Gmakin GM03

GM03

Чохол-конверт для MacBook Air 13 ''/Pro 13 '' - Gmakin GM03-класичний фетровий чохол в практичному кольорі з верхнім клапаном, обшитим тканиною зі шкірозамінника коричневого кольору. Закривається по горизонтальній стороні на кнопки.

Детальніше

604 грн

Відгуки та коментарі

Нема відгуків на українській мові

Залишити відгук

Докладніше про товар

Чохол-конверт для MacBook Air 13 ''/Pro 13 '' - Gmakin GM03-класичний фетровий чохол в практичному кольорі з верхнім клапаном, обшитим тканиною зі шкірозамінника коричневого кольору. Закривається по горизонтальній стороні на кнопки.

Чохол Gmakin GM03 для MacBook Air 13''/Pro 13'' особливості:
- Практичний і м'який матеріал повсть, допоможе захистити поверхню ваших пристроїв.
- Шкірозамінник в місцях контакту, щоб максимально довго захистити зовнішній вигляд.
- Преміум матеріали найвищої якості і фурнітура.
- Доступна ціна.
- Підходить для інших моделей ноутбуків з розмірами 32,5 х 22,7 х 2,41.
- Зроблено в Україні.

Всі чудово розуміють важливість і необхідність чохлів для улюблених гаджетів, цим правилом і керується компанія Gmakin при створенні своїх фетрових чохлів, сумок та інших аксессуарів, Gmakin GM03  не став винятком з правил, він був пошитий за такими ж принципами. Чохол-конверт з горизонтальним клапаном Gmakin GM03 складе чудову компанію Вашому MacBook Air 13''/Pro 13'' і допоможе зберегти ідеальне первісний стан, без єдиних подряпин, як в перший день його покупки. Всім добре відомо величезні плюси повстяної тканини, завдяки їй Ви зможете відмінно зберегти ваш лептоп від пилу і дрібного сміття.

М'яка внутрішня частина чохла не пошкоджує поверхню, а також гарантує захист від виникнення різноманітних механічних дефектів в процесі зіткнення з різними твердими і гострими предметами. Своєрідним «прикрасою» аксесуара є клапан, що закривається на дві кнопки, що забезпечує повну фіксацію гаджета всередині.

За основу взято кілька матеріалів - еко-шкіра і повсть. Безпосередньо відділення для гаджета виконана з повсті, а кришка - зі штучної шкіри. Таке поєднання матеріалів дозволило створити оригінальну модель, що відрізняється зносостійкістю і практичністю.

Характеристики

Матеріал Войлок
Версія MacBook Macbook Air 13,3/Pro 13,3
Формат чохла: Конверт
  • Оплата частинами на цей товар на 6 місяців Оплата частинами на цей товар на 6 місяців

Відгуки

Поки немає відгуків !

Зверніть увагу