Gmakin GM07 (MacBook Air 13''/Pro 13'')

GM07

Чохол для MacBook Air 13''/Pro 13'' - Gmakin GM07-класичний фетровий чохол-конверт з верхнім клапаном і додатковим переднім кишенею для планшета або блокнота з ручкою закривається на кнопку.

Детальніше

486 грн

Відгуки та коментарі

Нема відгуків на українській мові

Залишити відгук

Докладніше про товар

Чохол для MacBook Air 13''/Pro 13'' - Gmakin GM07-класичний фетровий чохол-конверт з верхнім клапаном і додатковим переднім кишенею для планшета або блокнота з ручкою закривається на кнопку.

Чохол-конверт для MacBook Air 13''/Pro 13'' - Gmakin GM07 особливості:
- Практичний і м'який матеріал повсть, допоможе захистити поверхню ваших пристроїв.
- Стриманий зовнішній вигляд - ідеальне рішення для робочого ноутбука.
- Преміум матеріали найвищої якості і фурнітура.
- Доступна ціна, при незмінно високій якості пошиття.
- Підійде і для інших ноутбуків з розмірами (по ВхШхГ, см) до 32,5 х 22,7 х 2,41.
- Зроблено в Україні.

Всі чудово розуміють важливість і необхідність чохлів для улюблених гаджетів, цим правилом і керується компанія Gmakin при створенні своїх фетрових чохлів, сумок і конвертів, Gmakin GM07 не став винятком з правил, він був пошитий за тих же умов, що дозволяє отримати максимум якості за розумні гроші.

Чохол-конверт з горизонтальним (верхнім) завантаженням складе чудову компанію Вашому МасВоок і допоможе зберегти ідеальне первісний стан, без єдиних подряпин, як в перший день його покупки. Нам добре відомо величезні плюси повстяної тканини, завдяки їй Ви зможете відмінно зберегти ваш лептоп від пилу і дрібного сміття.

М'яка внутрішня частина чохла не пошкоджує поверхню ноутбука, а також гарантує захист від виникнення різноманітних механічних дефектів в процесі зіткнення з різними твердими і гострими предметами. Вірним і зручним рішенням папки для ноутбука, є закриття на одну кнопку, що забезпечує повну фіксацію гаджета всередині.

Основним матеріалом для виготовлення чохла став повсть або по іншому його ще можуть називати фетр, повністю весь чохол виконаний з повсті, це дозволяє повністю по всьому периметру укрити ноутбук від подряпин і пошкоджень.

Характеристики

Матеріал Войлок
Версія MacBook Macbook Air 13,3/Pro 13,3
Формат чохла: Конверт

Відгуки

Поки немає відгуків !

Зверніть увагу