Cratoni SmartRide S-M (Anthracite Matt) 54-58 см

110202D1

Cratoni SmartRide S-M (Anthracite Matt) 54-58 см - самий технологічний шолом для велосипеда. Протягом багатьох років смартфони полегшували нам повсякденне життя завдяки можливості підключення і управління до різних пристроїв. Cratoni SmartRide використовує цю можливість підключення для світу велосипедних шоломів і пропонує значно більше функцій, ніж звичайні велосипедні шоломи, завдяки вбудованим можливостям підключення. Завдяки цій унікальній концепції компанія Cratoni зробила революцію в велосипедному світі, адже Cratoni SmartRide дійсно змінює правила гри!

Детальніше

12 250 грн

Відгуки та коментарі

Нема відгуків на українській мові

Залишити відгук

Докладніше про товар

Cratoni SmartRide S-M (Anthracite Matt) 54-58 см - самий технологічний шолом для велосипеда. Протягом багатьох років смартфони полегшували нам повсякденне життя завдяки можливості підключення і управління до різних пристроїв. Cratoni SmartRide використовує цю можливість підключення для світу велосипедних шоломів і пропонує значно більше функцій, ніж звичайні велосипедні шоломи, завдяки вбудованим можливостям підключення. Завдяки цій унікальній концепції компанія Cratoni зробила революцію в велосипедному світі, адже Cratoni SmartRide дійсно змінює правила гри!

Вперше в історії індустрії велосипедних шоломів, шолом може більше, ніж просто захищати голову на 100%. Шолом Cratoni SmartRide пропонує концепцію інтегрованого рішення і відкриває абсолютно нові горизонти в системній інтеграції. Шолом SmartRide радикально і дуже позитивно змінює повсякденне життя кожного велосипедиста: важливими елементами SmartRide є додаток Cratoni APP, «датчик зіткнення» і «пульт дистанційного керування». Cratoni SmartRide робить їзду на велосипеді більш безпечною, сигналізуючи про нещасні випадки і дозволяючи здійснювати і локалізувати екстрені виклики. І це ще не все: Cratoni SmartRide відповідає стандарту S-Pedelec NTA 8776.

Велошолом Cratoni SmartRide S-M (Anthracite Matt) 54-58 см особливості:
- Виготовлений за технологією Cratoni Inmold (Inmold technology).
- Система регулювання Cratoni LFS - Light Fit System.
- Покриття Downshell для шолома запобігає появі вм'ятин і подряпин і збільшує їх термін служби.
- Технологія ACT - Air duct technology, для ідеального проходження повітря всередині шолома.
- Сітка для захисту від комах, вже в конструкції шолома.
- Подушечки Clean Tex Pads з антибактеріальною обробкою.
- Розумна система освітлення на задній стороні шолома, з індивідуальним налаштуванням.
- Датчик аварії, для контролю та оповіщення про аварійні ситуації.
- Вбудовані динаміки, з підключенням по Bluetooth, для прослуховування музики.
- Вбудований мікрофон, для дзвінків з пультом управління на кермі.
- Режим рації, для спілкування під час спільних поїздок.
- Розширення захисту в області скронь і потилиці.
- Сумісний для використання з очками.

За останні кілька років смартфони сильно полегшили наше повсякденне життя. Велосипедний шолом Cratoni SmartRide підхоплює цей тренд і реалізує надали останнім часом технічні можливості в широкому спектрі додаткових функцій, неможливих раніше в звичайному велошоломі, так, наприклад, завдяки вбудованому креш сенсору, в разі падіння з велосипеда шолом пошле сигнал тривоги на певний телефон і вкаже точні координати велосипедиста. Продовжуючи тему безпеки, слід згадати про розташовані з тильного боку миготливі покажчики поворотів і світлодіодний ліхтар, який зробить вас видимим в темний час доби. Подбали розробники і про додатковий комфорті велосипедиста. Завдяки вбудованим навушникам і мікрофону, захищеному від впливу вітру, він тепер зможе слухати улюблену музику або розмовляти по телефону під час їзди, не відриваючи руки від керма. Велошолом SmartRide відповідає вимогам європейських нормативів NTA 8776, що пред'являються до шоломів для їзди на електровелосипеді, що розвивають швидкість 45 км / год, і EN 1078, що пред'являються до шоломів для їзди на звичайних велосипедах.

Система регулювання Cratoni LFS (Light Fit System). Грунтуючись на минулому досвіді і результатах постійних досліджень, в ході яких Cratoni, тісно співпрацює з професійними велогонщиками, були заново сформульовані вимоги до системи підгонки шолома за розміром і посадці на голові велосипедиста. Коли на рахунку кожна секунда, правильна посадка велосипедного шолома просто необхідна. Розробники компанії поставили собі за мету розробити таку систему припасування, щоб шолом надійно і в той же час зручно сидів на голові. В результаті з'явився мініатюрний і легкий механізм, що дозволяє легко і швидко, всього двома пальцями, не відриваючи  руки від керма, на ходу оптимально підігнати посадку шолома. Крім того, LFS дозволяє в межах трьох положень змінювати посадку велошолома по висоті. Завдяки цьому досягається оптимальна посадка шолома. Ідеальні лямки і застібка також гарантують комфортне носіння. До того ж, нова система на 15% легше попередньої.

Шолом Cratoni SmartRide виготовлений за технологією Cratoni Inmold (Inmold technology), це означає, що зовнішній шар шолому і внутрішня частина з'єднані безпосередньо. Захисний матеріал EPS вспінений безпосередньо в оболонку з полікарбонату. Виготовлення шоломів за цією технологією забезпечує чудову стійкість при малій власній вазі.

Покриття Downshell на шоломі запобігає появі вм'ятин і подряпин і збільшує термін служби і гарантує відмінний зовнішній вигляд.

Технологія повітропроводів ACT - Air Duct Technology. Система каналів всередині гарантує ідеальний потік вхідного і вихідного повітря і забезпечує виключно високі показники вентиляції.

Подушечки шолома Clean Tex Pads мають антибактеріальну обробку і, отже, запобігають росту бактерій всередині шолома. Як наслідок, досягається довговічність і тривала гігієнічна свіжість.

Розумна система освітлення. Інноваційна інтелектуальна система освітлення встановлює нові стандарти серед велосипедних шоломів. Система, вбудована в задню частину шолома, складається з двох світлодіодних індикаторів і світлодіодного заднього ліхтаря, яким можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування і додатку Cratoni. Краща видимість і краще спілкування з іншими учасниками дорожнього руху зроблять ваше подорож більш безпечною.

Датчик аварії. Визначає ситуації, що виникають при аварії. Якщо така ситуація станеться, датчик аварії повідомляє про це в додаток Cratoni на вашому смартфоні і запускає зворотний відлік. Якщо у вас все в порядку, ви можете відключити зворотний відлік. Якщо ви отримали травму і відключити зворотний відлік неможливо, додаток Cratoni відправляє безкоштовне SMS-повідомлення вашим контактам у надзвичайних ситуаціях, включаючи ваше місце розташування з координатами GPS.

Bluetooth-динаміки. Просто підключіть Cratoni SmartRide до смартфону через Bluetooth і насолоджуйтеся улюбленою музикою з чистим звуком. Вбудовані динаміки також працюють в режимі рації, телефонних дзвінків і підказки навігації.

Мікрофон спрощує координацію під час поїздки! Вбудований мікрофон дозволяє здійснювати телефонні дзвінки під час поїздки на велосипеді, і їм легко управляти за допомогою пульта дистанційного керування, прикріпленого до керма. Функція рації також дає вам можливість координувати свої дії з іншими велосипедистами під час їзди на велосипеді. Мікрофон вражає гарною якістю звуку і простотою використання.

Функція рації. Просте спілкування між друзями-велосипедистами простіше, ніж ви думаєте. Інтелектуальна технологія рації в шоломі Smartride спрощує контакт під час велосипедних прогулянок.

Розширений захист в області скронь і потилиці. Інтелектуальна форма шолома забезпечує передовий і надійний захист і покриття чутливих скронь і потилиці.

Козирок підходить для тих, хто носить окуляри. Шолом сумісний для використання людьми, що носять окуляри, і забезпечують оптимальний комфорт з ефективним захистом від вітру, дощу і комах.

Велошолом Cratoni SmartRide S-M (Anthracite Matt) 54-58 см характеристики:
Розмір: S-M 54-58см.
Вага: 0,450 кг.

Характеристики

Вага, кг 0,5
Дівчині/Хлопцю: Unisex
Розмір S-M

Cratoni - 100% захист голови

Cratoni (Німеччина) світовий лідер у виробництві шоломів з 1985 року. Cratoni є одним з найбільш інноваційних виробників велосипедних шоломів в світі. Історія компанії налічує не одне десятиліття, а шоломи Cratoni використовують Олімпійські чемпіони. Коли в 1985 році дилер велосипедів Гюнтер Краутер (Günter Krauter) заснував бренд Cratoni, носіння шоломів для інших видів спорту було відносно рідкісним явищем. 35 років по тому очевидно, що підприємець добре передчував, що повинно було статися. В даний час близько 90 відсотків усіх лижників носять шоломи, в той час як число велосипедистів також вимірюється десятками відсотків. Розробки інженерів Cratoni були дійсно революційними - вже в 1991 році, вперше в світі і саме на шоломах Cratoni з'явилася система кільцевої швидкої підгонки за розміром, що дозволяла одному шолому використовуватися з різними головами. Цей факт маловідомий, проте саме Cratoni є родоначальником систем швидкої підгонки.

Cratoni купить в Киеве

За минулі роки Cratoni з міста Rudersberg, як фахівець по шоломах з італійським ім'ям перетворився в преміальний бренд на світовому ринку. Ця компанія формує ринок завдяки своїм інноваційним технологіям і модному дизайну. Незабаром, крім шоломів, компанія Cratoni також почала виробляти спортивні окуляри. Маючи представництва в більш ніж 70 країнах по всьому світу, компанія в даний час є одним з провідних фахівців по шоломах і окулярах.

Cratoni купить в Киеве

Спортсмени вищого класу, такі як легенда німецького велоспорту Сабіна Шпіц (Sabine Spitz), використовує велошоломи Cratoni в своїх гонках. Але не тільки Сабіна Шпіц, гонщики команд Topeak Ergon Racing Team, Ghost Factory Racing, а також тисячі спортсменів і любителів по всьому світу вибирають шоломи Cratoni. Оскільки професійні велосипедисти, і не тільки, пред'являють особливо високі вимоги, відгуки спортсменів враховуються при розробці шоломів. «Об'єднання практичного досвіду допомагає розробляти нові методи і постійно покращувати якість продукції», - говорить Гюнтер Краутер (Günter Krauter). З точки зору безпеки, ідеальної посадки, вентиляції та дизайну продукція Cratoni є однією з кращих у своєму роді. Шоломи компанії постійно отримують вищі оцінки в різних тестах.

Штаб-квартира компанії Cratoni знаходиться в містечку Рудерсберг-Штейненберг, розташованому недалеко від столиці землі Баден-Вюртемберг на півдні Німеччини, недалеко Штутгарта. Саме тут народжуються всі ідеї, що втілюються пізніше в шоломах Cratoni. З грандіозного офісу координуються дії представництв в більш ніж 70 країнах по всьому світу. У всіх операціях компанія Cratoni слід строгому Кодексу поведінки BSCI - міжнародної ініціативи соціальної відповідальності бізнесу.

Крім примітної архітектури, центральний офіс Cratoni має масу зручностей для працюючих в компанії велосипедистів, наприклад, власний байк-парк! Майданчик з починається на даху офісу разгонкой, декількома трамплінів і памптреком буквально переходить в офісні приміщення, створюючи єдність між виробництвом продукції та її використанням. До речі, по суботах байк-парк Cratoni відкритий для всіх бажаючих. Не дивно, що в такій комфортному середовищі з року в рік народжуються кращі велосипедні шоломи в світі!

У головному офісі компанії в Рудерсберг працюють 30 співробітників, що займаються управлінням, продажами, розробкою і дизайном. У яскравому архітектурному будівлі, оформленому в формі козирка, також є виставковий зал. Шоломи Cratoni проходять ретельну перевірку у власній випробувальній лабораторії компанії на етапі розробки продукту з обладнанням для механічних випробувань, таких як амортизація, міцність ременя і випробування на скочування.

Cratoni завжди на висоті: швабська компанія була одним з перших виробників, що випустили спеціальний шолом для користувачів електровелосипедів зі швидкістю до 40 кілометрів на годину. Шолом виглядає як велосипедний шолом, але також відповідає стандартам для мотоциклетних шоломів.

У лінійці від Cratoni ви знайдете велику кількість різних велосипедних шоломів для різних дисциплін і стилів катання. І в кожному з шоломів Cratoni ви знайдете досконалий німецький дизайн і високі технології. В основі кожного шолома Cratoni лежить створена за допомогою комп'ютерного проектування модель, втілюється в міцному і легкому шоломі за допомогою інжекційного лиття. Ще одна гордість марки - проста у використанні патентована багаторівнева система підгонки, що забезпечує повний комфорт і максимальну безпеку.

Фронтальні вентиляційні отвори на топових шоломах Cratoni закриті дрябною сіткою, що запобігає потраплянню комах всередину шолома. С тією ж метою по забезпеченню безпеки - слугують світловідбиваючі вставки і кріплення для інтегрованого заднього ліхтаря на світлодіодах. Шоломи Cratoni мають повний набір опцій, характерних для шоломів преміум-класу. Міцну основа шолома має малу вагу і эфективно демпфує удари. Бокові стороні на деяких моделях зроблені із застосуванням карбонового волокна.

Cratoni купить в Киеве

Cratoni LFS - Light Fit System - система регулювання.
Грунтуючись на минулому досвіді і результатах постійних досліджень, в ході якихCratoni, тісно співпрацює з професійними велогонщиками, були заново сформульовані вимоги до системи підгонки шолома за розміром і посадці на голові велосипедиста. Коли на рахунку кожна секунда, правильна посадка велосипедного шолома просто необхідна. Розробники компанії поставили собі за мету розробити таку систему припасування, щоб шолом надійно і в той же час зручно сидів на голові. В результаті з'явився мініатюрний і легкий механізм, що дозволяє легко і швидко, всього двома пальцями, не відриваючи іншої руки від керма, на ходу оптимально підігнати посадку шолома. Крім того, система регулювання Cratoni LFS дозволяє в межах трьох положень змінювати посадку велошлема по висоті. Завдяки цьому досягається оптимальна посадка шолома. Ідеальні лямки і застібка також гарантують комфортне носіння. До того ж, нова система на 15% легше попередньої.


Cratoni купить в Киеве


Cratoni RLS - Rapid Lock System система регулювання.
Система регулювання Cratoni RLS охоплює шолом на 360 ° і має ідеальну ергономіку. Шолом можна легко відрегулювати під свої розміри, одним обертанням ролика. Оновлена ​​і оптимізована стропна система лямок, а також нова ергономічна підкладка з підвищеним комфортом. Простота в використання завдяки вбудованому ділителю строп. Опціонально ролик регулювання може замінений на модель з вбудованим ліхтариком. У комплекті світловідбиваючий стікер з логотипом.

Cratoni купить в Киеве

Cratoni HCS - Hyper Control System система регулювання.
Система регулювання Cratoni HCS охоплює шолом по всьому периметру, вбудована і легко настроюється. Простота використання завдяки вбудованому ділителю для ременів. У комплекті світловідбиваючий стікер з логотипом.

Магазин ProBag є офіційним авторизованим дилером Cratoni в Україні. Це дозволяє нам запропонувати грамотну консультацію і допомогу у виборі шоломів і окулярів Cratoni. ProBag представляє розширені можливості щоб Вам було легко і просто купити шолом Cratoni в Україні: до Ваших послуг: Безвідсоткова Розстрочка - Оплата частинами від Приватбанку і Купівля частинами від Монобанк, Безкоштовна доставка і консультація на самому професійному рівні. Офіційне партнерство між Cratoni і ProBag дозволяє купити шолом або велоокуляри Cratoni з офіційною гарантією та належної якості.

Cratoni- це міжнародний преміальний бренд, що забезпечує на 100% ЗАХИСТ ГОЛОВИ для спортсменів і просто любителів активного відпочинку. З 1985 року Cratoni піклується про те, щоб амбітні спортсмени, що займаються спортом на відкритому повітрі, як професійні, так і аматори, могли зробити правильний вибір, за допомогою інноваційного асортименту шоломів. Як фахівці з багаторічним досвідом, компанія усвідомлює свою величезну відповідальність і виробляє найкращі шоломи найвищої якості. Компанія безкомпромісна у використанні тільки високоякісних матеріалів і встановлює найвищі стандарти безпеки, оптимальної підгонки, вентиляції та сучасного дизайну.

Відгуки

Поки немає відгуків !

Новини, статті та огляди рюкзаків, сумок, та валіз Cratoni

Шоломи Cratoni - 100% захист голови 2020-12-27 23:55:48

Шоломи Cratoni - 100% захист голови

Cratoni (Німеччина) світовий лідер у виробництві шоломів з 1985 року.

Читати докладніше
Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк) 2020-06-15 23:53:51

Рюкзака або сумка - Купівля частинами (Монобанк)

Клієнти ProBag тепер мають можливість: спочатку купити рюкзак, сумку або валізу

Читати докладніше
WayForPay - платежная система, которой мы доверяем 2019-07-02 11:25:07

WayForPay - платежная система, которой мы доверяем

WayForPay - платіжна система, що захищає при покупці сумок і рюкзаків

Читати докладніше
Рюкзак або сумка в Оплату частинами 2019-02-02 23:54:55

Рюкзак або сумка в Оплату частинами

Що таке "Оплата частинами"? Це сервіс або якщо простіше то це програма

Читати докладніше