Speck CandyShell Black Slate Grey

SP-73427-B565

Чохол для iPhone 6s Plus і iPhone 6 Plus Speck CandyShell Black Slate Grey (art. SP-73427-B565) -надійний захист і гідний вибір тих небагатьох, хто обирає стриманий зовнішній вигляд і при цьому знає як підкреслити свою індивідуальність за допомогою перевірених рішень.

Детальніше

174 грн

Відгуки та коментарі

Нема відгуків на українській мові

Залишити відгук

Докладніше про товар

Чохол для iPhone 6s Plus і iPhone 6 Plus Speck CandyShell Black Slate Grey (art. SP-73427-B565) -надійний захист і гідний вибір тих небагатьох, хто обирає стриманий зовнішній вигляд і при цьому знає як підкреслити свою індивідуальність за допомогою перевірених рішень.


Чохол для iPhone 6s Plus і iPhone 6 Plus Speck - Speck CandyShell Black Slate Grey (art. SP-73427-B565) особливості:
- Захист від падіння військового класу;
- Запатентована цілісна конструкція і багатошаровий дизайн виконання;
- Запатентована конструкція бортика, для захисту екрану;
- Ідеальна підгонка до корпусу;
- Повний захист роз'ємів і кнопок по периметру, включаючи камеру;
- Практичність і довговічність підтверджені лабораторними випробуваннями;
- Нульовий вплив на реакцію (чуйність) кнопок захищених чохлом.

Як у всіх моделях CandyShell чохол Speck CandyShell Black Slate Grey (art. SP-73427-B565) відрізняє використання високоякісних матеріалів, які мають високий ступінь опору до появи подряпин або відколів, а кольори не вицвітають, як це часто буває у підробок і дешевих моделей .

Конструктивно чохол відповідає стандарту MIL-STD-810, він гарантує збереження пристрою, що захищається в польових умовах, багато в чому це завдяки, застосуванню багатошарової (2 слої) конструкції: зовнішній шар поглинає удар, а внутрішній його розсіює, як результат вплив під час удару на телефон зводиться до нуля. Якщо Ви любите перевертати чохол "екраном на стіл" то Вам стане корисним запатентована конструкція обідка екрану. Ця кромка не тільки захищає екран від подряпин, а навіть в деякий момент може захистити екран від пошкодження при падінні. Конструкція обідка, також дозволяє легко піднімати телефон з дуже гладких поверхонь без прилипання.

ProbagWiki. Стандарт MIL-STD-810 - ряд стандартних параметрів для лабораторних випробувань військового стандарту США (United States Military Standard), що дозволяють визначити стійкість широкого переліку обладнання до всіляких впливів в непольових умовах. Крім цього ці параметри дозволяють створювати устаткування для відтворення таких впливів. Проходження випробувань за даним стандартом, а саме останній його версії - MIL-STD-810G, є необхідним для участі в замовленнях на поставку техніки і комплектуючих для Міністерства оборони США (Department of Defense) і НАТО. Як це часто буває, розроблена для потреб оборонної промисловості, стандартизація стала затребуваною і в комерційній діяльності (до абонентського радіозв'язного устаткування, наприклад для телефонів). Компанії працюють в будівництві, гірській здобичі, морському і авіа транспорті та інших сферах комерційної діяльності, пов'язаної з підвищеним ризиком для людей і устаткування, також користуються стандартом для закупівлі обладнання; стандарт затребуваний людьми ризикованих професій, екстремалами і туристами.

4 мм от скільки прибавить Ваш телефон якщо ви одягнете його в Чохол Speck CandyShell, і це товщина вже з 2 країв, і при цьому чохол дуже добре захищає iPhone без істотного збільшення в об’ємі.

Всі чохли Speck піддаються лабораторних випробувань, в їх числі і Speck CandyShell в кольорі Black Slate Grey основні параметри які підпадають під перевірку це стійкість до екстремальних температур, поява тріщин і вм'ятин, ця ж лабораторія фіксує якість виготовлення, гарантуючи її відповідність найвищим стандартам компанії.

Роз'єми і кнопки і без того слабке місце в телефонах, саме тому компанія Speck в своїх чохлах приділяє стільки уваги цим елементам, адже часом швидке натискання на кнопку так важливо, і ще важливіше що б чохол який її прикриває не впливав на чуйність цієї самої кнопки і мав такий же ресурс. Не всі порти потрібно прикривати, але якщо не прикривати то робити це так само якісно як Speck, закругляя краю і роблячи прогумованими кромки.

Характеристики

Версія iPhone iPhone 6s Plus

Розтрочка Online

''Оплата частинами''

- При оформленні покупки за програмою '' Оплата частинами '' максимальний термін розстрочки становить 6 місяців, Ви погашаєте покупку 6-ма рівними платежами без переплат і прихованих комісій. Можливе дострокове погашення.

- Приклад покупки за програмою '' Оплата частинами '' на 6 платежів, вартістю 6000 грн:
6 рівних платежів по 1000 грн.


''Миттєва розстрочка''


- Програма '' Миттєва розстрочка '' дозволяє здійснювати покупки від 2 до 24 платежів. Комісія складає 2.9% за кожен місяць користування. Можливе дострокове погашення.

- Приклад покупки за програмою '' Миттєва розстрочка '' на 7 платежів, вартістю 6000 грн:
7 платежів x 2,9% = 20,3%
6000 + 20,3% = 7218 грн
7218/7 платежів = 1 031 грн складе Ваш щомісячний платіж.

  • Оплата частинами на цей товар на 6 місяців Оплата частинами на цей товар на 6 місяців

Відгуки

Поки немає відгуків !

Зверніть увагу

Новини, статті та огляди рюкзаків, сумок, та валіз

Рюкзак або сумка в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Рюкзак або сумка в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше