Фільтр:

В наявності

Ціна

56 грн - 1989 грн

Tylt Товарів у наявності: 2

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
 • TYLT NEON PINK BAND SHIELD
  56 грн
  TYLT NEON PINK BAND SHIELD

  Артикул: IP5DPBNDNP-T Чохол TYLT NEON PINK BAND SHIELD додає лише 3 мм до розмірів вашого телефону. Кольорова стрічка і окантовка країв екрану виконані з силікону. Задня та бокові сторони чохла жорсткі, але гнучкі, тим самим забезпечують надійну ударостойкость. Даний чохол зберігає дуже щільну і точну посадку, властиву всім чохлам TYLT.

  56 грн
 • TYLT LIME BAND SHIELD
  56 грн
  TYLT LIME BAND SHIELD

  Артикул: IP5DPBNDL-T Чохол TYLT LIME BAND SHIELD додає лише 3 мм до розмірів вашого телефону. Кольорова стрічка і окантовка країв екрану виконані з силікону. Задня та бокові сторони чохла жорсткі, але гнучкі, тим самим забезпечують надійну ударостойкость. Даний чохол зберігає дуже щільну і точну посадку, властиву всім чохлам TYLT.

  56 грн
Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Tylt

TYLT завжди на передньому краї інновацій в мобільних аксесуарах, надаючи користувачам можливість переглянути планку якості за розумні гроші в сторону більшого і кращого. Всього за 3 роки TYLT отримав 10 премій Innovations Awards від Асоціації побутової електроніки і більше ніж в 3 рази збільшив свій обсяг продажів, розширивши асортимент бездрото...

TYLT завжди на передньому краї інновацій в мобільних аксесуарах, надаючи користувачам можливість переглянути планку якості за розумні гроші в сторону більшого і кращого. Всього за 3 роки TYLT отримав 10 премій Innovations Awards від Асоціації побутової електроніки і більше ніж в 3 рази збільшив свій обсяг продажів, розширивши асортимент бездротовими аксесуарами. Чохли TYLT в Україні користуються великою популярністю, а також добре відомі на міжнародному ринку і в даний час представлений в 75 країнах.
Модельний ряд TYLT включає в себе: повну серію всіляких зовнішніх акумуляторів - ENERGI сертифікованих по стандарту CTIA і UL - що означає повну відповідність нормам безпеки по всьому світу, бездротові зарядні пристрої VU - це не що інше, як витвір мистецтва, екранні плівки ALIN - які бездоганно лягають на екран, без бульбашок і в лічені секунди, автомобільні зарядки BAND, чохли-акумулятори Slider, а також аудіо-аксесуари TUNZ і ще багато іншого.

Детальнiше