Фільтр:

В наявності

Ціна

56 грн - 1989 грн

Bling My Thing Немає жодного товару в цій категорії.

Bling My Thing

Компанія Bling My Thing, заснована в 2005-му році, є першовідкривачем і піонером в мистецтві виготовлення унікальних аксесуарів для мобільних пристроїв. На чолі з талановитим японським дизайнером Аяно Кімура, компанія виробляє чохли для мобільних телефонів, прикрашені унікальною мозаїкою кристалів Swarovski. Основні виробничі потужності компанії...

Компанія Bling My Thing, заснована в 2005-му році, є першовідкривачем і піонером в мистецтві виготовлення унікальних аксесуарів для мобільних пристроїв. На чолі з талановитим японським дизайнером Аяно Кімура, компанія виробляє чохли для мобільних телефонів, прикрашені унікальною мозаїкою кристалів Swarovski. Основні виробничі потужності компанії зосереджені в столиці Німеччини - Берліні, де під ретельно наглядом і керівництвом головного дизайнера народжуються розкішні твори мистецтва.

Чохли для iPhone Bling My Thing прикрашаються кристалами Swarovski (Сваровські) різноманітних кольорів і унікальними витонченими малюнками. Bling My Thing в різні роки свого тісно співпрацювала, і до сих пір співпрацює з такими всесвітньо відомими компаніями як T-Mobile, BMW, Nespresso. Bling My Thing - це не просто виробник аксесуарів для мобільних телефонів, це компанія, яка виробляє вироби, що мають всі підстави називатися ювелірними. Мобільні прикраси від Bling My Thing - це престиж, розкіш, стиль і певний високий статус, доступний кожному, завдяки прийнятній демократичною ціною.

Детальнiше