Speck iPad mini CandyShell Grip WhiteBlack Збільшити

Speck iPad mini CandyShell Grip WhiteBlack

SP-SPK-A1957

Чохол Speck для iPad mini CandyShell Grip White / Black - відмінний чохол, створений спеціально для iPad mini, ідеально відповідає всім його розмірами і конструктивним особливостям.

Детальніше

150 грн

Відгуки та коментарі

Нема відгуків на українській мові

Залишити відгук

Докладніше про товар

Чохол Speck для iPad mini CandyShell Grip White / Black - відмінний чохол, створений спеціально для iPad mini, ідеально відповідає всім його розмірами і конструктивним особливостям. Аксесуар виконаний з високоякісного двошарового пластику: зовнішній шар - міцний, і дуже стійкий до ударів і подряпин полікарбонат, внутрішній шар - м'який, що виконує роль амортизатора термопластичний еластомер. Але і це ще не все, зовнішня поверхня чохла оснащена спеціальними прогумованими ребрами, що забезпечують більш надійний тактильний контакт, що виключає можливе випадіння інструменту планшетника з рук.
Стильний і оригінальний чохол Speck CandyShell Grip практично не збільшує iPad mini в розмірах, надійно захищає пристрій від всякого роду пошкоджень, залишає всі порти і функціональні клавіші доступними. Слід зазначити, що якщо по випадковості ви поклали свій iPad mini дисплеєм вниз, то завдяки спеціальному невеликому обідку на передній частині аксесуара, ваш планшетник уникне появи небажаних потертостей і подряпин на дисплеї.

Характеристики

Матеріал Пластик

Розтрочка Online

''Оплата частинами''

- При оформленні покупки за програмою '' Оплата частинами '' максимальний термін розстрочки становить 6 місяців, Ви погашаєте покупку 6-ма рівними платежами без переплат і прихованих комісій. Можливе дострокове погашення.

- Приклад покупки за програмою '' Оплата частинами '' на 6 платежів, вартістю 6000 грн:
6 рівних платежів по 1000 грн.


''Миттєва розстрочка''


- Програма '' Миттєва розстрочка '' дозволяє здійснювати покупки від 2 до 24 платежів. Комісія складає 2.9% за кожен місяць користування. Можливе дострокове погашення.

- Приклад покупки за програмою '' Миттєва розстрочка '' на 7 платежів, вартістю 6000 грн:
7 платежів x 2,9% = 20,3%
6000 + 20,3% = 7218 грн
7218/7 платежів = 1 031 грн складе Ваш щомісячний платіж.

  • Оплата частинами на цей товар на 6 місяців Оплата частинами на цей товар на 6 місяців

Відгуки

Поки немає відгуків !

Зверніть увагу