Фільтр:

В наявності

Ціна

56 грн - 1989 грн

Native Union Товарів у наявності: 7

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
 • Native Union Clic Crystal Marine (iPhone 7)
  196 грн
  Native Union Clic Crystal Marine (iPhone 7)

  Артикул: CLICCRL-MAR-7 Native Union Clic Crystal Marine (iPhone 7) - творці цього чохла постаралися зберегти оригінальний вигляд iPhone, лише оснастивши його стійкістю до подряпин, ударів і падінь з невеликої висоти. Крім того, невелика по висоті рамка по периметру дозволяє виключити контакти екрану і камери з поверхнею, на якій лежить смартфон.

  196 грн
 • Native Union Clic Crystal Taupe (iPhone 7)
  196 грн
  Native Union Clic Crystal Taupe (iPhone 7)

  Артикул: CLICCRL-TAU-7 Native Union Clic Crystal Taupe (iPhone 7) - творці цього чохла постаралися зберегти оригінальний вигляд iPhone, лише оснастивши його стійкістю до подряпин, ударів і падінь з невеликої висоти. Крім того, невелика по висоті рамка по периметру дозволяє виключити контакти екрану і камери з поверхнею, на якій лежить смартфон.

  196 грн
 • Native Union Clic Crystal Smoke (iPhone 7 Plus)
  196 грн
  Native Union Clic Crystal Smoke (iPhone 7 Plus)

  Артикул: CLICCRL-SMO-7P Native Union Clic Crystal Smoke (iPhone 7 Plus) - творці цього чохла постаралися зберегти оригінальний вигляд iPhone, лише оснастивши його стійкістю до подряпин, ударів і падінь з невеликої висоти. Крім того, невелика по висоті рамка по периметру дозволяє виключити контакти екрану і камери з поверхнею, на якій лежить смартфон.

  196 грн
 • Native Union Clic Crystal Smoke (iPhone 7)
  196 грн
  Native Union Clic Crystal Smoke (iPhone 7)

  Артикул: CLICCRL-SMO-7 Native Union Clic Crystal Smoke (iPhone 7) - творці цього чохла постаралися зберегти оригінальний вигляд iPhone, лише оснастивши його стійкістю до подряпин, ударів і падінь з невеликої висоти. Крім того, невелика по висоті рамка по периметру дозволяє виключити контакти екрану і камери з поверхнею, на якій лежить смартфон.

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Native Union Clic 360 Canvas Black (iPhone 7)
  196 грн
  Native Union Clic 360 Canvas Black (iPhone 7)

  Артикул: CLIC360-BLK-CV-7 Native Union Clic 360 Canvas Black (iPhone 7) - стильний захист вашого iPhone від подряпин, ударів і падінь з невеликої висоти. Родзинка цього футляра - відома англійська просочена воском тканина, що закриває задню сторону смартфона. Крім того, невелика по висоті рамка по периметру дозволяє виключити контакти екрану і камери з поверхнею, на якій лежить...

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Native Union Clic 360 Canvas Navy (iPhone 7)
  196 грн
  Native Union Clic 360 Canvas Navy (iPhone 7)

  Артикул: CLIC360-NAV-CV-7 Native Union Clic 360 Canvas Navy (iPhone 7) - стильна захист вашого iPhone від подряпин, ударів і падінь з невеликої висоти. Родзинка цього футляра - відома англійська просочена воском тканина, що закриває задню сторону смартфона. Крім того, невелика по висоті рамка по периметру дозволяє виключити контакти екрану і камери з поверхнею, на якій лежить...

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
 • Native Union Clic 360 Canvas Black (iPhone 7 Plus)
  196 грн
  Native Union Clic 360 Canvas Black (iPhone 7 Plus)

  Артикул: CLIC360-BLK-CV-7P Native Union Clic 360 Canvas Black (iPhone 7 Plus) - стильна захист вашого iPhone від подряпин, ударів і падінь з невеликої висоти. Родзинка цього футляра - відома англійська просочена воском тканина, що закриває задню сторону смартфона. Крім того, невелика по висоті рамка по периметру дозволяє виключити контакти екрану і камери з поверхнею, на якій...

  196 грн
  Відсутній
  Докладніше
Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Native Union

Компанія Native Union заснована в 2009 році Ігорем Дюком (Igor Duc) і Джоном Браннер (John Brunner) в одному з коворкінгів галасливого Гонконгу. Розчарувавшись в непоказному масовому виробництві пластикових аксесуарів, які наводнили ринок мобільних гаджетів, компанія молодих підприємців вирішила запропонувати свій власний варіант вирішення пробл...

Компанія Native Union заснована в 2009 році Ігорем Дюком (Igor Duc) і Джоном Браннер (John Brunner) в одному з коворкінгів галасливого Гонконгу. Розчарувавшись в непоказному масовому виробництві пластикових аксесуарів, які наводнили ринок мобільних гаджетів, компанія молодих підприємців вирішила запропонувати свій власний варіант вирішення проблеми. Згодом, саме завдяки старанням Native Union зарядки для мобільних телефонів, чохли для планшетів і док-станції перетворилися в яскраві і модні аксесуари, які хочеться придбати.

Як відзначають творці марки, Native Union опираєтся на трьох китів: якість, дизайн і матеріали. Компанія рішуче відкидає бездушні пластикові аксесуари, а продукти Native Union створені з метою довговічною експлуатації. Використовувані матеріали (як мармур або мідь) часом дивують, але вони дійсно необхідні для того, щоб створити продукт, який відповідає всім вимогам сучасності. Окремо варто відмітити: в 2014 році компанія Native Union була нагороджена престижною премією Good Design Award, яка присуджується японською гільдією дизайнерів. Погодьтеся, це дорогого коштує!

Детальнiше