Gmakin GM46 (MacBook Air 13''/Pro 13'')

GM46

583 грн

Відгуки та коментарі

Нема відгуків на українській мові

Залишити відгук

Докладніше про товар

Чохол-конверт для MacBook Air 13''/Pro 13'' - Gmakin GM46-класичний фетровий чохол в практичному кольорі з верхнім клапаном, обшитим тканиною зі шкірозамінника коричневого кольору. Закривається по горизонтальній стороні на кнопки.

Чохол Gmakin GM46 для MacBook Air 13''/Pro 13'' особливості:
- Практичний і м'який матеріал повсть, допоможе захистити поверхню ваших пристроїв.
- Шкірозамінник в місцях контакту, щоб максимально довго захистити зовнішній вигляд.
- Преміум матеріали найвищої якості і фурнітура.
- Доступна ціна.
- Підходить для інших моделей ноутбуків з розмірами 32,5 х 22,7 х 2,41.
- Зроблено в Україні.

Всі чудово розуміють важливість і необхідність чохлів для улюблених гаджетів, цим правилом і керується компанія Gmakin при створенні своїх фетрових чохлів, сумок та інших аксессуарів, Gmakin GM46  не став винятком з правил, він був пошитий за такими ж принципами. Чохол-конверт з горизонтальним клапаном Gmakin GM46 складе чудову компанію Вашому MacBook Air 13''/Pro 13'' і допоможе зберегти ідеальне первісний стан, без єдиних подряпин, як в перший день його покупки. Всім добре відомо величезні плюси повстяної тканини, завдяки їй Ви зможете відмінно зберегти ваш лептоп від пилу і дрібного сміття.

М'яка внутрішня частина чохла не пошкоджує поверхню, а також гарантує захист від виникнення різноманітних механічних дефектів в процесі зіткнення з різними твердими і гострими предметами. Своєрідним «прикрасою» аксесуара є клапан, що закривається на дві кнопки, що забезпечує повну фіксацію гаджета всередині.

За основу взято кілька матеріалів - еко-шкіра і повсть. Безпосередньо відділення для гаджета виконана з повсті, а кришка - зі штучної шкіри. Таке поєднання матеріалів дозволило створити оригінальну модель, що відрізняється зносостійкістю і практичністю.

Характеристики

Матеріал Войлок
Версія MacBook Macbook Air 13,3/Pro 13,3
Формат чохла: Конверт

Відгуки

Поки немає відгуків !

Зверніть увагу