Speck Товарів у наявності: 4

Показані 1 - 4 із 4 товарів
 • Speck SeeThru Pool Glossy (MacBook Pro 13”)
  196 грн
  Speck SeeThru Pool Glossy (MacBook Pro 13”)

  Артикул: SP-SPK-A1169 Чохол для MacBook Pro 13 "Speck SeeThru Pool Glossy - напівпрозорий кейс-накладка для Apple MacBook Pro. Speck SeeThru Pool Glossy виконаний з напівпрозорого міцного полікарбонату, який надійно захистить Ваш ноутбук від ударів, подряпин. Для MacBook Pro 13” - 2012 року.

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck SeeThru Clear Glossy (MacBook Pro 13")
  196 грн
  Speck SeeThru Clear Glossy (MacBook Pro 13")

  Артикул: SP-SPK-A1168 Чохол для MacBook Pro 13" - Speck SeeThru Clear Glossy- напівпрозорий кейс-накладка для Apple MacBook Pro. Speck SeeThru Clear виконаний з напівпрозорого міцного полікарбонату, який надійно захистить Ваш ноутбук від ударів, подряпин.

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck SeeThru Satin/Malachite Matte (MacBook Pro 13")
  196 грн
  Speck SeeThru Satin/Malachite Matte (MacBook Pro 13")

  Артикул: SP-SPK-A1482 Чохол для MacBook Pro 13" - Speck SeeThru Satin/Malachite Matte - напівпрозорий кейс-накладка для Apple MacBook Pro. Speck SeeThru Satin виконаний з напівпрозорого міцного полікарбонату, який надійно захистить Ваш ноутбук від ударів, подряпин.

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck Presidio Clear/Clear (MacBook Pro 13” with Touch Bar)
  1 964 грн
  Speck Presidio Clear/Clear (MacBook Pro 13” with Touch Bar)

  Артикул: SP-91219-5085 Чохол для MacBook Pro 13 "with Touch Bar - Speck Presidio Clear - відноситься до серії преміальних чохлів від Speck. Він побудований на основі 2 шарової структури, це дозволяє подвоїти Ваші шанси на захист MacBook від неприємностей.

  1 964 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 4 із 4 товарів
Speck

Чохли Speck для Macbook - елегантне, просте і функціональне рішення для захисту вашого Айпада. Продукція Apple, як і будь-яка інша, потребує постійного догляду і якісної захисту. Незважаючи на те, що Apple випускає деякі гаджети в металевих корпусах, вони все одно знаходяться в зоні ризику появи різних подряпин, дрібних пошкоджень, відколів, поп...

Чохли Speck для Macbook - елегантне, просте і функціональне рішення для захисту вашого Айпада. Продукція Apple, як і будь-яка інша, потребує постійного догляду і якісної захисту. Незважаючи на те, що Apple випускає деякі гаджети в металевих корпусах, вони все одно знаходяться в зоні ризику появи різних подряпин, дрібних пошкоджень, відколів, попадання пилу і бруду. І, найчастіше, єдиним способом уберегти пристрій від усього цього купити чохол Speck.

Чохли, папки, футляри та кейси Speck для Macbook розраховані, насамперед, на молодих людей, які вважають за краще весело проводити свій час, оскільки серед асортименту є не зовсім стандартні моделі. Наприклад, є чохли з ручками і ніжками - ідеальний варіант для дітей і дівчат. Всі чохли Speck для iPad надійно оберігають планшет, що не знижуючи, а навіть підвищуючи його функціональність завдяки можливості розміщувати його в зручному положенні під зручним кутом огляду. Тому якщо ви шукаєте надійного і стильного захисника для свого Айпада, вважайте, що ви його вже знайшли.

Детальнiше