Gmakin GM01

GM01

Gmakin GM01-класичний фетровий чохол-конверт з верхнім клапаном, обшитий тканиною зі шкірозамінника в місцях підвищеного зносу.

Детальніше

632 грн

Відгуки та коментарі

(5/5)
1 Рейтинг - 1 Відгуки

Рейтинг
Читати відгуки Залишити відгук

Докладніше про товар

Gmakin GM01-класичний фетровий чохол-конверт з верхнім клапаном, обшитий тканиною зі шкірозамінника в місцях підвищеного зносу.

Чохол Gmakin GM01 для MacBook Air 13,3/Pro 13,3 особливості:
- практічний і м'який матеріал повсть, допоможе захистити поверхню ваших пристроїв;
- шкірозамінник в місцях контакту, щоб максимально довго захистити зовнішній вигляд;
- преміум матеріали найвищої якості і фурнітура;
- доступна ціна;
- Зроблено в Україні.

Всі чудово розуміють важливість і необхідність чохлів для улюблених гаджетів, цим правилом і керується компанія Gmakin при створенні своїх фетрових чохлів, сумок і конвертів, Gmakin GM01 не став винятком з правил, він був пошитий за такими ж принципами.

Чохол-конверт з горизонтальним клапаном чорного кольору Gmakin GM01 складе чудову компанію Вашому MacBook і допоможе зберегти ідеальне первісний стан, без єдиних подряпин, як в перший день його покупки. Всім добре відомо величезні плюси повстяної тканини, завдяки їй Ви зможете відмінно зберегти ваш лептоп від пилу і дрібного сміття.

М'яка внутрішня частина чохла не пошкоджує поверхню, а також гарантує захист від виникнення різноманітних механічних дефектів в процесі зіткнення з різними твердими і гострими предметами. Своєрідним «прикрасою» аксесуара є клапан, що закривається на дві кнопочки, що забезпечує повну фіксацію гаджета всередині.

За основу взято кілька матеріалів - еко-шкіра і повсть. Безпосередньо відділення для гаджета виконана з повсті, а кришка - зі штучної шкіри. Таке поєднання матеріалів дозволило створити оригінальну модель, що відрізняється зносостійкістю і практичністю.

Характеристики

Матеріал Войлок
Версія MacBook MacBook Air 13"
Формат чохла: Конверт

Відгуки

+4

А что папка как папка, немного покошлатилась за 2 недели и то в одном месте где терлась об органайзер , но для фетра это естественно -смирился. Хотелось бы чтобы те кто шьет использовал бы фетр потолще и плотней, и не мешало бы разнообразие цветов, пусть даже без экокожи.

День добрый.
Спасибо за отзыв.

От магазина ответили 24 Mar 2017

Зверніть увагу