Speck Товарів у наявності: 14

Показані 1 - 14 із 14 товарів
 • Speck for Apple iPad Mini 4 StyleFolio BLACKSLATE GREY
  196 грн
  Speck StyleFolio (iPad Mini 4 /Black-Slate Grey)

  Артикул: SP-SPK-A4171 Чохол для iPad Mini 4 - Speck StyleFolio (Black-Slate Grey) - завдяки всебічному захисту і неперевершеному дизайну, а також різноманітності колірних рішень, є ідеальним захисним кейсом в форматі чохол-книжка для iPad.

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck for Apple Ipad Mini 4 Stylefolio - Deep Sea BlueNickel Grey
  196 грн
  Speck StyleFolio (iPad Mini 4 /Deep Sea BlueNickel Grey)

  Артикул: SP-SPK-A4172 Чохол для iPad Mini 4 - Speck StyleFolio (Deep Sea BlueNickel Grey) - завдяки всебічному захисту і неперевершеному дизайну, а також різноманітності колірних рішень, є ідеальним захисним кейсом в форматі чохол-книжка для iPad.

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck FitFolio HalfTone Plaid Grey Red Core (iPad 2/3/4)
  196 грн
  Speck FitFolio HalfTone Plaid Grey Red Core (iPad 2/3/4)

  Артикул: SP-SPK-A1731 Чохол Speck FitFolio HalfTone Plaid Grey Red Core для iPad 2/3/4 - виготовлений з найсучасніших і безпечних полімерних матеріалів чохол для iPad 2/3/4, який чудово впорається із захистом вашого планшета від пошкоджень - подряпин , а також бруд і пил. Крім своєї основної функції, він є також і зручною підставкою, використовувати iPad 2/3/4 з якою набагато...

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck Fitfolio MegaPlaid Springtime (iPad mini 3/2/1)
  196 грн
  Speck Fitfolio MegaPlaid Springtime (iPad mini 3/2/1)

  Артикул: SP-SPK-A1633

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck for Apple iPad Mini 4 StyleFolio Kurbits Floral OrangeNacho OrangeHeather Purple
  421 грн
  Speck StyleFolio (iPad Mini 4 /Kurbits Floral OrangeNacho...

  Артикул: SP-71805-5070 ударостійкий чохол-книжка з нековзною поверхнею; трансформується в підставку; кришка закривається на засувку

  421 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck StyleFolio (iPad Mini 4 /Black-Slate Grey)
  421 грн
  Speck StyleFolio (iPad Mini 4 /Black-Slate Grey)

  Артикул: SP-71805-B565 Чохол для iPad Mini 4 - Speck StyleFolio (Black-Slate Grey) - завдяки всебічному захисту і неперевершеному дизайну, а також різноманітності колірних рішень, є ідеальним захисним кейсом в форматі чохол-книжка для iPad.

  421 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck Balance Folio Black/Slate Grey (iPad Pro 10.5'')
  701 грн
  Speck Balance Folio Black/Slate Grey (iPad Pro 10,5'')
  1 Рейтинг

  Артикул: SP-90941-B565 Чохол для iPad Pro 10,5''- Speck Balance Folio Black/Slate Grey. Як і багато інших чохлів для iPad він створений  створений для захисту, але має стиль - який виражений в детялях. Чохол Speck Balance Folio Black/Slate Grey  отримав необхідний рівень захисту і його надійність доведена в результаті лабораторних випробувань - навіть при падінні з висоти 1,2 м.

  701 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck Balance Folio Stormy Grey/Charcoal Grey (iPad Pro 10,5”)
  701 грн
  Speck Balance Folio Stormy Grey/Charcoal Grey (iPad Pro...

  Артикул: SP-91905-5999 Чохол для iPad Pro 10,5” - Speck Balance Folio Stormy Grey/Charcoal Grey. Як і багато інших чохлів для iPad він створений  створений для захисту, але має стиль - який виражений в детялях. Чохол Speck Balance Folio Stormy Grey/Charcoal Grey отримав необхідний рівень захисту і його надійність доведена в результаті лабораторних випробувань - навіть при...

  701 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck Balance Folio Dark Poppy/Velvet Red (iPad Pro 10,5”)
  701 грн
  Speck Balance Folio Dark Poppy/Velvet Red (iPad Pro 10,5”)

  Артикул: SP-91905-6055 Чохол для iPad Pro 10,5” - Speck Balance Folio Dark Poppy/Velvet Red. Як і багато інших чохлів для iPad він створений  створений для захисту, але має стиль - який виражений в детялях. Чохол Speck Balance Folio Dark Poppy/Velvet Red отримав необхідний рівень захисту і його надійність доведена в результаті лабораторних випробувань - навіть при падінні з...

  701 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck Balance Folio Black/Slate Grey (iPad Pro 10,5”)
  701 грн
  Speck Balance Folio Black/Slate Grey (iPad Pro 10,5”)

  Артикул: SP-91905-B565 Чохол для iPad Pro 10,5” - Speck Balance Folio Black/Slate Grey. Як і багато інших чохлів для iPad він створений  створений для захисту, але має стиль - який виражений в детялях. Чохол Speck Balance Folio Black/Slate Grey  отримав необхідний рівень захисту і його надійність доведена в результаті лабораторних випробувань - навіть при падінні з висоти 1,2 м.

  701 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck Balance Folio Black Slate/Grey (iPad Pro 12,9”)
  792 грн
  Speck Balance Folio Black Slate/Grey (iPad Pro 12,9”)

  Артикул: SP-90915-B565 Чохол для iPad Pro 12,9 "(2015 р, 2017 р) - Speck Balance Folio Black Slate/Grey створений для захисту, але має стиль. Чохол Speck Balance Folio Black Slate/Grey отримав необхідний рівень захисту і його надійність доведена в результаті лабораторних випробувань - навіть при падінні з висоти 1,2 м.

  792 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck for Apple ipad 97 Case-E table - GreyGreen
  1 038 грн
  Speck for Apple ipad 97 Case-E table - GreyGreen
  1 Рейтинг

  Артикул: SP-122461-7945 Дитячий чохол для iPad 9.7 Speck Case-E table (iPad 9.7) Grey Green розроблений спеціально для дітей. Адже діти люблять гаджети не менш, ніж дорослі. На планшеті можна подивитися серію улюбленого мультфільму, не чекаючи приходу додому і показу за розкладом. Можна грати в безліч ігор, в тому числі розвиваючих.

  1 038 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck Case-E table (iPad 9.7) Sandia Red Brilliant Blue
  1 038 грн
  Speck Case-E table (iPad 9.7) Sandia Red Brilliant Blue

  Артикул: SP-122461-7943 Дитячий чохол для iPad 9.7 Speck Case-E table (iPad 9.7) Sandia Red Brilliant Blue розроблений спеціально для дітей. Адже діти люблять гаджети не менш, ніж дорослі. На планшеті можна подивитися серію улюбленого мультфільму, не чекаючи приходу додому і показу за розкладом. Можна грати в безліч ігор, в тому числі розвиваючих.

  1 038 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Speck StyleFolio Pencil Black/Slate Grey (iPad Pro 12,9”)
  1 486 грн
  Speck StyleFolio Pencil Black/Slate Grey (iPad Pro 12,9”)

  Артикул: SP-76702-B565 Чохол для iPad Pro - Speck StyleFolio Pencil Black /Slate Grey (iPad Pro 12,9 ") - крім відмінного зовнішнього вигляду, має вбудований тримач для стилуса. Завдяки всебічному захисти і неперевершеному дизайну цей планшет є ідеальним захисним кейсом в форматі чохол-книжка для iPad.

  1 486 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 14 із 14 товарів
Speck

Чохли Speck для iPad - елегантне, просте і функціональне рішення для захисту вашого Айпада. Вони розраховані, насамперед, на молодих людей, які вважають за краще весело проводити свій час, оскільки серед асортименту є не зовсім стандартні моделі. Наприклад, є чохли з ручками і ніжками - ідеальний варіант для дітей і дівчат. Всі чохли Speck для i...

Чохли Speck для iPad - елегантне, просте і функціональне рішення для захисту вашого Айпада. Вони розраховані, насамперед, на молодих людей, які вважають за краще весело проводити свій час, оскільки серед асортименту є не зовсім стандартні моделі. Наприклад, є чохли з ручками і ніжками - ідеальний варіант для дітей і дівчат. Всі чохли Speck для iPad надійно оберігають планшет, та не знижують, а навіть підвищуючи його функціонал, завдяки можливості розміщувати його в зручному положенні під зручним кутом огляду. Тому якщо ви шукаєте надійного і стильного захисника для свого Айпада, вважайте, що ви його вже знайшли.

Чохли для iPad від Speck це найбільш якісний, сучасний виріб, який обов'язково викличе хороші враження від використання. Така перевагу означає пристрасть до зручності за оптимальною вартістю. Чохли від Speck підкреслюють зовнішню привабливість планшету, завдяки великій різноманітності доступних забарвлень. Тому його можна сміливо рекомендувати всім незалежно від статі, адже виріб підлаштовується під вимоги власника. Важливою частиною є доступ до функціональних елементів, які нічим не обмежені. Тобто ви завжди можете використовувати всі необхідні функції свого пристрою, не знімаючи чохол, завдяки наявності спеціальних вирізів для клавіш, камери, портів і не тільки. Тому при потребі зарядити телефон або ж зняти відео, виріб жодним чином не затримує цей процес, більш того він навіть ніяк не вплине на вашу роботу.

Чохли Speck для iPad дуже комфортні в експлуатації. Адже в їх виробництві компанія застосовувала виключно якісні матеріали, завдяки чому виріб буде зручно лежати в долонях і не вислизати. Звичайно ж, головною метою будь-якого чохла Speck є захист пристрою від всіляких пошкоджень.

Детальнiше