop) нейлону, що дозволяє складати її в дуже компактний розмір. Він підійде для щоденного використання в місті або в якості резервного рюкзака в тривалих подорожах, так як компактно...

  1 061 грн
 • Osprey Ultralight Stuff Pack (Poppy Orange)
  1 061 грн
  Osprey Ultralight Stuff Pack (Poppy Orange)

  Артикул: 009.1134 Рюкзак Osprey Ultralight Stuff Pack (Poppy Orange) - створений бути під рукою і не займати місця в складеному стані. Він пошитий з міцного і тонкого (усього 40D Nylon Ripstop) нейлону, що дозволяє складати її в дуже компактний розмір. Він підійде для щоденного використання в місті або в якості резервного рюкзака в тривалих подорожах, так як компактно...

  1 061 грн
 • Osprey Ultralight Stuff Pack (Shadow Grey)
  1 061 грн
  Osprey Ultralight Stuff Pack (Shadow Grey)

  Артикул: 009.1131 Рюкзак Osprey Ultralight Stuff Pack (Shadow Grey) - створений бути під рукою і не займати місця в складеному стані. Він пошитий з міцного і тонкого (усього 40D Nylon Ripstop) нейлону, що дозволяє складати її в дуже компактний розмір. Він підійде для щоденного використання в місті або в якості резервного рюкзака в тривалих подорожах, так як компактно...

  1 061 грн
 • Osprey Ultralight Stuff Pack (Tropic Teal)
  1 061 грн
  Osprey Ultralight Stuff Pack (Tropic Teal)

  Артикул: 009.1133 Рюкзак Osprey Ultralight Stuff Pack (Tropic Teal) - створений бути під рукою і не займати місця в складеному стані. Він пошитий з міцного і тонкого (усього 40D Nylon Ripstop) нейлону, що дозволяє складати її в дуже компактний розмір. Він підійде для щоденного використання в місті або в якості резервного рюкзака в тривалих подорожах, так як компактно...

  1 061 грн
 • Osprey Ultralight Stuff Duffel (Shadow Grey)
  1 061 грн
  Osprey Ultralight Stuff Duffel (Shadow Grey)

  Артикул: 009.2676 Дафл (спортивна сумка) Osprey Ultralight Stuff Duffel (Shadow Grey) - створений бути під рукою і не займати місця в складеному стані. Він пошитий з міцного і тонкого (усього 40D Nylon Ripstop) нейлону, що дозволяє складати її в дуже компактний розмір. Він підійде для щоденного використання в місті або в якості резервного рюкзака в тривалих подорожах, так...

  1 061 грн
 • Osprey Daylite Cinch Pack (Teakwood Yellow)
  1 659 грн
  Osprey Daylite Cinch Pack (Teakwood Yellow)

  Артикул: 009.2468 Osprey Daylite Cinch Pack (Teakwood Yellow) - компактний, міський рюкзак. Модель поєднує найкраще від серії Daylite, але отримала верхнє завантаження на пряжці для швидкого доступу до всіх необхідних речей. Завдяки низкопрофильной формі, малій вазі і вузькій спинці, підійде для катання на велосипеді.

  1 659 грн
 • Osprey Daylite Cinch Pack (Wave Blue)
  1 659 грн
  Osprey Daylite Cinch Pack (Wave Blue)

  Артикул: 009.2471 Osprey Daylite Cinch Pack (Wave Blue) - компактний, міський рюкзак. Модель поєднує найкраще від серії Daylite, але отримала верхнє завантаження на пряжці для швидкого доступу до всіх необхідних речей. Завдяки низкопрофильной формі, малій вазі і вузькій спинці, підійде для катання на велосипеді.

  1 659 грн
 • Osprey Savu 2 (Black)
  1 659 грн
  Osprey Savu 2 (Black)

  Артикул: 009.2534 Osprey Savu 2 (Black) - поясна сумка для катання на велосипеді. Модель 2021 року. У сумці передбачено відділення для питної пляшки, яка розміщується під нахилом - це дозволяє діставати і укладати пляшку навіть під час їзди. У сумці передбачено достатньо місця для зберігання предметів першої необхідності, таких як запасна трубка, мультитул і перекус.

  1 659 грн
 • Osprey Daylite Cinch Pack (Aluminum Grey)
  1 659 грн
  Osprey Daylite Cinch Pack (Aluminum Grey)

  Артикул: 009.2467 Osprey Daylite Cinch Pack (Aluminum Grey) - компактний, міський рюкзак. Модель поєднує найкраще від серії Daylite, але отримала верхнє завантаження на пряжці для швидкого доступу до всіх необхідних речей. Завдяки низкопрофильной формі, малій вазі і вузькій спинці, підійде для катання на велосипеді.

  1 659 грн
 • Osprey Daylite Cinch Pack (Black)
  1 659 грн
  Osprey Daylite Cinch Pack (Black)

  Артикул: 009.2472 Osprey Daylite Cinch Pack (Black) - компактний, міський рюкзак. Модель поєднує найкраще від серії Daylite, але отримала верхнє завантаження на пряжці для швидкого доступу до всіх необхідних речей. Завдяки низкопрофильной формі, малій вазі і вузькій спинці, підійде для катання на велосипеді.

  1 659 грн
 • Osprey Savu 2 (Claret Red)
  1 659 грн
  Osprey Savu 2 (Claret Red)

  Артикул: 009.2533 Osprey Savu 2 (Claret Red) - поясна сумка для катання на велосипеді. Модель 2021 року. У сумці передбачено відділення для питної пляшки, яка розміщується під нахилом - це дозволяє діставати і укладати пляшку навіть під час їзди. У сумці передбачено достатньо місця для зберігання предметів першої необхідності, таких як запасна трубка, мультитул і перекус.

  1 659 грн
 • Osprey Daylite Cinch Pack (Ash/Mamba Black)
  1 659 грн
  Osprey Daylite Cinch Pack (Ash/Mamba Black)

  Артикул: 009.2700 Osprey Daylite Cinch Pack (Ash/Mamba Black) - компактний, міський рюкзак. Модель поєднує найкраще від серії Daylite, але отримала верхнє завантаження на пряжці для швидкого доступу до всіх необхідних речей. Завдяки низкопрофильной формі, малій вазі і вузькій спинці, підійде для катання на велосипеді.

  1 659 грн
 • Osprey Daylite Cinch Pack (Tortuga/Dustmoss Green)
  1 659 грн
  Osprey Daylite Cinch Pack (Tortuga/Dustmoss Green)

  Артикул: 009.2702 Osprey Daylite Cinch Pack (Tortuga/Dustmoss Green) - компактний, міський рюкзак. Модель поєднує найкраще від серії Daylite, але отримала верхнє завантаження на пряжці для швидкого доступу до всіх необхідних речей. Завдяки низкопрофильной формі, малій вазі і вузькій спинці, підійде для катання на велосипеді.

  1 659 грн
 • Osprey Daylite (Black)
  1 991 грн
  Osprey Daylite (Black)

  Артикул: 009.2485 Osprey Daylite (Black) - міський рюкзак, спортивного стилю, легка і універсальна модель 2021 року. Osprey Daylite відмінно підходить для повсякденних потреб і пригод, а також підійде для мандрівників, в якості додаткового рюкзака меншого обсягу.

  1 991 грн
 • Osprey Daylite (Nieve Green)
  1 991 грн
  Osprey Daylite (Nieve Green)

  Артикул: 009.2486 Osprey Daylite (Nieve Green) - міський рюкзак, спортивного стилю, легка і універсальна модель 2021 року. Osprey Daylite відмінно підходить для повсякденних потреб і пригод, а також підійде для мандрівників, в якості додаткового рюкзака меншого обсягу.

  1 991 грн
Показані 1 - 20 із 155 пунктів
Для міста

Міські сумки і рюкзаки Osprey стануть вірними і надійними помічниками в місті на кожен день, в їх основі досвід кращих конструкторів рюкзаків для туристів з усього світу, кращі тканини і фурнітура - перевірені дощами, снігом і екстремальними температурами. Погодьтеся отримати першокласні рішення в міській сумці або рюкзаку це відмінний бонус до ...

Міські сумки і рюкзаки Osprey стануть вірними і надійними помічниками в місті на кожен день, в їх основі досвід кращих конструкторів рюкзаків для туристів з усього світу, кращі тканини і фурнітура - перевірені дощами, снігом і екстремальними температурами. Погодьтеся отримати першокласні рішення в міській сумці або рюкзаку це відмінний бонус до першокласного дизайну і продуманої функціональності - і все це може гарантувати Osprey. Магазин ProBag є авторизованим дилером міських сумок і рюкзаків Osprey, тому ми можемо запропонувати кращий вибір рюкзаків на кожен день, від американської компанії Osprey. У нас ви завжди зможете купити рюкзаки серій: Osprey Tropos, Osprey Talia, Osprey Nebula, Osprey Quasar, Osprey Nova, Osprey Questa, Osprey Daylite Plus, Osprey Daylite, Osprey Axis, Osprey Flare, Osprey Radial, Osprey Momentum, Osprey Pogo.

Детальнiше