Speck StyleFolio (iPad Mini 4 /Black-Slate Grey)

SP-SPK-A4171

Чохол для iPad Mini 4 - Speck StyleFolio (Black-Slate Grey) - завдяки всебічному захисту і неперевершеному дизайну, а також різноманітності колірних рішень, є ідеальним захисним кейсом в форматі чохол-книжка для iPad.

Детальніше

388 грн

Продан:(

Відгуки та коментарі

Нема відгуків на українській мові

Залишити відгук

Докладніше про товар

Чохол для iPad Mini 4 - Speck StyleFolio (Black-Slate Grey) - завдяки всебічному захисту і неперевершеному дизайну, а також різноманітності колірних рішень, є ідеальним захисним кейсом в форматі чохол-книжка для iPad.

Чохол для iPad Mini 4 - Speck StyleFolio (Black-Slate Grey) особливості:
- Підходить для iPad Mini 4. НЕ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ iPad Mini 3-2-1.
- Надійний і доведений рівень захисту для iPad від ударів і падінь.
- Чохол трансформований в підставку з налаштованим кутом, адже так часом приємно відкинуться на спинку крісла і не тримати планшет в руках.
- Борт по периметру для додаткового захисту екрана.
- Фізична застібка-замок, додатково надійно утримує кришку.
- Захисний м'який внутрішній шар для захисту екрану від подряпин.
- Міцна PU шкіра, легко чиститься, відмінно виглядає і спокійно справляється при щоденній експлуатації.

Speck StyleFolio тонкий і практично невагомий чохол, проте здатний захистити ваш планшет від безлічі неприємностей. Основа чохла виконана з протиударного пластика, відмінно захищає ваш пристрій як від подряпин і відколів, так і від падінь з невеликої висоти. Серія Speck StyleFolio перевірена в лабораторних умовах при падінні з висоти 1,2 м для кращого захисту. Екранна рамка виступає над екраном додатково захищає екран, а "втоплена" магнітна кришка дозволяє чохлу залишатися тонким і не сильно виступати за краї.

Чохол для iPad Mini 4 - Speck StyleFolio (Black-Slate Grey) додає в обсязі для iPad всього кілька міліметрів, але при цьому забезпечує відмінний рівень захисту і значно розширює функціонал планшета. Можливості чохла значно розширені в порівнянні з конкурентами, тут застосовується відразу 2 способи використання як підставки. Перший спосіб дозволяє зручно переглядати те, що відбувається на екрані. Другий спосіб дозволяє ефективніше працювати, наприклад набирати текст.

Наявність фізичної засувки не дозволить Speck StyleFolio випадково розкритися без вашого відома, і тим самим робить чохол ще більш надійним. Продумана конструкція основи Speck StyleFolio не блокує портів, роз'ємів, кнопок і технологічних отворів планшета і дозволяє використовувати його без будь-яких обмежень.

Характеристики

Матеріал Пластик
Версія iPad iPad mini 4
Формат чохла: Футляр

Відгуки

Поки немає відгуків !

Зверніть увагу

Новини, статті та огляди рюкзаків, сумок, та валіз Speck

Антимікробний iPhone-чохол 2018-11-17 23:24:51

Антимікробний iPhone-чохол

Ні для кого не секрет що наші телефони в значній мірі є переносниками різних бактерій, щоб виправити ситуацію компанія Speck перша в світі

Читати докладніше