Рюкзак Товарів у наявності: 7

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
 • 2 549 грн
  1 Рейтинг

  Артикул: 111074.03 Універсальний урбан-рюкзак OGIO Bandit Black - раціональний вибір для різноманітних задач в місті. У рюкзаку передбачена окрема кишеню-відсік для ноутбука на 17 дюймів, ергономічні лямки з подвійним наповненням, а також безліч кишень і відсіків для всілякого EDC.

  2 549 грн
 • 3 999 грн

  Артикул: 111071.317 Рюкзак OGIO Renegade RSS 17 Black Pindot - флагманська модель рюкзака з кращих матеріалів, в топовому виконанні, в класичному і функціональному стилі, з величезною кількістю кишень, окремий відсік для ноутбука до 17 дюймів. Зручна спинка і комфортні плечові ремені роблять його відмінним супутником.

  3 999 грн
 • 3 999 грн

  Артикул: 111059.03 Рюкзак OGIO Renegade RSS Black - молодший брат топового OGIO Renegade 17, виконаний з тих же преміальних матеріалів, має класичний і сучасний стиль. Увібрав все краще від старшої моделі, він відрізняється тільки розміром. Рюкзак оснащений величезною кількістю кишень, а також має окремий підвісний відсік для ноутбука 13-15 дюймів. Зручна спинка і комфортні...

  3 999 грн
 • 1 560 грн
  1 Рейтинг

  Артикул: 111122.773 OGIO Lewis Pack Lockdown це компактний, але при цьому досить місткий рюкзак. Він обладнаний спеціальним відділом для ноутбука, а також ущільненою кишенею для цінних речей на блискавці. Зовнішня передня і бічна кишені на вертикальній блискавці забезпечують швидкий доступ до вмісту, дозволяючи завжди тримати необхідні аксесуари і документи поблизу.

  1 560 грн
 • 2 790 грн

  Артикул: 111072.03 Справжній чоловічий рюкзак OGIO Gambit Pack Black має високу практичність. Він обладнаний окремим відсіком для ноутбука (15 дюймів), безліч кишень, зручними плечовими ременями і монолітну спинку. Його брутальність перегукується зі стилем справжніх чоловічих речей.

  2 790 грн
 • 3 490 грн

  Артикул: 111074.323 Універсальний урбан-рюкзак OGIO Bandit Blizzard - раціональний вибір для різноманітних задач в місті. У рюкзаку передбачена окрема кишеню-відсік для ноутбука на 17 дюймів, ергономічні лямки з подвійним наповненням, а також безліч кишень і відсіків для всілякого EDC.

  3 490 грн
 • 4 680 грн

  Артикул: 111073.03 Рюкзак OGIO Squadron Black входить в серію високотехнологічних рюкзаків, з неповторним дизайном і головне з високою стійкістю матеріалів. Як і всю серію, цей рюкзак виділяє «броня» - спеціальний посилений верхній шар - панцир.Для кріплення дощок на фронтальній частині рюкзака є дві шлейки, зі спеціального посиленого матеріалу. У рюкзаку є кишеня для...

  4 680 грн
Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Рюкзак

Рюкзаки Ogio -стали такими уславленими як і спортивні сумки цієї американської компанії. Рюкзаки Ogio зроблені так само якісно і з таким же запасом міцності, як і інші сумки компанії, але особливо користуються популярністю мотоциклетні рюкзаки які виготовляють цільно-формованими завдяки чому вони відмінно тримають форму і мають обтічну конструкц...

Рюкзаки Ogio -стали такими уславленими як і спортивні сумки цієї американської компанії. Рюкзаки Ogio зроблені так само якісно і з таким же запасом міцності, як і інші сумки компанії, але особливо користуються популярністю мотоциклетні рюкзаки які виготовляють цільно-формованими завдяки чому вони відмінно тримають форму і мають обтічну конструкцію.


У модельному ряду в 2016 році стали з'являється більш урбаністичні моделі рюкзаків, які також мають характерну для Ogio форму звуження на дно, а вже 2017 року компанія показує більш звичні форми і стилі для лінійки міських рюкзаків.


Але як завжди рюкзаки Ogio, можна відрізнити особливою формою і ще однією особливістю яку власники помічають не відразу, на відміну від безликих і багатоформатним рюкзаків інших виробників - це спеціальні тканини з індивідуальним малюнком який зустрічається тільки у Ogio.

Детальнiше