Gmakin GM02

GM02

Чохол папка для MacBook Air 13,3/Pro 13,3 - Gmakin GM02-класичний фетровий чохол-конверт з верхнім клапаном, обшитий шкірозамінником коричневого кольору в місцях підвищеного зносу.

Детальніше

632 грн

Відгуки та коментарі

Нема відгуків на українській мові

Залишити відгук

Докладніше про товар

Чохол папка для MacBook Air 13,3/Pro 13,3 - Gmakin GM02-класичний фетровий чохол-конверт з верхнім клапаном, обшитий шкірозамінником коричневого кольору в місцях підвищеного зносу.

Чохол Gmakin GM02 для MacBook Air 13,3/Pro 13,3 особливості:
- практічний і м'який матеріал повсть, допоможе захистити поверхню ваших пристроїв;
- шкірозамінник в місцях контакту, щоб максимально довго захистити зовнішній вигляд;
- преміум матеріали найвищої якості і фурнітура;
- доступна ціна;
- Зроблено в Україні.

Всі чудово розуміють важливість і необхідність чохлів для улюблених гаджетів, цим правилом і керується компанія Gmakin при створенні своїх фетрових чохлів, сумок і конвертів, Gmakin GM02 не став винятком з правил, він був пошитий за такими ж принципами.

Чохол-конверт з горизонтальним клапаном чорного кольору Gmakin GM02 складе чудову компанію Вашому MacBook  і допоможе зберегти ідеальне первісний стан, без єдиних подряпин, як в перший день його покупки. Всім добре відомо величезні плюси повстяної тканини, завдяки їй Ви зможете відмінно зберегти ваш лептоп від пилу і дрібного сміття.

М'яка внутрішня частина чохла не пошкоджує поверхню, а також гарантує захист від виникнення різноманітних механічних дефектів в процесі зіткнення з різними твердими і гострими предметами. Своєрідним «прикрасою» аксесуара є клапан обшитий коричневим шкірозамінником, що закривається на дві кнопочки і забезпечує повну фіксацію гаджета всередині.

За основу взято кілька матеріалів - еко-шкіра коричневого кольору і повсть. Безпосередньо відділення для гаджета виконана з повсті, а кришка - зі штучної шкіри. Таке поєднання матеріалів дозволило створити оригінальну модель, що відрізняється зносостійкістю і практичністю.

Характеристики

Матеріал Войлок
Версія MacBook Macbook Air 13,3/Pro 13,3
Формат чохла: Конверт

Відгуки

Поки немає відгуків !

Аналог або в комплект:

Зверніть увагу